Wypoczynek i zdrowie

ZAKOPANE: Ferie zimowe dla rodzin w OW „Zakopiec”

FERIE ZIMOWE 2023 w ośrodku „Zakopiec” w Zakopanem – 600m od STOKU NARCIARSKIEGO „NOSAL”. Ceny w 2023 r za 7-dniowy pobyt z wyżywieniem już od od 995  zł/os.  Zapraszamy.

2023 – ZIMA -2 posiłki –  (ceny ważne na dzień 22.09.2022)

2023 – ZIMA – 3 posiłki – (ceny ważne na dzień 22.09.2022)

Dopłata do pokoju 1-osobowego: zakwaterowanie możliwe tylko w przypadku wolnych pokoi.

Cennik aktualny na dzień 22.09.2022. Uwaga: może ulec zmianie.

ZIMA 2023:

 • 7 NOCLEGÓW  w pokojach z łazienkami, TV i WiFi

 • WYŻYWIENIE według wybranej opcji: 2 posiłki dziennie: śniadanie, obiadokolacja (ceny w pierwszej tabeli) lub 3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad i kolacja (ceny w drugiej tabeli)

Opłata klimatyczna płatna na miejscu w recepcji: 2 zł/os/doba (w 2022r).

Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów.

 

 • Ośrodek nie przyjmuje zwierząt.
 • Zakwaterowanie od godz 15:00, wykwaterowanie do godz 10:00.
 • Pobyt rozpoczyna się od KOLACJI/obiadokolacji w dniu przyjazdu, a kończy się śniadaniem w dniu wyjazdu.
 • Winda w obiekcie.
 • Bezpłatny parking bezpośrednio przed obiektem.
 • Wszystkich uczestników obowiązują warunki uczestnictwa.
 • Indywidualny wyjazd do Morskiego Oka, wymaga wcześniejszej rezerwacji miejsca parkingowego, co często w czasie sezonu jest niemożliwe z powodu braku miejsc.

 • Czajniki dostępne są na każdym piętrze, ponadto całodobowy serwis kawowo-herbaciany  w jadalni.

 • Przy budynku  teren rekreacyjny sprzyjający zabawom na śniegu.  Bezpłatnie wypożyczenie: plastikowe ślizgacze dla dzieci i kije do Nordic Walking dla dorosłych.

 • 600 metrów od ośrodka znajduje  się stok narciarski Nosal- idealny dla początkujących narciarzy, z profesjonalną szkółką narciarską oraz bogatym zapleczem rekreacyjno-gastronomicznym.

 • Aby zarezerwować turnus, proszę się skontaktować z nami za pomocą poniższego formularza, podając swoje dane i nie zapominając wpisać rodzaju pokoju i terminu. Można też dokonać rezerwacji telefonicznie.
 • W ciągu 3 dni roboczych od dnia otrzymania umowy, oferty i warunków uczestnictwa, należy wpłacić przelewem, na podane w umowie konto,  zadatek za wczasy  30% ceny pobytu. Pozostała kwota, jest płatna (również przelewem) na 30 dni przed terminem turnusu.

Obowiązują w terminie: 01.01.2022-31.12.2022

 • W przypadku rezygnacji przez Klienta: niezależnie od tego, na jak długo przed przyjazdem została ona zgłoszona, Ośrodek wystawia zwolnione miejsca do ponownej sprzedaży. Jeżeli:
  • miejsca zostaną sprzedane – zadatek zostaje zwrócony Klientowi, po potrąceniu opłaty manipulacyjnej (35 zł)
  • miejsc nie uda się sprzedać – zadatek zostaje potrącony w całości.
 • Ewentualne sytuacje losowe będą rozpatrywane indywidualnie.
 • Niestawienie się Klienta w Ośrodku w zarezerwowanym terminie jest uznawane za niedojazd i skutkuje potrąceniem całkowitej wpłaty.
 • W przypadku zmiany terminu przez Klienta, niezależnie od tego, na jak długo przed przyjazdem została ona zgłoszona, Ośrodek
  wystawia zwolnione miejsca do ponownej sprzedaży. Jeżeli:
         – miejsca zostaną sprzedane – zadatek zostaje przeksięgowany na poczet nowego terminu;
         – miejsc nie uda się sprzedać – zadatek zostaje potrącony w całości.
  Powyższa zasada nie obowiązuje jedynie w przypadku dokonania zmiany powyżej 30 dni przed przyjazdem i nie później niż jeden tydzień po dokonaniu rezerwacji.
 • Zmiana Uczestników jest bezpłatna (należy ją zgłosić najpóźniej dzień przed przyjazdem).

 

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,89% wartości imprezy w wariancie standard i 5,78% w wariancie z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi.

Opis ośrodka

Ośrodek Wypoczynkowy ZAKOPIEC położony jest w górnej części Zakopanego. Nowocześnie urządzony obiekt doskonale sprzyja wypoczynkowi, regeneracji sił, obcowania z pięknem Tatr oraz kulturą tego słynnego regionu.

Obiekt przygotowany do przyjęcia około 120 osób w komfortowo wyposażonych pokojach 2 i 3 os., z których część przystosowana jest dla Gości poruszających się na wózku oraz w przestronnych studiach idealnych dla pobytów rodzinnych. W ośrodku znajduje się winda. Każdy pokój wyposażony jest w TV, radio, łazienkę z prysznicem, większość pokoi posiada balkony oraz dostęp do Internetu.

Do dyspozycji gości jest urokliwa jadalnia w stylu regionalnym z kominkiem, w której serwowane są pyszne domowe posiłki oraz udostępniony jest całodobowy serwis kawowo- herbaciany.

W ramach aktywnego wypoczynku można skorzystać z mini siłowni (wiosła, rowerek, atlas, stepper, maty do ćwiczeń) oraz wielofunkcyjnej sali. Jest także kącik zabaw dla dzieci, stół do ping-ponga, kije do Nordic Walking’u. 

LOKALIZACJA:

Przy górskich szlakach turystycznych, które stwarza idealne warunki do uprawiania pieszej turystyki górskiej, Nordic Walking oraz sportów zimowych, 200 m od wejścia do Tatrzańskiego PN (Dolina Olczyska), 600 m od stoku Nosal, niedaleko Kuźnic i dolnej stacji kolejki na Kasprowy Wierch, ok. 3 km od ścisłego centrum Zakopanego oraz Krupówek.

 

UDOGODNIENIA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH RUCHOWO:

 

 • winda
 • brak progów
 • szerokie drzwi
 • pokoje ze specjalnie dostosowanymi łazienkami – z oporęczowaniem oraz bezprogowymi prysznicami
 • zabiegi odbywają się na miejscu, w ośrodku.

Opis miejscowości

ZAKOPANE: to miasto powiatowe w województwie małopolskim leżącym u podnóża Tatr, nieopodal granicy ze Słowacją. Urokliwe miejsce wypoczynku, przepiękne, malownicze dolinki tatrzańskie, urokliwe, górskie jeziora i szczyty, groźnie spoglądające z góry. Na północy miejscowości znajduje się Gubałówka zaś na południu nad miastem góruje Giewont, symbol Tatr i Zakopanego, słynny śpiący rycerz dobrze widoczny z wielu miejsc w mieście.

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Dodaj komentarz