Wypoczynek i zdrowie

Ferie w górach

Świeże i czyste powietrze, turystyczne i rozgrzewające wędrówki oraz niezapomniane widoki. Szkolne ferie w górach to z całą pewnością dobry wybór – w końcu nic tak nie pokrzepia jak aktywność na łonie natury.

Naturalne środowisko, z dala od zanieczyszczeń spalinami oraz miejskiego gwaru, sprzyja każdemu organizmowi – w tym nawet tym najmłodszym. Szkolne ferie w górach to świetna okazja dla dziecka do czynnego i aktywnego uczestnictwa w wędrówkach po szlakach, a także grach i zabawach – zarówno intelektualnych, jak i rozwijających ich sprawność fizyczną. Poza tym to dla nich również możliwość spędzenia czasu w gronie rówieśników.

Wyposażenie rozbudowanego kompleksu zapewnia szereg atrakcji, zarówno do wypoczynku, jak i dodatkowych zajęć dla dzieci. To dla nich także szansa na kontakt z prawdziwie zimowym krajobrazem okrytym śniegiem, a także możliwość skorzystania i wypróbowania profesjonalnego sprzętu oraz sportów zimowych. To seria niezapomnianych wrażeń, które mogą wspominać przez całe życie!

SZCZYTNA: Zima,wiosna, lato w OWR „Relax” blisko Zieleńca

Ciekawie położony ośrodek wczasowo-rekreacyjny o standardzie turystycznym zaprasza na wypoczynek w dolinie Bystrzycy Dusznickiej.  Pobyt wypoczynkowe w 2024r na dowolną ilość dni w cenie od 70 zł/os/doba. Blisko Zieleńca – świetne miejsce na narty i na piesze wycieczki po malowniczych

Więcej »

WISŁA: Pobyty zimowe w ośrodku „Geovita”

Pobyty zimowe 2024 r w ośrodku „Geovita„, w uroczym miejscu Wisły – Malince. Cena tygodniowego pobytu (7 noclegów), przy zakwaterowaniu w pokoju 2,3 os. typu standard – 1599 zł.  ZNIŻKI NA WIŚLAŃSKI SKIPASS. Serdecznie Zapraszamy. 2024r – pobyty zimowe –

Więcej »