Wypoczynek i zdrowie

MIĘDZYZDROJE: Święta Bożego Narodzenia w ośrodku „Posejdon”

Zachęcamy Państwa do spędzenie rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia 2020r w Międzyzdrojach. Przekonajcie się sami jak dobroczynny wpływ na zdrowie ma zimowe morskie powietrze. Dowolnie wybrane: 4, 5 lub 7-dniowe pakiety w terminie 19.12 – 28.12.2020 z pełnym wyżywieniem, uroczystą kolacją wigilijną, świątecznym menu  już  od 790 zł/os. Dzieci do 3 lat bezpłatnie. 

Święta Bożego Narodzenia w Międzyzdrojach

Ośrodek „Posejdon”  Międzyzdroje zaprasza Państwa do spędzenia tegorocznych, wyjątkowych Świąt Bożego Narodzenia nad morzem. Dla naszych gości przygotowaliśmy liczne atrakcje pozwalające spędzić ten wyjątkowy czas w miłej i rodzinnej atmosferze. Okres świąteczny to również doskonała okazja do kilku dni wypoczynku oraz relaksu po trudach i zmartwieniach w pracy i życiu codziennym – a nic tak nie relaksuje jak szum morza i powiew świeżego, morskiego powietrza !

Pakiety 4, 5 i 7 dniowe w terminie od 19.12.2020 do 28.12.2020 r.

Ceny, terminy:  

  • Cena pakietu 7-dniowego: 1160 zł/os – dowolnie wybrane 7 dni między 19.12-28.12.2020r
  • Cena pakietu 5-dniowego: 970 zł/os – dowolnie wybrane 5 dni między 19.12-28.12.2020r
  • Cena pakietu 4-dniowego: 790 zł/os – dowolnie wybrane 4 dni między 19.12-28.12.2020r

Zwierzęta są przyjmowane za odpłatnością: od 15 zł/dobę

 

 • 4/5/7 noclegów – zakwaterowanie w pokojach 1-, 2-, i 3- osobowych z łazienkami i TV oraz bezpłatnym dostępem do WiFi
 • Śniadania w formie stołu szwedzkiego
 • Obiady i kolacje
 • Uroczysta kolacja wigilijna z opłatkiem i wspólnym kolędowaniem
 • Świąteczne menu w dniach 25.12 oraz 26.12
 • Pobyt dzieci do lat 3 bezpłatnie

 

Opłata klimatyczna płatna na miejscu w ośrodku – 2,3 zł/os/doba.

Parking

Doba hotelowa trwa od godziny 16:00 do godziny 12:00. Pierwszym świadczeniem jest kolacja w dniu przyjazdu, ostatnim śniadanie w dniu wyjazdu.

Zadatek w wysokości 30% ceny turnusu płatny w ciągu 3 dni roboczych od dnia otrzymania umowy.

Dopłata  na 14dni przed rozpoczęciem pobytu.

Aby otrzymać fakturę na firmę (a nie na osobę fizyczną) trzeba podać dane firmy (nazwa, adres, NIP) najpóźniej w dniu wpłacenia zadatku.

Klient może odstąpić od Umowy, poprzez złożenie pisemnego oświadczenia, w każdym czasie przed jej rozpoczęciem za zapłatą opłaty za odstąpienie od Umowy, w terminie:
   a. do 30 dni do rozpoczęcia świadczenia Usług w kwocie 10 % Ceny;
   b. od 29 do 7 dni do rozpoczęcia świadczenia Usług w kwocie 50% Ceny
   c. 6 dni do rozpoczęcia świadczenia Usług w kwocie 100 % Ceny (dalej jako: „Opłata za odstąpienie”).

Opłata za odstąpienie podlega potrąceniu z wpłaty dokonanej przez Klienta.

Klent może odstąpić od Umowy przed rozpoczęciem imprezy turystycznej bez ponoszenia Opłaty za odstąpienie w przypadku wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności występujących w miejscu docelowym lub jego najbliższym sąsiedztwie, które mają znaczący wpływ na realizację imprezy turystycznej lub przewóz klientów do miejsca docelowego. Klient moze żądać wyłącznie zwrotu wpłat dokonanych z tytułu imprezy turystycznej, bez odszkodowania lub zadośćuczynienia w tym zakresie.

 

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,79% wartości imprezy w wariancie standard i 5,58% w wariancie z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi.

Informacje na temat ubezpieczenia, na życzenie Klienta, wysyłamy mailem.

Opis ośrodka

Zakwaterowanie:

Dom Wczasowy Posejdon położony jest blisko centralnego punktu promenady nadmorskiej, w sąsiedztwie szerokiej i czystej plaży – od budynku do zejścia nad morze jest zaledwie 50 m.

Pokoje:

„Posejdon” posiada 50 pokoi dla 113 osób – pokoje 1, 2 i 3os. wyposażone w łazienki, TV, lodówki, suszarki do włosów, ręczniki, Internet WiFi.

Z większości pokoi można podziwiać piękny widok na morze oraz okoliczny park, w sąsiedztwie którego znajduje się słynna, międzyzdrojska Aleja Gwiazd.

Obiekt jest po modernizacji i posiada liczne udogodnienia – szerokie korytarze, nowoczesną windę oraz ekologiczny system ogrzewania. Nie jest jednak dostosowany do wózków inwalidzkich – barierą są schody prowadzące do stołówki. Do dyspozycji Gości oddaje studio fitness, wyposażone w nowoczesny sprzęt, sauna oraz gabinet masażu z wykwalifikowanym personelem. Parking przy budynku.

 

Opis miejscowości

MIĘDZYZDROJE: to szerokie plaże, urokliwe klify, dzika przyroda na wyciągnięcie ręki, sięgające 300 metrów w morze nowoczesne molo, pole golfowe, muzeum figur woskowych, nadmorska Promenada Gwiazd z chodnikiem na którym co roku odciski swych dłoni zostawiają polscy aktorzy i twórcy filmowi, liczne imprezy kulturalne i rozrywkowe, festiwale, koncerty oraz występy największych artystów sceny.W lipcu odbywa się w Międzyzdrojach prestiżowa impreza pod nazwą „Festiwal Gwiazd„.

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *