Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę

Zapraszamy na pobyty zdrowotne z dietą warzywno-owocową realizowane w  Hotelu "Tajty". Tygodniowy pobyt od 1200 zł/os., przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os. W cenie mi.n rozruch poranny nad jeziorem, zorganizowane spacery po lasach, korzystanie z sauny. NOWA OFERTA!

Hotel*** Miłomłyn-Zdrój Medical SPA & Vitality to unikalny, komfortowy Ośrodek realizujący filozofię Vitality. Hotel niedawno zdobył tytuł najlepszego Ośrodka Odnowy Biologicznej w Polsce a wczasy odchudzające certyfikat "Produkt Warmia Mazury"! Nowoczesne Centrum Medyczne, basen, sauny, jacuzzi, otoczenie sosnowego lasu  sprawią, że poczujesz się tutaj zrelaksowany, wypoczęty i w pełni sił witalnych. W ośrodku możesz oczyścić organizm z toksyn, odzyskać pogodę ducha, schudnąć i nauczyć się jak zdrowo żyć. Dieta warzywno-owocowa lub 1200 Kcal. Cena za tygodniowy turnus  - od 1149 zł przy zakwaterowaniu w pok. 2osPOZYTYWNE OPINIE KLIENTÓW!  Promocyjne terminy - listopad i grudzień - zniżka 200 zł za turnusy dwutygodniowe!

Dobrze wyposażony (basen, sala gimnastyczna), kameralny Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny NZOZ "Revital" zaprasza na wczasy odchudzające z możliwością wyboru spośród 4 diet. Turnus siedmiodniowy w 2017 roku , w zależności od sezonu - od 875 zł/os., przy zakwaterowaniu w dwójce. Miła atmosfera, dobre efekty, piękne okolice. Na odchudzanie można zabrać dziecko!! Wczasy w Bornem Sulinowie cieszą się bardzo dobrą opinią klientów!  

Doskonała lokalizacja, sprzyjająca wypoczynkowi, aktywnemu odchudzaniu i odmłodzeniu organizmu oraz komfortowe warunki pobytu w "Czapielskim Młynie" pozwolą Państwu na oderwanie się od codzienności i skupienie wyłącznie na sobie. Ośrodek proponuje 3 diety do wyboru, bardzo dużo różnorodnej aktywności fizycznej i zabiegi SPA. Tygodniowy turnus w 2017r przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. od 1610 do 1660 zł, w zależności od sezonu. 

Fox Boot Camp oferuje bardzo intensywne obozy odchudzające dla osób w wieku 18+ w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich, w miejscowości Kruklanki (k.Giżycka). Ideą ośrodka jest nie tylko utrata wagi uczestników, poprawa kondycji i sprawności fizycznej, ale również zmiana podejścia do sportu i zdrowego odżywiania. Cena od 1699 zł za tydzieńTurnusy od maja 2017 r

Urokliwy teren dwóch Parków Krajobrazowych, okolic Jeziora Lidzbarskiego i rzeki Wel jest miejscem położenia hotelu Welski. Ta okolica spełnia wszystkie oczekiwania entuzjastów czynnej rekreacji, wycieczek pieszych, rowerowych, konnych i kajakowych. Ale nie tylko... swoje miejsce znajdą tu również osoby, które pragną poprawić swój stan zdrowia i stracić parę zbędnych kilogramów. W tym celu zapraszamy w 2017r na jednotygodniowe turnusy odchudzające i oczyszczające w cenie od 838 /osMożna jechać z psem!!!