Wypoczynek i zdrowie

Blisko Warszawy

Jaki Sylwester, taki cały rok – słyszeliśmy to powiedzenie wiele razy. Teraz nabiera ono szczególnego znaczenia, ponieważ stoisz przed wyborem ośrodka wypoczynkowego, w którym nie tylko poprawisz swoje zdrowie, ale także spędzisz niezapomnianą noc. W ofercie Biura Turystycznego Amitur czeka na Ciebie atrakcyjna oferta hoteli zlokalizowanych blisko Warszawy, a więc w naprawdę dogodnej lokalizacji. Pakiety obejmują m.in. zabiegi lecznicze, bal sylwestrowy, wyżywienie i wiele innych dodatkowych atrakcji i udogodnień.

Sylwester to doskonała okazja, aby podsumować minione 12 miesięcy oraz zaplanować najbliższe dni. To czas na odważne snucie marzeń i wdrażanie w życie podjętych postanowień. Proponujemy spędzić tę wyjątkową noc w doskonałej atmosferze, którą gwarantują hotele niedaleko naszej stolicy. Możesz liczyć na szampańską zabawę, a przy tym znakomity relaks. Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą ośrodków wypoczynkowych zlokalizowanych blisko Warszawy. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

SPAŁA: Sylwester w OW „Zacisze”

(120km od WARSZAWY) Sylwestrowy pobyt w Spale w OW „Zacisze”. Pobyt 4 dniowy (3 noclegi) w terminie:  29.12.2023 – 02.01.2024  w cenie od 600 zł/os. (w pok 2 os.)W cenie m.in wyżywienie 2x razy dziennie, ognisko z grzańcem i kiełbaskami.

Więcej »