Wypoczynek i zdrowie

W górach - Karpatach

Świeże powietrze oraz niezapomniane krajobrazy to z pewnością jedne z największych zalet polskich gór. Co roku w Karpatach spotkać można rzesze turystów oraz kuracjuszy, którzy przyjeżdżają na południe naszego kraju w poszukiwaniu ciszy oraz spokoju. Wiele ludzi docenia ten łańcuch górski ze względu na malowniczą scenerię oraz możliwość odpoczynku i regeneracji sił. Jeżeli więc są Państwo w gronie osób, które chcą połączyć aktywny wypoczynek wraz z szansą zadbania o zdrowie, to przygotowaliśmy dla Państwa wiele propozycji wczasów odchudzających dla dorosłych.

Na naszej stronie internetowej znalazły się oferty ośrodków z całych Karpat. W każdej z nich znajdą Państwo niezbędne informacje dotyczące proponowanego wyżywienia, opcji noclegowych czy też dodatkowych atrakcji, z których można skorzystać w trakcie pobytu w obiektach. Wczasy odchudzające dla dorosłych to okazja, by przekonać się o zaletach różnego rodzaju diet oraz uzupełnić swoją wiedzę na temat działań profilaktycznych oraz leczenia żywieniem.

IWONICZ ZDRÓJ – „Amelia”: Wczasy z dietą warzywno-owocową

Wczasy w pięknym zakątku kraju – Beskidzie Niskim, w Pensjonacie AMELIA** w Iwoniczu Zdroju. Dobry standard zakwaterowania. Dieta warzywno-owocowa, certyfikowana przez dr Dąbrowską. W programie m.in. codzienne zajęcia na sali gimnastycznej z instruktorem, Nordic Walking, konsultacja z dietetykiem. Cena 13-dniowego turnusu (12

Więcej »