Wypoczynek i zdrowie

Dlaczego na wczasach i obozach?

Nowy, efektywny sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów...

Odchudzanie na wczasach stanowi świetny sposób na zainaugurowanie nowego etapu w życiu. Doskonale rozumiemy jak trudno samodzielnie w domu efektywnie walczyć z nadmiarem kilogramów.

Brak czasu, brak chęci, a także brak rzetelnej wiedzy potrafią skutecznie zniechęcić. Dzięki naszym ofertom, w przyjemnym otoczeniu, z dala od pokus, mogą Państwo zmienić swoje nastawienie i pobudzić motywację. Razem z innymi osobami, które borykają się z takimi samymi trudnościami jak Wy, możecie poznać zasady zdrowego odżywiania oraz wyzbyć się złych nawyków.

Co czeka na Państwa podczas pobytu?
  • 7/14 noclegów w ośrodkach rekreacyjno-wypoczynkowych z zapleczem treningowym,
  • pełne wyżywienie (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) przygotowane zgodnie z wybraną dietą,
  • zajęcia teoretyczne: wykłady dotyczące zdrowego odżywiania, pozwalające uniknąć po powrocie do domu efektu „jojo” i cieszyć się lepszym zdrowiem,
  • zajęcia ruchowe: każdy z ośrodków posiada zaplecze rekreacyjno-sportowe, gdzie uczestnicy mogą zaznać potężnej dawki ruchu, wspomagającej odchudzanie,
  • w zależności od wybranej: oferty konsultacje z różnymi specjalistami, wspomagającymi proces utraty wagi z zachowaniem dobroczynnego wpływu na zdrowie,
  • w zależności od wybranej oferty: różne zabiegi pielęgnacyjne oraz lecznicze w strefie Wellness&SPA,
  • możliwość korzystania z innych atrakcji obiektów (w niektórych przypadkach ze zniżką po zakupieniu wczasów odchudzających).
Jakie warunki gwarantują ośrodki?

Odchudzanie na wczasach stanowi świetny sposób na zainaugurowanie nowego etapu w życiu. Doskonale rozumiemy jak trudno samodzielnie w domu efektywnie walczyć z nadmiarem kilogramów. Brak czasu, brak chęci, a także brak rzetelnej wiedzy potrafią skutecznie zniechęcić. Dzięki naszym ofertom, w przyjemnym otoczeniu, z dala od pokus, mogą Państwo zmienić swoje nastawienie i pobudzić motywację. Razem z innymi osobami, które borykają się z takimi samymi trudnościami jak Wy, możecie poznać zasady zdrowego odżywiania oraz wyzbyć się złych nawyków.

Zakład przyrodoleczniczy:

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo oferty wczasów odchudzających w najpiękniejszych zakątkach Polski. Prezentujemy ośrodki ulokowane w górach (Karpaty, Sudety), nad morzem, nad jeziorami, a także w centralnej części kraju. Bez względu na wybrany region wszystkie ośrodki położone są w ciekawych lokalizacjach, z reguły w miejscowościach uzdrowiskowych lub kurortach turystycznych. Obiekty zapewniają łatwy dostęp do najciekawszych atrakcji regionu.