Wypoczynek i zdrowie

Święta Bożego Narodzenia w inyche rejonach Polski

Nikogo nie trzeba przekonywać, że święta Bożego Narodzenia to magiczny okres w roku. Czas wypełnia leniwy odpoczynek oraz zacieśnianie rodzinnych więzów. Niestety dla wielu osób celebrację poprzedzają żmudne i stresujące przygotowania. Obowiązki domowe, przyrządzanie posiłków i kupowanie prezentów spędza sen z powiek niemal każdej gospodyni domowej.

A gdyby tak nadać tradycji nowoczesnego wydźwięku i spędzić Boże Narodzenia w hotelu? Brzmi intrygująco, prawda? Tylko wyobraź to sobie – wspólne ubieranie choinki, radosne łamanie się opłatkiem, wyśmienita wieczerza i rodzinne śpiewanie kolęd. Nie musisz w pośpiechu piec ciasta i jednocześnie myć okien czy doprawiać sałatek. To wszystko przygotuje dla Ciebie obsługa hotelu.

Jeżeli chcesz zadbać o swój spokój i komfort podczas świąt Bożego Narodzenia, zapoznaj się z ofertą przygotowaną przez Biuro Turystyczne AMITUR. Znajdziesz tu propozycje najlepszych hoteli w centralnej Polsce. Podaruj sobie słodki wypoczynek i poczuj upragnioną magię świąt. Z nami to takie proste!

USTROŃ: Święta i Sylwester w „Hotel *** NAT Ustroń”

Odwiedź słynną miejscowość uzdrowiskową Beskidu Śląskiego posiadającą źródła wód termalnych oraz pokłady borowiny. Pobyt Świąteczny i Sylwestrowy w Hotel *** NAT Ustroń – świetnie położonym obiekcie z własną bazą zabiegową.  Świąteczny turnus 5-noclegi w 2022r , z  wyżywieniem i atrakcjami

Więcej »

Święta i Sylwester w Hotelu *** NAT Piwniczna Zdrój

Zapraszamy na Święta i Sylwestra do Hotelu*** NAT”, z basenem i odnową biologiczną, położonego w dolinie potoku Czercz, blisko stacji narciarskiej Sucha Dolina w Kosarzyskach. Święta – turnus 3-dniowy 23 – 28.12.2022 z pełnym wyżywieniem, świątecznym menu w cenie  956

Więcej »