Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę

Turnusy i wczasy wypoczynkowe w ośrodkach z basenem w górach

Jeżeli cenią sobie Państwo wypoczynek w górach, doskonale trafiliście. W naszym biurze czekają oferty najlepszych ośrodków wypoczynkowych. Polecamy turnusy rehabilitacyjne, wczasy odchudzające i kondycyjne, pobyty lecznicze, zakwaterowanie dla seniorów oraz rodzin z dziećmi. Tylko u nas znajdą Państwo sprawdzone ośrodki wypoczynkowe z basenem w górach i miejscowościach uzdrowiskowych. Rozbudowana gama atrakcji dodatkowych oferowanych przez poszczególne hotele i pensjonaty sprawia, że wakacje w Beskidach czy Sudetach z całą pewnością będą udane. W sprzedaży dostępne są już pobyty na sezon letni oraz zimowy. Zapraszamy do skorzystania i mamy nadzieję, że dzięki takim wakacjom zakochają się Państwo na nowo w pięknym południu Polski.

KRYNICA ZDRÓJ: Jesień w górach - Centrum Zdrowia, Urody i Rekreacji "GEOVITA"

BASEN REKREACYJNY. Centrum Zdrowia, Urody i Rekreacji - zwycięzca ogólnopolskiego konkursu "Hotel Marzeń", położone jest w uzdrowiskowej części miasta, zaledwie 15 minut spacerem od Domu Zdrojowego. Zapewnia komfortowe warunki zakwaterowania, profesjonalną obsługę oraz wyborną kuchnię. Zaprasza na JESIEŃ W GÓRACH 2019 w terminie: 06.09 - 20.12.2019 r. Koszt pobytu z dwoma posiłkami dziennie i atrakcjami już od - 130 zł/os/doba. przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os. Odległość od pomnika Nikifora: 1100m

MUSZYNA: Muszyńska jesień - ośrodek "Geovita"

Zapraszamy na JESIENNE turnusy wypoczynkowe  w ośrodku GEOVITA w urokliwej Muszynie-Złockim - w terminie 28.09 - 21.12.2019 w cenie od 125 zł/os. przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os.  W cenie pobytu: wyżywienie 3x dziennie, BASEN, popołudniowy aquaeoribik, korzystanie ze sprzętu Nordic Walking, darmowy parking. Możliwość wykupienia zabiegów leczniczych. Możliwość doboru dietyNOWA OFERTA!

PIWNICZNA: Pobyty lecznicze i wczasowe w sanatorium uzdrowiskowym "LIMBA"

Sanatorium uzdrowiskowe "Limba" w Piwnicznej Zdrój zaprasza na pełnopłatne pobyty rehabilitacyjno-lecznicze oraz turnusy wypoczynkowe bez zabiegów. W cenie pobytu noclegi, pełne wyżywienie, zabiegi zaordynowane przez lekarza (w turnusach leczniczych), gimnastyka poranna oraz atrakcje. Pobyt leczniczy 14dni w 2019r - w cenie od 1260 zł/os , wczasowy od 1120 zł/os - przy zakwaterowaniu w pok. 2 os.  NOWA OFERTA.

POLANICA-ZDRÓJ: Pobyty lecznicze w sanatoriach "Wielka Pieniawa", "Zdrowie", "Korab", "Carmen" i "Szarotka"

Obiekty lecznicze Uzdrowisk Kłodzkich usytuowane w Polanicy Zdroju zapraszają w 2019r do odpoczynku i regeneracji sił witalnych w trakcie turnusów leczniczych i wczasowych. Zakwaterowanie w sanatoriach: Wielka Pieniawa, Zdrowie, Carmen, Korab i Szarotka. W ofercie pełne wyżywienie, 3 zabiegi dziennie (pobyt leczniczy), basen, strefa fit. Cena turnusu leczniczego (tygodniowego) w sezonie niskim przy zakwaterowaniu w pok. 2 os. już od 973 zł/os/dobę.

SZKLARSKA PORĘBA: JESIEŃ w Karkonoszach - "Interferie Sport Hotel Bornit"

BASEN 11x25m. Zapraszamy na wakacyjny wypoczynek w Szklarskiej Porębie. Oferta ważna w terminie: 13.09.2019 - 31.10.2019. "Sport Hotel Bornit" - oferuje pobyty 6 dniowe (5 noclegów) w cenie od 650 zł/os przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os. W cenie pobytu m.in wyżywienie 2x dziennie (śniadania + obiadokolacje), nielimitowany dostęp do strefy wodnej, atrakcje . NOWA OFERTA!

BUSKO-ZDRÓJ: Wczasy wypoczynkowe w Hotelu*** "Gromada"

Zapraszamy w 2019r na wypoczynek do hotelu*** "Gromada" w Busku Zdroju, który jest zarówno bardzo dobrze położony, jak też może się pochwalić wygodnymi i eleganckimi pokojami. Cena od 75 zł/os/doba/bez wyżywienia- przy zakwaterowaniu w pok. 2 os. JESIENNE PAKIETY WYPOCZYNKOWE 2019 - pobyt 7 dniowy - 3 posiłki dziennie serwowane - w cenie 600 zł/os.

KRYNICA ZDRÓJ: Pobyty wypoczynkowe w hotelu*** "Jagiellonka"

Wczasy wypoczynkowe w centrum Krynicy Zdroju - w Hotelu*** "Jagiellonka", posiadającym własną bazę zabiegową. Turnusy zimowe w 2019 z pełnym wyżywieniem już od 655/tydzień pobytu., turnusy letnie od 795 zł/os.  Pokoje KOMFORT  - po remoncie w grudniu 2015r. Odległość od pomnika Nikifora: 600m.

SZCZAWNICA: Wczasy wypoczynkowe w "SPA-Budowlani"

POBYTY WYPOCZYNKOWE  w pięknie położonym i dobrze wyposażonym sanatorium - z wyjątkowo bogatym zapleczem zabiegowymkrytym basenem, sauną i salą gimnastyczną. Wygodne pokoje 1 i 2os. z łazienkami i TV.  Do wyboru wczasy wypoczynkowe o długości 7, 10 i 14 noclegów. W cenie dwa posiłki dziennie oraz dostęp do krytego basenu. Cena tygodniowego w 2019r pobytu (7 noclegów) już od 1100 zł za os, przy zakwaterowaniu w części sanatoryjnej w pokoju 2os. Pobyt w części hotelowej - od 1380 zł/os. Zapraszamy.

USTROŃ: Wakacje - pakiet rodzinny w „Mazowsze Medi Spa”

WAKACYJNE POBYTY RODZINNE w MAZOWSZE MEDI SPA. Zapraszamy na solidny relaks do przepięknego Ustronia. Pobyt 8-dniowy (7 noclegów) z wyżywieniem (dwa lub trzy posiłki dziennie) i nieograniczonym dostępem do strefy aqua (BASEN, SAUNY, JACUZZI, ODNOWA) + licznymi atrakcjami już od - 1344 zł/os w pok 2 os. typu standard. Dzieci do lat 6 - bezpłatnie. Oferta ważna w terminie: 23.06 - 08.09.2019.

WISŁA: Wczasy wypoczynkowe w hotelu OGRODZISKO***

Hotel *** „OGRODZISKO” (104 miejsca) położony jest w dzielnicy Malinka, nad potokiem, na malowniczym stoku góry Cieńków. Po pieszych wędrówkach zregenerować siły pomoże zaplecze odnowy biologicznej znajdujące się w obiekcie. 7-dniowy pobyt zimowy w 2019r z pełnym wyżywieniem już od 810 zł/os. Turnusy letnie w cenie od 790 os/zł. przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os., z wyżywieniem 2x dziennie. Pokoje po remoncie - grudzień 2015r.

IWONICZ ZDRÓJ: Wiosna w pensjonacie "Amelia"

Uzdrowisko Iwonicz Zdrój w Beskidzie Niskim zaprasza wszystkich na wypoczynek w Pensjonacie AMELIA**. Dobry standard zakwaterowania. Wyżywienie + atrakcje w cenie. Cena 7-dniowego turnusu (6 noclegów z wyżywieniem HB - 2 posiłki) w 2018r - już od 519 zł.

USTROŃ: Wczasy wypoczynkowe lub lecznicze w hotelu*** ZIEMOWIT

Odwiedź słynną miejscowość uzdrowiskową Beskidu Sląskiego posiadającą źródła wód termalnych oraz pokłady borowiny. Tygodniowe pobyty z pełnym wyżywieniem w świetnie położonym hotelu ZIEMOWIT - (obiekcie z własną bazą zabiegową) w 2019r już od 950 zł/os z pełnym wyżywieniem. Czy wiesz, iż na terenie Ustronia znajduje się Leśny Park Niespodzianek, w którym można spotkać sarny, dziki, jelenie, a nawet muflony? W obiekcie basen, jacuzzi, sauna sucha i parowa.


ZAKOPANE: Wypoczynek i rehabilitacja w OW "Zakopiec"

Wczasy w ośrodku "Zakopiec" w Zakopanem - Jaszczurówce połączone z zabiegami rehabilitacyjnymi oraz bogatym programem kulturalno-rekreacyjnym. Ceny w 2019r:  za 2-tygodniowy turnus rehabilitacyjny (możliwość dofinansowania PFRON) już od 1390 zł (listopad)W obiekcie realizowane są również tygodniowe pobyty wypoczynkowe w cenie już od 595 zł (listopad) oraz z rehabilitacją w cenie od 715/tydzień (listopad).

PIWNICZNA ZDRÓJ: Wczasy wypoczynkowe w ośrodku "SMREK"

Zapraszamy na regenerujący wypoczynek do Ośrodka Leczniczo - Wypoczynkowego SMREK, z basenem, położonego w dolinie potoku Czercz, blisko stacji narciarskiej Sucha Dolina w Kosarzyskach. Turnusy 7-dniowe w sezonie ZIMOWYM 2019r - już od 860 zł /os. Aktywne wczasy!  Możliwość indywidualnego doboru diety.  Turnusy 7 -dniowe - LATO 2019 - w cenie  od 950 zł/os z wyżywieniem 2x dziennie. Turnus ACTIVE HB - w terminie 11.05-18.05.2019 z całodniowym wyjściem w góry w cenie 1090 zł.

ZAKOPANE: Wczasy wypoczynkowe w ośrodku „Tatrzańska”

Ośrodek o dobrym standardzie, po generalnym remoncie zakończonym w 2014r - Tatrzańska, położony w dzielnicy Jaszczurówka, 2,5 km od centrum Zakopanego, 100m od Doliny Olczyskiej, zaprasza w 2019r na pobyty wczasowe w cenie już od 635 zł/os. tydzień pobytu z 2 posiłkami (październik).

SZCZYTNA: Wypoczynek w OWR "Relax"

Ciekawie położony ośrodek wczasowo-rekreacyjny o standardzie turystycznym zaprasza na wypoczynek w dolinie Bystrzycy Dusznickiej. Tygodniowy pobyt z pełnym wyżywieniem już od 590zł / os. w sezonie ZIMOWYM 2019 r. W sezonie LETNIM 2019 - pobyt z wyżywieniem 2 posiłki dziennie w cenie od 615 zł/os. Obiekt wyposażony w basen kryty.

POLAŃCZYK: Rodzinny czas w bieszczadzkim klimacie - Hotel*** "Karino SPA"

Zapraszamy w Bieszczady na solidny wypoczynek do Hotelu*** "Karino SPA". Ciekawe położenie - w pobliżu jeziora Solińskiego i bliskość małej obwodnicy bieszczadzkiej. Obiekt ze strefą SPA (basen, jacuzzi, sauny) oraz ze stadniną (możliwość nauki jazdy konnej, rajdów i wypraw terenowych). W cenie pobytu: wyżywienie 2xdziennie, dostęp do strefy SPA bez limitu, masaże, monitorowany parking + atrakcje. Pobyt 8 dniowy (7noclegów) w 2018r w cenie od 1550 zł/os przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os.

KRYNICA-ZDRÓJ: Wakacje w OSW "HAJDUCZEK"

WCZASY W GÓRACH. Przyjedź do uzdrowiska Krynica-Zdrój na udaną regenerację i relaks. Ośrodek wypoczynkowo-rehabilitacyjny "Hajduczek" zaprasza w 2019r na pobyty wypoczynkowe w terminie 22.06 - 31.08.2019. Pobyt 7-dniowy w cenie od 805 zł/os. przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os. Serdecznie zapraszamy. Odległość od pomnika Nikifora: 1400m.

KARPACZ: LATO w górach - OW "Stokrotka"

LATO. Ośrodek wypoczynkowy "STOKROTKA" w Karpaczu zaprasza w 2019r  na pobyty wypoczynkowe z licznymi atrakcjami. Pobyty 7 i 14-dniowe w cenie od 705 zł/os. W cenie wyżywienie 2x razy dziennie. W programie atrakcyjna wycieczka z przewodnikiem.

ZAKOPANE: LATO w centrum Zakopanego - OW "KOLEJARZ"

LATO Ośrodek wypoczynkowy "KOLEJARZ" położony w centrum Zakopanego zaprasza na pobyty wczasowe. Pobyt 7 dniowy w 2019r w cenie od 795 zł/os. W cenie wyżywienie 2x razy dziennie, dwugodzinny pobyt w Aqua Parku oraz atrakcyjne wycieczki i liczne atrakcje. 

CISNA: LATO w Bieszczadach - OW "Perełka"

LATO <<<< BIESZCZADY >>>> OW "Perełka" w Cisnej zaprasza na TURNUSY WYPOCZYNKOWE. Pakiety pobytowe z ciekawymi wycieczkami: "Lwów", "Węgry", "Bieszczadzka Obwodnica". Pobyt 7 dniowy w 2019r w cenie od 826 zł/os. W cenie wyżywienie 2x razy dziennie. Pobyty w pokojach oraz w domkach drewnianych. Obiekt sezonowy  NOWA OFERTA!

KARPACZ: Lato w górach - OW "Halny"

LATO. Ośrodek "HALNY" w Karpaczu zaprasza w 2019r na turnusy wypoczynkowe wraz z atrakcyjnym programem wycieczkowym: "Skalne Miasto". Pobyt 7 dniowy z wyżywieniem 2x dziennie i atrakcjami - w cenie od 824 zł/os. Serdecznie zapraszamy. 

Zakopane-Kościelisko: LATO w górach - OW "Siwarna"

LATO  ZAKOPANE-KOŚCIELISKO. Ośrodek wypoczynkowy "SIWARNA" (około 6km od stacji PKP, PKS w Zakopanem) zaprasza w 2019r na wczasy wypoczynkowe. Pobyty 7-noclegów w cenie od 725 zł/os.(w standardzie turystycznym). W cenie wyżywienie 2x razy dziennie + liczne góralskie atrakcje.