Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę
Sanatoria, turnusy rehabilitacyjne i lecznicze nad jeziorem

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia, wczasy fitness – turnusy lecznicze nad jeziorem mają niejedno oblicze. To sprawdzony pomysł na wypoczynek dla osób, które chciałyby podratować zdrowie i poprawić kondycję. Sanatoria przygotowały ofertę dla osób z chorobami układu ruchu (stawy, kręgosłup), zmagających się ze skutkami stresu, walczących z nadwagą i innymi chorobami cywilizacyjnymi (cukrzyca, nadciśnienie itp.). Wczasy rehabilitacyjne w sanatorium dedykowane są dla uczestników w każdym wieku, nie tylko dla seniorów. Dzięki rozbudowanej ofercie ośrodków wypoczynkowych każdy znajdzie u nas coś na miarę swoich potrzeb. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą poprawić zdrowie i zregenerować siły.

Pięknie położone Centrum Rehabilitacji & SPA Wilkasy - Hotel nad Niegocinem, obiekt z bardzo dobrym standardem zakwaterowania oraz nowoczesnym zapleczem rehabilitacyjnym i SPA zaprasza w 2018r na jedno i dwutygodniowe turnusy rehabilitacyjne w atrakcyjnych cenach - od 870 zł/tydzień i od 1550 zł za 14 dni.

Dobrze wyposażony (basen 14x6m, sala gimnastyczna) Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny NZOZ "REVITAL" zaprasza na wczasy rehabilitacyjne z możliwością wyboru diet (także dieta niskokaloryczna). Wczasy w Bornem Sulinowie cieszą się bardzo dobrą opinią klientów! Ceny w 2018r - od 832 zł/turnus 7 dni. 

Hotel*** Miłomłyn-Zdrój Medical SPA & Vitality to unikalny, komfortowy Ośrodek realizujący filozofię Vitality. Hotel zdobył w 2010r tytuł najlepszego Ośrodka Odnowy Biologicznej w Polsce! Nowoczesne Centrum Medyczne, basen, sauny, jacuzzi, otoczenie sosnowego lasu sprawią, że poczujesz się tutaj zrelaksowany, wypoczęty i w pełni sił witalnych. Hotel Miłomłyn Zdrój to idealne Centrum Rehabilitacji Medycznej dla osób chcących poprawić stan swojego zdrowia, a przy okazji odpocząć. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy w 2017r pakiet rehabilitacyjny w komfortowych warunkach, a to wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie - od 1200 zł za 7-dniowy turnus. Możliwe dofinansowanie turnusu z PFRON.

Hotel*** Miłomłyn-Zdrój Medical SPA & Vitality to unikalny, komfortowy Ośrodek realizujący filozofię Vitality. Hotel zdobył w 2010r tytuł najlepszego Ośrodka Odnowy Biologicznej w Polsce! Nowoczesne Centrum Medyczne, basen, sauny, jacuzzi, otoczenie sosnowego lasu sprawią, że poczujesz się tutaj zrelaksowany, wypoczęty i w pełni sił witalnych. Z myślą o wszystkich, którym doskwiera ból kręgosłupa i nie pozwala normalnie funkcjonować przygotowaliśmy specjalny turnus rehabilitacyjny bólów kręgosłupa. Cena w 2017r już od 1765 /os za turnus 7-dniowy.

Wczasy fitness na Mazurach w Hotelu** Miłomłyn-Zdrój Medical SPA & Vitality. W trakcie turnusu aqua aerobic, spacery Nordic Walking, nieograniczony wstęp na basen i strefy SPA. Wyżywienie 2 posiłki dziennie (śniadania i obiadokolacje) - możliwość diety niskokalorycznej 5 posiłków dziennie. Cena pobytu w sezonie niskim od 1099 zł/os przy zakwaterowaniu w pok. 2 os.