Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę

INOWROCŁAW: Pobyty lecznicze w uzdrowisku "Solanki"

Zapraszamy w 2019r na regeneracyjne, pełnopłatne pobyty lecznicze . Uzdrowisko Inowrocław Solanki oferuje 7-dniowe turnusy z pełnym wyżywieniem i 4 zabiegami dziennie już od 770 zł/os przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os. NOWA OFERTA !

KONSTANCIN: Intensywna kuracja w "Uzdrowisko Konstancin"

Uzdrowisko Konstancin zaprasza na intensywny pobyt leczniczy, podczas których poprawisz samopoczucie, wzmocnisz siły witalne, a przede wszystkim wypoczniesz. W cenie m.in: 7 noclegów, pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie), 5 ZABIEGÓW DZIENNIE,  inhalacje w Tężni Solankowej, seans w basenie solankowym. Pobyt 7 dniowy w 2019r - W cenie od 1419 zł/os - przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os., w sezonie niskim.  PROMOCJA ZIMOWA do 28.02.2019 - RABAT 20% na pobyty w Szpitalu Rehabilitacyjnym, Białym Domu i Konstancji - pobyt w tym terminie od 1079 zł !!!   NOWA OFERTA!!!

KONSTANCIN: Pakiety specjalistyczne (kardiologiczny, endoproteza) w "Uzdrowisko Konstancin"

Uzdrowisko Konstancin zaprasza do skorzystania ze specjalistycznych pakietów rehabilitacyjnych.  ENDOPROTEZA - w cenie od 1505 zł/os. KARDIOLOGICZNY - w cenie od 1505 zł/os. PROMOCJA w terminie : 12.12.2018 - 28.02.2019 - RABAT 20% na pakiet "ZDROWE SERCE"

KONSTANCIN: Pobyt rehabilitacyjny "Zdrowie Seniora" w "Uzdrowisko Konstancin"

Uzdrowisko Konstancin zaprasza na pobyty rehabilitacyjne, podczas których poprawisz kondycję fizyczną, odpoczniesz, a przede wszystkim zregenerujesz zdrowie. W cenie m.in: 15 zabiegów leczniczych, pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie), inhalacje w Tężni Solankowej, seans w basenie solankowym. Pobyt 7 dniowy w cenie od 1008  zł/os -(cena promocyjna) przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os. NOWA OFERTAPROMOCJA TRWA do 19.04.2019 - RABAT 20% na pobyty w Szpitalu Rehabilitacyjnym, Białym Domu i Konstancji.

CIECHOCINEK: Po zdrowie do Ciechocinka w 2019 - Pałac Łazienki II

W 2019r przyjedź po zdrowie co Ciechocinka -  czekają na Ciebie 3 zabiegi dziennie, pełne wyżywienie, badanie lekarskie oraz noclegi i liczne atrakcje. Cena w 2019r już od 924 zł/os za 8 dniowy pobyt (7 noclegów) przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. NOWA OFERTA!

CIECHOCINEK: Turnus ortopedyczno-neurologiczny - Pałac Łazienki II

Specjalistyczny turnus ORTOPEDYCZNO-NEUROLOGICZNY. Ćwiczenia na lokomacie lub bieżni C-Mill. Cena w 2019r już od 3220 zł/os za 15 dniowy pobyt (14 noclegów) przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. NOWA OFERTA!

BUSKO-ZDRÓJ: Wypoczynek z leczeniem w Hotelu*** "Gromada"

Uzdrowisko Busko Zdrój słynie z unikatowych wód siarczkowo - siarkowodorowych, które dobroczynnie działają na szereg schorzeń z reumatycznymi i zwyrodnieniowymi na czele. Zapraszamy na wczasy lecznicze do hotelu Gromada, który jest zarówno bardzo dobrze położony, jak też może się pochwalić wygodnymi i eleganckimi pokojami. Ceny pobytów leczniczych w 2019r. - od 1017 zł za turnus 7 dniowy z 2 zabiegami dziennie przy zakwaterowaniu w pokoju 2os.

Ciechocinek: Tydzień zdrowego kręgosłupa w "Uzdrowisko Ciechocinek"

Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek S.A. zaprasza na 7-dniowe specjalistyczne turnusy profilaktyczno-lecznicze organizowane pod hasłem: TYDZIEŃ ZDROWEGO KRĘGOSŁUPA. Cena tygodniowego pobytu w 2019r, w zależności od obiektu, rodzaju pokoju i sezonu wynosi od 1015 zł/os.ł

INOWROCŁAW: Zima w uzdrowisku "Solanki"

ZIMOWE POBYTY W UZDROWISKU. Zapraszamy na regeneracyjne, pełnopłatne wczasy lecznicze . Uzdrowisko Inowrocław Solanki oferuje 16-dniowe turnusy z pełnym wyżywieniem i zabiegami fizjoterapeutycznymi już od 1780 zł/os przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os. Termin pobytu: 18.12.2019-02.01.2020. Zakwaterowanie w Sanatorium Kujawiak - ilość miejsc ograniczona. NOWA OFERTA !

BRZEZINKI k/Kielc – Pensjonat „Margaretka Świętokrzyska”: Turnusy z dietą warzywno-owocową.

Prześlicznie położony, niewielki pensjonat w Górach Świętokrzyskich - "Margaretka Świętokrzyska" zaprasza w 2019r na turnusy z dietą warzywno-owocową. Na miejscu nowe, bogate zaplecze leczniczo-rehabilitacyjne. Koszt tygodniowego turnusu od 910 zł (przy zakwaterowaniu w pok. 2os.).  Dieta warzywno-owocowa bardzo smaczna, prawidłowo przyrządzana, chwalona przez wczasowiczów.

 

NAŁĘCZÓW: Pobyty uzdrowiskowe i turnusy rehabilitacyjne w "Uzdrowisko Nałęczów"

Uzdrowisko Nałęczów zaprasza w 2019r na turnusy uzdrowiskowe  6-dniowe oraz turnusy rehabilitacyjne 14-dniowe. W cenie pobytu: noclegi, wyżywienie z możliwością diet, opieka lekarska, zabiegi lecznicze. Zakwaterowanie w "Sanatorium Józef" oraz "Sanatorium Fortunat" , Sanatorium "Jesienna rezydencja", "Pawilon Angielski" oraz "Termy Pałacowe". Cena turnusu uzdrowiskowego - od 725 zł/os. Turnusy rehabilitacyjne od 1300 zł/os.

CIECHOCINEK: Wczasy leczniczo-rehabilitacyjnew Ośrodku Leczniczo-Rehabilitacyjnym "EDEN"

Dobrze wyposażony Ośrodek "EDEN" zaprasza na turnusy leczniczo-rehabilitacyjne.  Cena dwutygodniowego turnusu w 2019r  z 3 zabiegami dziennie od 1540 zł/os. przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. 

 

CIECHOCINEK: Pełnopłatne turnusy lecznicze w Sanatorium Uzdrowiskowym "Pałac Łazienki II"

Pakiety kuracyjne "Zimą, wiosną, latem po zdrowie" w Ciechocinku to 3 zabiegi dziennie, pełne wyżywienie, badanie lekarskie,oraz noclegi i liczne atrakcje. Cena w 2018r już od 763 zł/os za 8 dniowy pobyt przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. NOWA OFERTA !

CIECHOCINEK: Pobyty odchudzające i rehabilitacyjne dla dzieci i młodzieży w szpitalu "Markiewicza"

Szpital Uzdrowiskowy nr III im. dra MARKIEWICZA w Uzdrowisku Ciechocinek zaprasza w 2019 r DZIECI i MŁODZIEŻ na 7 i 14-dniowe pobyty Odchudzające - "Zrzucamy zbędne kilogramy" oraz Rehabilitacyjne - "Leczymy wady postawy" . Cena leczniczego turnusu 7-noclegów od 882 z przy zakwaterowaniu w pokoju wieloosobowym w zależności od terminu.

CIECHOCINEK: Pełnopłatne turnusy lecznicze w Uzdrowisku Ciechocinek

Uzdrowisko Ciechocinek zaprasza w 2019 r na 7 i 14-dniowe turnusy lecznicze organizowane w kilku swoich obiektach sanatoryjnych - Szpitalu Uzdrowiskowym Nr 1, Domu Zdrojowym i sanatorium "Grażyna" oraz w szpitali im. "Markiewicza" w Ciechocinku. Cena leczniczego turnusu 7 dniowego (3 zabiegi dziennie) od 1015 zł przy zakwaterowaniu w pokoju 2os., w zależności od obiektu i terminu. Rabat do 20% w miesiącach: styczeń, luty i marzec !

BUSKO-ZDRÓJ: Wczasy lecznicze w pensjonacie SANATO***

Wczasy lecznicze w 2019r z 5-ma zabiegami dziennie, z pełnym wyżywieniem,  w zabytkowym pensjonacie SANATO*** z centrum rehabilitacji oraz gabinetem odnowy biologicznej. Pobyt minimum 7-dniowy w cenie od 1537 zł/os z 5 zabiegami dziennie, przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os.

CIECHOCINEK: Turnusy lecznicze w sanatorium "Krystynka"

Sanatorium Uzdrowiskowe "Krystynka" znane jest kuracjuszom od wielu lat. Walory klimatyczne Ciechocinka oraz zabytkowe tężnie stworzyły idealne warunki zarówno do leczenia, jak i do wypoczynku. W "Krystynce" znajduje się 66 pokoi (1-os, 2-os, typu studio i apartamentów), w tym 10 przystosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową. Turnus leczniczy 7 dniowy z pełnym wyżywieniem i 3 zabiegami dziennie w 2019r  już od 819 zł/os.