Wypoczynek i zdrowie

Oferty dla grup seniorów

Wczasy mijają jeszcze przyjemniej, gdy towarzyszą Ci znajomi i przyjaciele. Biuro turystyczne Amitur prezentuje oferty dla grup seniorów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami wyjazdów do urokliwych miejsc na mapie Polski.

Wczasy wypoczynkowe z biurem Amitur

Dzięki wieloletniej działalności w branży turystycznej posiadamy szeroką bazę kontaktów z renomowanymi ośrodkami. Wybrane przez nas pensjonaty, które oferują oferty dla grup seniorów, odznaczają się nienaganną czystością oraz doskonałymi opiniami zadowolonych gości. Zapewniamy, że czas spędzony w nich upłynie pod znakiem znakomitej kuchni, urokliwych okoliczności przyrody oraz beztroskiego wypoczynku.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami przedstawionymi w opisach turnusów. Znajduje się tam wykaz cen oraz dostępność terminów, a także informacje o okolicznych atrakcjach. W razie jakichkolwiek wątpliwości nasze biuro turystyczne z chęcią odpowie na wszystkie pytania podczas rozmowy telefonicznej bądź mailowej!

MRZEŻYNO: Wczasy wypoczynkowe w ORW „FAMA-STA”

Zapraszamy do Mrzeżyna (22 km na zachód od Kołobrzegu)  na turnusy w ośrodku rehabilitacyjno-wypoczynkowym „FAMA-STA„. Koszt tygodniowego pobytu w 2024r  –  od 1260 zł/os.(sezon niski) do 1575 zł/tydzień w wakacje.  Basen letni.   Ceny i terminy: CENY DODATKOWE Cennik ważny na

Więcej »

ZWARDOŃ: Wczasy dla grup seniorów w OW „Graniczny”

Wczasy dla grup seniorów w Domu Wczasowym GRANICZNY z bardzo dobrymi warunkami zakwaterowania, świeżo po generalnym  remoncie, z basenem. Obiekt rozpoczyna działalność 28 lipca 2023. Są jeszcze WOLNE MIEJSCA DLA GRUP od 20 sierpnia 2023,  we wrześniu i w pażdzierniku.

Więcej »