Wypoczynek i zdrowie

Wczasy dla seniorów w górach

Podobno polskie góry są piękne o każdej porze roku. By o tym się przekonać wystarczy wybrać jedną z kilkudziesięciu przedstawionych na naszej stronie internetowej ofert. Wczasy dla seniorów, które proponujemy to znakomita okazja dla osób uwielbiających aktywny wypoczynek, a także szansa, by zakochać się w niesamowitej scenerii znajdującej się na południu naszego kraju. Świeże, górskie powietrze, a także gościnność tamtejszych mieszkańców to niewątpliwie jedne z wielu zalet, których można doświadczyć, wybierając się w Tatry, Beskidy czy Karkonosze.

Każda z dostępnych ofert na naszej stronie internetowej to możliwość spędzenia czasu w inny sposób niż zwykle, a także sposobność, by w pełni oddać się zwiedzaniu, poznawaniu nowych ludzi czy też odkryciu uroków nieznanych dotąd miejsc. Wszystkie prezentowane w tej kategorii ośrodki wypoczynkowe zapewniają zakwaterowanie oraz wyżywienie, a niektóre z nich także dodatkowe atrakcje w postaci strefy SPA, zajęć rekreacyjnych czy też górskich przechadzek z instruktorem. Przy każdej z ofert znajdą Państwo dokładne informacje o cenie pobytu oraz innych istotnych aspektach dotyczących wczasów.

Zakopane: Nowe Zdrowie w ośrodku „Geovita”

Zapraszamy w 2023 r na RELAKS W GÓRACH w ośrodku „Geovita” (około 900m  od stacji PKP, PKS w Zakopanem, 150m od Aquaparku) na stoku Antałówki. Pobyty w cenie 1190 zł/os – za 8 dni (7 noclegów) z wyżywieniem 2x dziennie.

Więcej »

KRYNICA ZDRÓJ: Wczasy dla Seniorów w Hotelu *** NAT

Wczasy dla Seniorów w centrum Krynicy Zdroju – w Hotel *** NAT Krynica Zdrój (Jagiellonka), posiadającym własną bazę zabiegową. Pobyty w 2024 r w cenie od 1155 zł/os. w sezonie niskim (oferta zima). Zakwaterowanie w pokoju standard. 5 noclegów –

Więcej »

Aktywne wczasy dla Seniora w Hotelu *** NAT Piwniczna Zdrój

Zapraszamy na aktywne wczasy dla seniorów do Hotelu*** NAT z basenem, położonego w dolinie potoku Czercz, blisko stacji narciarskiej Sucha Dolina w Kosarzyskach. Tu można uczestniczyć w zajęciach rekreacyjnych i wyjściach w góry z instruktorem.  Turnus 7-dniowy w 2023/2024r z

Więcej »

ZWARDOŃ: Wczasy dla seniorów w OW „Graniczny”

Wczasy dla seniorów w Domu Wczasowym GRANICZNY z bardzo dobrymi warunkami zakwaterowania, świeżo po generalnym  remoncie, z basenem. Obiekt rozpoczyna działalności 28 lipca 2023. Są jeszcze WOLNE MIEJSCA w wakacje i we wrześniu. Pobyty min. 3 d ni, dowolne terminy.

Więcej »

ZWARDOŃ: Wczasy dla grup seniorów w OW „Graniczny”

Wczasy dla grup seniorów w Domu Wczasowym GRANICZNY z bardzo dobrymi warunkami zakwaterowania, świeżo po generalnym  remoncie, z basenem. Obiekt rozpoczyna działalność 28 lipca 2023. Są jeszcze WOLNE MIEJSCA DLA GRUP od 20 sierpnia 2023,  we wrześniu i w pażdzierniku.

Więcej »

WISŁA: Wypoczynek dla Seniora w Wiśle, w Hotelu *** NAT

Hotel *** NAT Wisła położony jest w dzielnicy Malinka, nad potokiem, na malowniczym stoku góry Cieńków, tuż przy dolnej stacji wyciągu krzesełkowego. Po pieszych wędrówkach zregenerować siły pomoże zaplecze odnowy biologicznej znajdujące się w obiekcie.  Turnusy 3-dniowe dla seniora w

Więcej »