Wypoczynek i zdrowie

Nad jeziorami

Biuro Turystyczne Amitur przygotowało ofertę dla osób, które chcą połączyć wypoczynek z zabiegami zdrowotnymi. W tej kategorii znajdziesz polecane przez nas sanatoria nad jeziorem, oferujące swoim Gościom turnusy rehabilitacyjne i lecznicze. Sprawdź, gdzie możesz wybrać się w tym roku!

Wypoczynek nad wodą

Tegoroczna oferta Amitur zawiera dwie atrakcyjne lokalizacje. Zapraszamy na wczasy z zabiegami rehabilitacyjnymi w Bornem Sulinowie i Wilkasach. W zależności od wybranej oferty możesz skorzystać z atrakcji takich jak sauna, jacuzzi, kryty basen, siłownia i sala fitness. Oprócz tego na Gości czekają zabiegi lecznicze prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów, m.in. presoterapia, sonoterapia czy światłolecznictwo.

Sanatoria nad jeziorem to wspaniałe miejsca na odpoczynek z dala od wielkomiejskiego szumu. Znajdziesz tu chwile ciszy i wytchnienia, a piękno przyrody wprawi Cię w doskonały nastój. Zielone okolice zachęcają do pieszych i rowerowych wycieczek. Korzystając z naszych atrakcyjnych turnusów, odzyskasz siły witalne!