Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę

Wczasy dla seniorów

Bogata oferta Biura Turystycznego Amitur prezentuje wyselekcjonowane wczasy dla seniorów. Korzystając z funkcjonalnego podziału na kategorie:

  • nad jeziorami,
  • nad morzem,
  • w górach,
  • w Górach Świętokrzyskich,
  • na nizinach,
  • oferty dla grup seniorów.

Możecie Państwo dokonać wyboru najpełniej odpowiadającego Waszym oczekiwaniom. W naszym biurze znajdziecie najszerszy wachlarz ośrodków turystycznych z opcją zakwaterowania, wyżywienia i atrakcji dodatkowych, w najciekawszych turystycznie regionach kraju.

Wczasy dla seniorów nie muszą być nudne! W Biurze Turystycznym Amitur oferujemy niezapomniany wypoczynek pełen atrakcji i zabiegów relaksujących, rehabilitujących, korzystnie wpływających na stan ciała i ducha. Zachęcamy do wyboru wakacji w promocyjnych cenach. Oferta na nadchodzący sezon jest bardzo atrakcyjna!

JASTRZĘBIA GÓRA: Oferta dla Seniora 55+ w ośrodku "Zew Morza"

POBYTY DLA SENIORÓW 55+ w ośrodku z basenem i SPA z wyżywieniem oraz zapleczem rekreacyjnym. Cena pobytu 5 dni (4 noclegi) w 2020r z pełnym wyżywieniem, przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. od 550 zł/os. Oferta ważna od połowy marca od końca listopada.

 

KOŁOBRZEG: Pakiet "Wczasy dla Seniora 60+" w ośrodku DORIS SPA

Pakiet "Wczasy dla seniora 60+" w ośrodku Doris Spa w Kołobrzegu. Luksusowe pokoje, bogate wyposażenie ośrodka (m.in. basen pływacki 25-metrowy, basen solankowy z solą z Morza Martwego!, jacuzzi, sauny), atrakcyjny pakiet zabiegów, świetne położenie w strefie uzdrowiskowej miasta, 200m od morza.  Ceny pakietu Wczasy dla Seniora 60+  w 2020r od 994  zł/os./7 dni UWAGA PROMOCJA!!! na pobyty do 31 marca 2020 i od 1 listopada do 20 grudnia 2020r ceny niższe o 5% od cen w tabelkach !!!!

 

Kołobrzeg: Pakiet dla Seniora w "Uzdrowisko Kołobrzeg"

Zapraszamy w 2020 roku na pobyt leczniczy dla seniorów do Muszelki w "Uzdrowisko Kołobrzeg". Budynek sanatoryjny położony jest blisko morza, w części uzdrowiskowej miasta. Cena pobytu - od 963 zł /tydzień/os - przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os. W cenie: pełne wyżywienie, zabiegi w dni robocze, wstęp na basen ze strefą saun i jacuzzi. Oferta ważna w terminie: 04.01.2020 - 26.04.2020. NOWA OFERTA !

POGORZELICA: Pakiet dla Seniora w ośrodku MIRA-MAR

Tygodniowe turnusy dla Seniorów 50+ w województwie zachodniopomorskim (gmina Rewal). Pełne wyżywienie + 15 zabiegów w cenie! Możliwość korzystania z krytego basenu oraz wielu atrakcji na miejscu. Tydzień pobytu w 2020r już od 735 /os. przy zakwaterowaniu w pok 2 os. w sezonie niskim.

USTRONIE MORSKIE: Wypoczynek dla Seniorów w OW "Gwarek"

Ustronie Morskie zaprasza w 2020 r Szanownych Seniorów do intensywnego i relaksującego wypoczynku nad polskim morze. Ośrodek wypoczynkowy "GWAREK" położony bezpośrednio przy plaży oferuje wczasy 7 dniowe z pełnym wyżywieniem i atrakcjami już od 800 zł/os.  - 7 noclegów - wyżywienie 3 razy dziennie - wieczorek taneczny przy muzyce mechanicznej - ognisko z pieczeniem kiełbasek. WSZYSTKIE POKOJE Z WIDOKIEM NA MORZE. BOGATY W JOD MIKROKLIMAT.

Ustronie Morskie: Zima-wiosna 2020 w ośrodku "Leśna Polana"

ZIMA-WIOSNA 2020 nad morzem. Zapraszamy do zmiany klimatu w ośrodku wczasowym Leśna Polana, położonym blisko morza. Obiekt o dobrym standardzie, z zapleczem zabiegowym, ładnie usytuowany w lesie sosnowym. Turnus 7-dniowy (6 noclegów) z pełnym wyżywieniem. Pobyt wypoczynkowy w cenie  599 zł/os. Termin: 25.01 - 09.04.2020. Dostępne także pakiety zdrowotne z 10/15 zabiegami rehabilitacyjnymi - w cenie od 699 zł/os/tydzień. Zapraszamy. NOWA OFERTA !

DĄBKI: Turnusy tematyczne dla osób 50+ w OW "Duet"

Zapraszamy na 10-dniowy pobyt nad morzem w ośrodku położonym 50 m od plaży, z 3 posiłkami i z ciekawym programem (w 5 wariantach) w cenie 999 zł/os. Wspólna realizacja programu gwarantuje dobrą zabawę i możliwość nawiązywania nowych przyjaźni. Oferta skierowana dla osób indywidualnych oraz grup. Pobyt bez programu800 zł/os. Turnusy w maju, czerwcu i wrześniu! NOWA OFERTA !

JASTRZĘBIA GÓRA: Ferie zimowe - Senior z Wnuczkiem - ośrodek "ZEW MORZA"

Ferie zimowe - Senior z Wnuczkiem - warto spędzić w Jastrzębiej Górze w ośrodku "Zew Morza". Zapraszamy na: 6 lub 8 dniowe pobyty w terminach: od 12.01.2020 do 21.02.2020. (od niedzieli do piątku/niedzieli). W ofercie: noclegi, 3 posiłki w formie bufetu, nieograniczony dostęp do strefy SPA i wiele atrakcji dla dzieci. 6-dniowy pobyt (5 noclegów700 zł/os ; dzieci 3-12 lat na dostawce - 50% ceny.

PODDĄBIE: Tydzień z uśmiechem dla zdrowia i relaksu w ośrodku "Poddąbek"

Zapraszamy na tygodniowe wczasy do Poddąbia koło Ustki. Pobyty w 2020r z wyżywieniem 2 lub 3 posiłki dziennie (w zależności od terminu), zabiegami rehabilitacyjnymi (18 lub 20 zabiegów w tygodniu) oraz licznymi atrakcjami w cenie od 600 zł/os. (w pok 4-6 os.) w niskim sezonie do 1100 zł/tydzień/osobę w szczycie sezonu, przy zakwaterowaniu w pok. 2os. W obiekcie dwa baseny (kryty + otwarty na dachu + dwa brodziki).

USTKA: Wczasy dla seniorów z zabiegami w ośrodku "Włókniarz" w Ustce

WCZASY DLA SENIORÓW - TYDZIEŃ DLA ZDROWIA w Ośrodku Rehabilitacyjno-Wypoczynkowym "Włókniarz" w Ustce. Termin:  11.01-29.02.2020r. Cena tygodniowego pobytu od 623 zł/os., przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os. Pełne wyżywienie: śniadania i kolacje - bufet, obiady serwowane.  2 zabiegi relaksacyjne dziennie w każdy dzień roboczy. Gimnastyka, spacery, zdrowa żywność.

MIĘDZYZDROJE: Turnusy dla Seniorów w ośrodku "Posejdon", "Polonia", "Victoria" i "Kasia"

Nie siedź w domu, przyjedź na tydzień do Międzyzdrojów i naładuj swoje siły witalne pozytywną dawką energii. Przekonaj się sam jak dobroczynny wpływ na zdrowie ma morskie powietrze. 7-dniodniowe i 14-todniowe pobyty dla Seniorów w Posejdonie, Polonii, Kasi i Victorii od stycznia do 14 czerwca i od 1 września do 20 grudnia 2020r Cena – od 860 zł/tydzień/os., od 1610 zł/dwa tygodnie/os.

PODDĄBIE: Tydzień dla zdrowia nad morzem w OW Słowiniec

Zapraszamy na TYDZIEŃ DLA ZDROWIA 2020 do uroczej ale mało znanej miejscowości nadmorskiej - Poddąbia, położonej koło Ustki wśród przepięknych lasów.  turnusy wiosenne i 6 jesienno-zimowe. Tygodniowy pobyt + pełne wyżywienie + 18 zabiegów rehabilitacyjnych  - od 800 zł/os.  W pakiecie pobytowym atrakcyjny program KO, m.in. turniej rycerski, warsztaty Nordic Walking, wycieczka do Ustki.

 

DARŁÓWKO: Wczasy dla Seniora z dojazdem autokarowym z Warszawy - ośrodek "Laguna"

Wczasy dla Seniorów z dojazdem autokarowym z Warszawy, w Darłówku, na środkowym Wybrzeżu, w ośrodku "Laguna". Termin: 20.06 - 01.07.2020 (12 dni). Cena 1769 zł/os. Cena z dojazdem własnym - 1699 zł.

DŹWIRZYNO: Wczasy dla seniora w OW "Ania"

WCZASY DLA SENIORA 2020 w obiekcie NAT. Zapraszamy na 7-dniowe pobyty wypoczynkowe do DŹWIRZYNA (13km na zachód od Kołobrzegu) do Ośrodka Wczasowego "ANIA". W cenie pobytu pełne wyżywienie. Koszt turnusu: od 675 zł/os. w sezonie niskim, przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os. NOWA OFERTA !

Ustronie Morskie: Wczasy dla seniorów blisko plaży w ośrodku Leśna Polana

Spokojny wypoczynek w ośrodku wczasowym Leśna Polana, położonym blisko morza. Ośrodek o dobrym standardzie, z zapleczem zabiegowym, ładnie usytuowany w lesie sosnowym. Pobyt 7-dniowy w 2020r już od 540 zł. (w sezonie niskim)

ŚWINOUJŚCIE: Wiosna, jesień i zima nad morzem w OW "Meduza"

WIOSNA, JESIEŃ i ZIMA w OW "Meduza" w Świnoujściu zaprasza na promocyjne, tygodniowe pobyty. Promocja przeznaczona dla: Seniorów, Studentów oraz Rodziców z Dziećmi. Pobyt 7 dniowy w 2020r - w cenie od 570 zł/os. W cenie  wyżywienie 3 posiłki dziennie. 

USTKA: Wiosna, jesień i zima nad morzem w OW "Radość"

WIOSNA, JESIEŃ i ZIMA w OW "Radość" w Ustce zaprasza na promocyjne, tygodniowe pobyty wypoczynkowe. PROMOCJA PRZEZNACZONA dla: Seniorów, Studentów oraz Rodziców z Dziećmi. Pobyt 7 dniowy (6 noclegów) w 2020r -  od 500 zł/os. - w sezonie niskim, w pokoju 2 os., z pełnym wyżywieniem. 

KRYNICA MORSKA: Turnusy dla Seniora w domkach lub "Hotel*** NAT Krynica Morska"

Hotel*** NAT Krynica Morska, położony w lesie, 100m od morza, zaprasza w maju, czerwcu i wrześniu 2020 r na turnusy dla Seniorów. Zakwaterowanie w jednym z 4 pawilonów o bardzo dobrym standardzie (BRYZA, FALA, ALGA, KORAL) lub w komfortowym domku 3(+1)os. Tygodniowy turnus z  wyżywieniem + atrakcje już od 950 zł/os. 

KOŁOBRZEG: Tydzień dla zdrowia w październiku w obiekcie "Interferie CHALKOZYN"

TYDZIEŃ dla ZDROWIA nad morzem w obiekcie sanatoryjno-wypoczynkowym "CHALKOZYN". WYJAZD PO ZDROWIE. Solidna regeneracja w trakcie 8-dniowego pobytu! Oferta dostępna w terminie: 26.10 - 02.11.2019. W trakcie pobytu: 7 noclegów, pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie),2 zabiegi dziennie, gimnastyka, wieczorki taneczne. Cena przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os. - od  615 zł/os. Dzieci do lat 6 - pobyt bezpłatny.  NOWA OFERTA !!!

JASTARNIA: Wypoczynek Seniora na Półwyspie Helskim w OW "Posejdon"

Ośrodek Wypoczynkowy „Posejdon” położony bezpośrednio przy plaży od strony Zatoki Puckiej, w odległości około 300 m od morza i blisko centrum miasta (ok. 600 m). Atutem ośrodka jest własne molo i MINI plaża, gdzie funkcjonuje szkółka windsurfingu i kitesurfingu. Turnusy tygodniowe z pełnym wyżywieniem i atrakcjami w 2020r w cenie od 790 zł/os.

MIELNO: Wczasy dla seniorów w ośrodku "Anastazja"

WIOSNA i JESIEŃ 2019r - ośrodek "Anastazja" zaprasza seniorów na turnusy nad morzem w miesiącach kwiecień oraz październik-gruszień. Niedawno wyremontowany ośrodek położonym jest około 50m od morza. Tygodniowy pobyt z zabiegami w cenie od 650 do 790 zł/os./tydzień. W ośrodku: BASEN, własna baza zabiegowa, sala gimnastyczna. Zapraszamy do wypoczynku nad morzem.  

DĄBKI: Wczasy dla Seniorów w ośrodku "Carbo"

Wczasy dla Seniorów w Dąbkach, 100m od morza. Ładnie położony ośrodek - bliskość lasu, morza oraz jeziora Bukowo z pięknie zagospodarowanym nabrzeżem. Cena tygodniowego turnusu w 2020r z pełnym wyżywieniem, wieczorkiem tanecznym i ogniskiem już od 760 zł/os. 

KĄTY RYBACKIE: Turnusy dla Seniorów na Mierzei Wiślanej w OW "Eden"

Wczasy dla Seniorów w ośrodku "Eden" w Kątach Rybackich na Mierzei Wiślanej. Tygodniowe turnusy w maju, czerwcu , lipcu, sierpniu i wrześniu 2020 z pełnym wyżywieniem od 700 zł/os. W cenie:  7 noclegów - wyżywienie 3 razy dziennie - wieczorki taneczne przy muzyce mechanicznej - ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Ustronie Morskie: "Z nami w każdym wieku" nad morzem w hotelu Wodnik***.

WYSOKI STANDARD i ATRAKCYJNE POŁOŻENIE! Pobyty wypoczynkowe w hotelu Wodnik***, z zapleczem SPA i basenem, położonym bardzo blisko morza. Cena pobytu tygodniowego w 2018r, przy zakwaterowaniu w pokoju 2os., w zależności od terminu  - od 843 zl/os z pełnym wyżywieniem, zabiegami oraz atrakcjami.

MIELNO: Wczasy dla Seniora w OW "Ameba"

Ośrodek Wczasowy „Ameba położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie plaży (ok 50m od morza), na 1,5 hektarowym częściowo zalesionym terenie. Doskonałe położenie w spokojnej i zacisznej części Mielna, dobry standard zakwaterowania i pięknie zaaranżowany teren zielony to niewątpliwe zalety ośrodka. Turnusy dla Seniorów w terminie: od 26.08 do 17.09.2018r . Same noclegi lub z wyżywieniem HB. CENA JUŻ OD 350 zł /os./tydz przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os. 

DŹWIRZYNO: Wczasy dla SENIORÓW w "Akces Medical FIT&SPA"

Akces Medical FIT&SPA, posiadający bardzo dobre warunki zakwaterowania,nowoczesną bazę zabiegową, fitness oraz dwuczęściowy, przeszklony basen zaprasza w 2020 r na wczasy dla Seniorów. Turnusy siedmiodniowe wyłącznie poza sezonem z 2 zabiegami dziennie, w cenie 900 (w pokoju 2os. standard).  Można zabrać wnuki - do 2 lat GRATIS, 2-7 lat - zniżka 50%!!!

JAROSŁAWIEC: Wczasy dla Seniorów w "Hotel *** NAT Jarosławiec"

Turnusy dla Seniorów w "Hotel *** NAT Jarosławiec", 400m od morza. Obiekt gruntownie wyremontowany w 2017r. Cena tygodniowego turnusu w 2020r  z zakwaterowaniem w pokoju 2,3 os, wyżywieniem i atrakcjami - już od 790 zł/os. 7 noclegów - wyżywienie 3 razy dziennie (2x dziennie w wakacje) - wieczorek taneczny - ognisko. NA MIEJSCU BAZA REHABILITACYJNO-ZABIEGOWA

JASTARNIA: Wiosna i Jesień nad morzem - domki w OW "Pólwysep"

WIOSNA i JESIEŃ - DOMKI DREWNIANE i MUROWANE - ośrodek sezonowy czynny od maja do września. Zapraszamy nad Bałtyk na promocyjny wypoczynek dla Seniora w OW "Półwysep". Pobyt 7-dniowy w 2020 r w cenie  570 zł/os. Ośrodek położony bardzo blisko stacji PKP "Jastarnia wczasy".

KRYNICA MORSKA: Wczasy dla Seniora w hotelu "Polaris"

Hotel Polaris zaprasza Seniorów do intensywnego odpoczynku w Krynicy Morskiej. W cenie pobytu: 2 posiłki dziennie (śniadania w formie bufetu, obiadokolacje) oraz inne atrakcje. Termin pobytu - maj, czerwiec, wrzesień 2019. Cena za 7 dniowy pobyt już od 599 zł/os.

MIELNO: WIOSNA, JESIEŃ nad morzem w OW "Słoneczny Brzeg"

WIOSNA, JESIEŃ - Ośrodek wypoczynkowy "Słoneczny Brzeg" w Mielnie zaprasza na promocyjne, tygodniowe pobyty. PROMOCJA PRZEZNACZONA dla: Seniorów, Studentów oraz Rodziców z Dziećmi. Pobyt 7 dniowy w 2020r - w cenie od 525 zł/os. W cenie m.in wyżywienie 3x razy dziennie oraz atrakcje integracyjne. Ośrodek sezonowy - czynny od maja do połowy października.

Ustronie Morskie: Wiosna, jesień nad morzem w OW "KORAB"

WIOSNA, JESIEŃ - Ośrodek Wypoczynkowy "KORAB" w Ustroniu Morskim (około 14km od Kołobrzegu) zaprasza na promocyjne, tygodniowe pobyty wypoczynkowe. Obiekt wybudowany w 2011r. PROMOCJA PRZEZNACZONA dla: Seniorów, Studentów oraz Rodziców z Dziećmi. Pobyt 7 dniowy w 2020r - w cenie od 650 zł/os. W cenie m.in wyżywienie 3x razy dziennie, impreza plenerowa. W obiekcie dwa tartanowe boiska do gry w koszykówkę i siatkówkę.

KOŁOBRZEG: Pobyty wypoczynkowe dla Seniorów w „Hotel *** NAT Kołobrzeg"

Przyjedź do polskiej stolicy SPA na regeneracyjny pobyt w Kołobrzegu. Hotel *** NAT Kołobrzeg w 2020r (w wybranych miesiącach) zaprasza SENIORÓW na tygodniowe wczasy wypoczynkowe w cenie od 940 zł/os z pełnym wyżywieniem i zabiegami. Na miejscu basen (12.5 x 8.5) zaplecze zabiegowe i nowoczesne gabinety odnowy biologicznej

 

Świnoujście: Turnusy dla Seniorów w "Hotel *** NAT Świnoujście"

Dobrze wyposażony, świeżo po remoncie (nowy basen), obiekt uzdrowiskowy- "Hotel *** NAT Świnoujście" zaprasza  na regenerujące pobyty wypoczynkowe. 7-dniowy pobyt w 2020 r (w wybranych miesiącach) już od 940 zł/os. BLISKO PLAŻY i NADMORSKIEJ PROMENADY BASEN -  wyżywienie 3 razy dziennie - możliwość udziału w wieczorkach tanecznych - 1x ZABIEG DZIENNIE! 

SARBINOWO: Wczasy dla Seniora w "Hotel *** NAT Sarbinowo"

Duży dobrze wyposażony (basen kryty i odkryty, SPA, własna baza zabiegowa) "Hotel*** NAT Sarbinowo" zaprasza (w wybranych miesiącach) na wczasy wypoczynkowe dla SENIORÓW. Cena turnusu 7 dniowego z wyżywieniem w 2020r już od 940 zł/os.

Dziwnówek: Wiosna i Jesień nad morzem w OW "Złota Rybka"

WIOSNA, JESIEŃ. Ośrodek Wypoczynkowy "Złota Rybka" w Dziwnówku (około: 30 km od Międzyzdrojów, 63 km od Kołobrzegu) zaprasza na promocyjne, tygodniowe pobyty wypoczynkowe - ośrodek sezonowy czynny od maja do września.  PROMOCJA PRZEZNACZONA dla: Seniorów, Studentów oraz Rodziców z Dziećmi. Pobyt 7 dniowy w 2020r - w  cenie od 520 zł/os. W cenie m.in wyżywienie 3x razy dziennie, impreza plenerowa.