Wypoczynek i zdrowie

Świnoujście: Pobyty dla Seniora w „DW Karkonosze” i „OW Temida”

TURNUSY DLA SENIORÓW W ŚWINOUJŚCIU. Zapraszamy w 2021r do aktywnego wypoczynku w obiektach OW Temida oraz DW Karkonosze.  W cenie: domowe wyżywienie 3 x dziennie, dostęp do WiFi, atrakcje. Pobyty 7 i 10-dniowe w cenie od 730 zł/os w sezonie niskim, przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os. Blisko wejścia na plażę, położenie w spokojnej dzielnicy wypoczynkowo-sanatoryjnej.

2021r WIOSNA , JESIEŃ, ZIMA dla SENIORÓW
Ważne w miesiącach: styczeń, luty, marzec, kwiecień, październik, listopad, grudzień 2021
Z oferty mogą skorzystać jedynie osoby, które ukończyły 60 lat
Nie dotyczy długich weekendów i Świąt
Cennik pobytu:
 • STYCZEŃ, LUTY, MARZEC:
pobyt 10 dni – 980 zł/os
pobyt 7 dni – 730 zł/os
 • KWIECIEŃ, PAŹDZIERNIK, LISTOPAD, GRUDZIEŃ:
pobyt 10 dni – 1080 zł/os
pobyt 7 dni – 789 zł/os

Dopłata do pokoju 1 osobowego – 30 zł/doba.

Pobyt zwierząt – tylko w OW Temida – w uzgodnionych przypadkach – w cenie od 20 zł/doba.

 • 7 lub 10 noclegów (w zależności od wybranego pakietu)
 • zakwaterowanie w komfortowym pokoju z łazienką, TV, WiFi
 • wyżywienie 3x dziennie, od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu. Jadalnia znajduje się w OW Temida.
 • Gratis przy min 25 osobach:  kolacja połączona z wieczorkiem muzycznym ; spacer po Świnoujściu z przewodnikiem*

 

*Uzależnione od aktualnej sytuacji epidemiologicznej.

Na miejscu będzie pobierana opłata uzdrowiskowa w wysokości 4,4 zł/os/dzień (w 2020r).

OFERTA „Wczasy dla seniora” obowiązuje w miesiącach jesiennych, zimowych oraz wiosennych: Październik, Listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec, kwiecień

Nie obejmuje świąt oraz długich weekendów.

Jadalnia znajduje się w OW Temida.

Śniadania – bufet szwedzki, obiady i kolacje serwowane. Pobyt od kolacji do śniadania.

 

Wpłata 30% w BT Amitur w ciągu 3 dni od daty rezerwacji.

Dopłata 70% w BT Amitur na 30 dni przed rozpoczęciem pobytu.

Jeżeli faktura ma być wystawiona na firmę, trzeba ją zamówić przed uiszczeniem pierwszej wpłaty.

Możliwość zmiany terminu wyjazdu i przeksięgowania wpłaconych środków na nowy termin w przypadku wolnych miejsc.

 

Warunki uczestnictwa w imprezach organizowanych przez BT Bratniak (stan na 21.07.2020):

5. W wypadkach koniecznych sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany warunków umowy – ceny, terminu i programu imprezy, bądź anulowania imprezy. Sprzedający nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów, o ile niezwłocznie powiadomi uczestnika o zaistniałych zmianach. Uczestnik w terminie 7 dni powinien zaakceptować zmiany, bądź zrezygnować z uczestnictwa w imprezie.
6. W przypadku rezygnacji z imprezy w trybie p.5 Sprzedający zobowiązuje się do zwrotu 100 % wpłaconej kwoty przez Uczestnika.
7. Rezygnacja, odstąpienie od umowy, zmiana terminu imprezy turystycznej przez Klienta wymaga pisemnego oświadczenia. Biuro Turystyczne Bratniak w wyżej wymienionym przypadku potrąca koszty manipulacyjne. Wysokość kosztów uzależniona jest od faktycznie poniesionych kosztów związanych z rezerwacją dokonaną przez klienta. Klient może przekazać prawo do udziału w imprezie wskazanej przez siebie osobie trzeciej spełniającej warunki udziału w imprezie turystycznej i nie ponosi z tego tytułu dodatkowych kosztów.

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,79% wartości imprezy w wariancie standard i 5,58% w wariancie z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi.

Informacje na temat ubezpieczenia, na życzenie Klienta, wysyłamy mailem.

Opis ośrodka:

DW „Karkonosze”:Dom Wczasowy Karkonosze” położony jest w sanatoryjno-wypoczynkowej dzielnicy Świnoujścia, ok 80 m od głównego wejścia na plażę. Budynek dysponuje 2,3,4-osobowymi pokojami z łazienkami. Pokoje wyposażone są w łóżka jedno lub dwuosobowe, stolik, krzesła, szafki nocne, szafę na odzież, ręczniki, TV, Internet WiFi, czajnik bezprzewodowy. Na parterze znajduje się kawiarnia „Promień Słońca”. Nowoczesna i stylowa jadalnia znajduje się w OW Temida – 30 metrów od obiektu.

OW „TEMIDA”: położony jest w sanatoryjno-wypoczynkowej dzielnicy Świnoujścia, ok 80 m od głównego wejścia na plażę. Budynek dysponuje 2,3,4-osobowymi pokojami z łazienkami. Pokoje wyposażone są w łóżka jedno lub dwuosobowe, stolik, krzesła, szafki nocne, szafę na odzież, ręczniki, TV, Internet WiFi. Na parterze znajduje się stylowa jadalnia. W 2019 roku dokonano nowoczesnej renowacji wnętrz w obiekcie.

Opis miejscowości

Świnoujście – położone na malowniczych wyspach, słynie z pięknej, najszerszej na naszym wybrzeżu plaży, pięknej dzielnicy uzdrowiskowej, wspaniałej przyrody rozległych parków i najciekawszym zespołem fortecznym Europy. Jego granice stanowią: Zalew Szczeciński, Morze Bałtyckie oraz granica państwowa z Niemcami. Dodatkowymi atrakcjami są promy miejskie, porty oraz najwyższa latarnia morska.Na terenie Świnoujścia funkcjonują dwie przeprawy promowe zapewniające łączność między wyspami Uznam i Wolin. 

Atrakcje Świnoujścia:

 • Wieża widokowa
 • Park Zdrojowy
 • Falochrony
 • Latarnia Morska:
 • Fort Wschodni (Gerharda)
 • Dawny ratusz
 • Fort Anioła
 • Fort Zachodni
 • Podziemne miasto
 • Wycieczka Uznamską Koleją Uzdrowiskową
 • Kościół pw. Chrystusa Króla z XVIII wieku

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *