Wypoczynek i zdrowie

Majówka w Górach

Marzysz o tym, by na kilka dni zaszyć się w cichym, spokojnym miejscu blisko natury? Biuro podróży Amitur przedstawia tegoroczną ofertę “Majówka w górach”, przeznaczoną dla wszystkich miłośników przyrody. Sprawdź, do jakich miejscowości możesz udać się razem z nami!

Maj to wprost wymarzona pora na wizytę w górach. Wiosna jest już w pełnym rozkwicie, a pogoda sprzyja wędrówkom po szlakach i odpoczynku na świeżym powietrzu. Marzysz o grillu z widokiem na górskie pasma? Spędź majówkę w Karpaczu lub w Tatrach, w polecanych przez nas ośrodkach wypoczynkowych.

Obiekty, które mamy przyjemność oferować naszym Klientom, to sprawdzone miejsca, które cieszą się wspaniałą opinią. Na Gości czekają w nich wspaniałe, domowe posiłki i nienagannie czyste pokoje. W zależności od wybranego ośrodka dostępne są dodatkowe atrakcje, takie jak sauna, kącik zabaw dla dzieci, drink bar czy siłownia.

Podaruj sobie i najbliższym odrobinę relaksu w nadchodzący, majowy weekend! Zapraszamy do zapoznania się z tegoroczną ofertą biura podróży Amitur.

KARPACZ: Weekend majowy w górach – OW „Halny”

Ośrodek „HALNY”  położony blisko centrum Karpacza zaprasza na wspólne spędzenie Majówki 2023. Pobyt w terminie 28.04 – 03.05.2023 z wyżywieniem 2x dziennie w cenie od 750 zł/os. Serdecznie zapraszamy. MAJÓWKA 2023: Termin: 28.04 – 03.05.2023 Cenna za Pakiet 5 dni

Więcej »

KARPACZ: Majówka w górach – OW „Stokrotka”

Ośrodek wypoczynkowy „STOKROTKA” w Karpaczu Górnym zaprasza na MAJÓWKĘ 2023. Pobyt 5 dniowy (4 noclegi) w cenie od 770 zł/os. z wyżywieniem 2x razy dziennie. MAJÓWKA 2023 4 wybrane noclegi w terminie: 28.04 – 03.05.2023 770 zł/os – pokój standard

Więcej »