Wypoczynek i zdrowie

W górach - Sudetach

Najlepiej wypoczywasz blisko przyrody, a ukojenie przynosi Ci widok łagodnych, zalesionych zboczy? Biuro turystyczne Amitur przedstawia ofertę wczasów w górach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami spędzenia tegorocznych wakacji!

Sudety – wczasy odchudzająco-kondycyjne dla zdrowia i wypoczynku

Wieloletnia działalność w branży turystycznej pozwoliła nam na zawiązanie licznych współprac z renomowanymi ośrodkami z różnych części Polski. Pragniemy zaproponować Ci komfortowy pobyt w jednym z wybranych przez nas pensjonatów. Wyróżniają się one znakomitymi opiniami zadowolonych gości, którzy zwracają uwagę zarówno na nienaganną czystość pokoi, jak i smaczną i zdrową kuchnię. Wczasy w górach to okazja do odpoczynku oraz aktywności fizycznej w otoczeniu przepięknych widoków.

Spędź razem z nami fantastyczny i postaw na wakacje zaplanowane z biurem turystycznym Amitur! Jeżeli jesteś miłośnikiem spacerów i górskich wycieczek, przedstawione oferty z pewnością sprostają Twoim oczekiwaniom.

DUSZNIKI ZDRÓJ – „Bolero”: Aktywne wczasy odnowy biologicznej i odchudzania.

Cieszące się dobrą opinią wczasy z kilkunastoletnią tradycją, w znanym uzdrowisku Duszniki Zdrój, z głodówką leczniczą lub dietą oczyszczającą – ryżowo-kaszową. Tu nie będziesz się nudzić! Cały dzień jest zajęty różnorodną aktywnością fizyczną, zabiegami i wycieczkami. W programie wczasów także odnowa biologiczna mająca na celu oczyszczenie

Więcej »