Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę

RODZINNE ODCHUDZANIE w Villa Barbara w Jaworzu - bardzo dobrze wyposażony obiekt (basen, SPA, sala gimnastyczna) zaprasza na wypoczynek dla rodzin z dziećmi połączone z aktywnym programem, którego celem jest redukcja masy ciała.  Cena 7-dniowego turnusu z pełnym dietetycznym wyżywieniem (5 posiłków dziennie-dieta 1500 kalorii) i zajęciami: 1040 zł dla osoby dorosłej w pokoju 2-os, od  830 zł dla dziecka 4-12 lat(przy zakwaterowaniu z 2 os. dorosłymi).

Zapraszamy na wyjątkowe, autorskie i aktywne turnusy oczyszczająco-odchudzające z dietą dr n. med. Ewy Dąbrowskiej w uroczo położonej Leśnicy (17 km od Zakopanego) połączone z kąpielami w gorących źródłach. Wybrane terminy w od marca do października 2017. Koszt tygodniowego pobytu - 1190 zł, dziesięciodniowego - 1490 zł, dwutygodniowego - 1890 zł, przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. Dodatkowo - pięciodniowe warsztaty "Gotujemy dla zdrowia". NOWA, SUPER OFERTA


Skocz do pozostałych ofert

Turnusy odchudzające

Poprawiające kondycję, zwiększające wydolność organizmu i wysmuklające sylwetkę turnusy odchudzające to świetny sposób, aby kompleksowo zadbać o własne zdrowie i urodę. Prezentujemy wiele ciekawych ofert wyjazdów do najbardziej malowniczych zakątków kraju. Polecamy podróże w góry Karpaty.

Ukształtowanie terenu sprzyja pieszym wędrówkom, które umilą Państwu niezwykłe krajobrazy. Zdrowiu sprzyja także niezwykle czyste powietrze pozbawione wielkomiejskich zanieczyszczeń powietrza, a na dużych wysokościach także alergenów.

  Obiekty posiadają:
 • komfortowo urządzone pokoje z łazienkami, telewizorem (a także innymi udogodnieniami, co zależne jest od wybory konkretnej oferty)
 • przestronną stołówkę bądź restaurację
 • część rekreacyjną: sale do ćwiczeń ze specjalistycznym sprzętem gimnastycznym, baseny i jacuzzi, wypożyczalnie sprzętu (rowerów, kijów nordic walking, itp.)
 • część zabiegową: gabinety lekarskie i fizjoterapeutyczne, gabinety odnowy biologicznej,
 • bezpieczny parking (ogrodzony, w wielu przypadkach monitorowany)
  Oferta turnusów odchudzających obejmuje:
 • 7/14 noclegów,
 • pełne wyżywienie (zgodne z wybraną dietą),
 • ćwiczenia ruchowe (nordic walking, wycieczki piesze lub rowerowe, joga, streching, itp.),
 • konsultacje z lekarzem specjalistą,
 • wykłady, dotyczące zdrowego odżywiania,
 • zbiegi lecznicze i pielęgnacyjne (zgodne z wytycznymi lekarza),
 • atrakcje: każdy ośrodek oferuje inną formę rozrywki, poczynając od wieczorów tanecznych, poprzez spotkania z ważnymi postaciami dla regionu, a kończąc na wycieczkach krajoznawczych.

W trakcie wyjazdu zapoznają się Państwo z zasadami prawidłowego odżywiania, co pozwoli zrezygnować ze złych nawyków. Poza wiedzą teoretyczną turnusy odchudzające obejmują program ćwiczeń i zajęcia rekreacyjne poprawiające kondycję oraz pozwalające efektywnie zrzucić niechciane kilogramy. Podczas pobytu zapewniamy pełen plan żywieniowy w oparciu o sprawdzone diety i zdrowe posiłki.

Wczasy z dietą warzywno-owocową w domu wczasowym o dobrym standardzie, położonym w dzielnicy Rabki - Zaryte, w pięknym otoczeniu, blisko szlaków turystycznych. Bardzo atrakcyjna, promocyjna cena wczasów - 690 zł za tydzień obowiązuje do kwietnia 2017, przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. standard NOWA OFERTA !!!

Wczasy odchudzające z długoletnią tradycją w pięknie położonym i dobrze wyposażonym sanatorium - z wyjątkowo bogatym zapleczem zabiegowymkrytym basenem, sauną i salą gimnastyczną. Wygodne pokoje 1 i 2os. z łazienkami i TV. Do wyboru, dieta strukturalna dra Bardadyna lub dieta niskokaloryczna (1000-1200 kcal). Bogaty program rekreacji ruchowej, wycieczki, gimnastyka w basenie. Cena w 2017r - w zależności od sezonu, od 1100 do 1360 zł / 7 dni; od  1990 do 2490 zł / 14 dni. Brak dopłat do jedynek w części sanatoryjnej!  

Wczasy w pięknym zakątku kraju - Beskidzie Niskim, w Pensjonacie AMELIA** w Iwoniczu Zdroju. Dobry standard zakwaterowania. Dieta warzywno-owocowa w/g zasad dr.Ewy Dąbrowskiej. W programie m.in. codzienne zajęcia na sali gimnastycznej z instruktorem, Nordic Walking, konsultacja z dietetykiem. Cena 13-dniowego turnusu (12 noclegów) w 2017 r - od 1499 zł. 

Wczasy odchudzające i z odnową biologiczną w nowoczesnym obiekcie o wysokim standardzie i bogatym zapleczu rehabilitacyjnym oraz odnowy biologicznej (basen kryty, sauny). Villa Barbara ma już kilkunastoletnie doświadczenie i wielu zadowolonych, odchudzonych klientów. Dowolne terminy. Turnusy w 2016 i 2017r: dwutygodniowy w pok. 2os. - od 1885 zł, tygodniowy - od 990 zł. Można zabrać na odchudzanie dziecko.

Pięknie położony i znakomicie wyposażony Hotel Fero Lux zaprasza na wczasy odchudzające z dietą strukturalną. Starannie opracowane przez Dr Marka Bardadyna jadłospisy gwarantują Państwu maksymalne dawki witamin, minerałów i przeciwutleniaczy. Bardzo dobrze prowadzone wczasy, z dużą dawką aktywności fizycznej, dostępne dodatkowe pakiety zabiegów wyszczuplających. Turnusy od  2 kwietnia do  listopada 2016. Cena tygodniowego pobytu w 2016r , w zależności od terminu - od 1100 zł do 1200 zł, pakiet standard, przy zakwaterowaniu w pok. 2os. Przy hotelu stadnina konna. Zapraszamy w piękne góry - hotel Fero Lux ma bardzo dobre opinie klientów!

 

Zapraszamy na regenerujący wypoczynek do Ośrodka Leczniczo - Wypoczynkowego SMREK, z basenem, położonego w dolinie potoku Czercz, blisko stacji narciarskiej Sucha Dolina w Kosarzyskach. Turnusy 7-dniowe w 2017  już od 890zł /os. Pokoje po remoncie - grudzień 2015!  Ciekawa oferta wczasów rekreacyjno-odchudzających ! Możliwość indywidualnego doboru diety, także warzywno-owocowej.

Wczasy z dietą warzywno-owocową  dr. Ewy Dąbrowskiej, naturalnąlogo_okragle_cmyk_400 pełnowartościową (makrobiotyczną) oraz bezglutenową i eliminacyjną w nowo wybudowanym ośrodku, w pięknym, ciekawym turystycznie rejonie kraju, blisko Łańcuta. Koszt dwutygodniowego turnusu - od 1490 zł (w sezonie niskim, przy zakwaterowaniu w pokoju 3os.).

Turnusy z dietą do wyboru:  warzywno-owocową lub 1200 Kcal w ośrodku o dobrym standardzie zakwaterowania i z bogatym zapleczu rekreacyjno-sportowym, m.in. z dużym basenem z whirpoolem. Terminy:    08-15.05.2016; 05-12.06.2016 Cena  990 zł/turnus 7 dni przy zakwaterowaniu w  pokoju 2os. 1170 zł/turnus/os. w pokoju 1os.

Wczasy odchudzające z dietą warzywno-owocową lub naturalną 1200 Kcal w Ośrodku z basenem krytym, jacuzzi, salą gimnastyczną, boiskami położonym w Beskidzie Małym - między Suchą Beskidzką a Żywcem.  Turnus tygodniowy w 2017r z dietą warzywno-owocową,w sezonie niskim,  przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. - od  790 zł, dwutygodniowy - od  1495 zł.  Ceny do końca kwietnia 2017 r pozostają takie same, jak w 2016r. Dla pobytów 14-dniowych w tym terminie - dodatkowy pakiet zabiegów gratis!

Turnusy odchudzające z dietą śródziemnomorską i programem: TAŃCZ, CHUDNIJ, BĄDŹ PIĘKNA I SZCZĘŚLIWA na których nie tylko schudniesz, poprawisz kondycję i wypoczniesz ale także nauczysz się tańczyć, zobaczysz piękne zakątki Ustronia i spędzisz czas w miłym gronie. Taniec jest wspaniałą formą ruchu, który zwiększa koordynację ruchową, pomaga w budowaniu kondycji, a przede wszystkim sprawia przyjemność i gwarantuje dobrą zabawę. Terminy turnusów: 07-14 maj; 09-16 lipiec i 10-17 wrzesień 2016. Cena - 1299 zł/turnus siedmiodniowy przy zakwaterowaniu w pok. 2os., 1439 - w jedynce.

Chcesz „odskoczyć” od codzienności, zapomnieć o monotonii życia? Potrzebujesz nowej motywacji i energii? Chcesz się prawdziwie zmęczyć i stracić zbędne kilogramy? Nie zwlekaj, jedź do „Mazowsza” i „Daj sobie wycisk”. Razem zadbamy o świetne samopoczucie i kondycję, a przy okazji zgubimy kilka kilogramów, oczyścimy i odmłodzimy Twój organizm.  Turnusy w roku 2016 z dietą warzywno-owocową już od 1050 zł/tydzień w dwójce typu standard (pakiet "BASIC").

Chcesz „odskoczyć” od codzienności, zapomnieć o monotonii życia? Potrzebujesz nowej motywacji i energii? Chcesz się prawdziwie zmęczyć i stracić zbędne kilogramy? Nie zwlekaj, jedź do „Mazowsza” i „Daj sobie wycisk”. Razem zadbamy o świetne samopoczucie i kondycję, a przy okazji zgubimy kilka kilogramów, oczyścimy i odmłodzimy Twój organizm.  Turnusy w roku 2016 z dietą strukturalną już od 1350 zł/tydzień w dwójce typu standard (pakiet "BASIC"). Skrócone, sześciodniowe turnusy w cenie od 789 zł/os.

W góry po zdrowie!  Kameralna, zabytkowa Willa Zosieńka (max. 24 miejsca) w Żegiestowie (Beskid Sądecki) zaprasza na kurację odchudzającą z dietą warzywno-owocową lub śródziemnomorską.  Cena turnusu 7 dni - 990 zł przy zakwaterowaniu w pok. 2os., 1090 zł w jedynce. Oferta dla miłośników górskich wycieczek - codziennie około 3 godz. na górskich szlakach.

Zdobądź "Sylwetkę na miarę" w Sanatorium Uzdrowiskowym "Ziemowit" w Iwoniczu Zdroju. Zapraszamy na turnus odchudzający w obiekcie z basenem i rozbudowaną bazą zabiegową. Cena turnusu - 1999 zł/2 tyg. Brak dopłat do jedynek.

Pragniesz odzyskać pełnię sił witalnych oraz dobre samopoczucie a przy okazji nabrać dobrych nawyków żywieniowych? Skorzystaj z propozycji wczasów w „Tulipanie” w Ustroniu. Dieta w połączeniu z zabiegami i ognistą zumbą sprawi, że poczujesz się znakomicie. Cena w 2016r  – 1299 zł/tydzień przy zakwaterowaniu w pok. 2os., 1439 zł w jedynce.   

Kameralny Hotel Góral SPA&WELLNESS w Szczyrku od 18 lat organizuje wczasy odchudzające, upiększające i relaksacyjne. Przestronne pokoje oraz bogata oferta zadowoli najbardziej wymagających klientów. ANIELSKIE SPA to prawdziwa perełka wśród licznych obiektów tego typu w okolicy. Zbilansowana i zróżnicowana sycąca dieta 1000-1200 kcal (na życzenie dieta wegetariańska) pozwala na uzyskanie optymalne rezultaty bez efektu jo-jo. W programie: poranna gimnastyka, górskie wycieczki z instruktorem oraz zajęcia ruchowe. Cena wczasów odchudzających przy zakwaterowaniu w pokoju 2os.: Zima 2017 - 1299 zł/os.