Wypoczynek i zdrowie

USTRONIE MORSKIE: Wypoczynek dla Seniorów w OW „Gwarek”

Turnisy dla Seniorów w położonym bezpośrednio nad morzem ośrodku wypoczynkowym GWAREK. Tygodniowe pobyty w 2021 z pełnym wyżywieniem od 830 zł/os. W cenie:  7 noclegów – wyżywienie 3 razy dziennie – niespodzianki.

2021r – cennik – turnusy dla seniora 60+

Termin pobytu liczba nocy Cena za osobę

SEZON B
22.05 - 26.06.2021
28.08 - 25.09.2021

7
910 zł

Sezon C
30.04 - 22.05.2021
25.09 - 02.10.2021

7
830 zł

Dopłata za wolne miejsce w pokoju – 30-50 zł/dobę (w zależności od sezonu)

Parking 10 zł/dobę

Pobyt zwierzęcia – 30 zł/dobę

Opłata klimatyczna 2 zł/dobę

 • 7 noclegów w pokojach 2, 3 os. z łazienką
 • pełne wyżywienie (3 posiłki: śniadania i kolacje – bufet, obiady  serwowane)

Dziecko 4-14 lat na łóżku regularnym: zniżka 10% od ceny osoby dorosłej.

Osoba dorosła na dostawce / wspólnym spaniu: zniżka 10% od ceny osoby dorosłej.

 

Dopłata do większego pokoju (np. 2 osobowy dla 1 osoby): sezon A – 50 zł/doba, sezon B i C – 30 zł/doba.

 • Senior – emeryt lub rencista powyżej 60 lat
 • pobyt od kolacji (w dniu przyjazdu) do śniadania (w dniu wyjazdu)
 • na miejscu pobierana jest opłata klimatyczna oraz opłata za parking

 

Oferta LATO 2021 – informacje dodatkowe (wszystkie hotele i ośrodki NAT):
Dopłata do większego pokoju: 30-60 zł/doba – w zależności od terminu pobytu.
Zwierzęta akceptowane tylko w wydzielonych pokojach, do uzgodnienia w momencie rezerwacji, aktualne szczepienia, smycz. Opłata wynosi 30 zł/doba. Niedozwolone jest przebywanie zwierząt w restauracji/jadalni. W momencie meldunku konieczne jest podpisanie właściwego oświadczenia.
Pobyt dzieci w wieku 0-3 lat (z rocznika 2018 i młodsze, decyduje rok urodzenia) – bez oddzielnego miejsca do spania i bez wyżywienia: 20 zł / doba w Hotelach ***, w pozostałych obiektach 15 zł/doba.
We wszystkich obiektach istnieje możliwość dokupienia obiadu dla dziecka do lat 3. Opłata za obiad wynosi 20 zł w Hotelach ***, natomiast w pozostałych obiektach 15 zł.
Parkingi płatne w recepcji wg cen obowiązujących w danym obiekcie.
Usługi dodatkowe typu: wypożyczalnia rowerów, sprzętu wodnego, korty tenisowe i inne – cenniki dostępne w recepcji obiektów.
Baza rehabilitacyjna: rodzaje zabiegów i cenniki dostępne w obiektach.

Przeczytaj przez wyjazdem:

 • Turnusy 7-dniowe i dłuższe z wyżywieniem rozpoczynają się kolacją lub obiadokolacją, a kończą śniadaniem. Przy zakupie więcej niż jednego
  turnusu obiad między turnusami GRATIS (dotyczy opcji FB).
 • Doba hotelowa od godz 17:00 do godz 10:00 (w dniu wyjazdu pokój należy opuścić do godz 10:00).
 • Dostawka – dodatkowe miejsce do spania w postaci: dostawki hotelowej, wysuwanego tapczanu, rozkładanego fotela, rozkładanego łóżka z materacem.
 • Wspólne spanie – dodatkowa osoba w pokoju, korzystająca wspólnie z inną osobą z podstawowego miejsca noclegowego (wersalka, łóżko małżeńskie 140 cm, kanapa i sofa rozkładana).
 • Prezentowane na stronie internetowej zdjęcia pokoi są zdjęciami przykładowymi. Oznacza to, że nie każdy pokój w ośrodku wygląda identycznie jak prezentowany na zdjęciu.
 • W każdym obiekcie dostępne jest WIFI (w pokojach lub w holu recepcji).
 • W ośrodkach mogą przebywać grupy młodzieżowe.
 • Na miejscu pobierana jest meldunkowa opłata klimatyczna.
 • Ceny zawierają podatek VAT.
 • Sposób wydawania posiłków może różnić się w zależności od terminu pobytu.
 • Posiłki wydawane będą zgodnie z ustalonymi i zmieniającymi się zasadami bezpieczeństwa oraz wytycznymi dla funkcjonowania restauracji w obiekcie.
 • Program dostępny będzie z uwzględnieniem ograniczeń wynikających z obowiązujących przepisów związanych z COVID-19, w tym Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Zaliczka 20% płatna w ciągu 3 dni roboczych od dnia otrzymania umowy.

Dopłata na 30 dni przed dniem rozpoczęcia turnusu.

REZYGNACJA Z IMPREZY PRZEZ UCZESTNIKA

 1. Uczestnik może zrezygnować z udziału w imprezie w każdym czasie składając pisemne oświadczenie o rezygnacji Organizatorowi lub agentowi przed terminem rozpoczęcia imprezy bądź wskutek nie wzięcia udziału w imprezie. Skutki rezygnacji z imprezy oraz ich przyczyny wskazane są w Rozdziale III oraz w ustępach poniżej.
 2. W razie rezygnacji przez Uczestnika z imprezy z przyczyn niedotyczących Organizatora, o których mowa w Rozdziale III, Organizator ma prawo pobrania od Uczestnika kwoty odpowiadającej:
  a. 20% ceny imprezy – w przypadku gdy oświadczenie o rezygnacji zostanie złożone do 30 dni przed datą rozpoczęcia imprezy,
  b. 50% ceny imprezy – w przypadku gdy oświadczenie o rezygnacji zostanie złożone pomiędzy 29 a 15 dniem przed datą rozpoczęcia imprezy,
  c. 90% ceny imprezy – w przypadku gdy oświadczenie o rezygnacji zostanie złożone na 14 dni przed datą rozpoczęcia imprezy
  Pozostała wpłacona przez Uczestnika cena zwracana jest Uczestnikowi w sposób określony w Rozdziale III ust. 5 zdanie 2.
 3. Postanowień ust. 2 nie stosuje się, gdy Uczestnik złożył oświadczenie o rezygnacji z imprezy przed jej rozpoczęciem z uwagi na wystąpienie nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności, występujących w miejscu docelowym lub jego najbliższym sąsiedztwie, które mają znaczący wpływ na realizację imprezy lub przewóz Uczestników do miejsca docelowego. W takim przypadku Uczestnik może żądać wyłącznie zwrotu wpłat dokonanych z tytułu imprezy i nie przysługuje mu roszczenie o odszkodowania lub zadośćuczynienie w tym zakresie.
 4. W przypadku przeniesienia praw i obowiązków przez Uczestnika na osobę trzecią zgodnie z Rozdziałem II ust. 7, Uczestnik nie będzie obciążony kosztami rezygnacji określonymi w ust. 2.
 5. Uczestnik będący konsumentem, który zawarł Umowę o udział w imprezie poza lokalem przedsiębiorstwa w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, może w terminie 14 dni od dnia jej zawarcia odstąpić od niej bez podawania przyczyny i ponoszenia kosztów, chyba że negocjacje ustne, na podstawie których została zawarta Umowa, były prowadzone w oparciu o wcześniejsze zamówienie złożone przez konsumenta.

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,79% wartości imprezy w wariancie standard i 5,58% w wariancie z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi.

Informacje na temat ubezpieczenia, na życzenie Klienta, wysyłamy mailem.

Opis ośrodka

Ośrodek Wypoczynkowy „Gwarek” położony jest na morskim klifie, tuż przy linii brzegowej, 30 metrów od plaży, w malowniczej okolicy Ustronia Morskiego. Obiekt usytuowany jest na skraju miasteczka, w pobliżu parku, co stanowi doskonałe miejsce do spacerów i wycieczek rowerowych. Pokoje z łazienkami, 2 i 3os. Większość pokoi posiada balkony. Budynki ośrodka są usytuowane bokiem do morza. Z większości pokoi,  po wyjściu na balkon, jest widok na morze.
Atrakcje i udogodnienia w OW „Gwarek”:
 • kort tenisowy
 • siłownia zewnętrzna
 • miejsce na ognisko i i grilla
 • plac zabaw
 • pokój zabaw dla dzieci
 • kawiarnia
 • salon gier (bilard, lotki, piłkarzyki)
 • parking ogrodzony (płatny)

Opis miejscowości

Ustronie Morskie – sympatyczna miejscowość z letnim kąpieliskiem morskim i z przystanią morską, umiejscowiona na Wybrzeżu Słowińskim, pomiędzy Kołobrzegiem i Koszalinem. Położona około 15 km na wschód od Kołobrzegu wśród kompleksów leśnych. W Ustroniu Morskim znajdują są boiska sportowe, korty tenisowe oraz Aquapark z 2 basenami i zjeżdżalnią. Można skorzystać również z  lotów motolotnią, a także skoków spadochronowych organizowanych na terenie lotniska w Bagiczu.

Możliwości dojazdu:

 • PKP: do Koszalina lub Kołobrzegu, dalej autobusem lokalnym do Ustronia Morskiego. Ośrodek znajduje się około 150m od przystanku.

Co warto zobaczyć w Ustroniu Morskim?

 • Kościół neogotycki z 1885r
 • Najstarsze w Polsce Dęby: „Dąb Bolesław” i „Dąb Warcisław”
 • dwa mola wybiegające ponad 100m w morze

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *