Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę

Pięknie położone Centrum Rehabilitacji & SPA Wilkasy - Hotel nad Niegocinem, obiekt z bardzo dobrym standardem zakwaterowania oraz nowoczesnym zapleczem rehabilitacyjnym i SPA zaprasza w 2018r na jedno i dwutygodniowe turnusy rehabilitacyjne w atrakcyjnych cenach - od 870 zł/tydzień i od 1550 zł za 14 dni.

Dobrze wyposażony (basen, sala gimnastyczna) Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny NZOZ "REVITAL" zaprasza na wczasy rehabilitacyjne z możliwością wyboru diet (także dieta niskokaloryczna). Wczasy w Bornem Sulinowie cieszą się bardzo dobrą opinią klientów! Ceny w 2017r - od 725 zł/turnus 7 dni 

Hotel*** Miłomłyn-Zdrój Medical SPA & Vitality to unikalny, komfortowy Ośrodek realizujący filozofię Vitality. Hotel zdobył w 2010r tytuł najlepszego Ośrodka Odnowy Biologicznej w Polsce! Nowoczesne Centrum Medyczne, basen, sauny, jacuzzi, otoczenie sosnowego lasu sprawią, że poczujesz się tutaj zrelaksowany, wypoczęty i w pełni sił witalnych. Hotel Miłomłyn Zdrój to idealne Centrum Rehabilitacji Medycznej dla osób chcących poprawić stan swojego zdrowia, a przy okazji odpocząć. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy w 2017r pakiet rehabilitacyjny w komfortowych warunkach, a to wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie - od 1200 zł za 7-dniowy turnus. Możliwe dofinansowanie turnusu z PFRON.

Hotel*** Miłomłyn-Zdrój Medical SPA & Vitality to unikalny, komfortowy Ośrodek realizujący filozofię Vitality. Hotel zdobył w 2010r tytuł najlepszego Ośrodka Odnowy Biologicznej w Polsce! Nowoczesne Centrum Medyczne, basen, sauny, jacuzzi, otoczenie sosnowego lasu sprawią, że poczujesz się tutaj zrelaksowany, wypoczęty i w pełni sił witalnych. Z myślą o wszystkich, którym doskwiera ból kręgosłupa i nie pozwala normalnie funkcjonować przygotowaliśmy specjalny turnus rehabilitacyjny bólów kręgosłupa. Cena w 2017r już od 1765 /os za turnus 7-dniowy.

Wczasy fitness na Mazurach w Hotelu** Miłomłyn-Zdrój Medical SPA & Vitality. W trakcie turnusu aqua aerobic, spacery Nordic Walking, nieograniczony wstęp na basen i strefy SPA. Wyżywienie 2 posiłki dziennie (śniadania i obiadokolacje) - możliwość diety niskokalorycznej 5 posiłków dziennie. Cena pobytu w sezonie niskim od 1099 zł/os przy zakwaterowaniu w pok. 2 os.