Wypoczynek i zdrowie

Zimą morze bywa równie czarujące jak latem, a magicznej atmosferze sprzyja świąteczny klimat. Skuty lodem i oprószony śniegiem krajobraz zapiera dech w piersi. Cicha i spokojna plaża oraz brak fali turystów oblegających lokalne knajpki zapewni Ci relaksujące wyciszenie. O tej porze roku nawet stężenie jodu jest wyższe niż w sezonie wakacyjnym, a jak pewnie wiesz, jest on niezwykle ważny dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Rodzinne święta spędzone nad polskim morzem przyniosą Ci wiele radości oraz mnóstwo niezapomnianych, wzruszających przeżyć. Nie wiesz, do jakiej miejscowości się wybrać? Podpowiadamy!

Turnus noworoczny w Kołobrzegu? Wyjątkowe Boże Narodzenie w Świnoujściu? A może szampańska zabawa sylwestrowa w Sopocie? Biuro Turystyczne AMITUR zapewnia szeroki wybór atrakcyjnych ofert, z których chętnie korzystają zarówno pary, jak i całe rodziny czy grupy przyjaciół. Kilkudniowe pakiety w przystępnej cenie są teraz na wyciągnięcie ręki. Zapomnij o żmudnych przygotowaniach do świąt. Odwiedź polskie wybrzeże i na nowo odkryj jego piękno.

Święta Bożego Narodzenia nad morzem

USTKA: Święta nad morzem w OW „Radość”

Znakomicie położony w centrum Ustki (20 m od morza) ośrodek wypoczynkowy „Radość„, zaprasza w 2023 na Święta nad morzem.  Pobyt świąteczny  5 dni/4 noclegi – w cenie od 1290 zł/os.  przy zakwaterowaniu w pokoju 2-osobowym. Wyżywienie 2x dziennie, świąteczne menu, 1

Więcej »

DĄBKI: Święta i Sylwester w ośrodku „Geovita”

Ośrodek bardzo dobrego standardu położony 100 m od brzegu morza, z basenem, rozbudowanym zapleczem przyrodoleczniczym i gabinetami kosmetycznymi. Pobyty w okresie Świąt (4 noclegi) i Sylwestra – (3 noclegi).  Ceny w 2023r już od 1310 zł/.- Boże Narodzenie oraz od

Więcej »

USTKA: Święta nad morzem w hotelu „Ustka”(dawne Azoty)

Hotel Ustka (dawne Azoty) zaprasza w 2023 r  na 13-dniowy (16-28.12.2023)  turnus świąteczny w cenie  2300 zł/os.  Uroczysta Kolacja Wigilijna + inne atrakcje. 2 zabiegu dziennie. Możliwość dokupienia dodatkowego pakietu zabiegów. Ognisko, zumba, karaoke! Wieczorek taneczny przy zespole Baltic Band!!!

Więcej »