Wypoczynek i zdrowie

W Polsce nad morzem

Pobyt nad Bałtykiem to niewątpliwie okazja, by nie tylko należycie odpocząć, ale również zadbać o zdrowie, korzystając z dobrodziejstw natury. Czyste, nadmorskie powietrze to jeden z wielu powodów, dla których rokrocznie do polskich nadbałtyckich miejscowości zjeżdżają się rzesze turystów w różnym wieku z całego naszego kraju. Decydując się na wczasy odchudzające dla dorosłych, które znalazły się w naszej ofercie, otrzymujecie Państwo możliwość skorzystania z odpoczynku połączonego ze specjalnie przygotowaną pod Państwa indywidualne potrzeby dietą.

W zależności od wyboru ośrodka propozycje różnić się mogą jednak nie tylko wariantami diety oferowanymi przez dany obiekt (m.in. owocowo-warzywna, niskokaloryczna 1000-1200 kcal), ale także dodatkowymi atrakcjami, ilością oraz rodzajami zajęć i zabiegów czy też długością pobytu. Zachęcamy więc do szczegółowego zapoznawania się z prezentowanymi na naszej stronie internetowej propozycjami wczasów odchudzających nad morzem i wyboru takiej, która najlepiej będzie odpowiadała Państwa oczekiwaniom.

DŹWIRZYNO: Leczenie dietami Ośrodek „Akces Medical FIT&SPA”

Znakomicie prowadzone TURNUSY LECZNICZO-REWITALIZUJĄCE z różnymi dietami stosowanymi pod nadzorem lekarza, na których masz szanse dużo nauczyć się o zdrowym odżywianiu i przy okazji schudniesz. Wszystko w komfortowych warunkach ośrodka Akces Medical FIT&SPA dysponującego świetnym zapleczem rehabilitacyjnym oraz SPA z basenem w jednej z najurokliwszych

Więcej »