Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę

JAWORZE - Villa Barbara: AKADEMIA XXL - program leczenia nadwagi i otyłości

Wczasy odchudzające i z odnową biologiczną w nowoczesnym obiekcie o wysokim standardzie i bogatym zapleczu rehabilitacyjnym oraz odnowy biologicznej (basen kryty 12.5m x 7m, sauny). Villa Barbara ma już kilkunastoletnie doświadczenie i wielu zadowolonych, odchudzonych klientów. Dowolne terminy. Turnusy w 2018r: dwutygodniowy w pok. 2os. - od 1885 zł, tygodniowy - od 990 zł. Można zabrać na odchudzanie dziecko. Od sierpnia 2018 - nowe pokoje KOMFORT!

ŻOŁYNIA k/Łańcuta: Wczasy z dietą warzywno-owocową, makrobiotyczną i bezglutenową w Villi Carpatia.

Wczasy ze smaczną i prawidłowo serwowaną dietą warzywno-owocową, naturalnąlogo_okragle_cmyk_400 pełnowartościową (makrobiotyczną) oraz bezglutenową i eliminacyjną w nowo wybudowanym ośrodku, w pięknym, ciekawym turystycznie rejonie kraju, blisko Łańcuta. Koszt dwutygodniowego turnusu w 2019r - od 1650 zł (w sezonie niskim, przy zakwaterowaniu w pokoju 3os.).

PROMOCJA
Przy rezerwacji pobytu w na turnusach jesiennych od 06.10 do 15.12.2018 każda osoba otrzyma voucher na zabiegi fizjoterapeutyczne:
1) przy rezerwacji 14-dniowego pobytu - VOUCHER 200 zł
2) przy rezerwacji 7-dniowego pobytu - VOUCHER 100 zł

Skocz do pozostałych ofert

Turnusy odchudzające

Poprawiające kondycję, zwiększające wydolność organizmu i wysmuklające sylwetkę turnusy odchudzające to świetny sposób, aby kompleksowo zadbać o własne zdrowie i urodę. Prezentujemy wiele ciekawych ofert wyjazdów do najbardziej malowniczych zakątków kraju. Polecamy podróże w góry Karpaty.

Ukształtowanie terenu sprzyja pieszym wędrówkom, które umilą Państwu niezwykłe krajobrazy. Zdrowiu sprzyja także niezwykle czyste powietrze pozbawione wielkomiejskich zanieczyszczeń powietrza, a na dużych wysokościach także alergenów.

  Obiekty posiadają:
 • komfortowo urządzone pokoje z łazienkami, telewizorem (a także innymi udogodnieniami, co zależne jest od wybory konkretnej oferty)
 • przestronną stołówkę bądź restaurację
 • część rekreacyjną: sale do ćwiczeń ze specjalistycznym sprzętem gimnastycznym, baseny i jacuzzi, wypożyczalnie sprzętu (rowerów, kijów nordic walking, itp.)
 • część zabiegową: gabinety lekarskie i fizjoterapeutyczne, gabinety odnowy biologicznej,
 • bezpieczny parking (ogrodzony, w wielu przypadkach monitorowany)
  Oferta turnusów odchudzających obejmuje:
 • 7/14 noclegów,
 • pełne wyżywienie (zgodne z wybraną dietą),
 • ćwiczenia ruchowe (nordic walking, wycieczki piesze lub rowerowe, joga, streching, itp.),
 • konsultacje z lekarzem specjalistą,
 • wykłady, dotyczące zdrowego odżywiania,
 • zbiegi lecznicze i pielęgnacyjne (zgodne z wytycznymi lekarza),
 • atrakcje: każdy ośrodek oferuje inną formę rozrywki, poczynając od wieczorów tanecznych, poprzez spotkania z ważnymi postaciami dla regionu, a kończąc na wycieczkach krajoznawczych.

W trakcie wyjazdu zapoznają się Państwo z zasadami prawidłowego odżywiania, co pozwoli zrezygnować ze złych nawyków. Poza wiedzą teoretyczną turnusy odchudzające obejmują program ćwiczeń i zajęcia rekreacyjne poprawiające kondycję oraz pozwalające efektywnie zrzucić niechciane kilogramy. Podczas pobytu zapewniamy pełen plan żywieniowy w oparciu o sprawdzone diety i zdrowe posiłki.

USTROŃ: Turnusy profilaktyczno-lecznicze z dietą warzywno-owocową w "Mazowsze Medi SPA"

Chcesz „odskoczyć” od codzienności, zapomnieć o monotonii życia? Potrzebujesz nowej motywacji i energii? Chcesz się prawdziwie zmęczyć i stracić zbędne kilogramy? Nie zwlekaj, jedź do „Mazowsza” i „Daj sobie wycisk”. Razem zadbamy o świetne samopoczucie i kondycję, a przy okazji zgubimy kilka kilogramów, oczyścimy i odmłodzimy Twój organizm. Turnusy w roku 2018 z dietą warzywno-owocową już od 1274 zł/os/tydzień w dwójce typu standard (pakiet "BASIC"). NOWA OFERTA. 

ŚLEMIEŃ - ośrodek "Madohora" - wczasy oczyszczające i odchudzające.

Wczasy odchudzające z dietą warzywno-owocową lub naturalną 1200 Kcal w Ośrodku z basenem krytym, jacuzzi, salą gimnastyczną, boiskami położonym w Beskidzie Małym - między Suchą Beskidzką a Żywcem.  Turnus tygodniowy w 2019r z dietą warzywno-owocową,w sezonie niskim,  przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. - od  890 zł, dwutygodniowy - od  1650 zł. 

IWONICZ ZDRÓJ - "Amelia": wczasy odchudzające z dietą warzywno-owocową.

Wczasy w pięknym zakątku kraju - Beskidzie Niskim, w Pensjonacie AMELIA** w Iwoniczu Zdroju. Dobry standard zakwaterowania. Dieta warzywno-owocowa, smaczna, chwalona przez wczasowiczów. W programie m.in. codzienne zajęcia na sali gimnastycznej z instruktorem, Nordic Walking, konsultacja z dietetykiem. Cena 13-dniowego turnusu (12 noclegów) w 2019 r - od 1599 zł/os. przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. Dopłata do jedynki - od 150zł/7 dni. PROMOCJA - poza sezonem miejsce w trójce - 1199 zł/os. (przy sprzedaży dla 3 osób razem rezerwujących pokój). TURNUSY W STYCZNIU 2019: 7 dni - 799 zł, 13 dni - 1099 zł !!!

KALWARIA ZEBRZYDOWSKA: Rekolekcje z Postem Daniela (dieta warzywno-owocowa) w "Dom Św. Franciszka"

Rekolekcje z postem daniela w Kalwarii Zebrzydowskiej.  Uzdrowienie ducha i ciała (dieta warzywno-owocowa). Pobyty 7, 10 i 14-dniowe w cenie od 700 zł/os przy zakwaterowaniu w pokoju 5-os. Termin: 24 listopada - 04 grudnia 2018. NOWA OFERTA !

KRYNICA-ZDRÓJ: Pakiety odchudzające w "Uzdrowisko Krynica-Żegiestów"

Zapraszamy w 2018/2019r do Uzdrowiska Krynica-Żegiestów na kompleksową odnowę organizmu i regenerację sił witalnych. Pakiety zabiegowe: "OCZYSZCZAJĄCY", "ODCHUDZAJĄCY CLASSIC" oraz "MODELUJĄCO-WYSZCZUPLAJĄCY". Duża baza zabiegowa. Uzdrowisko z tradycjami! Pijalnia wód mineralnych. Pobyt 7 dni, w pok. 2 os. standard z łazienką od 663 zł/os. (w sanatorium PATRIA) + cena pakietu zabiegowego od 374 zł/os. Zapraszamy. NOWA OFERTA!

SZCZAWNICA - "SPA-Budowlani": Wczasy z Programem Odchudzająco-Kondycyjnym.

Wczasy odchudzające z długoletnią tradycją w pięknie położonym i dobrze wyposażonym sanatorium - z wyjątkowo bogatym zapleczem zabiegowymkrytym basenem, sauną i salą gimnastyczną. Wygodne pokoje 1 i 2os. z łazienkami i TV. Dieta niskokaloryczna (1000-1200 kcal). Bogaty program rekreacji ruchowej, wycieczki, gimnastyka w basenie. Turnusy ruszają 13 maja. Cena w 2018r - w zależności od zakwaterowania - w cenie od 1395 do 1675 zł / 7 dni; od  2560 do 3120 zł / 14 dni. Brak dopłat do jedynek w części sanatoryjnej!  

KORBIELÓW: Hotel FERO LUX - wczasy odchudzające z dietą strukturalną

Pięknie położony i znakomicie wyposażony Hotel Fero Lux zaprasza na wczasy odchudzające z dietą strukturalną. Starannie opracowane przez Dr Marka Bardadyna jadłospisy gwarantują Państwu maksymalne dawki witamin, minerałów i przeciwutleniaczy. Bardzo dobrze prowadzone wczasy, z dużą dawką aktywności fizycznej, dostępne dodatkowe pakiety zabiegów wyszczuplających. Turnusy od marca do  listopada. Cena tygodniowego pobytu w 2018r , w zależności od terminu - od 1200 zł do 1300 zł, pakiet standard, przy zakwaterowaniu w pok. 2os. Przy hotelu stadnina konna. Zapraszamy w piękne góry - hotel Fero Lux ma bardzo dobre opinie klientów!

 

PIWNICZNA ZDRÓJ: Wczasy rekreacyjno-odchudzające w ośrodku "SMREK"

Zapraszamy na regenerujący wypoczynek do Ośrodka Leczniczo - Wypoczynkowego SMREK, z basenem, położonego w dolinie potoku Czercz, blisko stacji narciarskiej Sucha Dolina w Kosarzyskach. Turnusy 7-dniowe w 2018  już od 920zł /os. Pokoje po remoncie - grudzień 2015!  Ciekawa oferta wczasów rekreacyjno-odchudzających ! Możliwość indywidualnego doboru diety, także warzywno-owocowej.

CZERWIENNE: Wczasy oczyszczająco-odchudzające wraz z edukacją zdrowotną w Hotelu "Bachledówka"

Zapraszamy na turnusy oczyszczająco-odchudzające połączone z edukacją zdrowotną do Hotelu Bachledówka w miejscowości Czerwienne. Obiekt położony zaledwie 9km od Gubałówki, 12km od Zakopanego i 12km od Chochołowa. W trakcie wczasów m.in gimnastyka poranna, wyjście na termy, ćwiczenia plenerowe, wykłady zdrowotne, nielimitowany dostęp do strefy spa. Terminy w 2018r : 15.04 - 25.04.2018 (10 dni) oraz 14-21.10.2018 (7dni). Cena tygodniowego turnusu: 1800 zł/os. NOWA OFERTA!

KROŚCIENKO nad DUNAJCEM: Wczasy oczyszczająco-odchudzające wraz z edukacją zdrowotną w pensjonacie "Crosna SPA"

Na turnus odchudzający do Krościenka nad Dunajcem zaprasza  p. Krystyna Dajka - autorka książki "Post Daniela z uzdrawiającą dietą warzywno-owocową". Pobyty10-dniowe w pensjonacie "CROSNA SPA". Termin: 17-27.09.18. Koszt pobytu w 2018r -  1800 zł/os przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os. Obiekt z Basenem. NOWA OFERTA!

BUKOWINA TATRZAŃSKA: Pobyty z dietą warzywno-owocową - hotel "Zbójnicówka"

Zapraszamy w 2018r na wczasy połączone z dietą warzywno-owocową i autorskim programem zdrowotnym. Pobyt w Bukowinie Tatrzańskiej w obiekcie "Zbójnicówka". Obiekt z basenem. Termin: 19.10-26.10.2018r (7dni). Cena 1800 zł/os przy zakwaterowaniu w pok. 2os.  W programie m.in. gimnastyka poranna, wyjścia na TERMY BUKOVINA, wykłady i konsultacje na temat zdrowego żywienia. NOWA OFERTA - turnus prowadzi osoba z dużym doświadczeniem – p. Krystyna Dajka autorka książki "Post Daniela z uzdrawiającą dietą warzywno-owocową".

RABKA: Wczasy z dietą warzywno-owocową w ośrodku Madohora-Słońce

Wczasy z dietą warzywno-owocową w domu wczasowym o dobrym standardzie, położonym w dzielnicy Rabki - Zaryte, w pięknym otoczeniu, blisko szlaków turystycznych. Bardzo atrakcyjna, promocyjna cena wczasów - cena 780 zł za tydzień/os obowiązuje do 30.06.2018r, przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. standard

LUBLINIEC: Rekolekcje z Postem Daniela w "Oblackie Centrum Młodzieży NINIWA"

Do Lublinca zaprasza p. Krystyna Dajka - autorka książki "Post Daniela z uzdrawiającą dietą warzywno-owocową". W czasie rekolekcji z Postem Daniela, pod czujnym okiem organizatorki - poznasz tajniki zdrowego odżywiania, zaznasz przemiany duchowej, a także odnowisz swój organizm podczas gimnastyki leczniczej. Turnusy 7,10 i 14-dniowe w cenie od 800 zł/os/tydzień przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os.  NOWA OFERTA