Wypoczynek i zdrowie

Ferie nad morzem

Kto powiedział, że wyjazdy nad wodę są dobre tylko latem? Natura zachowuje swój urok o każdej porze roku. W tym przypadku to między innymi bogactwo nadmorskiej roślinności, obfite w cenne pierwiastki powietrze, odgłosy mew, a całość dopełniają piękne krajobrazy zachodzącego nad linią wody słońca. To właśnie wtedy plaże nie są tak zatłoczone, co dla wielu może okazać się ogromnym plusem, gwarantując spokój, wyciszenie i efektywny wypoczynek. Ferie zimowe nad morzem są doskonałą okazją, by się o tym przekonać.

Nadmorskie miasta, w których odbywają się nasze ferie zimowe, to wiele ciekawych i mających sobą wiele do zaoferowania miejscowości. Świnoujście, Ustka, Międzyzdroje czy Jastrzębia Góra kuszą nie tylko dostępem do morza, ale także swoimi własnymi atrakcjami, z którymi warto zapoznać się jeszcze przed wyborem docelowego miasta.

Co znajdzie się w programie naszych ofert ferii nad morzem?

Harmonogram zawiera się w zorganizowanym planie dnia, według którego najmłodsi uczestnicy ferii zimowych będą spędzać czas. W każdym z nich uwzględnione są zajęcia z animatorem, wspólne gry i zabawy z rówieśnikami. Ponadto to dużo sportowej aktywności, która w zależności od możliwości placówki, zorganizowana może być w następujący sposób:

  • kuligi, zjazdy sankami oraz inne zabawy na świeżym powietrzu
  • baseny oraz jacuzzi
  • sale do ćwiczeń i siłownie
  • ścianki wspinaczkowe
  • gry zespołowe, na przykład siatkówka bądź koszykówka

ŚWINOUJŚCIE: Ferie nad morzem w ośrodku „Meduza”

FERIE 2023 w ośrodku MEDUZA w Świnoujściu. Pobyty w terminie: 30.01.2023-28.02.2023. Sprzedaż na dowolną ilość dni. Wyżywienie BB lub HB. Cena osobodnia w zależności od budynku i wyżywienia – od 130 zł/osobodzień. FERIE 2023 – ceny osobodnia:  30.01 – 28.02.2023

Więcej »

USTKA: Rodzinne Ferie zimowe w ośrodku „Włókniarz”

Zapraszamy Państwa na Ferie nad morzem do Ośrodka Rehabilitacyjno-Wypoczynkowego „Włókniarz” w Ustce. Tydzień pobytu w terminie 28.01-04.02.2023 w cenie 945 zł/os. osoba dorosła, 662 zł dziecko do 7 lat.  2023r – oferta zimowa: Rodzinne Ferie nad Bałtykiem Termin: 7 dni  od 28.01

Więcej »
Dodatkowe informacje

Opisy ferii zimowych zawierają wykaz kosztów oraz pozostałe informacje, które będą dotyczyć nie tylko uczestników, ale także ich opiekunów. To między innymi wyposażenie pokojów, a także dodatkowe udogodnienia w postaci parkingu czy przechowalni rowerów. Dzięki zamieszczonej na stronie obiektu galerii zdjęć, można zapoznać się z wyglądem pokojów oraz walorami wizualnymi całej placówki.

Wyjazdy organizowane są w określonych terminach, dopasowanych do czasu ferii zimowych w poszczególnych regionach kraju i przedstawione w opisie każdego z wariantów. Aby się z nimi zapoznać, prosimy o przejście do odpowiedniej podstrony.