Wypoczynek i zdrowie

Wczasy dla seniorów w centralnej Polsce

Dla osób marzących o spokojnym odpoczynku biuro podróży Amitur przygotowało w tym roku atrakcyjną ofertę. Wczasy dla seniorów w Centralnej Polsce to turnusy dla osób powyżej 60 roku życia, które chciałyby zaznać relaksu w otoczeniu przyrody.

Wczasy z dala od zgiełku miasta

Wypoczynek na nizinach to okazja do oderwania się od codziennych trosk. Ośrodki wczasowe, które mamy przyjemność Państwu zaprezentować, to renomowane miejsca przyjazne seniorom. Goście mają zagwarantowane komfortowe pokoje i wyżywienie. W zależności od wybranego turnusu istnieje możliwość skorzystania ze specjalnej diety, zabiegów leczniczych oraz konsultacji lekarskich.

Ośrodki położone są na nizinach, w zacisznych, urokliwych miejscowościach. To wspaniałe miejsca na wypoczynek, z dala od hałasu miasta. Na turystów czekają tu łagodne ścieżki zachęcające do spacerów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tegoroczną ofertą wczasów, a w razie jakichkolwiek pytań dotyczących turnusów, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.

SPAŁA: Wiosna, jesień w OW „Zacisze”

OW „Zacisze” – położony 115km od Warszawy – zaprasza w 2023r na wiosenne i jesienne pobyty wypoczynkowe. PAKIET WIOSNA:  pobyt 7 dniowy (6 noclegów) – od 745 zł/os. – w sezonie niskim, w pokoju 2 os. standard, z wyżywieniem HB. PROMOCJA

Więcej »

NAŁĘCZÓW: Zdrowie Seniora – pobyt leczniczy w „Uzdrowisko Nałęczów”

Uzdrowisko Nałęczów zaprasza w 2023r na pełnopłatny pobyt leczniczy dedykowany seniorom. W cenie pobytu: noclegi, wyżywienie z możliwością diet, opieka lekarska oraz zabiegi lecznicze. Zakwaterowanie w „Sanatorium Józef” oraz „Sanatorium Fortunat” , Sanatorium „Jesienna rezydencja„, „Pawilon Angielski” oraz „Szpital Kardiologiczny„.

Więcej »