Sylwester - Nowy Rok

Przełom starego i nowego roku to niewątpliwe wydarzenie, na które czekamy 365 dni. To wtedy powstają nowe postanowienia, nawiązują się nieoczekiwane przyjaźnie, a zabawa trwa do białego rana. Sylwester to czas, który można wykorzystać także, by zadbać o stan swojego zdrowia. Dlaczego więc nie można połączyć przyjemnego z pożytecznym i nie wybrać wczasów noworocznym w jednym ze znakomitych ośrodków znajdujących się w nadmorskich lub górskich miejscowościach? Odpowiedź na to pytanie brzmi – oczywiście, że można! Wystarczy skorzystać z jednej z naszych ofert i cieszyć się wszystkimi możliwościami, które one zawierają.

Do wyboru mają Państwo kilkanaście propozycji, z których każda zapewni Państwu niesamowite wrażenia i wspomnienia. Prezentowane w naszej ofercie ośrodki wypoczynkowe oraz wczasowo-rehabilitacyjne gwarantują niezwykle komfortowe warunki pobytu, a także umożliwiają skorzystanie z szeregu atrakcji w zależności od wybranego wariantu pakietu. Sylwester w Zakopanem, Kołobrzegu czy w Świnoujściu? Z Amitur jest to jak najbardziej możliwe!

BRENNA: Pobyty Świąteczne i Sylwestrowe w ośrodku „REGOR”

Ośrodek „REGOR” zaprasza na turnusy Świąteczne i  Sylwestrowe do przepięknej miejscowości Beskidu Śląskiego – Brennej (blisko wyciągów narciarskich).  Na miejscu basen kryty (12×6 m), grota solna, sauna, siłownia. Koszt turnusu Sylwestrowego w 2021r: 6 dni (5 noclegów) z Balem Sylwestrowym,

Więcej »

SZCZYTNA: Święta i Sylwester w Kotlinie Kłodzkiej w OWR „Relax”

Ciekawie położony ośrodek wczasowo-rekreacyjny o standardzie turystycznym zaprasza na Święta i Sylwester w Kotlinie Kłodzkiej, w dolinie Bystrzycy Dusznickiej.  Pobyt Świąteczny 4-dniowy z wyżywieniem 2x dziennie w cenie 790 zł /os., Sylwestrowy  940 zł/os. z kolacją sylwestrową przy muzyce mechanicznej.

Więcej »

Święta i Sylwester w Hotelu *** NAT Piwniczna Zdrój

Zapraszamy na Święta i Sylwestra do Hotelu*** NAT”, z basenem i odnową biologiczną, położonego w dolinie potoku Czercz, blisko stacji narciarskiej Sucha Dolina w Kosarzyskach. Święta – turnus 4-dniowy 22-28.12.2021 z pełnym wyżywieniem, świątecznym menu w cenie  990 zł/os. Pobyt

Więcej »