Wypoczynek i zdrowie

Dziwnówek: Wiosna i jesień nad morzem w OW „Złota Rybka”

WIOSNA, JESIEŃ. Ośrodek Wypoczynkowy „Złota Rybka” w Dziwnówku (około: 30 km od Międzyzdrojów, 63 km od Kołobrzegu) zaprasza na promocyjne, tygodniowe pobyty wypoczynkowe. PROMOCJA PRZEZNACZONA dla: Seniorów,Studentów oraz Rodziców z Dziećmi. Pobyt 7 dniowy w 2021r – w  cenie od 624 zł/os. W cenie 6 noclegów, wyżywienie 3x razy dziennie, impreza plenerowa.

7-dniowy (6 noclegów) promocyjny turnus nad morzem przeznaczony dla:

 • Promocja „Senior z Naturą” dotyczy osób, które ukończyły 60 lat oraz emerytów i rencistów.
 • Promocja „Student z Naturą” dotyczy studentów wszystkich szkół wyższych.
 • Promocja „Rodzice i dzieci z Naturą” dotyczy matek, ojców oraz prawnych opiekunów dzieci własnych i przysposobionych w wieku do 18 lat.

TERMINY:  do poniedziałku do niedzieli

Ośrodek sezonowy – czynny od maja do września.

WIOSNA 2021 – 6 noclegów – wyżywienie 3x dziennie

SEZON: TERMIN: CENA:
SEZON B:

03.05 - 30.05.2021

624 zł/os
SEZON A:

31.05 - 25.06.2021

678 zł/os

JESIEŃ 2021 – 6 noclegów – wyżywienie 3x dziennie

SEZON: TERMIN: CENA:
SEZON A

30.08 - 26.09.2021

678 zł/os
 • Możliwość zakupu „przednoclegu” (czyli dodatkowego noclegu przed rozpoczęciem turnusu) w promocyjnych cenach:
  • WIOSNA – 40 zł/ (wówczas zakwaterowanie od godz. 18.00)
  • JESIEŃ – 65 zł (wówczas zakwaterowanie od godz. 18:00)
 • W przypadku niewykorzystanych miejsc przy zakupie pokoju 2 lub więcej osobowego, jako 1 osobowego dopłata wynosi 10% ceny usługi hotelowej.

 • Dzieci do lat 3 w pokoju, w którym nie ma dla dziecka odrębnego miejsca do spania i dziecko nie korzysta z odrębnego miejsca przy stole w jadalni: pobyt gratis

 • Dzieci w wieku do lat 10 – z małą porcją wyżywienia: zniżka 20 zł/doba od ceny podstawowej.

 • Osoba dodatkowo zakwaterowana w pokoju (dostawka lub wspólne spanie): zniżka 50% od ceny podstawowej.

 • zakwaterowanie 7 dni (6 noclegów) zgodnie w wybranym standardem
 • wyżywienie: 3 posiłki dziennie
 • impreza plenerowa z grillem, lampką wina i ciastem (w wybranych terminach – o ile będzie to możliwe ze względu na ograniczenia związane z pandemią)

 

Opłata klimatyczna – płatna w Ośrodku. W 2020r – 2,0 zł/dobę/osobę

Zwierzętaośrodek nie przyjmuje zwierząt.

Wypożyczenie łóżeczka turystycznego – GRATIS

Pobyt: od obiadu do śniadania.

Parking (ogrodzony,niestrzeżony) bezpłatny.

Możliwość bezpłatnego wypożyczenia rowerów.

Ośrodek sezonowy – czynny od maja do końca września.

Oferta nie obowiązuje w czasie Świąt Wielkanocnych, Świąt Bożego Narodzenia, Sylwestra, długich weekendów, ferii zimowych i wakacji.

 Zaliczka 30%, płatna w ciągu 3 dni roboczych od dnia otrzymania umowy.

Dopłata na 30 dni przed turnusem. Jeżeli rezerwacja jest dokonywana na mniej, niż 30 dni przed terminem rozpoczęcia wczasów, wymagana jest pełna wpłata.

Jeżeli faktura za pobyt ma być wystawiona na firmę, konieczne jest podanie danych firmy przed wpłatą zaliczki.

Także jeżeli mają być wystawione odrębne faktury dla osób fizycznych – poszczególnych uczestników wczasów z jednej umowy, konieczne jest zamówienie takich faktur przed wpłatą zaliczki.

 1. Klient może odstąpić od umowy (rezygnacja) w każdym czasie, składając pisemne oświadczenie o odstąpieniu osobiście, mailem lub listem poleconym.
 2. Za datę rezygnacji uznaje się datę złożenia stosownego oświadczenia przez Klienta Organizatorowi lub jego Agentowi lub datę otrzymania pisemnego oświadczenia.
 3. Jeżeli Klient odstępuje od umowy z przyczyn leżących po jego stronie, w tym, między innymi z powodu: niedotrzymania nieokreślonych w umowie terminów płatności, niedostarczenia dokumentów, choroby, nieprzybycia na miejsce zbiórki, innych przypadków losowych, Klienta obciążają koszty rezygnacji poniesione przez Organizatora.
 4. Minimalny stały koszt rezygnacji wynosi 100 zł. Ponadto, tytułem naprawienia udokumentowanej szkody powstałej wskutek odstąpienia przez Klienta od umowy, Organizator może obciążyć Klienta obowiązkiem pokrycia do 90 % ceny imprezy. Zwrot kwot wpłaconych przez Klienta, następuje niezwłocznie. Do zwracanych kwot nie są doliczane odsetki.
 5. Jeżeli rezygnacja z uczestnictwa w imprezie następuje po rozpoczęciu imprezy, Organizator dokona zwrotu wpłaconych kwot pomniejszonych o wartość usług wykorzystanych przez Klienta.
 6. Organizator może z własnej inicjatywy, lub na wniosek Klienta odstąpić od obciążania Klienta
  kwotami określonymi w pkt.  4 w przypadku odstąpienia od umowy spowodowanego siłą
  wyższą.
 7. Organizator zaleca zawarcie przez Klienta umowy ubezpieczenia od ponoszenia kosztów rezygnacji z udziału w imprezie turystycznej.

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,89% wartości imprezy w wariancie standard i 5,78% w wariancie z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi.

Informacje na temat ubezpieczenia, na życzenie Klienta, wysyłamy mailem.

Opis ośrodka

Ośrodek Wypoczynkowy „Złota Rybka”  to kompleks trzech budynków A, B, C. W budynku C znajduje się stołówka. Wszystkie pokoje w budynkach A i B posiadają loggie balkonowe. Pokoje w budynku C są bez balkonów.

Obiekt posiada:

 • salę dyskotekową
 • plac zabaw
 • miejsce na ognisko i grilla
 • boisko do koszykówki i siatkówki
 • boisko do gry w bule
 • stół do bilarda
 • stół do ping – ponga.

Położenie: około 100 m od morza i dużej, szerokiej plaży, około 150m od najbliższego przystanku autobusowego i BUS.

Zakwaterowanie:

Ośrodek dysponuje pokojami 2  i  3 osobowymi z łazienkami. Wszystkie pokoje posiadają TV. Czajniki są na wyposażeniu pokoi w budynku C natomiast w budynku A i B są ogólnodostępne czajniki na korytarzach. 

W Ośrodku nie ma możliwości przyjmowania zwierząt.

Opis miejscowości

DZIWNÓWEK  (gmina Dziwnów) leży na wschód od Dziwnowa,  u nasady Mierzei Dziwnownowskiej, pomiędzy Morzem Bałtyckim, a Zatoką Wrzosowską, (Północna część Zalewu Kamieńskiego). Jest to miejsce o uzdrowiskowym klimacie. Dziwnówek posiada dobre warunki do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej oraz sportów wodnych i wędkarstwa. Szeroka piaszczysta plaża pozwala na wymarzony wypoczynek nad Bałtyckim Morzem.

Okoliczne atrakcje:

 • Szeroka, piaszczysta i strzeżona plaża z drobnym i jasnym piaskiem, na którą schodzi się po drewnianych schodkach; plażę zamyka pasmo niewysokich wydm.
 • Zalew Kamieński, na którym organizowane są różne imprezy rekreacyjne i działa szkoła Kitesurfingu
 • Niewielka latarnia, w której znajduje się sklep z pamiątkami
 • Liczne szlaki turystyczne i drogi rowerowe
 • Możliwość wędkowania w wodach Zalewu Kamieńskiego i rzeki Dziwny – Ujście Świny.

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *