Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę

Uzdrowisko Konstancin zaprasza na pobyty rehabilitacyjne, podczas których poprawisz kondycję fizyczną, odpoczniesz, a przede wszystkim zregenerujesz zdrowie. W cenie m.in: 15 zabiegów leczniczych, pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie), inhalacje w Tężni Solankowej, seans w basenie solankowym. Pobyt 7 dniowy w cenie od 1330 zł/os - przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os. NOWA OFERTA!

Pobyt leczniczy w "Pałac Łazienki II" z 3 zabiegami dziennie, pełnym wyżywieniem oraz noclegami w pokojach o dobrym standardzie w centrum Ciechocinka. Turnusy tygodniowe przez cały rok 2018.   Cena, w zależności od sezonu i rodzaju pokoju -  już od 785,50 zł/os za tygodniowy pobyt przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. i od 840 zł w jedynce.

Pakiet kuracyjny "Wiosną, latem po zdrowie" w Ciechocinku to 3 zabiegi dziennie, pełne wyżywienie, badanie lekarskie,oraz noclegi i liczne atrakcje. Cena w 2017r już od 945 zł/os za 8 dniowy pobyt przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. NOWA OFERTA !

Uzdrowisko Konstancin zaprasza specjalistyczne pakiety rehabilitacyjne. ENDOPROTEZA - w cenie od 1645 zł/os. KARDIOLOGICZNY - w cenie od 1540 zł/os. NEUROLOGICZNY - w cenie od 1785 zł/os. NOWA OFERTA!

Uzdrowisko Nałęczów zaprasza w 2017r na pobyty wypoczynkowo-lecznicze 7 i 14 dniowe oraz turnusy rehabilitacyjne 14-dniowe. W cenie pobytu: noclegi, wyżywienie z możliwością diet, opieka lekarska, zabiegi lecznicze. Zakwaterowanie w "Sanatorium Józef" oraz "Sanatorium Fortunat" i Sanatorium "Jesienna rezydencja". Cena tygodniowego pobytu w pokoju 1os (fortunat) - 980 zł /os, dwutygodniowego - 1820 zł /os. Turnusy rehabilitacyjne od 1300 zł/os.

Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek S.A. zaprasza na 7-dniowe specjalistyczne turnusy profilaktyczno-lecznicze organizowane pod hasłem: TYDZIEŃ ZDROWEGO KRĘGOSŁUPA. Cena tygodniowego pobytu w 2018r, w zależności od obiektu, rodzaju pokoju i sezonu wynosi od1015 zł do 1225 zł.

Centrum Rehabilitacji i Wypoczynku "TeoDorka" w Ciechocinku zaprasza na 7 dniowe  turnusy rehabilitacyjne przez cały rok 2017. Pełne wyżywienie, dancingi w Restauracji "Pałacyk", bezpłatny parking, 3 zabiegi dziennie w dni robocze oraz inne atrakcje - już od 925 zł/os. przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os.

Kuracja Kardiologiczna w Uzdrowisku Nałęczów to program skierowany do wszystkich osób, które pragną odzyskać swe siły witalne i zregenerować organizm. W programie pobytu m.in 3 zabiegi dziennie oraz wyżywienie z możliwością wyboru diet. Zakwaterowanie w  obiektach: "Pawilonie Angielskim", "Sanatorium Fortunat" oraz obiekcie "Książe Józef". Pobyty w 2017r od 120 zł/os/dobę z całodziennym wyżywieniem, 3 zabiegami dziennie.

Świetnie wyposażony Ośrodek "EDEN" zaprasza na turnusy leczniczo-rehabilitacyjne.  Cena dwutygodniowego turnusu w 2018r  z 3 zabiegami dziennie od 1470 zł/os. przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. 

 

Uzdrowisko Ciechocinek zaprasza w 2017 r na tygodniowe i dwutygodniowe PAKIETY REHABILITACYJNE organizowane w Szpitalu Uzdrowiskowym nr IV "Dom Zdrojowy". Cena turnusu 7 dniowego od 1255 zł/os do 1435 zł/os przy zakwaterowaniu w pokoju 2os., w zależności od obiektu i terminu. Dwutygodniowy pakiet od 2310 zł/os. W cenie: 3 zabiegi rehabilitacyjne dziennie.

Prześlicznie położony, niewielki pensjonat w Górach Świętokrzyskich - "Margaretka Świętokrzyska" zaprasza w 2018r na turnusy z dietą warzywno-owocową dr. Ewy Dąbrowskiej. Na miejscu nowe, bogate zaplecze leczniczo-rehabilitacyjne. Koszt tygodniowego turnusu od 840 zł.  Dieta chwalona przez wczasowiczów.

 

Program "Zdrowy Kręgosłup" w Ciechocinku to 8 dni odnowy Twojego Kręgosłupa. Odpowiednio dobrany zestaw zabiegów umożliwia zniwelowanie napięć w kręgosłupie oraz zwiększenie sprawności. Cena programu w 2017r  już od 1166 zł/os przy zakwaterowaniu w pokoju 2os.

Uzdrowisko Ciechocinek zaprasza w 2018 r na 7 i 14-dniowe turnusy lecznicze organizowane w kilku swoich obiektach sanatoryjnych - Szpitalu Uzdrowiskowym Nr 1, Domu Zdrojowym i sanatorium "Grażyna", Sanatorium Zachęta "D" oraz w szpitali im. "Markiewicza" w Ciechocinku. Cena leczniczego turnusu 7 dniowego (3 zabiegi dziennie) od 973 zł przy zakwaterowaniu w pokoju 2os., w zależności od obiektu i terminu. Rabat do 20% w miesiącach: styczeń, luty i marzec !

Szpital Uzdrowiskowy nr III im. dra MARKIEWICZA w Uzdrowisku Ciechocinek zaprasza w 2017 r DZIECI i MŁODZIEŻ na 7 i 14-dniowe pobyty Odchudzające oraz Odchudzająco-Rehabilitacyjne. Cena leczniczego turnusu 7-noclegów od 815 z przy zakwaterowaniu w pokoju wieloosobowym w zależności od terminu.

Uzdrowisko Ciechocinek zaprasza w 2017 r na 14-dniowe turnusy rehabilitacyjne dofinansowywane ze środków PFRON organizowane w kilku swoich obiektach sanatoryjnych - Szpitalu Uzdrowiskowym Nr 1, Domu Zdrojowym i sanatorium "Grażyna" oraz Szpitalu Uzdrowiskowym "Markiewicza" (dla dzieci). Cena leczniczego turnusu 14 dniowego (3 zabiegi dziennie) od 1554 zł do 1764 zł przy zakwaterowaniu w pokoju 3os., w zależności od obiektu i terminu. 

Uzdrowisko Busko Zdrój słynie z unikatowych wód siarczkowo - siarkowodorowych, które dobroczynnie działają na szereg schorzeń z reumatycznymi i zwyrodnieniowymi na czele. Zapraszamy na wczasy lecznicze do hotelu Gromada, który jest zarówno bardzo dobrze położony, jak też może się pochwalić wygodnymi i eleganckimi pokojami. Ceny pobytów leczniczych w 2018r. - od 992zł za turnus 7 dniowy z 2 zabiegami przy zakwaterowaniu w pokoju 2os.

7, 14 lub 21-dniowe wczasy lecznicze w 2017r z 3 lub 5-ma zabiegami dziennie, z pełnym wyżywieniem,  w zabytkowym pensjonacie SANATO*** z centrum rehabilitacji oraz gabinetem odnowy biologicznej. Pobyt minimum 7-dniowy w cenie od 1456 zł/os z 5 zabiegami dziennie, 1309 zł/os z 3 zabiegami dziennie przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os.

ORW "Polanika" k/Kielc zaprasza w 2017r na turnusy rehabilitacyjne oraz rehabilitacyjno-wypoczynkowe w cenie od 950 zł za pobyt 7 dniowy z pełnym wyżywieniem. Wysoki standard obiektu. Bogata baza zabiegowa !

Zapraszamy w 2018r na "WCZASY FITNESS" do ośrodka "Gołoborze" u stóp Świętego Krzyża. W cenie ciekawy program sportowy i rekreacyjny. Dodatkowo: możliwość odpłatnych zabiegów rehabilitacyjnych i masaży. Wyżywienie: 5 posiłków dziennie.  Cena turnusu 7 dni - 780 zł/os. - przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os.

Zapraszamy na turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem PFRON w "Pałac Łazienki II " z 3 zabiegami dziennie, pełnym wyżywieniem oraz noclegami w pokojach o dobrym standardzie w centrum Ciechocinka. Terminy od 21 maja do 3 grudnia 2017r. Cena już od 1648 zł/os za dwutygodniowy pobyt przy zakwaterowaniu w pokoju 2os.

Sanatorium Uzdrowiskowe "Krystynka" znane jest kuracjuszom od wielu lat. Walory klimatyczne Ciechocinka oraz zabytkowe tężnie stworzyły idealne warunki zarówno do leczenia, jak i do wypoczynku. W "Krystynce" znajduje się 66 pokoi (1-os, 2-os, typu studio i apartamentów), w tym 10 przystosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową. Turnus leczniczy 7 dniowy z pełnym wyżywieniem i 3 zabiegami dziennie w 2018r  już od 756 zł/os. turnus 14-dniowy od 1512 zł/os.