Wypoczynek i zdrowie

MIĘDZYZDROJE: Święta Bożego Narodzenia w ośrodku „Posejdon”

Zachęcamy Państwa do spędzenie rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia 2020r w Międzyzdrojach. Przekonajcie się sami jak dobroczynny wpływ na zdrowie ma zimowe morskie powietrze. Dowolnie wybrane: 5 lub 7-dniowe pakiety w terminie 19.12 – 30.12.2021 z pełnym wyżywieniem, uroczystą kolacją wigilijną, świątecznym menu  już od 1050 zł/os. Dzieci do 3 lat bezpłatnie. Święta + Sylwester – 14 dni – 10 zabiegów – 2800 zł/os.

Święta Bożego Narodzenia w Międzyzdrojach

Ośrodek „Posejdon”  Międzyzdroje zaprasza Państwa do spędzenia tegorocznych, wyjątkowych Świąt Bożego Narodzenia nad morzem. Dla naszych gości przygotowaliśmy liczne atrakcje pozwalające spędzić ten wyjątkowy czas w miłej i rodzinnej atmosferze. Okres świąteczny to również doskonała okazja do kilku dni wypoczynku oraz relaksu po trudach i zmartwieniach w pracy i życiu codziennym – a nic tak nie relaksuje jak szum morza i powiew świeżego, morskiego powietrza !

Pakiety 5 i 7 dniowe w terminie od 19.12.2021 do 30.12.2021 r.

Ceny, terminy:  

  • Cena pakietu 7-dniowego: 1460 zł/os – dowolnie wybrane 7 dni między 19.12-30.12.2021r
  • Cena pakietu 5-dniowego: 1050 zł/os – dowolnie wybrane 5 dni między 19.12-28.12.2021r
  • Święta + Sylwester – 2800 zł/os – turnus 14 dniowy z 10 zabiegami!

Zwierzęta są przyjmowane za odpłatnością: od 15 zł/dobę

 

 • zakwaterowanie w pokojach 1-, 2-, i 3- osobowych z łazienkami i TV oraz bezpłatnym dostępem do WiFi
 • całodzienne wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje)
 • Uroczysta kolacja wigilijna z opłatkiem i wspólnym kolędowaniem
 • Świąteczne menu w dniach 25.12 oraz 26.12.2021
 
W turnusie: Święta + Sylwester dodatkowo 10 zabiegów rehabilitacyjnych w cenie.

Opłata klimatyczna płatna na miejscu w ośrodku – 2,4 zł/os/doba.

Parking: 30 zł/doba.

Doba hotelowa trwa od godziny 16:00 do godziny 12:00. Pierwszym świadczeniem jest kolacja w dniu przyjazdu, ostatnim śniadanie w dniu wyjazdu.

Zadatek w wysokości 30% ceny turnusu płatny w ciągu 3 dni roboczych od dnia otrzymania umowy.

Dopłata  na 14dni przed rozpoczęciem pobytu.

Aby otrzymać fakturę na firmę (a nie na osobę fizyczną) trzeba podać dane firmy (nazwa, adres, NIP) najpóźniej w dniu wpłacenia zadatku.

Klient może odstąpić od Umowy, poprzez złożenie pisemnego oświadczenia, w każdym czasie przed jej rozpoczęciem za zapłatą opłaty za odstąpienie od Umowy, w terminie:
   a. do 30 dni do rozpoczęcia świadczenia Usług w kwocie 10 % Ceny;
   b. od 29 do 7 dni do rozpoczęcia świadczenia Usług w kwocie 50% Ceny
   c. 6 dni do rozpoczęcia świadczenia Usług w kwocie 100 % Ceny (dalej jako: „Opłata za odstąpienie”).

Opłata za odstąpienie podlega potrąceniu z wpłaty dokonanej przez Klienta.

Klent może odstąpić od Umowy przed rozpoczęciem imprezy turystycznej bez ponoszenia Opłaty za odstąpienie w przypadku wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności występujących w miejscu docelowym lub jego najbliższym sąsiedztwie, które mają znaczący wpływ na realizację imprezy turystycznej lub przewóz klientów do miejsca docelowego. Klient moze żądać wyłącznie zwrotu wpłat dokonanych z tytułu imprezy turystycznej, bez odszkodowania lub zadośćuczynienia w tym zakresie.

 

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,89% wartości imprezy w wariancie standard i 5,57% w wariancie z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi.

Informacje na temat ubezpieczenia, na życzenie Klienta, wysyłamy mailem.

Opis ośrodka

Zakwaterowanie:

Dom Wczasowy Posejdon położony jest blisko centralnego punktu promenady nadmorskiej, w sąsiedztwie szerokiej i czystej plaży – od budynku do zejścia nad morze jest zaledwie 50 m.

Pokoje:

„Posejdon” posiada 50 pokoi dla 113 osób – pokoje 1, 2 i 3os. wyposażone w łazienki, TV, lodówki, suszarki do włosów, ręczniki, Internet WiFi.

Z większości pokoi można podziwiać piękny widok na morze oraz okoliczny park, w sąsiedztwie którego znajduje się słynna, międzyzdrojska Aleja Gwiazd.

Obiekt jest po modernizacji i posiada liczne udogodnienia – szerokie korytarze, nowoczesną windę oraz ekologiczny system ogrzewania. Nie jest jednak dostosowany do wózków inwalidzkich – barierą są schody prowadzące do stołówki. Do dyspozycji Gości oddaje studio fitness, wyposażone w nowoczesny sprzęt, sauna oraz gabinet masażu z wykwalifikowanym personelem. Parking przy budynku.

 

Opis miejscowości

MIĘDZYZDROJE: to szerokie plaże, urokliwe klify, dzika przyroda na wyciągnięcie ręki, sięgające 300 metrów w morze nowoczesne molo, pole golfowe, muzeum figur woskowych, nadmorska Promenada Gwiazd z chodnikiem na którym co roku odciski swych dłoni zostawiają polscy aktorzy i twórcy filmowi, liczne imprezy kulturalne i rozrywkowe, festiwale, koncerty oraz występy największych artystów sceny.W lipcu odbywa się w Międzyzdrojach prestiżowa impreza pod nazwą „Festiwal Gwiazd„.

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Dodaj komentarz