Wypoczynek i zdrowie

ZWARDOŃ: Wczasy odchudzające dla dzieci z opiekunami w OW „Graniczny”

Zapraszamy na wczasy odchudzające dla dzieci (od 9 lat) z opiekunami. Jedno i dwutygodniowe  turnusy (niedziela-sobota) od  25.06 do 19.08.2023 w cenie od 900 zł/os. Zakwaterowanie w Domu Wczasowym GRANICZNY z bardzo dobrymi warunkami zakwaterowania, świeżo po remoncie w 2023, z basenem.  Możliwość uczestniczenia w całodziennej wycieczce do Parku Rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze (w niektórych turnusach).

Cennik 2023

Możliwe jest także wyżywienie:

 • wegetariańskie (za dopłatą 10 zł/dobę)
 • bezlaktozowe (za dopłatą 20 zł/dobę)
 • bezglutenowe (za dopłatą 40 zł/dobę).
 • noclegi w pokojach 2-3-4 os. z łazienkami, wyżywienie dietetyczne (patrz informacje dodatkowe poniżej)
 • dla dzieci – możliwość uczestniczenia w zajęciach kondycyjnych na sali gimnastycznej, w basenie i na boiskach.
 • dla dorosłych i dzieci – możliwość korzystania z basenu w określonych godzinach

Program:

 • zajęcia odchudzająco-kondycyjne – minimum 2,5 godziny dziennie (tylko dla dzieci, realizowane razem z dziećmi z odbywającego się równocześnie obozu odchudzająco-kondycyjnego) na sali gimnastycznej, w basenie,gry zespołowe i zabawy na boiskach, 
 • możliwość uczestniczenia przez dziecko w niektórych zajęciach realizowanych w ramach obozu: wycieczkach pieszych malowniczymi szlakami Beskidu Żywieckiego i Śląskiego, dyskotekach, grach i zabawach, konkursach, występach, ognisku, podchodach, zawodach sportowych
 • możliwość uczestniczenia dziecka w ZAJĘCIACH Z DIETETYKIEM (nie na wszystkich turnusach 7 dni)
 • możliwość uczestniczenia w wycieczce autokarowej do Parku Rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze, gdzie na powierzchni 26 hektarów znajduje się  ponad 180 różnego rodzaju atrakcji, które dostarczą nam niezłego dreszczyku emocji. Park jest podzielony na trzy strefy – bajkową, familijną i ekstremalną. Każdy znajdzie w nich coś dla siebie – Świetna zabawa gwarantowana! 
 • całodziennego biletu do Parku Rozrywki Energylandia:
  • 89 zł klasy I-VI szkoły podstawowej
  • 109 zł klasy 7-8 szkoły podstawowej
  • 139 zł szkoły ponadpodstawowe
 • dojazdu do Energyladii

Wyżywienie:

Dzieci – 5 posiłków dziennie o obniżonej kaloryczności. Zbilansowana dieta, dostosowana do zapotrzebowania rosnącego organizmu dziecka. Dieta ta nie jest trudna do zniesienia dla dzieci – pomimo iż porcje są niewielkie to podawanie posiłków co 2,5 – 3 godz. nie dopuszcza do wystąpienia uczucia głodu.

Rodzice/opiekunowie – do wyboru, albo mogą być na diecie o normalnej kaloryczności (3 posiłki) albo na odchudzającej, razem z dziećmi.

 

KONIECZNIE TRZEBA ZABRAĆ:

 • wygodne buty z usztywnioną kostką na piesze wycieczki
 • krem z filtrem
 • klapki na basen
 • strój kąpielowy
 • czepek
 • dres
 • strój gimnastyczny
 • podstemplowaną legitymację szkolną (o ile dziecko ma jechać do Energylandii).

 

Ośrodek nie zapewnia ręczników – należy zabrać własne.

30% zaliczka w BT Amitur w ciągu 3 dni od rezerwacji.

Dopłata reszty należności na 30 dni przed rozpoczęciem pobytu.

Możliwość zmiany terminu w przypadku wolnych miejsc.

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,89% wartości imprezy w wariancie standard i 5,78% w wariancie z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi.

Informacje na temat ubezpieczenia, na życzenie Klienta, wysyłamy mailem.

Opis ośrodka

Dom Wczasowy „GRANICZNY” jest usytuowany kilkanaście metrów od granicy ze Słowacją,  w odległości ok. 300m od stacji PKP, przy szlaku turystycznym na Skalankę.  Posiada około 60 miejsc noclegowych, w pokojach 2, 3 i 4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, telewizorem oraz dostępem do Internetu. Dom został w 2022/2023r gruntownie wyremontowany,  łącznie ze stawianiem nowych ścian działowych, nowych podłóg z ogrzewaniem podłogowym, całkowicie nowych łazienek. Pokoje są wyposażone w nowe meble hotelowe.

W budynku znajduje się również stołówka,  świetlica, sala, która będzie nam służyć do zajęć gimnastyki i fitness oraz basen kryty. Obok domu jest obszerny teren rekreacyjny, boisko do siatkówki, boisko do piłki nożnej i miejsce na ognisko.

Opis miejscowości

Zwardoń jest niewielką miejscowością malowniczo położoną w zachodniej części Beskidu Żywieckiego, na pograniczu z Beskidem Śląskim. Centrum Zwardonia leży na wysokości ok. 690 m n.p.m. na Przełęczy Zwardońskiej, a osiedla rozłożone są na górskich zboczach Rachowca (954 m n.p.m.), Skalanki (863 m n.p.m), Beskidu Granicznego (863 m n.p.m.), Sołowiego Wierchu (848 m n.p.m.) i innych wzniesień. Zwardoń leży bezpośrednio przy granicy ze Słowacją. Znajdują się tu 2 przejścia graniczne – kolejowe i drogowe. Blisko stąd jest również do trójstyku granic Polski, Słowacji i Czech. Oznakowane szlaki turystyczne prowadzą ze Zwardonia na Wielką Raczę przez Skalankę, do Soli przez Rachowiec i na Baranią Górę przez Koniaków.

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Dodaj komentarz