Wypoczynek i zdrowie

USTKA: Zima i przedwiośnie w ośrodku „Włókniarz”

Zapraszamy Państwa na 7 i 14-dniowy pobyty zimowe z zabiegami w  Ośrodku Rehabilitacyjno-Wypoczynkowego „Włókniarz” w Ustce. Tydzień pobytu w cenie 945 zł/os. Termin: 11.02 – 25.02.2023r oraz 04.03 – 18.03.2023

2023r – oferta: Zima oraz przedwiośnie w Ustce

Termin:

11.02.2023 do 25.02.2023 – zimowa rekreacja
04.03.2023 do 18.03.2023 – przedwiośnie

 

Cena:

 • 945 zł/os/7 dni
 • 1890 zł/os/14 dni

 

Cena pobytu zawiera:

 • zakwaterowanie w komfortowych pokojach 2 i 3 osobowych
 • wyżywienie całodzienne (śniadania, obiady, kolacje)
 • zabiegi rehabilitacyjne i SPA ( osoby dorosłe)
 • atrakcje oferowane w tym okresie przez ośrodek

Cena pobytu nie zawiera:

 • opłata klimatyczna płatna na miejscu w ośrodku: 4 zł/os/doba (w 2022r)

Ceny dodatkowe:

 • dzieci do 3 lat 45 zł – za dzień,
 • dzieci od 3 do 10 lat – 70% ceny
 • dopłata do „jedynki”7 dni – 125 zł, 14 dni – 250 zł

 

Informacje dodatkowe:

 • pobyty 7 dniowe 1 zabieg, pobyty 14 dniowe 2 zabiegi dziennie w dni robocze

Gwarancją pobytu jest wpłata zadatku, ustalonego w dniu rezerwacji (30%). Reszta należności płatna na 2 tygodnie przed terminem turnusu.

w przypadku rezygnacji – zadatek nie jest zwracany

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,89% wartości imprezy w wariancie standard i 5,78% w wariancie z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi.

Informacje na temat ubezpieczenia, na życzenie Klienta, wysyłamy mailem.

Opis ośrodka

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy „Włókniarz” usytuowany jest na powierzchni 1 ha terenu zalesionego, bezpośrednio nad brzegiem morza, z własnym zejściem na plażę.

Ośrodek leży w najbardziej malowniczej części Ustki, w dzielnicy turystyczno-wypoczynkowej, a jednocześnie w niedalekiej odległości od centrum miasta. Całość otoczona jest lasem sosnowym z urokliwymi ścieżkami spacerowymi. Ośrodek posiada zejście na szeroką i piaszczystą plażę.

Dysponuje własną, dobrze przygotowaną bazą zabiegową. Zatrudnia wykwalifikowany personel i zapewnia fachową obsługę i pełne doradztwo w zakresie rehabilitacji.

Walory zdrowotne usteckiego klimatu mają korzystny wpływ na drogi oddechowe i układ krążenia. Dużą atrakcją jest także bliskość Słowińskiego Parku Narodowego.

Zakwaterowanie: Pokoje 1, 2 i 3os. z łazienkami, TV, telefonem i balkonem. W okresie wakacyjnym na wyposażeniu pokoi są po 2 leżaki i parawan plażowy.

Dostęp do internetu przez wifi w każdym pokoju !

Ośrodek posiada:

 • bilard, mini siatkówka, stół do tenisa
 • winda, kawiarnia, stołówka
 • bezpośrednie zejście na plażę
 • grill, ognisko, parking, telefon (recepcja)
 • parking płatny

Opis miejscowości

Ustka to portowe miasto oraz uzdrowisko położone w woj. pomorskim – u ujścia rzeki Słupi do Bałtyku. Słynna z szerokiej piaszczystej plaży, osłoniętej wydmami,  soczystą parkową zielenią i sosnowymi lasami. Dopełnieniem wypoczynku jest możliwość skorzystania z obfitych złóż borowinowych oraz źródeł solankowych.

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Dodaj komentarz