Wypoczynek i zdrowie

Wczasy dla seniorów w górach

Podobno polskie góry są piękne o każdej porze roku. By o tym się przekonać wystarczy wybrać jedną z kilkudziesięciu przedstawionych na naszej stronie internetowej ofert. Wczasy dla seniorów, które proponujemy to znakomita okazja dla osób uwielbiających aktywny wypoczynek, a także szansa, by zakochać się w niesamowitej scenerii znajdującej się na południu naszego kraju. Świeże, górskie powietrze, a także gościnność tamtejszych mieszkańców to niewątpliwie jedne z wielu zalet, których można doświadczyć, wybierając się w Tatry, Beskidy czy Karkonosze.

Każda z dostępnych ofert na naszej stronie internetowej to możliwość spędzenia czasu w inny sposób niż zwykle, a także sposobność, by w pełni oddać się zwiedzaniu, poznawaniu nowych ludzi czy też odkryciu uroków nieznanych dotąd miejsc. Wszystkie prezentowane w tej kategorii ośrodki wypoczynkowe zapewniają zakwaterowanie oraz wyżywienie, a niektóre z nich także dodatkowe atrakcje w postaci strefy SPA, zajęć rekreacyjnych czy też górskich przechadzek z instruktorem. Przy każdej z ofert znajdą Państwo dokładne informacje o cenie pobytu oraz innych istotnych aspektach dotyczących wczasów.

KARPACZ: Wiosna, jesień w górach – OW „Stokrotka”

WIOSNA, JESIEŃ – Ośrodek wypoczynkowy „STOKROTKA” w Karpaczu Górnym zaprasza w 2023r  na  wczasy. PAKIET WIOSNA:  pobyt 7 dniowy (6 noclegów, wyżywienie 2x dziennie) – od 780 zł/os. – w sezonie niskim, w pokoju 2 os. standard. PROMOCJA JESIEŃ:  pobyt 7

Więcej »