Wypoczynek i zdrowie

ZAKOPANE: Lato w centrum Zakopanego – OW „KOLEJARZ”

LATO 2021 Ośrodek wypoczynkowy „KOLEJARZ” położony w centrum Zakopanego zaprasza na pobyty wczasowe. Pobyt 7 dniowy w 2021r w cenie od 1050 zł/os. W trakcie pobytu wyżywienie 2x razy dziennie, dwugodzinny pobyt w Aqua Parku oraz atrakcyjne wycieczki i liczne atrakcje. Rabat 100 zł przy rezerwacji oferty LATO 2021 do 28.02.2021

LATO 2021 – 7 noclegów – wyżywienie 2x dziennie

Termin Typ pokoju: Cena pakietu - program A Cena pakietu - program B
26.06 - 03.07
03.07 - 10.07
10.07 - 17.07
17.07 - 24.07
24.07 - 31.07
31.07 - 07.08
07.08 - 14.08
14.08 - 21.08
21.08 - 28.08

 

 

Pokój z łazienką

 

 

1050 zł/os

 

 

1200 zł/os

jak wyżej

Podwyższony standard
typu studio

1200 zł/os
1350 zł/os
jak wyżej
Apartament
1300 zł/os
1460 zł/os
 • przednocleg – brak możliwości zakupu przednoclegu w ofercie LATO 2021
 • dzieci do lat 3 (bez osobnego miejsca do spania i osobnego wyżywienia) – BEZPŁATNIE
 • dzieci do lat 10 z dziecięcą porcją wyżywienia – zniżka 150 zł
 • osoba na wspólnym miejscu do spania – zniżka 250 zł
 • Pokój 2-osobowy dla 1 osoby – dopłata 30% ceny pakietu podstawowego
 • Pokój 4-osobowy podwyższony standard dla minimum 3 osób płatnych.

W cenie pobytu – PROGRAM ”A”:

 • 7 noclegów,
 • wyżywienie 2 x dziennie.
 • Muzeum Oscypka – Obejrzyj jak na Twoich oczach
  powstaje najpopularniejszy z góralskich serów. Zobacz wszystkie etapy jego produkcji zgodnie z tradycyjną recepturą. Dowiedz się skąd pasterze wzięli się pod Tatrami. Poczuj się jak prawdziwy juhas. Wszyscy uczestnicy pokazów, pod czujnym okiem naszych bacy, mogą samodzielnie zrobić swój własny serek.
 • dla wszystkich gości chcący zwiedzić Muzeum Edukacji TPN, możliwość rezerwacji biletów w recepcji OW.
 • wycieczka autokarowo-piesza z przewodnikiem do Dolina Małej Łąki. W programie: Przejazd autokarem do Gronika i przejście z przewodnikiem jedną z najpiękniejszych dolin Tatr Zachodnich.
 • dwugodzinny pobyt w Aqua Parku w Zakopanem.
 • wieczór z folklorem góralskim na wesoło + śpasy
  (zabawy). W programie: degustacja serów regionalnych, występ kapeli góralskiej, nauka tańca góralskiego.
 • warsztaty twórczości regionalnej – malowanie drewnianych korali na przemian z tkaniem makatek na krosnach tkanina – każdy uczestnik warsztatów otrzymuje malutkie krosna i wykonuje małe tkaniny, każdy po zajęciach zabiera ze sobą jako pamiątka wykonane dzieło.
 • zajęcia animacyjne dla dzieci do 12 roku życia

 

W cenie pobytu – PROGRAM ”B”:

 • Wycieczka autokarowa na Słowację z przewodnikiem:  przejazd do Bachledowej Doliny na przepiękną ścieżkę w koronach drzew (wjazd i zjazd na ścieżkę będzie odbywał się gondolą) a następnie przejście się przy Szczyrbskim Jeziorze (Štrbské Pleso) – jedno z największych i najwyżej położonym jeziorze (1346 m n.p.m.) na Słowacji. Akwen usytuowany na Szczyrbskim Tarasie. Z nad tafli jeziora można podziwiać przepiękną panoramę Tatr Wysokich.
 • wszystkie punkty tak jak w programie „A

Opłata klimatyczna – płatna w Ośrodku. W 2020r – 2 zł/doba/osoba.

Parking (ogrodzony,niestrzeżony) bezpłatny.

W ośrodku obowiązują opaski na rękę.

Zwierzęta – tylko w pokojach typu standard.

Doba wczasowa: 15:00-10:00.

Wyżywienie: śniadania bufet 8:00-10:00, obiadokolacja serwowana 16:00-18:00.

Pobyt od obiadokolacji do śniadania.

 Zaliczka 30%, płatna w ciągu 3 dni roboczych od dnia otrzymania umowy.

Dopłata na 30 dni przed turnusem. Jeżeli rezerwacja jest dokonywana na mniej, niż 30 dni przed terminem rozpoczęcia wczasów, wymagana jest pełna wpłata.

Jeżeli faktura za pobyt ma być wystawiona na firmę, konieczne jest podanie danych firmy przed wpłatą zaliczki.

 1. Klient może odstąpić od umowy (rezygnacja) w każdym czasie, składając pisemne oświadczenie o odstąpieniu osobiście, mailem lub listem poleconym.
 2. Za datę rezygnacji uznaje się datę złożenia stosownego oświadczenia przez Klienta Organizatorowi lub jego Agentowi lub datę otrzymania pisemnego oświadczenia.
 3. Jeżeli Klient odstępuje od umowy z przyczyn leżących po jego stronie, w tym, między innymi z powodu: niedotrzymania nieokreślonych w umowie terminów płatności, niedostarczenia dokumentów, choroby, nieprzybycia na miejsce zbiórki, innych przypadków losowych, Klienta obciążają koszty rezygnacji poniesione przez Organizatora.
 4. Minimalny stały koszt rezygnacji wynosi 100 zł. Ponadto, tytułem naprawienia udokumentowanej szkody powstałej wskutek odstąpienia przez Klienta od umowy, Organizator może obciążyć Klienta obowiązkiem pokrycia do 90 % ceny imprezy. Zwrot kwot wpłaconych przez Klienta, następuje niezwłocznie. Do zwracanych kwot nie są doliczane odsetki.
 5. Jeżeli rezygnacja z uczestnictwa w imprezie następuje po rozpoczęciu imprezy, Organizator dokona zwrotu wpłaconych kwot pomniejszonych o wartość usług wykorzystanych przez Klienta.
 6. Organizator może z własnej inicjatywy, lub na wniosek Klienta odstąpić od obciążania Klienta
  kwotami określonymi w pkt.  4 w przypadku odstąpienia od umowy spowodowanego siłą
  wyższą.
 7. Organizator zaleca zawarcie przez Klienta umowy ubezpieczenia od ponoszenia kosztów rezygnacji z udziału w imprezie turystycznej.

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,89% wartości imprezy w wariancie standard i 5,78% w wariancie z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi.

Informacje na temat ubezpieczenia, na życzenie Klienta, wysyłamy mailem.

Opis ośrodka

Ośrodek Wypoczynkowy „KOLEJARZ”  dysponuje 233 miejscami noclegowymi w 114 pokojach. Do dyspozycji gości: jadalnia, bilard, tenis stołowy, mini klub „Bajlandia” dla dzieci, gabinety kosmetyczne, solarium, miejsce do grilowania, internet bezprzewodowy w holu recepcyjnym.

Położenie:

Ośrodek jest położony w samym centrum miasta – „wszędzie blisko” – dojście do dworców PKP i PKS zajmuje 2 minuty, do Krupówek – 5 minut. Przejście graniczne w Łysej Polanie znajduje się 22 km od ośrodka.

Zakwaterowanie:

 • Pokoje 1, 2 i 3 osobowe (z możliwością dostawki) wyposażone w TV, radio, łazienkę.
 • Pokoje o podwyższonym standardzie I kategorii: 2 osobowe (w niektórych z możliwością dostawki) wyposażone w TV, radio i lodówkę. Do dyspozycji gości salonik i sypialnia z łóżkiem małżeńskim. W łazienkach suszarka do włosów i podgrzewacz do ręczników.
 • Pokoje o podwyższonym standardzie II kategorii: 3 osobowe (w niektórych z możliwością dostawki) wyposażone w TV, radio, lodówkę i łazienkę. Do dyspozycji gości dwa pomieszczenia – w pierwszym pokoju rozkładana kanapa, w drugim dwa jednoosobowe łóżka.

Wyżywienie: 2 posiłki dziennie – śniadanie w formie bufetu w godz.8.00-10.00, obiadokolacja w godz.16.00-18.00

Doba hotelowa: 15:00-10:00. Pobyt rozpoczyna się obiadokolacją, a kończy śniadaniem.

Informacje dodatkowe:

 • Parking : bezpłatny dla gości ośrodka, ogrodzony, niestrzeżony, monitorowany kamerami.

Opis miejscowości

ZAKOPANE: to miasto powiatowe w województwie małopolskim leżącym u podnóża Tatr, nieopodal granicy ze Słowacją. Urokliwe miejsce wypoczynku, przepiękne, malownicze dolinki tatrzańskie, urokliwe, górskie jeziora i szczyty, groźnie spoglądające z góry. Na północy miejscowości znajduje się Gubałówka zaś na południu nad miastem góruje Giewont, symbol Tatr i Zakopanego, słynny śpiący rycerz dobrze widoczny z wielu miejsc w mieście.

Atrakcje:

 • słynna ulica Krupówki, która jest jednym z najpopularniejszych deptaków w całej Polsce
 • skocznia narciarska Wielką Krokiew
 • trasa na Kasprowy Wierch
 • spacer po Tatrzańskim Parku Narodowym, nad Morskie Oko czy do Doliny Pięciu Stawów, Doliny Kościeliskiej, Doliny Rybiego Potoku
 • wyprawa na Giewont, Świnicę czy też Orlą Perć
 • Muzeum Tatrzańskie im. dr Tytusa Chałubińskiego
 • Muzeum Karola Szymanowskiego w willi Atma
 • Dom Do Góry Nogami
 • Willa Koliba
 • Kaplica na Jaszczurówce
 • Kaplica św. Jana Chrzciciela

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *