Wypoczynek i zdrowie

Z dietą makrobiotyczną

Specyficzne wymagania żywieniowe utrudniają Ci znalezienie odpowiedniej oferty na wakacje? Biuro Turystyczne Amitur oferuje wczasy odchudzające według różnego rodzaju jadłospisów. W tej kategorii prezentujemy wypoczynek z zagwarantowaną dietą makrobiotyczną. Sprawdź, gdzie w tym roku możesz wybrać się na urlop, zapewniając sobie jednocześnie zbilansowane posiłki.

Wczasy z dietą makrobiotyczną w Polsce

W tym roku w naszej ofercie znalazły się ośrodki wypoczynkowe w Żołyni i Kołobrzegu, oferujące swoim gościom komfortowe pokoje oraz smaczne potrawy. Wczasy z dietą makrobiotyczną to doskonałe rozwiązanie dla osób, które na czas urlopu nie chcą rezygnować z dotychczasowego jadłospisu bądź dopiero chciałaby spróbować takiego sposobu odżywiania. Wszystko to w otoczeniu wspaniałych krajobrazów, sprzyjających aktywnemu wypoczynkowi.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z opisami poszczególnych ofert w polecanych przez nas ośrodkach wypoczynkowych. Biuro Amitur chętnie odpowie na wszelkie pytania oraz pomoże w wyborze odpowiednich wakacji!