Wypoczynek i zdrowie

Święta Bożego Narodzenia

Kto powiedział, że Święta Bożego Narodzenia muszą wiązać się z rutyną. Ten wyjątkowy czas możecie Państwo spędzić zupełnie inaczej niż zwykle – bez długich przygotowań, planowania oraz szaleństwa związanego z zakupami. Wczasy w Święta Bożego Narodzenia to rozwiązanie, które pozwala w pełni skupić się na tym, co w tym okresie jest najważniejsze, czyli wartościach rodzinnych i wspólnym spędzaniu czasu z bliskimi bez tracenia go na przyziemne czynności. Jednocześnie jest to możliwość odpoczynku i poczucia prawdziwej świątecznej atmosfery w niesamowitej scenerii z dala od zgiełku miasta i przeżycia jej w zupełnie nowy sposób.

To wyłącznie od Państwa zależy czy ten wyjątkowy okres spędzą w nadmorskiej miejscowości czy w górach oraz na jak długi pobyt się Państwo zdecydują. W swojej ofercie posiadamy kilkanaście propozycji, z których każda zawiera szereg wspaniałych atrakcji w zależności od wybranej opcji. Ośrodki w Zakopanem, Karpaczu, Międzyzdrojach czy Ustce, a także w innych miejscowościach czekają na Państwa przybycie, by zapewnić Państwu niezapomniane wrażenia związane z Bożym Narodzeniem.

USTKA: Święta nad morzem w OW „Radość”

Znakomicie położony w centrum Ustki (20 m od morza) ośrodek wypoczynkowy „Radość„, zaprasza w 2023 na Święta nad morzem.  Pobyt świąteczny  5 dni/4 noclegi – w cenie od 1290 zł/os.  przy zakwaterowaniu w pokoju 2-osobowym. Wyżywienie 2x dziennie, świąteczne menu, 1

Więcej »