Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę

CZAPIELSKI MŁYN: Pobyty z dietą odchudzającą i odmładzającą na Kaszubach w ośrodku "Long Vita"

Malownicza lokalizacja, sprzyjająca wypoczynkowi, aktywnemu odchudzaniu i odmłodzeniu organizmu oraz komfortowe warunki pobytu w ośrodku "LONG VITA" (poprzednio CZAPIELSKI MŁYN) pozwolą Państwu na oderwanie się od codzienności i skupienie wyłącznie na sobie. Ośrodek proponuje turnusy z dietami do wyboru, bardzo dużo różnorodnej aktywności fizycznej i zabiegi SPA. Tygodniowy turnus w 2020r przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. od 1880 . Także możliwość zakwaterowania w DOMAKCH LEŚNYCH!

KRUKLANKI (k. Giżycka): Intensywne wczasy odchudzające, obozy kondycyjne Fox Boot Camp na Mazurach

Fox Boot Camp oferuje szeroką ofertę wczasów odchudzających i obozów kondycyjnych dla dorosłych. Jest to połączenie sportu z wypoczynkiem wśród pięknych krajobrazów. Miejsce nie jest przypadkowe, ponieważ miejscowość Kruklanki leży koło Giżycka, w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Widoki są naprawdę wspaniałe! Ideą całego ośrodka i obozów kondycyjnych jest zaszczepienie w uczestnikach chęci do poprawy własnej kondycji i sprawności fizycznej, a przez to utraty wagi. Zmiana podejścia do sportu, zdrowe odżywianie, a do tego ogromna dawka wsparcia, motywacji i pomocy specjalistów. Ceny tygodniowego pobytu zaczynają się już od 1699 zł (przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os., w sezonie niskim). Turnusy dostępne są od lutego do listopada 2020 r.

BORNE SULINOWO: Wczasy odchudzające na Pojezierzu Drawskim -"REVITAL"

Dobrze wyposażony (basen, sala gimnastyczna), kameralny Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny NZOZ "Revital" zaprasza na wczasy odchudzające z możliwością wyboru diet. Turnus siedmiodniowy w 2020 roku , w zależności od sezonu - od 1160 zł/os., przy zakwaterowaniu w dwójce. Miła atmosfera, dobre efekty, piękne okolice. Basen 14x6m.
Na odchudzanie można zabrać dziecko!!! Wczasy w Bornem Sulinowie cieszą się bardzo dobrą opinią klientów!