Wypoczynek i zdrowie

Sylwester - Nowy Rok

Przełom starego i nowego roku to niewątpliwe wydarzenie, na które czekamy 365 dni. To wtedy powstają nowe postanowienia, nawiązują się nieoczekiwane przyjaźnie, a zabawa trwa do białego rana. Sylwester to czas, który można wykorzystać także, by zadbać o stan swojego zdrowia. Dlaczego więc nie można połączyć przyjemnego z pożytecznym i nie wybrać wczasów noworocznym w jednym ze znakomitych ośrodków znajdujących się w nadmorskich lub górskich miejscowościach? Odpowiedź na to pytanie brzmi – oczywiście, że można! Wystarczy skorzystać z jednej z naszych ofert i cieszyć się wszystkimi możliwościami, które one zawierają.

Do wyboru mają Państwo kilkanaście propozycji, z których każda zapewni Państwu niesamowite wrażenia i wspomnienia. Prezentowane w naszej ofercie ośrodki wypoczynkowe oraz wczasowo-rehabilitacyjne gwarantują niezwykle komfortowe warunki pobytu, a także umożliwiają skorzystanie z szeregu atrakcji w zależności od wybranego wariantu pakietu. Sylwester w Zakopanem, Kołobrzegu czy w Świnoujściu? Z Amitur jest to jak najbardziej możliwe!

LĄDEK-ZDRÓJ: Święta i Sylwester w ośrodku „GEOVITA”

Święta i Sylwester w Lądku Zdroju, w ośrodku „Geovita” o dobrym standardzie zakwaterowania. Pobyt świąteczny w terminie: 23.12 – 27.12.2023 w cenie od 300 zł/os/doba. Pobyt sylwestrowy w terminie: 27.12.2023 – 02.01.2024 w cenie od 300 zł/os/doba. 2023/2024 cennik –

Więcej »