Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę
Turnusy i wczasy wypoczynkowe w ośrodkach z basenem w górach

Jeżeli cenią sobie Państwo wypoczynek w górach, doskonale trafiliście. W naszym biurze czekają oferty najlepszych ośrodków wypoczynkowych. Polecamy turnusy rehabilitacyjne, wczasy odchudzające i kondycyjne, pobyty lecznicze, zakwaterowanie dla seniorów oraz rodzin z dziećmi. Tylko u nas znajdą Państwo sprawdzone ośrodki wypoczynkowe z basenem w górach i miejscowościach uzdrowiskowych. Rozbudowana gama atrakcji dodatkowych oferowanych przez poszczególne hotele i pensjonaty sprawia, że wakacje w Beskidach czy Sudetach z całą pewnością będą udane. W sprzedaży dostępne są już pobyty na sezon letni oraz zimowy. Zapraszamy do skorzystania i mamy nadzieję, że dzięki takim wakacjom zakochają się Państwo na nowo w pięknym południu Polski.

HOTEL PO GENERALNYM REMONCIE - otwarcie BOŻE NARODZENIE 2017! Hotel *** NAT (Morskie Oko) zaprasza na 7-dniowe pobyty wypoczynkowe . Ośrodek leży w bliskim sąsiedztwie Kompleksu Basenów Termalnych oraz 50 m od 6 wyciągów narciarskich Pobyty tygodniowe w terminie: 02.01 - 04.03.2018 w cenie: 1030 zł/os z dwoma posiłkami dziennie. NOWA OFERTA!!!

REGENERACYJNE WAKACJE, nad rzeką - w otoczeniu pięknej przyrody Popradzkiego Parku Krajobrazowego. W ośrodku "Wiktor" czeka na Ciebie wybór specjalistycznych diet, doskonałe zaplecze zabiegowe oraz SPA z krytym basenem i sauną, które gwarantują atrakcyjny powrót do pełni sił witalnych. Turnus 14-dniowy w cenie od 1690 zł/os przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os. W cenie nieograniczony dostęp do basenu i strefy SPA oraz 22 zabiegi lecznicze. Pełne wyżywienie 3 posiłki dziennie. OFERTA DLA RODZICÓW Z DZIEĆMI!

Wakacje w Bieszczadach to gwarancja obcowania z piękną przyrodą, najczystsze powietrze i specyficzny mikroklimat. Niezwykle malowniczy krajobraz oraz moc atrakcji czeka na Ciebie w Hotelu*** "Perła Bieszczadów". Możliwość zakwaterowania w domu wczasowym oraz domkach. Pobyty w Hotelu*** w terminie od 24.06-31.08.2017 z wyżywieniem, basenem i atrakcjami. Turnus 7 noclegów z 2 posiłkami dziennie i zakwaterowaniem: w hotelu - od 1330 zł/os., - w domu wczasowym - od 1200 zł/os, - w domkach i pokojach leśnych - od 1030 zł/os.

Sanatorium uzdrowiskowe "Limba" w Piwnicznej Zdrój zaprasza na pełnopłatne pobyty rehabilitacyjno-lecznicze oraz turnusy wypoczynkowe bez zabiegów. W cenie pobytu noclegi, pełne wyżywienie, zabiegi zaordynowane przez lekarza (w turnusach leczniczych), gimnastyka poranna oraz atrakcje. Pobyt leczniczy 14dni w cenie od 1260 zł/os , wczasowy od 1120 zł/os - przy zakwaterowaniu w pok. 2 os.  NOWA OFERTA.

Obiekty lecznicze Uzdrowisk Kłodzkich usytuowane w Polanicy Zdroju zapraszają w 2017r do odpoczynku i regeneracji sił witalnych w trakcie turnusów leczniczych i wczasowych. Zakwaterowanie w sanatoriach: Wielka Pieniawa, Zdrowie, Carmen, Korab i Szarotka.W ofercie pełne wyżywienie, 3 zabiegi dziennie (pobyt leczniczy), basen, strefa fit. Cena turnusu leczniczego w sezonie niskim przy zakwaterowaniu w pok. 2 os. już od 179 zł/os/dobę.

Osoby spragnione aktywności sportowej zaprasza ośrodek żeglarski FREGATA. Ciekawe położenie nad jeziorem Żywieckim. Na miejscu: własna przystań żeglarska, wypożyczalnia sprzętu wodnego, basen, trzy pełnowymiarowe korty tenisowe oraz boiska sportowe. Zakwaterowanie w części hotelowej oraz domkach. Wypoczynek od początku kwietnia do końca października 2018. Ceny z FB już od  660 zł/tydzień pobytu.

Zapraszamy na regenerujący wypoczynek do Ośrodka Leczniczo - Wypoczynkowego SMREK, z basenem, położonego w dolinie potoku Czercz, blisko stacji narciarskiej Sucha Dolina w Kosarzyskach. Turnusy 7-dniowe w 2018r - już od 920zł /os. Pokoje po remoncie - grudzień 2015!  Aktywne wczasy!  Możliwość indywidualnego doboru diety.

Centrum - zwycięzca ogólnopolskiego konkursu "Hotel Marzeń", położone jest w uzdrowiskowej części miasta, zaledwie 15 minut spacerem od Domu Zdrojowego. Zapewnia komfortowe warunki zakwaterowania, profesjonalną obsługę oraz wyborną kuchnię. Zaprasza w 2017r na pobyty wypoczynkowe:  "PROGRAM 50+", "UŚMIECHNIJ SIĘ NA WIOSNĘ" - "WIOSNA z zabiegami" oraz "WAKACJE W GÓRACH" w cenie od 120zł/dobę, przy zakwaterowaniu w pokoju 2os.

Uzdrowisko Iwonicz Zdrój w Beskidzie Niskim zaprasza wszystkich na wypoczynek w Pensjonacie AMELIA**. Dobry standard zakwaterowania. Wyżywienie + atrakcje w cenie. Cena 7-dniowego turnusu (6 noclegów z wyżywieniem HB - 2 posiłki) w 2018r - już od 519 zł.

Wczasy wypoczynkowe w centrum Krynicy Zdroju - w Hotelu*** "Jagiellonka", posiadającym własną bazę zabiegową. Turnusy w 2018 z pełnym wyżywieniem już od 760/tydzień pobytu. Pokoje KOMFORT  - po remoncie w grudniu 2015r.

Wczasy w ośrodku "Zakopiec" w Zakopanem - Jaszczurówce połączone z zabiegami rehabilitacyjnymi oraz bogatym programem kulturalno-rekreacyjnym. Ceny w 2018r:  za 2-tygodniowy turnus rehabilitacyjny (możliwość dofinansowania PFRON) już od 1250 złW obiekcie realizowane są również tygodniowe pobyty wypoczynkowe w cenie już od 560 zł oraz z rehabilitacją w cenie od 680 zł/tydzień.

Zapraszamy na 7 dniowe  turnus wypoczynkowe w "Leśnym Zaciszu" w Karpaczu w terminach od 15.06 - 17.09.2017 w cenie 595 zł/os. przy zakwaterowaniu w pokoju 2 lub 3os. 

Zapraszamy na regenerujący wypoczynek do Ośrodka Leczniczo - Wypoczynkowego SMREK, z basenem, położonego w dolinie potoku Czercz, blisko stacji narciarskiej Sucha Dolina w Kosarzyskach. Turnusy 7-dniowe w 2017  już od 890zł /os. Pokoje po remoncie - grudzień 2015!  Ciekawa oferta wczasów rekreacyjno-odchudzających ! Możliwość indywidualnego doboru diety, także warzywno-owocowej.

Ciekawie położony ośrodek wczasowo-rekreacyjny o standardzie turystycznym zaprasza na wypoczynek w dolinie Bystrzycy Dusznickiej. Tygodniowy pobyt z pełnym wyżywieniem już od 660 zł / os. w sezonie 2018 r. Obiekt wyposażony w basen kryty.

Odwiedź słynną miejscowość uzdrowiskową Beskidu Sląskiego posiadającą źródła wód termalnych oraz pokłady borowiny. Tygodniowe pobyty z pełnym wyżywieniem w świetnie położonym hotelu ZIEMOWIT - (obiekcie z własną bazą zabiegową) w 2018 r już od 800 zł/os z pełnym wyżywieniem. Czy wiesz, iż na terenie Ustronia znajduje się Leśny Park Niespodzianek, w którym można spotkać sarny, dziki, jelenie, a nawet muflony?

Ośrodek o dobrym standardzie, po generalnym remoncie zakończonym w 2014r - Tatrzańska, położony w dzielnicy Jaszczurówka, 2,5 km od centrum Zakopanego, 100m od Doliny Olczyskiej, zaprasza w 2017r na wiosenne i letnie pobyty wczasowe w cenie już od 595 zł/os. tydzień pobytu z 3 posiłkami.

Hotel***"Morskie Oko" zaprasza w 2017/2018r na 7-dniowe pobyty wypoczynkowe . Ośrodek leży w bliskim sąsiedztwie Kompleksu Basenów Termalnych oraz 50 m od 6 wyciągów narciarskich. Turnusy wypoczynkowe od 750 zł/tydzień/os. REMONT HOTELU. PLANOWANE OTWARCIE: Święta Bożego Narodzenia 2017r

Hotel *** „OGRODZISKO (104 miejsca) położony jest w dzielnicy Malinka, nad potokiem, na malowniczym stoku góry Cieńków. Po pieszych wędrówkach zregenerować siły pomoże zaplecze odnowy biologicznej znajdujące się w obiekcie. 7-dniowy pobyt w 2018r r  z pełnym wyżywieniem już od 730 zł/os. Pokoje po remoncie - grudzień 2015r.

Zapraszamy w Bieszczady na solidny wypoczynek do Hotelu*** "Karino SPA". Ciekawe położenie - w pobliżu jeziora Solińskiego i bliskość małej obwodnicy bieszczadzkiej. Obiekt ze strefą SPA (basen, jacuzzi, sauny) oraz ze stadniną (możliwość nauki jazdy konnej, rajdów i wypraw terenowych). W cenie pobytu: wyżywienie 2xdziennie, dostęp do strefy SPA bez limitu, masaże, monitorowany parking + atrakcje. Pobyt 5 dniowy(4 noclegi) w cenie od 880 zł/os przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os.

Hotel "Polaris" w Szczawnicy położony blisko domu Zdrojowego zaprasza Seniorów na zdrowy i aktywny wypoczynek w górach. W cenie pobytu w 2017r: noclegi ze śniadaniami w formie bufetu, wieczorki rozrywkowe, wstęp do pijalni wód mineralnych oraz inne atrakcje. 7-dniowy pobyt w cenie 490 zł/os. Zapraszamy.

Wczasy wypoczynkowe w ośrodku "Geovita" w uroczym miejscu Wisły - Malince. Cena w 2017r , przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. - w zależności od terminu, rodzaju wyżywienia i  pokoju od  500 zł/os/tydzień.

Zapraszamy w 2017r do prześlicznie położonego Pensjonatu „Uśmiech” w Wiśle – Malince, w cichej, spokojnej okolicy, blisko do szlaków turystycznych. Pobyty ze śniadaniem i obiadokolacją 7 dni w cenie od 595 zł/osobę.

WCZASY W GÓRACH. Przyjedź do uzdrowiska Krynica-Zdrój na udaną regenerację i relaks. Ośrodek wypoczynkowo-rehabilitacyjny "Hajduczek" zaprasza na wiosenne i letnie pobyty wczasowe z ciekawym programem dodatkowym. Cena pobytu wiosennego 7-dniowego od 623 zł/os przy zakwaterowaniu w pok. 2 os., letniego w szczycie sezonu od 693 zł/os.  od października do grudnia 2017 - remont obiektu

Wszystkich spragnionych pieszych wycieczek, z przyjemnością ugości  OW "Skarbnik" w Karpaczu. Ośrodek o standardzie turystycznym położony około 1km od miasta. Ceny w 2015 z pełnym wyżywieniem już od  630 zł/os

Ośrodek "GEOVITA" w Zakopanem na stoku Antałówki zaprasza wczasowiczów w 2017r na pobyt wypoczynkowy z pełnym wyżywieniem w cenie już od 80 zł za osobę/dobę.