Wypoczynek i zdrowie

MIELNO: Lato nad morzem w OW „Słoneczny Brzeg”

LATO 2024 – Ośrodek wczasowy „Słoneczny Brzeg” w Mielnie zaprasza na nadmorski relaks i wypoczynek. Pobyt 7 dniowy (6 noclegów) w cenie 1800 zł/os. W cenie wyżywienie 2x razy dziennie. 10% Zniżki dla Seniora w ofercie LATO. Zniżka FIRST MINUTE 10% przy rezerwacji do 29.02.2024.

LATO 2024

Oferta ważna w terminie: 29.06 – 31.08.2024

7 dni (6 noclegów), wyżywienie 2x dziennie

Ceny:

 • 1800 zł/os – pokój standard, budynek A, B, C, D, E

 

Senior (osoba, która ukończyła 60 lat)- zniżka 10%

!!!! FIRST MINUTE !!!

Zniżka 10% od ceny pakietu za osobę w każdym ośrodku Natura Tour w terminie wakacyjnym przy rezerwacji do 29.02.2024.
Rabat nie łączy się z innymi promocjami.

Łączy się ze zniżką 10% dla seniora.
Łączy się ze zniżka na dziecko 4-10 lat – rabat 15 %.

Oferta ważna na dzień 07.12.2023, może ulec zmianie.

 • Dziecko do lat 3 bez świadczeń – pobyt nieodpłatnie
 • Dziecko od 4 do lat 10 – zniżka 15%
 • Senior (osoba, która ukończyła 60 lat) – zniżka 10%
 • Dopłata dla 1 osoby w pokoju dwu i trzyosobowym 20% ceny pakietu za każde niewykorzystane miejsce
 • Brak możliwości sprzedaży pokoi cztero i pięcioosobowych dla jednej osoby
 • Zakwaterowanie w pokojach 3 osobowych min. 2 osoby, a w pokojach 4 i 5 osobowych min. 3 osoby, bez dopłaty
 • Przy zakupie pokoju 4 i 5 osobowego dla 2 osób obowiązuje dopłata 10% od ceny pakietu za każde niewykorzystane miejsce
 • Brak możliwości zakupu samej usługi hotelowej
 • Zwierzęta odpłatnie 35 zł/doba po wcześniejszym uzgodnieniu
 •  zakwaterowanie z wyżywieniem HB,
 • 1 x grill
 • 1x biesiada rybna
 • parking
 • ubezpieczenie NNW
 • podatek VAT

Opłata klimatyczna – płatna w Ośrodku. W 2023r – 2,8 zł/dobę/osobę

Wyżywienie: od obiadokolacji do śniadania

Śniadania: bufet 8:00-10:00

Obiadokolacje: serwowane 16:00-18:00.

Doba hotelowa: 15:00-11:00

Ośrodek sezonowy.

Parking przy ośrodku wyłącznie dla gości ośrodka, bezpłatny, niestrzeżony.

W ośrodku obowiązują firmowe opaski na rękę.

Wypożyczenie łóżeczka turystycznego gratis.

Na terenie ośrodka mogą przebywać grupy kolonijne.

 Zaliczka 30%, płatna w ciągu 3 dni roboczych od dnia otrzymania umowy.

Dopłata na 30 dni przed turnusem. Jeżeli rezerwacja jest dokonywana na mniej, niż 30 dni przed terminem rozpoczęcia wczasów, wymagana jest pełna wpłata.

Jeżeli faktura za pobyt ma być wystawiona na firmę, konieczne jest podanie danych firmy przed wpłatą zaliczki.

aktualizacja dnia: 01.08.2022

 1. Klient może odstąpić od umowy, lub ją rozwiązać(rezygnacja) w każdym czasie przed jej rozpoczęciem. Za datę rezygnacji uznaje się datę złożenia stosownego oświadczenia przez Klienta Organizatorowi lub jego Agentowi lub datę otrzymania oświadczenia
 2. Jeżeli Klient odstępuje od umowy lub ją rozwiązuje z przyczyn leżących po jego stronie, w tym, między innymi z powodu: niedotrzymania nieokreślonych w umowie terminów płatności, niedostarczenia dokumentów, choroby, nieprzybycia na miejsce zbiorki, innych przypadków losowych, Klienta obciążają koszty rezygnacji poniesione przez Organizatora.
 3. Koszty rezygnacji przedstawiają się następująco:
  1. do 30 dni przed rozpoczęciem imprezy ‐ opłata manipulacyjna 200 zł
  2. od 29 do 15 dni przed rozpoczęciem imprezy ‐ 50% ogólnego kosztu
  3. od 14 do 8 dni przed rozpoczęciem imprezy – 70% ogólnego kosztu
  4. od 7 dni przed rozpoczęciem imprezy i później ‐ 90% ogólnego kosztu
 4. Zwrot kwot wpłaconych przez Klienta, następuje niezwłocznie. Do zwracanych kwot nie są doliczane odsetki.
 5. Organizator może z własnej inicjatywy, lub na wniosek Klienta odstąpić od obciążania Klienta kwotami określonymi w pkt. V – 5w przypadku odstąpienia od umowy spowodowanego siłą wyższą.
 6. Klient może odstąpić od umowy przed rozpoczęciem imprezy turystycznej bez ponoszenia opłaty za odstąpienie w przypadku wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności występujących w miejscu docelowym lub jego najbliższym sąsiedztwie, które mają znaczący wpływ na realizację imprezy turystycznej lub przewóz Klientów do miejsca docelowego. Klient może żądać wyłącznie zwrotu wpłat dokonanych z tytułu imprezy turystycznej, bez odszkodowania lub zadośćuczynienia w tym zakresie.

 

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,89% wartości imprezy w wariancie standard i 5,78% w wariancie z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi.

Informacje na temat ubezpieczenia, na życzenie Klienta, wysyłamy mailem.

Opis ośrodka

Ośrodek Wypoczynkowy „Słoneczny Brzeg”: dysponuje około 250 miejscami noclegowymi. Ośrodek jest położony na terenach trawiastych pośród drzew i łagodnych pagórków. Całość jest ogrodzona i dozorowana przez całą dobę. Dla najmłodszych jest kilka placów zabaw. Atrakcje dla Gości: wypożyczalnia rowerów turystycznych, cotygodniowe biesiady regionalne, wieczorki taneczne oraz wycieczki do wybranych pałaców w okolicy.

Położenie: „Słoneczny Brzeg” zlokalizowany jest przy ulicy wiodącej wprost na plażę, około 100 m od morza oraz 150 m od Jeziora Jamno. 300 metrów od ośrodka zlokalizowana jest stara przystań rybacka.

Zakwaterowanie:

Obiekt posiada pokoje 2, 3, 4 i 5 -osobowe w 5 budynkach (A, B, C, D, E) – wszystkie z łazienkami TV oraz czajnikiem. Większość pokoi posiada własne balkony. Ośrodek posiada własną stołówkę w której przygotowuje smaczne domowe posiłki. W budynku A, C, E – zlokalizowane są pokoje 3,4-osobowe. W budynku B – pokoje posiadają lodówki.

Parking: przy ośrodku – bezpłatny, niestrzeżony, wyłącznie dla gości ośrodka. Parking strzeżony  – oddalony 2 km od ośrodka.

Opis miejscowości

Mielno: to znany i lubiany nadmorski kurort, położony między Bałtykiem a jeziorem Jamno. Ładna plaża z wysokimi wydmami to niewątpliwy atut tego miejsca. Atrakcją turystyczną jest m.in. kanał łączący Jezioro Jamno z Bałtykiem. Dzięki swojemu położeniu, Mielno jest dobrą bazą wypadową na wycieczki do Słowińskiego Parku Narodowego, na wyspę Bornholm, do Kołobrzegu czy urokliwego Darłowa.

Okoliczne atrakcje:

 • Droga z Mielna do Mielenka – biegnie wzdłuż alei ponad 150–letnich lip.
 • Jezioro Jamno – połączone z Morzem Bałtyckim poprzez kanał zwany Jamieńskim Nurtem, który znajduje się ok. 2 km za Unieściem
 • Kanał zwany Nurtem Jamneńskim – ma długość pół kilometra, łączy jezioro Jamno z Bałtykiem. Znajduje się na trasie z Unieścia do Łaz. Powstał w 1890 roku, kiedy to w wyniku sztormu zamknięta została mierzeja pod Łazami.
 • Latarnia morska w Gąskach -została zbudowana w czasie zimy na przełomie 1877/78r., mierzy 50,2 m. wysokości i jest drugą co do wielkości latarnią morską w Polsce.
 • Pomnik Jelenia w Mielnie
 • Pomnik Morsa – położony przy głównym wejściu na plażę (ul. Kościuszki) , jest symbolem organizowanych w Mielnie od 2004 roku Międzynarodowych Zlotów Morsów, na które przybywają tysiące miłośników zimowych kąpieli.
 • Przystanie rybackie, urokliwe tawerny, wędzarnie i bary

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Dodaj komentarz