Wypoczynek i zdrowie

JASTARNIA: Lato nad morzem – domki w OW „Pólwysep”

PROMOCJA TERMINU 16-31.08.2022: dzieci do 10 lat bezpłatnie !!!

LATO 2022 – DOMKI DREWNIANE i MUROWANE. Zapraszamy na wczasy wypoczynkowe (7 i 10-dniowe)  w OW „Półwysep”. Pobyt 7-dniowy w 2022r w cenie od 1265 zł/os. z wyżywieniem 2 x dziennie i atrakcjami (rejs kutrem, wieczór grillowy). Ośrodek położony bardzo blisko torów kolejowych i stacji PKP „Jastarnia wczasy”.

 • PROMOCJA TERMINU 16-31.08.2022: dzieci do 10 lat bezpłatnie !!!
 • Dziecko do lat 3 bez świadczeń – pobyt nieodpłatny
 • Dziecko od 4 do lat 10 – zniżka 15%
 • Zakwaterowanie w domkach 3 osobowych dla min. 2 osób, w domkach 4 osobowych dla min. 3 osób. Przy zakupie domku 3 jako 2 osobowego lub 4 jako 3 osobowego obowiązuje dopłata 20% od ceny pakietu za niewykorzystane miejsce
 • Brak możliwości zakupu domku dla 1 osoby
 • Zwierzęta – opłata 35 zł/doba (tylko w domkach drewnianych, po wcześniejszym uzgodnieniu z ośrodkiem).
 • 9 lub 6 noclegów zgodnie z wybraną opcją
 • wyżywienie 2 x dziennie (od obiadokolacji do śniadania)
 • wieczór grillowy z kiełbaskami i grzańcem
 • rejs kutrem Jastarnia-Hel-Jastarnia
 • program animacyjny
 • ubezpieczenie NNW
 • podatek VAT

Opłata klimatyczna – płatna w Ośrodku. W 2021r – 2,2 zł/dobę/osobę

 • Nie jest prowadzona sprzedaż domków dla 1 osoby.
 • Goście zobowiązani są do noszenia firmowej opaski na ręce.
 • Program pobytu może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od Organizatora

Wyżywienie:
śniadania w formie bufetu w godz 8:00-10:00
obiadokolacje – serwowane w godz 16:00-18:00
Forma podawania śniadań może ulec modyfikacji.
Pierwsze świadczenie – obiadokolacja w dniu rozpoczęcia turnusu, ostatnie świadczenie – śniadanie w dniu zakończenia turnusu.

Parking:
Dla gości na terenie ośrodka, ogrodzony, niestrzeżony, bezpłatny.

Doba wczasowa:
Od 16.00 – zakwaterowanie.
Do 10.00 – wykwaterowanie.

Wycieczki fakultatywne:

 • Wycieczka autokarowa do Parku Ewolucji w Sławutówku, największego rodzinnego parku rozrywki na Pomorzu.
 • Park dinozaurów z największymi dinozaurami w Polsce.
 • Wycieczka autokarowa do Ocean Parku we Władysławowie, nowoczesnego i nietuzinkowego oceanarium stanowiącego nie lada gratkę dla dzieci i ich rodziców.

Wycieczki fakultatywne odbywają się przy min. 20 os. chętnych. Informacje i zapisy w recepcji ośrodka.

 Zaliczka 30%, płatna w ciągu 3 dni roboczych od dnia otrzymania umowy.

Dopłata na 30 dni przed turnusem. Jeżeli rezerwacja jest dokonywana na mniej, niż 30 dni przed terminem rozpoczęcia wczasów, wymagana jest pełna wpłata.

Jeżeli faktura za pobyt ma być wystawiona na firmę, konieczne jest podanie danych firmy przed wpłatą zaliczki.

aktualizacja dnia: 01.08.2022

 1. Klient może odstąpić od umowy, lub ją rozwiązać(rezygnacja) w każdym czasie przed jej rozpoczęciem. Za datę rezygnacji uznaje się datę złożenia stosownego oświadczenia przez Klienta Organizatorowi lub jego Agentowi lub datę otrzymania oświadczenia
 2. Jeżeli Klient odstępuje od umowy lub ją rozwiązuje z przyczyn leżących po jego stronie, w tym, między innymi z powodu: niedotrzymania nieokreślonych w umowie terminów płatności, niedostarczenia dokumentów, choroby, nieprzybycia na miejsce zbiorki, innych przypadków losowych, Klienta obciążają koszty rezygnacji poniesione przez Organizatora.
 3. Koszty rezygnacji przedstawiają się następująco:
  1. do 30 dni przed rozpoczęciem imprezy ‐ opłata manipulacyjna 200 zł
  2. od 29 do 15 dni przed rozpoczęciem imprezy ‐ 50% ogólnego kosztu
  3. od 14 do 8 dni przed rozpoczęciem imprezy – 70% ogólnego kosztu
  4. od 7 dni przed rozpoczęciem imprezy i później ‐ 90% ogólnego kosztu
 4. Zwrot kwot wpłaconych przez Klienta, następuje niezwłocznie. Do zwracanych kwot nie są doliczane odsetki.
 5. Organizator może z własnej inicjatywy, lub na wniosek Klienta odstąpić od obciążania Klienta kwotami określonymi w pkt. V – 5w przypadku odstąpienia od umowy spowodowanego siłą wyższą.
 6. Klient może odstąpić od umowy przed rozpoczęciem imprezy turystycznej bez ponoszenia opłaty za odstąpienie w przypadku wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności występujących w miejscu docelowym lub jego najbliższym sąsiedztwie, które mają znaczący wpływ na realizację imprezy turystycznej lub przewóz Klientów do miejsca docelowego. Klient może żądać wyłącznie zwrotu wpłat dokonanych z tytułu imprezy turystycznej, bez odszkodowania lub zadośćuczynienia w tym zakresie.

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,89% wartości imprezy w wariancie standard, 4,62% w wariancie podstawowym z dodatkowym ryzykiem – zachorowaniem na Covid, 5,78% w wariancie podstawowym z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi i 6,5% w wariancie MAX obejmującym dodatkowe ryzyko – zachorowanie na Covid i zaostrzenie chorób przewlekłych.

Informacje na temat ubezpieczenia, na życzenie Klienta, wysyłamy mailem.

Opis ośrodka

Ośrodek Wypoczynkowy PÓŁWYSEP: składa się z 24 parterowych, murowanych domków – 3, 4 i 5 osobowych oraz 66 dzielonych domków drewnianych, dwukondygnacyjnych 4 osobowych usytuowanych na rozległym terenie (wzdłuż torów kolejowych).

Do dyspozycji Gości:

 • jadalnia
 • sklepik
 • bezpłatny parking
 • stół do tenisa stołowego
 • boisko do siatkówki
 • plac zabaw dla dzieci
 • altany grillowe (możliwość wypożyczenia grilla)
 • bezpłatny dostęp do Internetu bezprzewodowego w odległości do 30m od budynku recepcji

Położenie: OW Półwysep” położony jest w malowniczej, wakacyjnej miejscowości Jastarnia, ok. 800 m. od Centrum. Obiekt znajduje się ok. 100 m od otwartego morza Bałtyckiego oraz 200 m od Zatoki Puckiej. Bezpośrednio przy Ośrodku znajdują się tory kolejowe i przystanek PKP – można stąd wyruszyć na wycieczkę do Trójmiasta (ok.60-80 km) oraz do Helu (ok. 15 km). W sezonie letnim przejeżdża przez Jastarnię dość dużo pociągów – w momencie przejazdu pociągów w domkach może być głośno. 

Zakwaterowanie:

Domki (drewniane i murowane) 3, 4, 5 osobowe z możliwością dostawek.

Wyposażenie domków: łazienka z prysznicem, lodówka, TV, radio, czajnik elektryczny, zastawa stołowa, 2 leżaki, parawan i koc plażowy.

DOMKI MUROWANE:

W domkach 4-5 osobowych: 3 pomieszczenia (pokój dzienny z 2 łózkami + sypialnia z 1 łóżkiem + sypialnia z 1-2 łóżkami)

W domkach 3-osobowych: 2 pomieszczenia (pokój dzienny + 1 sypialnia).

OW Półwysep – domki dla seniora na morzem.

Opis miejscowości

JASTARNIA: to urokliwa miejscowość znajdująca się na Półwyspie Helskim. Idealne miejsce dla miłośników Bałtyku. Najważniejsze walory Jastarni to: czyste, piaszczyste plaże, bliskość fortyfikacji wojskowych, czarujące uliczki z elementami charakterystycznej kaszubskiej zabudowy, stara, zabytkowa Chata Rybacka, Muzeum „Pod Strzechą”, malowniczy, pełnych kolorowych kutrów port rybacki oraz spokojne rejsy po zatoce.

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Dodaj komentarz