Wypoczynek i zdrowie

Ustronie Morskie: Wiosna, jesień nad morzem w OW „KORAB”

WIOSNA, JESIEŃ 2024 – Ośrodek Wypoczynkowy „KORAB” w Ustroniu Morskim (około 14km od Kołobrzegu) zaprasza na pobyty wypoczynkowe. Obiekt wybudowany w 2011r. Pobyty pakietowe 6 noclegów i 4 noclegi i pobyty na dowolną liczbę dni.
PAKIET WIOSNA pobyt 7 dniowy (6 noclegów, wyżywienie 2x dziennie) – od 1130 zł/os. – w sezonie niskim, w pokoju 2 os. standard. PROMOCJA JESIEŃ:  pobyt 7 dniowy (6 noclegów, z wyżywieniem 2x dziennie) – od 1300 zł/os. – w sezonie niskim, w pokoju 2 os. standard. Dostępne są także pobyty 5-dniowe. 

PAKIETY WIOSNA 2024 – ceny za 1 os.

PROMOCJA JESIEŃ 2024 – ceny za 1 os.

Oferta ważna na dzień 09.12.2023. Może ulec zmianie.

 • Dziecko do lat 3 bez świadczeń – pobyt nieodpłatnie
 • Dziecko od 4 do lat 10 – zniżka 15%
 • Dopłata dla 1 osoby w pokoju dwu i trzyosobowym osobowym 20% ceny pakietu za każde niewykorzystane miejsce
 • Brak możliwości sprzedaży pokoi/segmentów cztero i pięcioosobowych dla jednej osoby
 • Zakwaterowanie w pokojach 3 osobowych min. 2 osoby, a w pokojach/segmentach 4 i 5 osobowych min. 3 osoby – bez dopłaty
 • W przypadku zakwaterowania w pokoju/ segmencie cztero i pięcioosobowym mniejszej liczby osób niż wymagane minimum – jednorazowa dopłata 15% ceny pakietu
 • Brak możliwości zakupu samej usługi hotelowej
 • Zwierzęta odpłatnie 35 zł/doba po wcześniejszym uzgodnieniu
 • Wyznaczone segmenty PG14,PG16,PG18,PG20
 • Parking 10 zł/doba
 • zakwaterowanie
 • wyżywienie HB (śniadania i obiadokolacje) w pakietach. Przy wykupowaniu segmentu lub pokoju studio 4os. z cennika dobowego wyżywienie dokupuje się osobno
 • słodki poczęstunek
 • voucher do Aquaparku Helios
 • 1 x kolacja grillowa
 • ubezpieczenie NNW
 • korzystanie z infrastruktury ośrodka
 • atrakcje oferowane przez ośrodek w danym terminie

Opłata klimatyczna – płatna w Ośrodku. W 2023r –  2,5 zł/dobę/osobę 

Ośrodek sezonowy – czynny od maja do końca września.

Oferta nie obowiązuje w czasie: Świąt Wielkanocnych, Świąt Bożego Narodzenia, Sylwestra, długich weekendów i wakacji.
Parking – przy ośrodku, wyłącznie dla gości ośrodka, niestrzeżony, na około 60 samochodów.

Wypożyczenie łóżeczka turystycznego GRATIS.

W ośrodku obowiązują firmowe opaski na rękę.

 Zaliczka 30%, płatna w ciągu 3 dni roboczych od dnia otrzymania umowy.

Dopłata na 30 dni przed turnusem. Jeżeli rezerwacja jest dokonywana na mniej, niż 30 dni przed terminem rozpoczęcia wczasów, wymagana jest pełna wpłata.

Jeżeli faktura za pobyt ma być wystawiona na firmę, konieczne jest podanie danych firmy przed wpłatą zaliczki.

aktualizacja dnia: 01.08.2022

 1. Klient może odstąpić od umowy, lub ją rozwiązać(rezygnacja) w każdym czasie przed jej rozpoczęciem. Za datę rezygnacji uznaje się datę złożenia stosownego oświadczenia przez Klienta Organizatorowi lub jego Agentowi lub datę otrzymania oświadczenia
 2. Jeżeli Klient odstępuje od umowy lub ją rozwiązuje z przyczyn leżących po jego stronie, w tym, między innymi z powodu: niedotrzymania nieokreślonych w umowie terminów płatności, niedostarczenia dokumentów, choroby, nieprzybycia na miejsce zbiorki, innych przypadków losowych, Klienta obciążają koszty rezygnacji poniesione przez Organizatora.
 3. Koszty rezygnacji przedstawiają się następująco:
  1. do 30 dni przed rozpoczęciem imprezy ‐ opłata manipulacyjna 200 zł
  2. od 29 do 15 dni przed rozpoczęciem imprezy ‐ 50% ogólnego kosztu
  3. od 14 do 8 dni przed rozpoczęciem imprezy – 70% ogólnego kosztu
  4. od 7 dni przed rozpoczęciem imprezy i później ‐ 90% ogólnego kosztu
 4. Zwrot kwot wpłaconych przez Klienta, następuje niezwłocznie. Do zwracanych kwot nie są doliczane odsetki.
 5. Organizator może z własnej inicjatywy, lub na wniosek Klienta odstąpić od obciążania Klienta kwotami określonymi w pkt. V – 5w przypadku odstąpienia od umowy spowodowanego siłą wyższą.
 6. Klient może odstąpić od umowy przed rozpoczęciem imprezy turystycznej bez ponoszenia opłaty za odstąpienie w przypadku wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności występujących w miejscu docelowym lub jego najbliższym sąsiedztwie, które mają znaczący wpływ na realizację imprezy turystycznej lub przewóz Klientów do miejsca docelowego. Klient może żądać wyłącznie zwrotu wpłat dokonanych z tytułu imprezy turystycznej, bez odszkodowania lub zadośćuczynienia w tym zakresie.

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,89% wartości imprezy w wariancie standard, 4,62% w wariancie podstawowym z dodatkowym ryzykiem – zachorowaniem na Covid, 5,78% w wariancie podstawowym z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi i 6,5% w wariancie MAX obejmującym dodatkowe ryzyko – zachorowanie na Covid i zaostrzenie chorób przewlekłych.

Informacje na temat ubezpieczenia, na życzenie Klienta, wysyłamy mailem.

Opis ośrodka

Ośrodek Wypoczynkowy „KORAB”:   obiekt wybudowany w 2011 roku. Dysponuje prawie 200 miejscami noclegowymi, własną stołówką oraz kawiarnią. Na terenie obiektu znajdują się:

 • dwa nowoczesne tartanowe boiska do gry w kosza oraz do gry w siatkówkę
 • stół do ping-ponga
 • plac zabaw dla dzieci
 • miejsca parkingowe dla około 60 samochodów

Położenie:  ośrodek położony w samym centrum miasta, w odległości 20 m od morza w sąsiedztwie wydm oraz przystani rybackiej.

Zakwaterowanie:

Budynek hotelowy z recepcją i stołówką:

 • na parterze do dyspozycji gości kawiarnia z recepcją oraz własna stołówka.
 • na piętrze budynku znajduje się 8 pokoi hotelowych w tym: 2 pokoje 4 osobowe, 2 pokoje 3 osobowe, 4 pokoje apartamentowe 3 osobowe, każdy pokój z balkonem, TV, lodówką, radiem, czajnikiem oraz podstawową zastawą kawową.

Budynek hotelowy: nowoczesny 2 -kondygnacyjny obiekt hotelowy z 16 pokojami 2 osobowymi,16 pokojami 3 osobowymi oraz 4 pokojami typu studio dla 4 osób, każdy pokój posiada własny balkon lub taras.
Domki szeregowe: w pobliżu budynku hotelowego usytuowane są dwa segmenty składające się z 4 dwupoziomowych szeregowych domków 5 -osobowych i 4 domków 4 osobowych każdy. Na parterze znajduje się salonik z TV, radiem, łazienką z kabiną natryskową i wc, aneksem kuchennym wyposażonym w lodówkę, kuchenkę mikrofalową oraz podstawowe naczynia kuchenne. Na piętrze dwie sypialnie.

Opis miejscowości

USTRONIE MORSKIE: to miejscowość położona nad otwartym morzem, około 14 km od Kołobrzegu. W Ustroniu Morskim znajduje się Centrum Rekreacji i Sportu z basenem odkrytym, basenem krytym ze zjeżdżalnią, sauną, biczami wodnymi a także kręgielnia i korty tenisowe. Największym jednak atutem regionu jest rozciągająca się na długości 10 km piaszczysta plaża.  Warto zobaczyć dwa mola wybiegające ponad 100 m w morze, latarnię morską w Gąskach, zabytki Kołobrzegu, plenery rzeźbiarskie.

Okoliczne atrakcje:

 • Molo spacerowe – dużą atrakcję stanowią 2 mola (w Ustroniu i Sianożętach) wybiegające w morze na ponad 100 metrów
 • Najstarsze dęby w Polsce – „Bolesław” – 800 lat i „Warcisław” – 640 lat. Do tych dębów został wytyczony błękitny szlak turystyczny z Ustronia Morskiego. –
 • Latarnia w Gąskach – zbudowana w 1878r. ma wysokość 50,2 m (druga pod względem wysokości na polskim wybrzeżu) i jest udostępniona do zwiedzania.
 • Lotnisko w Bagiczu – Aeroklub Bałtycki znajduje się na terenie poradzieckiego lotniska w Bagiczu. Organizowane są tutaj loty widokowe motolotnią.
 • Konie – ośrodek jeździecki ERANIA w Malechowie k/Kukinii dysponuje krytą ujeżdżalnią, dwoma parkurami oraz ogromnym 50 – hektarowym terenem przeznaczonym w całości dla pasjonatów jazdy konnej.

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Dodaj komentarz