Wypoczynek i zdrowie

JASTARNIA: Wiosna i Jesień nad morzem – domki w OW „Pólwysep”

WIOSNA i JESIEŃ – DOMKI DREWNIANE i MUROWANE – ośrodek sezonowy czynny od maja do września. Zapraszamy nad Bałtyk na promocyjny wypoczynek dla Seniora w OW „Półwysep”. Pobyt 7-dniowy w 2021 r w cenie  684 zł/os. Ośrodek położony bardzo blisko stacji PKP „Jastarnia wczasy”.

7-dniowy promocyjny turnus nad morzem przeznaczony dla:

 • Promocja „Senior z Naturą” dotyczy osób, które ukończyły 60 lat oraz emerytów i rencistów.
 • Promocja „Student z Naturą” dotyczy studentów wszystkich szkół wyższych.
 • Promocja „Rodzice i dzieci z Naturą” dotyczy matek, ojców oraz prawnych opiekunów dzieci własnych i przysposobionych w wieku do 18 lat.

TERMINY:  do poniedziałku do niedzieli

Ośrodek sezonowy.

 

WIOSNA 2021 – 6 noclegów – od 01.06 wyżywienie 2x dziennie

SEZON: TERMIN: CENA:
SEZON B
03.05-30.05.2021 (bez wyżywienia)
684 zł/os
SEZON A
31.05-25.06.2021
684 zł/os

JESIEŃ 2021 – 6 noclegów –  do 13.09 wyżywienie 2x dziennie

SEZON: TERMIN: CENA:
SEZON A

30.08 - 26.09.2021 (od 14.09 bez wyżywienia)

684 zł/os
 • Możliwość zakupu przednoclegu w cenie: 70 zł/doba ze śniadaniem (wiosna) oraz 65 zł/doba ze śniadaniem (jesień) – (wówczas zakwaterowanie od 18:00)
 • Można zabrać pieska (po wcześniejszym uzgodnieniu). Konieczna książeczka szczepień. W cenie od 15 zł/doba (domki drewniane nr 25 do 44) oraz od 50 zł/doba (domki drewniane pozostałe numery). Brak możliwości zakwaterowania w domkach murowanych.
 • Zakwaterowanie w domkach 4-osobowych przy minimum 3 osobach – bez dopłaty. Przy zakupie domku 3,4-osobowego jako 1-2 osobowego – obowiązuje dopłata 10% od ceny pakietu za każde niewykorzystane miejsce.
 • Dzieci do lat 3  bez odrębnego miejsca do spania oraz miejsca przy stole w jadalni – ryczałt 10 zł/doba.
 • Dzieci do lat 10 – możliwa sprzedaż tzw. małej porcji wyżywienia – zniżka 10% od ceny podstawowej.
 
Pobyty w terminie 03.05 – 31.05.2021 -> BEZ WYŻYWIENIA!
Pobyty od 14.09.2021 > BEZ WYŻYWIENIA!
 
Cennik dobowy:

MAJ 2021 oraz od 14.09 2021:

Pobyty na doby (75 zł/os/doba – domki drewniane, 85 zł/doba – domki murowane, dzieci do lat 3 – bezpłatnie, dzieci do 10 lat: zniżka 20% od ceny FB, niewykorzystane miejsce w domku przy sprzedaży dla 1,2 osoby +10% za każde niewykorzystane miejsce)

01.06 – 14.09.2021 -> Z WYŻYWIENIEM

(w maju i od połowy września bez wyżywienia)

W cenie pakietu:

 • 6 noclegów w domkach
 • WYŻYWIENIE: w zależności od wybranego terminu!!!:   śniadania + obiadokolacje
 • bezpłatny parking

Opłata klimatyczna – płatna w Ośrodku. W 2021r – 2,2 zł/dobę/osobę

03.05 – 31.05.2021 -> pobyty bez wyżywienia

od 14.09.2021 ->pobyty bez wyżywienia

LIPIEC, SIERPIEŃ – BRAK PROMOCJI – OBOWIĄZUJĄ CENY SEZONU WYSOKIEGO!

Zwierzęta – tylko w domkach drewnianych – patrz ceny dodatkowe.

WIOSNA, JESIEŃ – wyżywienie od obiadokolacji do śniadania.

 Zaliczka 30%, płatna w ciągu 3 dni roboczych od dnia otrzymania umowy.

Dopłata na 30 dni przed turnusem. Jeżeli rezerwacja jest dokonywana na mniej, niż 30 dni przed terminem rozpoczęcia wczasów, wymagana jest pełna wpłata.

Jeżeli faktura za pobyt ma być wystawiona na firmę, konieczne jest podanie danych firmy przed wpłatą zaliczki.

 1. Klient może odstąpić od umowy (rezygnacja) w każdym czasie, składając pisemne oświadczenie o odstąpieniu osobiście, mailem lub listem poleconym.
 2. Za datę rezygnacji uznaje się datę złożenia stosownego oświadczenia przez Klienta Organizatorowi lub jego Agentowi lub datę otrzymania pisemnego oświadczenia.
 3. Jeżeli Klient odstępuje od umowy z przyczyn leżących po jego stronie, w tym, między innymi z powodu: niedotrzymania nieokreślonych w umowie terminów płatności, niedostarczenia dokumentów, choroby, nieprzybycia na miejsce zbiórki, innych przypadków losowych, Klienta obciążają koszty rezygnacji poniesione przez Organizatora.
 4. Minimalny stały koszt rezygnacji wynosi 100 zł. Ponadto, tytułem naprawienia udokumentowanej szkody powstałej wskutek odstąpienia przez Klienta od umowy, Organizator może obciążyć Klienta obowiązkiem pokrycia do 90 % ceny imprezy. Zwrot kwot wpłaconych przez Klienta, następuje niezwłocznie. Do zwracanych kwot nie są doliczane odsetki.
 5. Jeżeli rezygnacja z uczestnictwa w imprezie następuje po rozpoczęciu imprezy, Organizator dokona zwrotu wpłaconych kwot pomniejszonych o wartość usług wykorzystanych przez Klienta.
 6. Organizator może z własnej inicjatywy, lub na wniosek Klienta odstąpić od obciążania Klienta
  kwotami określonymi w pkt.  4 w przypadku odstąpienia od umowy spowodowanego siłą
  wyższą.
 7. Organizator zaleca zawarcie przez Klienta umowy ubezpieczenia od ponoszenia kosztów rezygnacji z udziału w imprezie turystycznej.

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,89% wartości imprezy w wariancie standard i 5,78% w wariancie z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi.

Informacje na temat ubezpieczenia, na życzenie Klienta, wysyłamy mailem.

Opis ośrodka

Ośrodek Wypoczynkowy PÓŁWYSEP: składa się z 24 parterowych, murowanych domków – 3, 4 i 5 osobowych oraz 66 dzielonych domków drewnianych, dwukondygnacyjnych 4 osobowych usytuowanych na rozległym terenie.

Do dyspozycji Gości:

 • jadalnia
 • sklepik
 • bezpłatny parking
 • stół do tenisa stołowego
 • boisko do siatkówki
 • plac zabaw dla dzieci
 • altany grillowe (możliwość wypożyczenia grilla)
 • bezpłatny dostęp do Internetu bezprzewodowego w odległości do 30m od budynku recepcji

Położenie: OW Półwysep” położony jest w malowniczej, wakacyjnej miejscowości Jastarnia, ok. 800 m. od Centrum. Obiekt znajduje się ok. 100 m od otwartego morza Bałtyckiego oraz 200 m od Zatoki Puckiej. Przy Ośrodku znajduje się przystanek PKP – można stąd wyruszyć na wycieczkę do Trójmiasta (ok.60-80 km) oraz do Helu (ok. 15 km).

Zakwaterowanie:

Domki (drewniane i murowane) 3, 4, 5 osobowe z możliwością dostawek.

Wyposażenie domków: łazienka z prysznicem, lodówka, TV, radio, czajnik elektryczny, zastawa stołowa, 2 leżaki, parawan i koc plażowy.

DOMKI MUROWANE:

W domkach 4-5 osobowych: 3 pomieszczenia (pokój dzienny z 2 łózkami + sypialnia z 1 łóżkiem + sypialnia z 1-2 łóżkami)

W domkach 3-osobowych: 2 pomieszczenia (pokój dzienny + 1 sypialnia).

OW Półwysep – domki dla seniora na morzem.

Opis miejscowości

JASTARNIA: to urokliwa miejscowość znajdująca się na Półwyspie Helskim. Idealne miejsce dla miłośników Bałtyku. Najważniejsze walory Jastarni to: czyste, piaszczyste plaże, bliskość fortyfikacji wojskowych, czarujące uliczki z elementami charakterystycznej kaszubskiej zabudowy, stara, zabytkowa Chata Rybacka, Muzeum „Pod Strzechą”, malowniczy, pełnych kolorowych kutrów port rybacki oraz spokojne rejsy po zatoce.

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *