Wypoczynek i zdrowie

Nad morzem

Powitanie nowego roku nie może się obejść bez dobrej, szampańskiej zabawy. Nie masz pomysłu na Sylwestra? Biuro Turystyczne AMITUR proponuje podziwianie fajerwerków przy szumie fal rozbijających się o brzeg. Spędź ten wyjątkowy czas nad naszym polskim Bałtykiem. To ciekawa alternatywa dla imprezy plenerowej na mieście czy domówki. Zabawa w hotelu w marynistycznych klimatach przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym gościom. Już nie musisz martwić się przygotowaniami – załóż wystrzałową kreację i pożegnaj mijające 12 miesięcy z klasą!

Niezapomniana sylwestrowa noc w Ustce, Międzyzdrojach czy Świnoujściu? Proponujemy najlepsze noclegi nad morzem. Rozkoszuj się dźwiękiem szumem fal oraz oszronionych traw kołyszących się na wydmach, radośnie wznosząc toast za powodzenie w nadchodzącym roku. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie przepadają za tłumnymi salami bankietowymi. Sylwester nad morzem oznacza także wspaniałe wspomnienia na lata. Spędź ten czas w towarzystwie najbliższych!

Kołobrzeg: Sylwester w sanatorium Perła Bałtyku

SZAMPAŃSKI SYLWESTER NAD MORZEM w obiekcie sanatoryjnym Uzdrowiska Kołobrzeg  PERŁA BAŁTYKU położonym blisko morza, w części uzdrowiskowej miasta. Ceny pakietu sylwestrowego w sezonie 2022/2023r, w zależności od rodzaju pokoju – od 1023 zł/osobę. W cenie: 3 noclegi 30.12.22-02.01.23, pełne wyżywienie, wstęp

Więcej »

Święta i Sylwester w Sopocie w sanatorium Kamienny Potok

Sanatorium Uzdrowiskowe „Kamienny Potok”, położone 250m od plaży, zaprasza na Święta i Sylwester w Sopocie.  8-dniowe turnusy (7 noclegów): Świąteczny z zabiegami w cenie: 1730 zł/os / Noworoczny z balem w cenie 1870zł/os / Turnus świąteczno- noworoczny (14 noclegów) 3540 zł/os.

Więcej »

DĄBKI: Święta i Sylwester w ośrodku „Geovita”

Ośrodek bardzo dobrego standardu położony 100 m od brzegu morza, z basenem, rozbudowanym zapleczem przyrodoleczniczym i gabinetami kosmetycznymi. Pobyty w okresie Świąt (4 noclegi) i Sylwestra – (3 noclegi).  Ceny w 2022r już od 920 zł/.- Boże Narodzenie oraz od

Więcej »