Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę

CIECHOCINEK: Wczasy leczniczo-rehabilitacyjnew Ośrodku Leczniczo-Rehabilitacyjnym "EDEN"

Dobrze wyposażony Ośrodek "EDEN" zaprasza na turnusy leczniczo-rehabilitacyjne.  Cena dwutygodniowego turnusu w 2020r  z 3 zabiegami dziennie od 1610 zł/os. przy zakwaterowaniu w pokoju 2os.

Poszukujemy Pana na dokwaterowanie do pokoju 2os. w terminie 28.09-12.10.2020

 

INOWROCŁAW: Pobyty lecznicze w uzdrowisku "Solanki"

Zapraszamy w 2020r na regeneracyjne, pełnopłatne pobyty lecznicze . Uzdrowisko Inowrocław Solanki oferuje 7-dniowe turnusy z pełnym wyżywieniem i 4 zabiegami dziennie już od 770 zł/os przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os. NOWA OFERTA !

KONSTANCIN: Intensywna kuracja w "Uzdrowisko Konstancin"

Uzdrowisko Konstancin zaprasza na intensywny pobyt leczniczy, podczas których poprawisz samopoczucie, wzmocnisz siły witalne, a przede wszystkim wypoczniesz. W cenie m.in: 7 noclegów, pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie), 5 ZABIEGÓW DZIENNIE,  inhalacje w Tężni Solankowej, seans w basenie solankowym. Pobyt 7 dniowy w 2020r - W cenie od 1419 zł/os - przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os., w sezonie niskim.

KONSTANCIN: Pobyt rehabilitacyjny "Zdrowie Seniora" w "Uzdrowisko Konstancin"

Uzdrowisko Konstancin zaprasza na pobyty rehabilitacyjne, podczas których poprawisz kondycję fizyczną, odpoczniesz, a przede wszystkim zregenerujesz zdrowie. W cenie m.in: 15 zabiegów leczniczych, pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie), inhalacje w Tężni Solankowej, seans w basenie solankowym. Pobyt 7 dniowy w 2020r w cenie od 1008 zł/os. (cena promocyjna) przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os.

BUSKO-ZDRÓJ: Wczasy lecznicze w pensjonacie SANATO***

Wczasy lecznicze w 2020r z pełnym wyżywieniem,  w zabytkowym pensjonacie SANATO*** z centrum rehabilitacji oraz gabinetem odnowy biologicznej. Pobyt minimum 7-dniowy w cenie od 1505 zł/os z 3 zabiegami dziennie, przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os.

CIECHOCINEK: Po zdrowie do Ciechocinka - Pałac Łazienki II

Przyjedź po zdrowie do Ciechocinka - czekają na Ciebie 3 zabiegi dziennie, pełne wyżywienie, badanie lekarskie oraz noclegi i liczne atrakcje. Cena w 2020r już od 973 zł/os za 8 dniowy pobyt (7 noclegów) przy zakwaterowaniu w pokoju 2os.

CIECHOCINEK: Turnus ortopedyczno-neurologiczny - Pałac Łazienki II

Specjalistyczny turnus ORTOPEDYCZNO-NEUROLOGICZNY. Ćwiczenia na lokomacie lub bieżni C-Mill. Cena w 2019r już od 3220 zł/os za 15 dniowy pobyt (14 noclegów) przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. NOWA OFERTA!

INOWROCŁAW: Zima w uzdrowisku "Solanki"

ZIMOWE POBYTY W UZDROWISKU. Zapraszamy na regeneracyjne, pełnopłatne wczasy lecznicze . Uzdrowisko Inowrocław Solanki oferuje 13 i 16-dniowe turnusy z pełnym wyżywieniem i zabiegami fizjoterapeutycznymi już od 1449 zł/os przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os. Terminy pobytu: 18.12.2020-05.01.2021. Zakwaterowanie w Sanatorium Kujawiak oraz Kujawianka i Medical Spa - ilość miejsc ograniczona.

BUSKO-ZDRÓJ: Wypoczynek z leczeniem w Hotelu*** "Gromada"

Uzdrowisko Busko Zdrój słynie z unikatowych wód siarczkowo - siarkowodorowych, które dobroczynnie działają na szereg schorzeń z reumatycznymi i zwyrodnieniowymi na czele. Zapraszamy na wczasy lecznicze do hotelu Gromada, który jest zarówno bardzo dobrze położony, jak też może się pochwalić wygodnymi i eleganckimi pokojami. Ceny pobytów leczniczych w 2020r. - od 1105 zł za turnus 7 dniowy z 2 zabiegami dziennie przy zakwaterowaniu w pokoju 2os.

Ciechocinek: Tydzień zdrowego kręgosłupa w "Uzdrowisko Ciechocinek"

Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek S.A. zaprasza na 7-dniowe specjalistyczne turnusy profilaktyczno-lecznicze organizowane pod hasłem: TYDZIEŃ ZDROWEGO KRĘGOSŁUPA. Cena tygodniowego pobytu w 2020r, w zależności od obiektu, rodzaju pokoju i sezonu wynosi od 1043 zł/os. przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os.

SOLEC-ZDRÓJ: Turnusy Centrum Rehabilitacji i Medycyny Naturalnej "ZŁOTY ZDRÓJ"

REHABILITACJA z możliwością wykorzystania dofinansowania PFRON. KĄPIELE SIARKOWE!!!. Zapraszamy w 2020r na pobyt rehabilitacyjny w Centrum Rehabilitacji i Medycyny Naturalnej "ZŁOTY ZDRÓJ". Turnus dwutygodniowy z zabiegami i programem kulturalno-oświatowym w cenie od 1943 zł/os (w sezonie niskim, zakwaterowanie w pok 2 os.)

BRZEZINKI k/Kielc – Pensjonat „Margaretka Świętokrzyska”: Turnusy z dietą warzywno-owocową.

Prześlicznie położony, niewielki pensjonat w Górach Świętokrzyskich - "Margaretka Świętokrzyska" zaprasza w  2020r na turnusy z dietą warzywno-owocową. Na miejscu nowe, bogate zaplecze leczniczo-rehabilitacyjne. Koszt tygodniowego turnusu od 945 zł (przy zakwaterowaniu w pok. 2os.).  Dieta warzywno-owocowa bardzo smaczna, prawidłowo przyrządzana, chwalona przez wczasowiczów.

 

NAŁĘCZÓW: Pobyty uzdrowiskowe i turnusy rehabilitacyjne w "Uzdrowisko Nałęczów"

Uzdrowisko Nałęczów zaprasza w 2020r na turnusy uzdrowiskowe  6-dniowe oraz turnusy rehabilitacyjne 14-dniowe. W cenie pobytu: noclegi, wyżywienie z możliwością diet, opieka lekarska, zabiegi lecznicze. Zakwaterowanie w "Sanatorium Józef" oraz "Sanatorium Fortunat" , Sanatorium "Jesienna rezydencja", "Pawilon Angielski" oraz "Termy Pałacowe". Cena turnusu uzdrowiskowego - od 800 zł/os. Turnusy rehabilitacyjne od 1400 zł/os. BASEN ATRIUM - PRZERWA TECHNICZNA W TERMINIE: 08-20.03.2020!!!

CIECHOCINEK: Pobyty odchudzające i rehabilitacyjne dla dzieci i młodzieży w szpitalu "Markiewicza"

Szpital Uzdrowiskowy nr III im. dra MARKIEWICZA w Uzdrowisku Ciechocinek zaprasza w 2020 r DZIECI i MŁODZIEŻ na 7 i 14-dniowe pobyty Odchudzające - "Zrzucamy zbędne kilogramy" oraz Rehabilitacyjne - "Leczymy wady postawy" . Cena leczniczego turnusu 7-noclegów od 1120 zŁ przy zakwaterowaniu w pokoju wieloosobowym w zależności od terminu.

CIECHOCINEK: 7 i 14-dniowe pakiety rehabilitacyjne w "Uzdrowisko Ciechocinek"

Uzdrowisko Ciechocinek zaprasza w 2020 r na tygodniowe i dwutygodniowe PAKIETY REHABILITACYJNE organizowane w Szpitalu Uzdrowiskowym nr IV "Dom Zdrojowy". Cena turnusu 7 dniowego od 1460 zł/os. przy zakwaterowaniu w pokoju 2os., w zależności od obiektu i terminu. Dwutygodniowy pakiet od 2520 zł/os. W cenie: 3 zabiegi rehabilitacyjne dziennie.

CIECHOCINEK: Turnusy lecznicze w sanatorium "Krystynka"

Sanatorium Uzdrowiskowe "Krystynka" znane jest kuracjuszom od wielu lat. Walory klimatyczne Ciechocinka oraz zabytkowe tężnie stworzyły idealne warunki zarówno do leczenia, jak i do wypoczynku. W "Krystynce" znajduje się 66 pokoi (1-os, 2-os, typu studio i apartamentów), w tym 10 przystosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową. Turnus leczniczy 7 dniowy z pełnym wyżywieniem i zabiegami w 2020r  już od 898 zł/os. Ośrodek wznawia działalność 15 czerwca.