Wypoczynek i zdrowie

USTRONIE MORSKIE: Wypoczynek dla Seniorów w OW „Gwarek”

Turnusy dla Seniorów w położonym bezpośrednio nad morzem ośrodku wypoczynkowym GWAREK. Pobyty w 2024 z pełnym wyżywieniem od 752 zł/os. W cenie:  4 noclegi,  wyżywienie 3 razy dziennie.

2024 r – cennik – turnusy dla seniora 60+

Oferta ważna na dzień 15.04.2024., może ulec zmianie, cena jest gwarantowana po wpłacie zadatku.

Pobyt dziecka 4-12 lat: 10% zniżki na łóżku regularnym

Pobyt dziecka 4-12 lat: 145 zł/doba FB na łóżku regularnym

Dopłata za wolne miejsce w pokoju – 80 zł/dobę (w sezonie B i C)

Dopłata do pokoju LUX 150 zł/doba.

Dopłata do pokoju STUDIO: 80 zł/doba

Parking płatny: 20 zł/doba.

Pobyt zwierzęcia – odpłatny 30 zł/doba (tylko psy ras małych i miniaturowych, np. york, chihuahua, jamnik, o wysokości w kłębie do 30 cm) (w 2023r)

 • 4 noclegi w pokojach 2, 3 os. z łazienką
 • pełne wyżywienie (3 posiłki: śniadania i kolacje – bufet, obiady  serwowane)
 • korzystanie z infrastruktury ośrodka
 • atrakcje oferowane przez ośrodek w danym terminie

Opłata klimatyczna – 2,5 zł/dobę/os

 • Senior – emeryt lub rencista powyżej 60 lat
 • pobyt od kolacji (w dniu przyjazdu) do śniadania (w dniu wyjazdu)
 • na miejscu pobierana jest opłata klimatyczna oraz opłata za parking

Zwierzęta akceptowane tylko w wydzielonych pokojach, do uzgodnienia w momencie rezerwacji, aktualne szczepienia, smycz.  Niedozwolone jest przebywanie zwierząt w restauracji/jadalni. W momencie meldunku konieczne jest podpisanie właściwego oświadczenia.

Parkingi płatne w recepcji wg cen obowiązujących w danym obiekcie.
Usługi dodatkowe typu: wypożyczalnia rowerów, sprzętu wodnego, korty tenisowe i inne – cenniki dostępne w recepcji obiektów.
Baza rehabilitacyjna: rodzaje zabiegów i cenniki dostępne w obiektach.

Przeczytaj przez wyjazdem:

 • Turnusy rozpoczynają się kolacją lub obiadokolacją, a kończą śniadaniem. Przy zakupie więcej niż jednego
  turnusu obiad między turnusami GRATIS (dotyczy opcji FB).
 • Doba hotelowa od godz 17:00 do godz 10:00 (w dniu wyjazdu pokój należy opuścić do godz 10:00).
 • Dostawka – dodatkowe miejsce do spania w postaci: dostawki hotelowej, wysuwanego tapczanu, rozkładanego fotela, rozkładanego łóżka z materacem.
 • Wspólne spanie – dodatkowa osoba w pokoju, korzystająca wspólnie z inną osobą z podstawowego miejsca noclegowego (wersalka, łóżko małżeńskie 140 cm, kanapa i sofa rozkładana).
 • Prezentowane na stronie internetowej zdjęcia pokoi są zdjęciami przykładowymi. Oznacza to, że nie każdy pokój w ośrodku wygląda identycznie jak prezentowany na zdjęciu.
 • W każdym obiekcie dostępne jest WIFI (w pokojach lub w holu recepcji).
 • W ośrodkach mogą przebywać grupy młodzieżowe.
 • Na miejscu pobierana jest meldunkowa opłata klimatyczna.
 • Ceny zawierają podatek VAT.
 • Sposób wydawania posiłków może różnić się w zależności od terminu pobytu.
 • Posiłki wydawane będą zgodnie z ustalonymi i zmieniającymi się zasadami bezpieczeństwa oraz wytycznymi dla funkcjonowania restauracji w obiekcie.
 • Program dostępny będzie z uwzględnieniem ograniczeń wynikających z obowiązujących przepisów związanych z COVID-19, w tym Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Zaliczka 20% płatna w ciągu 3 dni roboczych od dnia otrzymania umowy.

Dopłata na 30 dni przed dniem rozpoczęcia turnusu.

REZYGNACJA Z IMPREZY PRZEZ UCZESTNIKA

 1. Uczestnik może zrezygnować z udziału w imprezie w każdym czasie składając pisemne oświadczenie o rezygnacji Organizatorowi lub agentowi przed terminem rozpoczęcia imprezy bądź wskutek nie wzięcia udziału w imprezie. Skutki rezygnacji z imprezy oraz ich przyczyny wskazane są w Rozdziale III oraz w ustępach poniżej.
 2. W razie rezygnacji przez Uczestnika z imprezy z przyczyn niedotyczących Organizatora, o których mowa w Rozdziale III, Organizator ma prawo pobrania od Uczestnika kwoty odpowiadającej:
  a. 20% ceny imprezy – w przypadku gdy oświadczenie o rezygnacji zostanie złożone do 30 dni przed datą rozpoczęcia imprezy,
  b. 50% ceny imprezy – w przypadku gdy oświadczenie o rezygnacji zostanie złożone pomiędzy 29 a 15 dniem przed datą rozpoczęcia imprezy,
  c. 90% ceny imprezy – w przypadku gdy oświadczenie o rezygnacji zostanie złożone na 14 dni przed datą rozpoczęcia imprezy
  Pozostała wpłacona przez Uczestnika cena zwracana jest Uczestnikowi w sposób określony w Rozdziale III ust. 5 zdanie 2.
 3. Postanowień ust. 2 nie stosuje się, gdy Uczestnik złożył oświadczenie o rezygnacji z imprezy przed jej rozpoczęciem z uwagi na wystąpienie nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności, występujących w miejscu docelowym lub jego najbliższym sąsiedztwie, które mają znaczący wpływ na realizację imprezy lub przewóz Uczestników do miejsca docelowego. W takim przypadku Uczestnik może żądać wyłącznie zwrotu wpłat dokonanych z tytułu imprezy i nie przysługuje mu roszczenie o odszkodowania lub zadośćuczynienie w tym zakresie.
 4. W przypadku przeniesienia praw i obowiązków przez Uczestnika na osobę trzecią zgodnie z Rozdziałem II ust. 7, Uczestnik nie będzie obciążony kosztami rezygnacji określonymi w ust. 2.
 5. Uczestnik będący konsumentem, który zawarł Umowę o udział w imprezie poza lokalem przedsiębiorstwa w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, może w terminie 14 dni od dnia jej zawarcia odstąpić od niej bez podawania przyczyny i ponoszenia kosztów, chyba że negocjacje ustne, na podstawie których została zawarta Umowa, były prowadzone w oparciu o wcześniejsze zamówienie złożone przez konsumenta.

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,79% wartości imprezy w wariancie standard i 5,58% w wariancie z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi.

Informacje na temat ubezpieczenia, na życzenie Klienta, wysyłamy mailem.

Opis ośrodka

Ośrodek Wypoczynkowy „Gwarek” położony jest na morskim klifie, tuż przy linii brzegowej, 30 metrów od plaży, w malowniczej okolicy Ustronia Morskiego. Obiekt usytuowany jest na skraju miasteczka, w pobliżu parku, co stanowi doskonałe miejsce do spacerów i wycieczek rowerowych. Pokoje z łazienkami, 2 i 3os. Większość pokoi posiada balkony. Budynki ośrodka są usytuowane bokiem do morza. Z większości pokoi,  po wyjściu na balkon, jest widok na morze.
Atrakcje i udogodnienia w OW „Gwarek”:
 • kort tenisowy
 • siłownia zewnętrzna
 • miejsce na ognisko i i grilla
 • plac zabaw
 • pokój zabaw dla dzieci
 • kawiarnia
 • salon gier (bilard, lotki, piłkarzyki)
 • parking ogrodzony (płatny)

Opis miejscowości

Ustronie Morskie – sympatyczna miejscowość z letnim kąpieliskiem morskim i z przystanią morską, umiejscowiona na Wybrzeżu Słowińskim, pomiędzy Kołobrzegiem i Koszalinem. Położona około 15 km na wschód od Kołobrzegu wśród kompleksów leśnych. W Ustroniu Morskim znajdują są boiska sportowe, korty tenisowe oraz Aquapark z 2 basenami i zjeżdżalnią. Można skorzystać również z  lotów motolotnią, a także skoków spadochronowych organizowanych na terenie lotniska w Bagiczu.

Możliwości dojazdu:

 • PKP: do Koszalina lub Kołobrzegu, dalej autobusem lokalnym do Ustronia Morskiego. Ośrodek znajduje się około 150m od przystanku.

Co warto zobaczyć w Ustroniu Morskim?

 • Kościół neogotycki z 1885r
 • Najstarsze w Polsce Dęby: „Dąb Bolesław” i „Dąb Warcisław”
 • dwa mola wybiegające ponad 100m w morze

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Dodaj komentarz