Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę

Wczasy dla seniorów

Bogata oferta Biura Turystycznego Amitur prezentuje wyselekcjonowane wczasy dla seniorów. Korzystając z funkcjonalnego podziału na kategorie:

  • nad jeziorami,
  • nad morzem,
  • w górach,
  • w Górach Świętokrzyskich,
  • na nizinach,
  • oferty dla grup seniorów.

Możecie Państwo dokonać wyboru najpełniej odpowiadającego Waszym oczekiwaniom. W naszym biurze znajdziecie najszerszy wachlarz ośrodków turystycznych z opcją zakwaterowania, wyżywienia i atrakcji dodatkowych, w najciekawszych turystycznie regionach kraju.

Wczasy dla seniorów nie muszą być nudne! W Biurze Turystycznym Amitur oferujemy niezapomniany wypoczynek pełen atrakcji i zabiegów relaksujących, rehabilitujących, korzystnie wpływających na stan ciała i ducha. Zachęcamy do wyboru wakacji w promocyjnych cenach. Oferta na nadchodzący sezon jest bardzo atrakcyjna!

KĄTY RYBACKIE: Turnusy dla Seniorów na Mierzei Wiślanej w OW "Eden"

Wczasy dla Seniorów w ośrodku "Eden" w Kątach Rybackich na Mierzei Wiślanej. Tygodniowe turnusy w maju, czerwcu i wrześniu 2017 z pełnym wyżywieniem od 528 zł/os.  SĄ JUŻ CENY NA 2018r - np. MAJ 2018r - 560 zł/os. - 7 noclegów - wyżywienie 3 razy dziennie - wieczorek taneczny przy muzyce mechanicznej - ognisko z pieczeniem kiełbasek.

 

PODDĄBIE: Tydzień dla zdrowia nad morzem w OW Słowiniec

Zapraszamy na TYDZIEŃ DLA ZDROWIA  do uroczej ale mało znanej miejscowości nadmorskiej - Poddąbia, położonej k/Ustki wśród przepięknych lasów. Tygodniowy pobyt + pełne wyżywienie + 21 zabiegów rehabilitacyjnych w styczniu 2017 -   700 zł/os. 23.04-20.04.2017 - 800 zł 18 zabiegami w cenie. Wrzesień i październik 2017 od 700 zł z 18 zabiegami. W pakiecie pobytowym atrakcyjny program KO, m.in. turniej rycerski, warsztaty Nordic Walking, wycieczka do Ustki!  SĄ JUŻ CENY NA 2018r!

 

PODDĄBIE: "Aktywni 50+" - turnus rekreacyjno-rehabilitacyjny w OW "Słowiniec"

W naszym codziennym życiu bardzo często zapominamy o swoich najbliższych, rodzeństwie, rodzicach, dziadkach. Właśnie z myślą o Waszych najbliższych realizujemy corocznie turnus „Aktywni 50+”. W 2017r zapraszamy na 6 turnusów o długości 8 dni. Cena pobytu od 860zł/os. W cenie m.in pełne wyżywienie, zabiegi rehabilitacyjne, program aktywności, kurs komputerowy i wiele atrakcji. Serdecznie zapraszamy. SĄ JUŻ CENY NA 2018r!

USTRONIE MORSKIE: Wypoczynek dla Seniorów w OW "Gwarek"

Ustronie Morskie zaprasza Szanownych Seniorów do intensywnego i relaksującego wypoczynku nad polskim morze. Ośrodek wypoczynkowy "GWAREK" położony bezpośrednio przy plaży oferuje w 2017r wczasy 7 dniowe z pełnym wyżywieniem i atrakcjami już od 560 zł/os.   SĄ JUŻ CENY NA 2018r - np. MAJ 2018r - 575 zł/os. - 7 noclegów - wyżywienie 3 razy dziennie - wieczorek taneczny przy muzyce mechanicznej - ognisko z pieczeniem kiełbasek. WSZYSTKIE POKOJE Z WIDOKIEM NA MORZE. BOGATY W JOD MIKROKLIMAT.

 

 

ŚWINOUJŚCIE: Tydzień nad morzem w OW "Meduza"

OW "Meduza" w Świnoujściu zaprasza na promocyjne, tygodniowe pobyty. PROMOCJA PRZEZNACZONA dla: Seniorów, Studentów oraz Rodziców z Dziećmi. Pobyt 7 dniowy w cenie od 510 zł/os. W cenie m.in wyżywienie 3x razy dziennie oraz 4 zabiegi. NOWA OFERTA!

JASTARNIA: Wypoczynek dla Seniora - domki w OW "Pólwysep"

DOMKI DREWNIANE i MUROWANE - ośrodek sezonowy czynny od maja do września. Zapraszamy nad Bałtyk na promocyjny wypoczynek dla Seniora w OW "Półwysep". Pobyt 7-dniowy w 2017/2018r w cenie od 510 zł/os. (270 zł/os bez wyżywienia). Ośrodek położony bardzo blisko stacji PKP "Jastarnia wczasy". NOWA OFERTA!

KARWIA: Wczasy dla Seniora z transportem autokarowym - willa "Jagoda"

Wczasy dla Seniorów z transportem autokarowym z Warszawy, w Karwii (gmina Władysławowo) - zakwaterowanie w willi "Jagoda". Termin: 20.06-01.07.2018 (12 dni). Cena 1730 zł/os. Cena z dojazdem własnym - 1660zł.

KOŁOBRZEG: Pakiet "Wczasy dla Seniora 60+" w ośrodku DORIS SPA

Pakiet "Wczasy dla seniora 60+" w ośrodku Doris Spa w Kołobrzegu. Luksusowe pokoje, bogate wyposażenie ośrodka (m.in. basen pływacki 25-metrowy, basen solankowy z solą z Morza Martwego!, jacuzzi, sauny), atrakcyjny pakiet zabiegów, świetne położenie w strefie uzdrowiskowej miasta, 200m od morza.  Ceny pakietu Wczasy dla Seniora 60+  w 2017r od 868  zł/os./7 dni

MIELNO: Tydzień nad morzem w OW "Słoneczny Brzeg"

Ośrodek wypoczynkowy "Słoneczny Brzeg" w Mielnie zaprasza na promocyjne, tygodniowe pobyty. PROMOCJA PRZEZNACZONA dla: Seniorów, Studentów oraz Rodziców z Dziećmi. Pobyt 7 dniowy w cenie od 420 zł/os. W cenie m.in wyżywienie 3x razy dziennie oraz atrakcje integracyjne . NOWA OFERTA!

Ustronie Morskie: Tydzień nad morzem w OW "KORAB"

Ośrodek Wypoczynkowy "KORAB" w Ustroniu Morskim (około 14km od Kołobrzegu) zaprasza na promocyjne, tygodniowe pobyty wypoczynkowe. Obiekt wybudowany w 2011r. PROMOCJA PRZEZNACZONA dla: Seniorów, Studentów oraz Rodziców z Dziećmi. Pobyt 7 dniowy w cenie od 540 zł/os. W cenie m.in wyżywienie 3x razy dziennie, impreza plenerowa. W obiekcie dwa tartanowe boiska do gry w koszykówkę i siatkówkę. NOWA OFERTA!

JAROSŁAWIEC: Wczasy dla Seniorów w Hotelu*** "Za Wydmą"

Turnusy dla Seniorów w Hotelu *** "Za Wydmą" w Jarosławcu, 400m od morza. Obiekt gruntownie wyremontowany w 2017r. Cena tygodniowego turnusu w 2017r z zakwaterowaniem w pokoju 2,3 os, wyżywieniem i atrakcjami - już od 640 zł/os.(październik). SĄ JUŻ CENY NA 2018r - np. MAJ 2018r - 720 zł/os. - 7 noclegów - wyżywienie 3 razy dziennie - wieczorek taneczny - ognisko. NA MIEJSCU BAZA REHABILITACYJNO-ZABIEGOWA. Pakiet 10 zabiegów od 99zł.

JASTRZĘBIA GÓRA - ośrodek "Zew Morza" zaprasza Seniorów 60+ na wczasy.

Wiosenne  i jesienne pobyty dla Seniorów 60+ w ośrodku z basenem, sauną, jacuzzi, 200 m od morza. Cena turnusu 7 dni z wyżywieniem (3 wyśmienite posiłki w formie bufetu) i wstępem na basen - od 665 zł/os.  Z tego ośrodka klienci wracają BARDZO ZADOWOLENI!

 

USTKA: Tydzień nad morzem w OW "Radość"

OW "Radość" w Ustce zaprasza na promocyjne, tygodniowe pobyty wypoczynkowe. PROMOCJA PRZEZNACZONA dla: Seniorów, Studentów oraz Rodziców z Dziećmi. Pobyt 7 dniowy w 2017/2018r -  od 580 zł/os. W cenie m.in wyżywienie 3x razy dziennie. NOWA OFERTA!

DARŁÓWKO: Wczasy dla Seniora z dojazdem autokarowym z Warszawy - ośrodek "Laguna"

Wczasy dla Seniorów z dojazdem autokarowym z Warszawy, w Darłówku, na środkowym Wybrzeżu, w ośrodku "Laguna". Termin: 25.08-05.09.2018 (12 dni). Cena 1660 zł/os. Cena z dojazdem własnym - 1590zł.

DĄBKI: Wczasy dla Seniorów w ośrodku "Carbo"

Wczasy dla Seniorów w Dąbkach, 100m od morza. Ładnie położony ośrodek - bliskość morza oraz jeziora Bukowo. Cena tygodniowego turnusu w 2017r z pełnym wyżywieniem, wieczorkiem tanecznym i ogniskiem już od 528 zł/os. SĄ JUŻ CENY NA 2018r - np. MAJ 2018r - 550 zł/os. - 7 noclegów - wyżywienie 3 razy dziennie - wieczorek taneczny przy muzyce mechanicznej - ognisko z pieczeniem kiełbasek.

POGORZELICA: Pakiet dla Seniora w ośrodku MIRA-MAR

Tygodniowe turnusy dla Seniorów w województwie zachodniopomorskim (gmina Rewal). Pełne wyżywienie + 15 zabiegów w cenie! Możliwość korzystania z krytego basenu oraz wielu atrakcji na miejscu. Tydzień pobytu w 2017r już od 745 zł / os.

KRYNICA MORSKA: Turnusy dla Seniora w Hotelu*** lub w domkach "Neptun"

Hotel *** "Neptun" w Krynicy Morskiej, położony w lesie, 100m od morza, zaprasza w maju, czerwcu, wrześniu i październiku 2017 r na turnusy dla Seniorów. Zakwaterowanie w jednym z 4 pawilonów (BRYZA, FALA, ALGA, KORAL), dostępne także komfortowe domki. Tygodniowy turnus z pełnym wyżywieniem (3 posiłki dziennie) + atrakcje już od 576 zł/os. SĄ JUŻ CENY NA 2018r - np. MAJ 2018r - 720 zł/os. - 7 noclegów - wyżywienie 3 razy dziennie - wieczorek taneczny - ognisko z pieczeniem kiełbasek.Serdecznie zapraszamy. Możliwe zakwaterowanie w domach (3+1) os. - nowych, wybudowanych w 2016 i 2017r!

 

MIELNO: Wczasy dla seniorów w ośrodku "Anastazja"

W 2017r ośrodek "Anastazja" zaprasza seniorów na dwa wiosenne i jesienne turnusy. Niedawno wyremontowany ośrodek położonym jest około 50m od morza. Tygodniowy pobyt z zabiegami już od 600 zł/os./tydzień. W ośrodku: basen, własna baza zabiegowa, sala gimnastyczna. Zapraszamy do wypoczynku nad morzem.

JASTARNIA: Wypoczynek Seniora na Półwyspie Helskim w OW "Posejdon"

Ośrodek Wypoczynkowy „Posejdon” położony bezpośrednio przy plaży od strony Zatoki Puckiej, w odległości 250 m od morza i blisko centrum miasta (ok. 500 m). Atutem ośrodka jest własne molo i mini plaża, gdzie funkcjonuje szkółka windsurfingu i kitesurfingu. Tygodniowy pobyt wczasowy z pełnym wyżywieniem i atrakcjami w 2017r  już od 552 zł/os. SĄ JUŻ CENY NA 2018r - np. MAJ 2018r - 560 zł/os. - 7 noclegów - wyżywienie 3 razy dziennie - wieczorek taneczny - ognisko.

Międzyzdroje: Tydzień nad morzem w OW "Trygław"

DOMKI typu BRDA. Ośrodek Wypoczynkowy "TRYGŁAW" w Międzyzdrojach zaprasza na promocyjne pobyty wypoczynkowe  PROMOCJA PRZEZNACZONA dla: Seniorów, Studentów oraz Rodziców z Dziećmi. Pobyt w domku 2-osobowym od 390 zł/osobę. W cenie m.in wyżywienie (śniadania i obiadokolacje). NOWA OFERTA!

Mielno "Ameba"- wczasy dla seniora

Ośrodek Wczasowy „Ameba”  położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie plaży (ok 50m od morza ), na 1,5 hektarowym częściowo zalesionym terenie. Doskonałe położenie w spokojnej i zacisznej części Mielna, dobry standard zakwaterowania i pięknie zaaranżowany teren zielony to niewątpliwe zalety ośrodka. Turnusy od 27 sierpnia 2016. Same noclegi lub z wyżywieniem HB. CENA JUŻ OD 315 zł /os./tydz.!!!  

SARBINOWO: Wczasy dla Seniora w Hotelu*** "Jawor"

Dobrze wyposażony (basen kryty i odkryty, SPA, własna baza zabiegowa) Hotel*** "Jawor" w Sarbinowie zaprasza w 2017 r na wczasy wypoczynkowe dla SENIORÓW. Cena turnusu 7 dniowego z pełnym wyżywieniem już od 584 zł/os. w pokoju "standard". SĄ JUŻ CENY NA 2018r - np. MARZEC 2018r - 709 zł/os. - 7 noclegów - wyżywienie 3 razy dziennie - wieczorek taneczny - ognisko - BASEN.

MIĘDZYZDROJE: Turnusy dla Seniorów w ośrodku "Posejdon", "Polonia", "Victoria" i "Kasia"

Nie siedź w domu, przyjedź na tydzień do Międzyzdrojów i naładuj swoje siły witalne pozytywną dawką energii. Przekonaj się sam jak dobroczynny wpływ na zdrowie ma morskie powietrze. 7-dniodniowe i 14-todniowe pobyty dla Seniorów w Posejdonie, Polonii, Kasi i Victorii w kwietniu, maju, wrześniu i październiku 2018. Cena –od 790 zł/tydzień/os., od 1400 zł/dwa tygodnie/os.

JASTRZĘBIA GÓRA: Tydzień dla zdrowia 55+ w "Primavera Spa"

Program dostosowany do potrzeb osób po 55-tym roku życia,  które chciałyby spędzić aktywnie czas nad morzem realizowany w komfortowym ośrodku z aquaparkiem.  Nadmorski klimat pełen jodu, smaczne, zdrowe  posiłki, ciekawe warsztaty, zajęcia aktywności fizycznej oraz profesjonalne zabiegi SPA dają gwarancję  udanego wypoczynku i są również dobrym krokiem ku zdrowiu. Oferta dostępna w wybranych  terminach w miesiącach od stycznia do czerwca 2017. Turnusy 6 lub 8 dni. Ceny od 761 zł.

DŹWIRZYNO: Wczasy dla SENIORÓW w "Akces Medical FIT&SPA"

Akces Medical FIT&SPA, posiadający bardzo dobre warunki zakwaterowania,nowoczesną bazę zabiegową, fitness oraz dwuczęściowy, przeszklony basen zaprasza w miesiącach w 2017 r na wczasy dla seniorów. Turnusy siedmiodniowe wyłącznie poza sezonem -  od 21.01 do 27 maja i od 22 października do 18 listopada, z 2 zabiegami dziennie, w cenie 899 (w pokoju 2os. standard).  Można zabrać wnuki - do 2 lat GRATIS, 2-7 lat - zniżka 50%!!!

KRYNICA MORSKA: Wczasy dla Seniora w hotelu "Polaris"

Hotel Polaris zaprasza Seniorów do intensywnego odpoczynku w Krynicy Zdrój. W cenie pobytu: 2 posiłki dziennie (śniadania w formie bufetu, obiadokolacje) oraz inne atrakcje. Termin pobytu - wrzesień 2017. Cena za 6 dniowy pobyt już od 545 zł/os. NOWA OFERTA! 

KOŁOBRZEG: Pobyty rehabilitacyjne i lecznicze w ośrodku "Podczele II"

Zapraszamy do wypoczynku i rehabilitacji w ośrodku "Podczele II" położonym w zielonej dzielnicy Kołobrzegu. Pobyty 7 i 14-dniowe z zabiegami oraz pobyty wczasowe z pełnym wyżywieniem od 15 kwietnia do 7 października 2017 zł. Ceny, przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. od 630 do 1010 zł/os/turnus tygodniowy, w zależności od sezonu. Odległość od morza to około 600m. Możliwość przyjazdu z psem.

Ustronie Morskie: "Z nami w każdym wieku" nad morzem w hotelu Wodnik***.

WYSOKI STANDARD i ATRAKCYJNE POŁOŻENIE! Pobyty wypoczynkowe w hotelu Wodnik***, z zapleczem SPA i basenem, położonym bardzo blisko morza. Cena pobytu tygodniowego w 2018r, przy zakwaterowaniu w pokoju 2os., w zależności od terminu  - od 843 zl/os z pełnym wyżywieniem, zabiegami oraz atrakcjami.

Ustronie Morskie: Wczasy dla seniorów blisko plaży w ośrodku Leśna Polana

Spokojny wypoczynek w ośrodku wczasowym Leśna Polana, położonym blisko morza. Ośrodek o dobrym standardzie, z zapleczem zabiegowym, ładnie usytuowany w lesie sosnowym. Pobyt 7-dniowy w 2018r już od 519 zł.

KOŁOBRZEG: Pobyty wypoczynkowe dla Seniorów w Hotelu*** "GÓRNIK"

Przyjedź do polskiej stolicy SPA na regeneracyjny pobyt w Kołobrzegu. Hotel*** "Górnik" w 2017 r zaprasza SENIORÓW na tygodniowe wczasy wypoczynkowe w cenie od 696 zł/os z pełnym wyżywieniem i zabiegami. Na miejscu basen , zaplecze zabiegowe i nowoczesne gabinety odnowy biologicznejSĄ JUŻ CENY NA 2018r - np. MARZEC 2018r - 770 zł/os. - 7 noclegów - wyżywienie 3 razy dziennie - wieczorek taneczny - 1x ZABIEG DZIENNIE!

Ustronie Morskie: Jesień i zima 2017/2018 nad morzem w ośrodku "Leśna Polana"

Odpoczynek nad morzem nie tylko dla seniorów. Zapraszamy do regeneracji w ośrodku wczasowym Leśna Polana, położonym blisko morza. Obiekt o dobrym standardzie, z zapleczem zabiegowym, ładnie usytuowany w lesie sosnowym. Pobyt 5-noclegów z pełnym wyżywieniem w 2017/2018r już od 459 zł.

Świnoujście: Turnusy dla Seniorów w Hotelu *** "RYBNICZANKA"

Dobrze wyposażony, świeżo po remoncie (nowy basen), hotel uzdrowiskowy"Rybniczanka" zaprasza w 2017r na regenerujące pobyty wypoczynkowe. 7-dniowy pobyt już od 740 zł/os. BLISKO PLAŻY i NADMORSKIEJ PROMENADY SĄ JUŻ CENY NA 2018r - np. MARZEC 2018r - 770 zł/os. - 7 noclegów - BASEN -  wyżywienie 3 razy dziennie - możliwość udziału w wieczorkach tanecznych - 1x ZABIEG DZIENNIE!

Dziwnówek: Tydzień nad morzem w OW "Złota Rybka"

Ośrodek Wypoczynkowy "Złota Rybka" w Dziwnówku (około: 30 km od Międzyzdrojów, 63 km od Kołobrzegu) zaprasza na promocyjne, tygodniowe pobyty wypoczynkowe  PROMOCJA PRZEZNACZONA dla: Seniorów, Studentów oraz Rodziców z Dziećmi. Pobyt 7 dniowy w cenie od 450 zł/os. W cenie m.in wyżywienie 3x razy dziennie, impreza plenerowa. NOWA OFERTA!

UNIEŚCIE: Wczasy dla seniora w "EDEN-SPA"

Ośrodek z krytym basenem, kompleksem SPA i bogatym zapleczem zabiegowo-kosmetycznym zaprasza na turnusy dla seniorów 60+ . Koszt turnusu 7 dni w 2017r , w zależności od sezonu  – od 995 zł/os przy zakwaterowaniu w pok. 2os. W cenie korzystanie ze świeżo wyremontowanego krytego basenu z wodą morską i kompleksu SPA gimnastyka oraz program rekreacyjno-rozrywkowy.