Wypoczynek i zdrowie

W miejscowościach uzdrowiskowych na nizinach

Nie tylko rodzime góry i morze zapewniają odpowiednie warunki do regeneracji organizmu, a także odpoczynku. Wiele do zaoferowania mają również tereny znajdujące się w centralnej oraz północno-wschodniej części naszego kraju. Turnusy rehabilitacyjne w miejscowościach uzdrowiskowych na nizinach z dofinansowaniem PFRON (Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych) to znakomita okazja do tego, by móc cieszyć się świeżym powietrzem, a także relaksem w zacisznych i spokojnych warunkach. Oczywiście, istnieje również możliwość pełnopłatnego pobytu w jednym z wybranych obiektów.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo oferty ośrodków uzdrowiskowych, z których mogą skorzystać zarówno dorośli, jak i dzieci będące pod opieką rodziców lub opiekunów. Każdy z prezentowanych turnusów rehabilitacyjnych w cenie zawiera zakwaterowanie, wyżywienie, a także zabiegi mające pomóc w dojściu do pełni sił wykonywane przez specjalistów. Oprócz wymienionych aspektów ośrodki uzdrowiskowe w ofercie proponują liczne atrakcje towarzyszące m.in. imprezy kulturalno-oświatowe czy wieczorki tematyczne.

INOWROCŁAW: Turnusy rehabilitacyjne – „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław

Uzdrowisko ‘Solanki” zaprasza na turnusy rehabilitacyjne z możliwością wykorzystania dofinansowania PFRON sanatorium „Kujawiak” (wyżywienie i zabiegi na miejscu) w wybranych terminach od czerwca do grudnia 2023r w cenie  3600 zł/os., przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. 2023 – Turnusy rehabilitacyjne z możliwością dofinansowania PFRON Turnusy

Więcej »