Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę

Turnusy i wczasy w ośrodkach wypoczynkowych nad morzem

Wybrzeże to jedna z ulubionych destynacji wakacyjnych wielu Polaków. Piękne plaże, słońce i bałtycki mikroklimat sprzyjają regeneracji sił. Oferujemy atrakcyjne turnusy wypoczynkowe nad morzem, dedykowane uczestnikom indywidualnym, grupom zorganizowanym, seniorom oraz rodzinom z dziećmi. Ośrodki wypoczynkowe na wybrzeżu przygotowały szereg atrakcji na nadchodzący sezon. Zapraszamy na z możliwością wykupienia zabiegów pielęgnacyjnych i leczniczych, korzystania ze stref SPA i Wellness, a także z wyżywieniem i udogodnieniami dla najmłodszych gości. W ofercie naszego biura czekają sanatoria, ośrodki wypoczynkowe, hotele o zróżnicowanym standardzie, pensjonaty, wille i kwatery prywatne. Zapraszamy do rezerwacji terminów!

JAROSŁAWIEC: Wypoczynek w "Hotel *** NAT Jarosławiec"

Wczasy wypoczynkowe w Hotel *** NAT Jarosławiec, 400m od morza, wyposażonym w bazę zabiegową. Pobyt 7 noclegów w 2020r , z wyżywieniem 3 posiłki dziennie, wg cennika LATO w cenie od 1050 zł/os. oraz w cenie od 890 zł/os. w ofercie ZIMA 2019/2020. W niektórych terminach - 1 zabieg dziennie w cenie pobytu. PAKIETY SPECJALISTYCZNE: "Fit Mama" , "Dziecko i wypoczynek", "Zdrowie i wypoczynek".

MRZEŻYNO: Pobyty wypoczynkowe w domkach "Wrzosowa Polana"

Wrzosowa Polana to kompleks nowoczesnych, komfortowych domków drewnianych z bali. Zlokalizowane w uroczej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno (22 km na zachód od Kołobrzegu). Ośrodek z basenem (podgrzewana woda w sezonie). Domki 4-6 osobowe. Zapraszamy na pobyty w 2020r w cenie od 250 zł/doba/domek w sezonie niskim. NOWA OFERTA!!!

POGORZELICA: Turnusy wypoczynkowe nad morzem w ośrodku MIRA-MAR

Wczasy nad morzem w urokliwej Pogorzelicy. Pobyt w 2020r z pełnym wyżywieniem i atrakcjami. Turnus 7 dniowy (6 noclegów) już od 750 zł w zależności od terminu. Serdecznie zapraszamy.

USTRONIE MORSKIE: Lato w Interferie OSW "Cechsztyn"

LATO NAD MORZEM. Ośrodek wczasowo-rehabilitacyjny Interferie Cechsztyn położony w urokliwym Ustroniu Morskim zaprasza na solidny wypoczynek nad Bałtykiem. Pobyty 8-dniowe (7 noclegów)w terminie z pełnym wyżywieniem, zabiegami oraz licznymi atrakcjami w cenie od 1150 zł/os. przy zakwaterowaniu w pokoju 2-osobowym, w zależności od terminu.  NOWA OFERTA!

USTRONIE MORSKIE: Wczasy wypoczynkowe w OW "Gwarek"

Przyjedź do Ustronia Morskiego na wczasy wypoczynkowe w 2020r! Ośrodek wypoczynkowy "Gwarek" zaprasza do wypoczynku na turnusach 7-dniowych. Cena pobytu w ofercie LATO 2020 dla 1 os. w pokoju 2os. - od 890 zł. w sezonie niskim, za 7 dni, z trzema posiłkami dziennie. Zapraszamy. 

Ustronie Morskie: Zima-wiosna 2020 w ośrodku "Leśna Polana"

ZIMA-WIOSNA 2020 nad morzem. Zapraszamy do zmiany klimatu w ośrodku wczasowym Leśna Polana, położonym blisko morza. Obiekt o dobrym standardzie, z zapleczem zabiegowym, ładnie usytuowany w lesie sosnowym. Turnus 7-dniowy (6 noclegów) z pełnym wyżywieniem. Pobyt wypoczynkowy w cenie  599 zł/os. Termin: 25.01 - 09.04.2020. Dostępne także pakiety zdrowotne z 10/15 zabiegami rehabilitacyjnymi - w cenie od 699 zł/os/tydzień. Zapraszamy. NOWA OFERTA !

DŹWIRZYNO: Wczasy wypoczynkowe w OW "Ania"

WYPOCZYNEK NAD MORZEM 2020 w obiekcie NAT. Zapraszamy na 7-dniowe pobyty wypoczynkowe do DŹWIRZYNA (13km na zachód od Kołobrzegu) do Ośrodka Wczasowego "ANIA". W cenie pobytu pełne wyżywienie. Koszt turnusu: od 720 zł/os. w sezonie niskim, przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os.

JASTRZĘBIA GÓRA: Wakacje nad morzem w hotelu "LaSiesta"

WAKACYJNY WYPOCZYNEK 2020 NAD BAŁTYKIEM - przyjedź do Jastrzębiej Góry na solidny relaks w komfortowych warunkach. HOTEL PRZYJAZNY RODZINIE - "La Siesta"oferuje pobyty z dwoma posiłkami dziennie w cenie już od 1078 zł/os/7-noclegów. Duże zniżki dla dzieci do 10 lat! Pobyt od 29.05 do 30.09.2020. Od października 2018 w obiekcie - BASEN SOLANKOWY.

PODDĄBIE: Wczasy - Rodzinne Lato w ośrodku "Poddąbek"

APARTAMENTY RODZINNE. Zapraszamy na pobyty wypoczynkowe do Poddąbia koło Ustki. Pobyty w 2020r w cenie 220-590 zł/apartament/doba (od 3 do 8 osób, w zależności od sezonu). Możliwość wykupienia wyżywienia 2x dziennie. W obiekcie baseny (kryty + otwarty na dachu + dwa brodziki). Odległość do morza około 200m. Obiekt wybudowany w 2018r.

SARBINOWO: Pobyty wypoczynkowe w "Baltin Blu Aparthotel"

Zapraszamy w 2020r do Sarbinowa na regenerujący wypoczynek w BALTIN BLUE APARTHOTEL. Obiekt z 2 basenami (zewnętrzny i wewnętrzny). Pobyt tygodniowy z wyżywieniem dwa posiłki dziennie w cenie od 998 zł/os., przy zakwaterowaniu w pok 2 os. w sezonie niskim. NOWA OFERTA!

KRYNICA MORSKA: Wczasy wypoczynkowe w "Hotel*** NAT Krynica Morska"

Hotel*** NAT Krynica Morska, położony w lesie, 100m od morza zaprasza wszystkich spragnionych regeneracji na wczasy wypoczynkowe. Turnusy: od początku kwietnia do końca października 2020. Cena - już od 1050  zł/tydzień pobytu z wyżywieniem. Obiekt po generalnym remoncie w 2015r.

MIELNO: LATO w OW "Słoneczny Brzeg"

LATO - Ośrodek wczasowy "Słoneczny Brzeg" w Mielnie zaprasza na nadmorski relaks i wypoczynek. Pobyt 7 dniowy w 2020r w cenie od 905 zł/os. W cenie m.in wyżywienie 3x razy dziennie oraz liczne atrakcje. 

MRZEŻYNO: Wczasy wypoczynkowe w Centrum Zdrowia, Urody i Rekreacji "Geovita"

WIOSNA, LATO 2019 - wczasy wypoczynkowe w Mrzeżynie - miejscowości z unikalnym mikroklimatem i jedną z najczystszych plaż w Polsce. Zakwaterowanie w ośrodku "Geovita" o wysokim standardzie i z zapleczem zabiegowym.  Cena w 2019r już od 840 zł /7 noclegów/os. Możliwość diety bezglutenowej.

PODDĄBIE: Słowiniec - wczasy wypoczynkowe z możliwością wykupienia zabiegów

Zapraszamy na wypoczynek do uroczej ale mało znanej miejscowości nadmorskiej Poddąbie, położonej 12 km na wschód od Ustki, wśród przepięknych lasów. Cena 7-dniowego pobytu w 2020r , w zależności od terminu  - od 600 do 1100 zł/os z wyżywieniem.  Możliwy dowóz ze stacji PKP w Słupsku!   Dla chętnych - pakiet 30 zabiegów rehabilitacyjnych + 200 zł . Zakwaterowanie w budynku głównym, domkach murowanych oraz drewnianych.

SARBINOWO: Wczasy wypoczynkowe i lecznicze w "Hotel *** NAT Sarbinowo"

Dobrze wyposażony: (basen kryty 14.5m x 7.4m i odkryty 8m x4m, SPA, plac zabaw dla dzieci, własna baza zabiegowa) Hotel *** NAT Sarbinowo zaprasza na wczasy wypoczynkowe.  Turnusy wg cennika LATO 2020 - w cenie od 1190 zł/os - w w pokoju 2 os.os. typu standard. oraz w cenie od 1150 zł/os. w ofercie ZIMA 2019/2020. Możliwość wykupienia zabiegów profilaktyczno-leczniczych. 

Świnoujście: Turnusy wypoczynkowe i lecznicze w "Hotel *** NAT Świnoujście"

Dobrze wyposażony, po remoncie w 2012r (nowy basen), Hotel *** NAT Świnoujście zaprasza na regenerujące pobyty wypoczynkowe i lecznicze w 2020r - w cenie już od 1190 zł/os/turnus tygodniowy w ofercie LATO 2020 z pełnym wyżywieniem, basenem oraz w cenie od 990 zł/os - w ofercie ZIMA 2019/2020. W wybranych sezonach zabiegi w cenie.

KOŁOBRZEG: Pobyt wypoczynkowo-rekreacyjny w OW "Oliwia"

Ośrodek wypoczynkowy "OLIWIA" w Kołobrzegu zaprasza w 2019r na wypoczynek z zabiegami nad morzem. W trakcie turnusu 4 zabiegi profilaktyczno-lecznicze. Pobyty 7-dniowe ( 6 noclegów) z pełnym wyżywieniem w cenie od 720 zł/os przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os., w sezonie niskim. NOWA OFERTA!

MRZEŻYNO: Wczasy wypoczynkowe w ORW "Fama-STA"

Zapraszamy do Mrzeżyna na wypoczynek w ośrodku rehabilitacyjno-wypoczynkowym "FAMA-STA". Pobyty w 2019r  w cenie od 100 zł/dzień/os. do 130 zł/dzień/os. z pełnym wyżywieniem, bez turnusów. Możliwe diety (bezglutenowa, cukrzycowa, lekkostrawna, wegetariańska i inne). Basen letni.  

ŚWINOUJŚCIE: Pobyt wypoczynkowy w centrum rehabilitacji "Sasanka"

Zapraszamy na pobyty wypoczynkowe do Ośrodka Rehabilitacyjnym KRUS "Sasanka" w Świnoujściu (z basenem i zapleczem zabiegowym na miejscu). Koszt pobytu tygodniowego w 2020 r od 1197zł/os. przy zakwaterowaniu w pokoju 2-osobowym małym. Wyżywienie 3 posiłki dziennie. Przy pobytach dłuższych niż 7 dni -w wyznaczonych terminach -  bezpłatny pakiet zabiegów rehabilitacyjnych.

DŹWIRZYNO: Wiosna nad morzem w ośrodku "Geovita"

WIOSNA. Dobrze położony (w sosnowym lesie) ośrodek "Geovita" w Dźwirzynie zaprasza na 6-dniowy (5 noclegów) wypoczynek nad morzem. Pobyty w terminie od 30.03.2019 do 01.07.2019 w cenie już od 601 zł/tydzień w pokoju 2 os z 3 posiłkami dziennie, programem rekreacyjnym z instruktorem fitness, basenem i dodatkami. Serdecznie zapraszamy. W ośrodku możliwa dieta bezglutenowa 

DŹWIRZYNO: Lato nad morzem w ośrodku "Geovita"

LATO. Ładnie usytuowany (w sosnowym lesie) ośrodek "Geovita" w Dźwirzynie zaprasza na 8-dniowe (7 noclegów) wczasy nad morzem. Pobyty w terminie od 01.07.2019 do 01.09.2019 w cenie już od 1015 zł/tydzień w pokoju 2os z 3 posiłkami dziennie, programem rekreacyjnym z instruktorem fitness, basenem i dodatkami. Serdecznie zapraszamy. W ośrodku możliwa dieta bezglutenowa 

Dźwirzyno: Wczasy wypoczynkowe w "Akces Medical FIT&SPA"

Akces Medical FIT&SPA zaprasza na pobyty wypoczynkowe. Ośrodek posiada nowoczesną bazę zabiegową, fitness oraz dwuczęściowy, przeszklony basen. Pokoje 1 i 2os. z łazienkami, TV, tel., lodówkami i balkonami. Cena w 2020 za tydzień pobytu z wyżywieniem (2 posiłki dziennie) i wstępem na basen, saunę i jacuzzi w zależności od sezonu - od 1099 zł/os. (w pokoju 2os. typu standard).  

SIANOŻĘTY: Rodzinny wypoczynek z zabiegami nad morzem w "Bursztynowe wzgórze"

Zapraszamy nad morze do Sianożęt na rodzinny wypoczynek w Bursztynowych Wzgórzach. Pobyty w 2019r od 840 zł/os za pobyt 8-dniowy z wyżywieniem 2x dziennie i licznymi atrakcjami. W cenie pobyty wejścia na basen Helios w Ustroniu Morskim. W pakietach zdrowotnych:  "Regeneracja i odprężenie" - zabiegi lecznicze w cenie.

USTKA: Lato nad morzem w OW "Radość"

LATO w OW "Radość" w Ustce czyli  WCZASY WYPOCZYNKOWE NAD MORZEM. Pobyty 7 i 10-dniowe w terminach od 28.06 do 29.08.2020. Wypoczynek tygodniowy w cenie od 1040 zł/os. W cenie m.in wyżywienie 2x razy dziennie, rejs statkiem, wieczorki taneczne i wiele innych atrakcji. RABAT 100zł przy rezerwacjach do 15.02.2020!!!

Ustronie Morskie: Wczasy wypoczynkowe w ośrodku Leśna Polana

Sielankowy, wakacyjny wypoczynek w ośrodku Leśna Polana, blisko morza, w otoczeniu pięknego lasu. Pobyt 7-dniowy w 2020r z pełnym wyżywieniem w pokoju 2, 3 i 4 os.- od 599 zł/os. (w sezonie niskim) Zapraszamy.

ŚWINOUJŚCIE: Lato nad morzem w OW "Meduza"

LATO - wczasy wypoczynkowe nad morzem w Świnoujściu. Pobyt 7 dniowy (6 noclegów) z wyżywieniem 2x dzienne w 2020r (od 27.06 do 28.08.2020) w cenie od 890 zł/os - w terminach promocyjnych! W cenie liczne atrakcje. 

DĄBKI: Wypoczynek w OW "Carbo" 100m od morza

Ciekawie położony ośrodek, na skraju lasu, pomiędzy jeziorem Bukowno z pięknie zagospodarowanym nabrzeżem a morzem (tylko 100m) oferuje zdrowy wypoczynek wśród bogatego w jod powietrza.  Położony tylko 7km od Darłowa. Warto osobiście zobaczyć szeroką, mało zatłoczoną plażę, która jest niewątpliwą dumą tej miejscowości. 7-dniowy turnus w 2020r  już od 820 zł/os. Wczasy z WINDSURFINGIEM (6 dni x 1,5h zajęć) - w drugiej połowie sierpnia - cena wczasów + 420 zł.

JASTARNIA: LATO - Turnusy wypoczynkowe 7 i 10 dni - domki w OW "Pólwysep"

LATO - DOMKI DREWNIANE i MUROWANE - ośrodek sezonowy czynny od maja do września. Zapraszamy na wczasy wypoczynkowe (7 i 10-dniowe)  w OW "Półwysep". Pobyt 7-dniowy w 2020r w cenie od 765 zł/os. z wyżywieniem 2 x dzienne, przy zakwaterowaniu 4 os. w sezonie niskim. Ośrodek położony bardzo blisko stacji PKP "Jastarnia wczasy". RABAT 100zł przy rezerwacjach do 15.02.2020!!!

JASTRZĘBIA GÓRA: Oferta wypoczynku w ośrodku "Zew Morza"

Tygodniowe wczasy wypoczynkowe w ośrodku z basenem i SPA z wyżywieniem oraz zapleczem rekreacyjnym z możliwością fakultatywnych zabiegów odnowy biologicznej. Cena turnusu tygodniowego w 2019r z pełnym wyżywieniem, przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. od 1085 zł/os (poza sezonem).

 

KOŁOBRZEG: Wczasy wypoczynkowe w "Centrum Zdrowia i Relaksu Verano"

POBYTY WYPOCZYNKOWE. Ciekawie położony ośrodek - w centrum dzielnicy nadmorskiej, około 150m od morza, 1300m od dworca PKP, 1500m od "molo", z dobrym wyposażeniem (m.in. basen solankowy), możliwość wykupienia zabiegów. 3 diety do wyboru: makrobiotyczna, warzywno-owocowa i 1200 Kcal. Cena pobytu w WAKACJE 2018r od 170 zł/os (nocleg+śniadanie) przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. KOŃCÓWKA POKOI W 2 POŁOWIE CZERWCA I LIPCA

JASTARNIA: Wypoczynek na Półwyspie Helskim - OW "Posejdon"

Ośrodek Wypoczynkowy „Posejdon” położony bezpośrednio przy plaży od strony Zatoki Puckiej, w odległości 250 m od morza i blisko centrum miasta (ok. 500 m). Atutem ośrodka jest własne molo i mini plaża, gdzie funkcjonuje szkółka windsurfingowa. Układ pokoi ma charakter galeriowy – wejście z otwartego korytarza. Turnus siedmiodniowy w 2020 z pełnym wyżywieniem - wg cennika LATO 2020 w cenie 1520 zł/os. -> szczyt sezonu, druga połowa lipca!

 

NIECHORZE: Wczasy wypoczynkowe w OW "Marta"

Zapraszamy do Niechorza na solidny odpoczynek do ośrodka wypoczynkowego "MARTA". W obiekcie dostępny jest basen letni. Tygodniowe pobyty w 2019r w cenie od 700 zł/os. Możliwość wyżywienia dietetycznego za dopłatą (bezglutenowe, cukrzycowe, lekkostrawne, wegetariańskie).

KĄTY RYBACKIE: Wczasy wypoczynkowe na Mierzei Wiślanej w OW "Eden"

Wczasy wypoczynkowe w ośrodku "Eden" w Kątach Rybackich na Mierzei Wiślanej. Turnusy: od początku kwietnia do końca października 2020. Ceny z pełnym wyżywieniem (3 posiłki dziennie) już od  790/tydzień pobytu. 

Ustronie Morskie: LATO nad morzem w "Alka Sun Resort"

LATO NA MORZEM. Zapraszamy w 2019r na wypoczynek do obiektu "Alka Sun Resort" w centrum Ustronia Morskiego, 120m od morza. TYGODNIOWY LETNI WYPOCZYNEK w pokoju 2 os. z pełnym wyżywieniem w zależności od terminu i standardu pokoju, od 980 zł/os do 1120 zł/os. W cenie m.in. wejście do aquaparku Helios, wieczorek taneczny, kolacja grillowa. Oferta ważna w terminie: 01.07-15.09.2019.

Ustronie Morskie: WIOSNA nad morzem - "Alka Sun Resort"

Obiekt "Alka Sun Resort" w Ustroniu Morskim zaprasza Seniorów wiosenne jodowanie nad morzem.Tygodniowy pobyt w 2019r z pełnym wyżywieniem i atrakcjami (grota solna Aquapark, kolacja grillowa i inne), w zależności od sezonu, w cenie od 700 zł/os., przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. Ośrodek położony bardzo blisko morza,  w samym centrum Ustronia Morskiego ! . Oferta ważna w terminach: 02.03-26.04.2019 oraz 06.05-30.06.2019.

MIELNO: Pobyt wypoczynkowy w O.W "Ameba"

Ośrodek Wczasowy „Ameba położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie plaży (ok 50m od morza), na 1,5 hektarowym częściowo zalesionym terenie. Doskonałe położenie w spokojnej i zacisznej części Mielna, dobry standard zakwaterowania i pięknie zaaranżowany teren zielony to niewątpliwe zalety ośrodka. Pobyty od  końca kwietnia do października 2019. Same noclegi lub z wyżywieniem 2 posiłki dziennie. CENA JUŻ OD 360/tydz. ! (same noclegi, przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os.)

MIELNO: Lato nad morzem w "Willa Alexander"

Wypocznij w Mielnie nad morzem i skorzystaj z zabiegów oraz dostępu do strefy SPA z basenem. Obiekt o wysokim standardzie - "WILLA ALEXANDER". Pobyt ze śniadaniem w cenie od 169 zł/os/doba. NOWA OFERTA!

Ustronie Morskie: LATO nad morzem w OW "KORAB"

LATO 2020 Ośrodek Wypoczynkowy "KORAB" w Ustroniu Morskim (około 14km od Kołobrzegu) zaprasza na solidny wypoczynek nad morzem. Obiekt wybudowany w 2011r.  Pobyt 8 dniowy w 2020r - w cenie od 1415 zł/os. W cenie m.in wyżywienie 2x razy dziennie, biesiada rybna + liczne atrakcje. W obiekcie dwa tartanowe boiska do gry w koszykówkę i siatkówkę. Dostępne też pobyty w segmentach 4-5 osobowych.

KOŁOBRZEG: Pobyty wypoczynkowe i lecznicze w „Hotel *** NAT Kołobrzeg"

Przyjedź do polskiej stolicy SPA na regeneracyjny pobyt w Kołobrzegu. Hotel *** NAT Kołobrzeg - (około 400m od morza i 2km od "centrum" Kołobrzegu) zaprasza w 2020r. na 7-dniowe wczasy wypoczynkowe w cenie od 1190 zł/os. w ofercie LATO 2020 oraz w cenie od 990 zł/os w ofercie ZIMA 2019/2020. W wybranych terminach zabiegi w cenie. Na miejscu basen (12.5m x 8.5m) zaplecze zabiegowe i nowoczesne gabinety odnowy biologicznej.  Obiekt po remoncie pokoi w 2015r.

Dziwnówek: LATO - wypoczynek nad morzem w OW "Złota Rybka"

LATO - Ośrodek Wypoczynkowy "Złota Rybka" w Dziwnówku (około: 30 km od Międzyzdrojów, 63 km od Kołobrzegu) zaprasza na tygodniowe i 10-dniowe pobyty wypoczynkowe. Pobyt 7 dniowy w 2020r - w  cenie od 962 zł/os -  z wyżywieniem 2x dziennie i dodatkowymi atrakcjami.

KOŁOBRZEG: Wczasy rehabilitacyjno-wypoczynkowe w "Sanatorium Podczele"

Sanatorium Uzdrowiskowe ORW "Podczele" to ośrodek z bogatą bazą zabiegową na miejscu. Posiada salę gimnastyczną, basen kryty (wym. 25 x 12,5 m) oraz siłownię. Prowadzi działalność rehabilitacyjną i sanatoryjną oraz wczasy wypoczynkowe. Zakwaterowanie w pokojach 3 standardów. Tydzień pobytu (wczasy, pakiet zabiegów płatny dodatkowo) w 2020r już od 700 (poza sezonem, zakwaterowanie w pok. 2os. budynek główny, pokoje standard). Pakiet zabiegow: od 15 zł/dziennie.

Ustronie Morskie: Wiosna z widokiem na morze w hotelu Wodnik***.

Zaplanuj urlop w Ustroniu Morskim. WYSOKI STANDARD i ATRAKCYJNE POŁOŻENIE! Zapraszamy na jodowanie nad morzem w hotelu Wodnik***, z zapleczem SPA i basenem, położonym 20 m od morza. Cena pobytu w tygodniowego (7 dni/6 noclegów) w 2019r, przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. - od 960 zł/os z pełnym wyżywieniem (2 posiłki dziennie)  i atrakcjami (np. seanse w grocie solnej).