Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę

Sanatoria, turnusy rehabilitacyjne i lecznicze nad jeziorem

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia, wczasy fitness – turnusy lecznicze nad jeziorem mają niejedno oblicze. To sprawdzony pomysł na wypoczynek dla osób, które chciałyby podratować zdrowie i poprawić kondycję. Sanatoria przygotowały ofertę dla osób z chorobami układu ruchu (stawy, kręgosłup), zmagających się ze skutkami stresu, walczących z nadwagą i innymi chorobami cywilizacyjnymi (cukrzyca, nadciśnienie itp.). Wczasy rehabilitacyjne w sanatorium dedykowane są dla uczestników w każdym wieku, nie tylko dla seniorów. Dzięki rozbudowanej ofercie ośrodków wypoczynkowych każdy znajdzie u nas coś na miarę swoich potrzeb. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą poprawić zdrowie i zregenerować siły.

WILKASY: Turnusy lecznicze i rehabilitacyjne na Mazurach - w Centrum Rehabilitacji & SPA Wilkasy - "Hotel nad Niegocinem"

Pięknie położone Centrum Rehabilitacji & SPA Wilkasy - Hotel nad Niegocinem, obiekt z bardzo dobrym standardem zakwaterowania oraz nowoczesnym zapleczem rehabilitacyjnym i SPA zaprasza w 2020r na dwutygodniowe turnusy rehabilitacyjne w atrakcyjnych cenach - od 1344 zł za 14 dni .Dostępne także turnusy lecznicze 7-dniowe. Przy rezerwacji turnusów na 2021 do końca roku 2020 obowiązują stare ceny !!!

BORNE SULINOWO: Wczasy lecznicze na Pojezierzu Drawskim -"REVITAL"

Dobrze wyposażony (basen 14x6m, sala gimnastyczna) Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny NZOZ "REVITAL" zaprasza na wczasy lecznicze z możliwością wyboru diet (także dieta niskokaloryczna). Wczasy w Bornem Sulinowie cieszą się bardzo dobrą opinią klientów! Ceny w 2020r - od 950 zł/turnus 8 dni.