Wypoczynek i zdrowie

Święta Bożego Narodzenia w inyche rejonach Polski

Nikogo nie trzeba przekonywać, że święta Bożego Narodzenia to magiczny okres w roku. Czas wypełnia leniwy odpoczynek oraz zacieśnianie rodzinnych więzów. Niestety dla wielu osób celebrację poprzedzają żmudne i stresujące przygotowania. Obowiązki domowe, przyrządzanie posiłków i kupowanie prezentów spędza sen z powiek niemal każdej gospodyni domowej.

A gdyby tak nadać tradycji nowoczesnego wydźwięku i spędzić Boże Narodzenia w hotelu? Brzmi intrygująco, prawda? Tylko wyobraź to sobie – wspólne ubieranie choinki, radosne łamanie się opłatkiem, wyśmienita wieczerza i rodzinne śpiewanie kolęd. Nie musisz w pośpiechu piec ciasta i jednocześnie myć okien czy doprawiać sałatek. To wszystko przygotuje dla Ciebie obsługa hotelu.

Jeżeli chcesz zadbać o swój spokój i komfort podczas świąt Bożego Narodzenia, zapoznaj się z ofertą przygotowaną przez Biuro Turystyczne AMITUR. Znajdziesz tu propozycje najlepszych hoteli w centralnej Polsce. Podaruj sobie słodki wypoczynek i poczuj upragnioną magię świąt. Z nami to takie proste!

USTKA: Święta nad morzem w OW „Radość”

Znakomicie położony w centrum Ustki (20 m od morza) ośrodek wypoczynkowy „Radość„, zaprasza w 2023 na Święta nad morzem.  Pobyt świąteczny  5 dni/4 noclegi – w cenie od 1290 zł/os.  przy zakwaterowaniu w pokoju 2-osobowym. Wyżywienie 2x dziennie, świąteczne menu, 1

Więcej »