Wypoczynek i zdrowie

Wczasy świąteczne i weekendowe

Każdy czas jest dobry, by wyjechać w celu relaksu oraz zadbania o własne zdrowie. Choć powszechnie przyjęło się, że to sezon wakacyjny jest najpopularniejszym terminem na odpoczynek, to równie dobrym okresem na złapanie oddechu od codziennych zmartwień są święta i weekendy. Krótki pobyt wypoczynkowy w Boże Narodzenie czy Wielkanoc w jednym z ośrodków wczasowo-rekreacyjnym zyskuje z roku na rok coraz większą popularność. Trudno się temu dziwić, gdyż to rozwiązanie niesie za sobą wiele korzyści.

Oprócz wspomnianych relaksu i możliwości odpoczynku pobyt wypoczynkowy w obiekcie turystycznym położonym nad morzem czy też w górach podczas świąt lub weekendów pozwala przełamać zwyczajną rutynę i spróbować czegoś zupełnie nowego, czyli spędzić ten czas aktywnie. Biorąc pod uwagę również ogrom przygotowań, jakie co roku trzeba poczynić, by celebrować Boże Narodzenie czy Wielkanoc, opcja odprężenia się w komfortowych warunkach w tym wyjątkowym okresie jest niezwykle interesującą perspektywą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego biura turystycznego i szczegółowymi informacjami dotyczącymi przedstawionych w tej kategorii propozycji.

KRYNICA-ZDRÓJ: Majówka w górach – OSW „HAJDUCZEK”

MAJÓWKA W KRYNICY Zapraszamy do uzdrowiska Krynica-Zdrój na solidną regenerację i wypoczynek. Ośrodek wypoczynkowo-rehabilitacyjny „Hajduczek” oferuje wypoczynek podczas długiego weekendu majowego w 2024r. Pobyt minimum 2 noclegi w wyżywieniem 2x dziennie w cenie od 189 zł/os/doba. Odległość od pomnika Nikifora:

Więcej »

KARPACZ: Majówka w górach – OW „Stokrotka”

Ośrodek wypoczynkowy „STOKROTKA” w Karpaczu Górnym zaprasza na MAJÓWKĘ 2024. Pobyt 4 noclegi w cenie od 870 zł/os. z wyżywieniem 2x razy dziennie. MAJÓWKA 2024 4 wybrane noclegi w terminie: 30.04 – 05.05.2024 870 zł/os – pokój standard 970 zł/os

Więcej »

KARPACZ: Weekend majowy w górach – OW „Halny”

Ośrodek „HALNY”  położony blisko centrum Karpacza zaprasza na wspólne spędzenie Majówki 2024. Pobyt w terminie 30.04 – 05.05.2024 ze śniadaniami w cenie od 600 zł/os. Serdecznie zapraszamy. MAJÓWKA 2024: Termin: 30.04 – 05.05.2024 , (ceny za pokój) 1200 zł/dwie osoby

Więcej »