Święta Bożego Narodzenia

Kto powiedział, że Święta Bożego Narodzenia muszą wiązać się z rutyną. Ten wyjątkowy czas możecie Państwo spędzić zupełnie inaczej niż zwykle – bez długich przygotowań, planowania oraz szaleństwa związanego z zakupami. Wczasy w Święta Bożego Narodzenia to rozwiązanie, które pozwala w pełni skupić się na tym, co w tym okresie jest najważniejsze, czyli wartościach rodzinnych i wspólnym spędzaniu czasu z bliskimi bez tracenia go na przyziemne czynności. Jednocześnie jest to możliwość odpoczynku i poczucia prawdziwej świątecznej atmosfery w niesamowitej scenerii z dala od zgiełku miasta i przeżycia jej w zupełnie nowy sposób.

To wyłącznie od Państwa zależy czy ten wyjątkowy okres spędzą w nadmorskiej miejscowości czy w górach oraz na jak długi pobyt się Państwo zdecydują. W swojej ofercie posiadamy kilkanaście propozycji, z których każda zawiera szereg wspaniałych atrakcji w zależności od wybranej opcji. Ośrodki w Zakopanem, Karpaczu, Międzyzdrojach czy Ustce, a także w innych miejscowościach czekają na Państwa przybycie, by zapewnić Państwu niezapomniane wrażenia związane z Bożym Narodzeniem.

BRENNA: Pobyty Świąteczne i Sylwestrowe w ośrodku „REGOR”

Ośrodek „REGOR” zaprasza na turnusy Świąteczne i  Sylwestrowe do przepięknej miejscowości Beskidu Śląskiego – Brennej (blisko wyciągów narciarskich).  Na miejscu basen kryty (12×6 m), grota solna, sauna, siłownia. Koszt turnusu Sylwestrowego w 2021r: 6 dni (5 noclegów) z Balem Sylwestrowym,

Więcej »

SZCZYTNA: Święta i Sylwester w Kotlinie Kłodzkiej w OWR „Relax”

Ciekawie położony ośrodek wczasowo-rekreacyjny o standardzie turystycznym zaprasza na Święta i Sylwester w Kotlinie Kłodzkiej, w dolinie Bystrzycy Dusznickiej.  Pobyt Świąteczny 4-dniowy z wyżywieniem 2x dziennie w cenie 790 zł /os., Sylwestrowy  940 zł/os. z kolacją sylwestrową przy muzyce mechanicznej.

Więcej »

Święta i Sylwester w Hotelu *** NAT Piwniczna Zdrój

Zapraszamy na Święta i Sylwestra do Hotelu*** NAT”, z basenem i odnową biologiczną, położonego w dolinie potoku Czercz, blisko stacji narciarskiej Sucha Dolina w Kosarzyskach. Święta – turnus 4-dniowy 22-28.12.2021 z pełnym wyżywieniem, świątecznym menu w cenie  990 zł/os. Pobyt

Więcej »