Wypoczynek i zdrowie

Turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem PFRON w górach

Dla wielu osób możliwość odpoczynku połączonego z możliwością zadbania o własne zdrowie w wielu górskich ośrodkach (w szczególności w okresie szczytowym) wiąże się z dość dużym wydatkiem. Niemniej, znajdujące się w naszej ofercie turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem PFRON, czyli Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych to sposobność ku temu, by móc odzyskać siły w urokliwych miejscach bez konieczności wydawania zawrotnej sumy pieniędzy. Powyższe dofinansowanie to również okazja dla wielu osób, oznaczająca możliwość poprawy swojego samopoczucia i skorzystania z zabiegów zdrowotnych oferowanych przez ośrodki.

Prezentowane na naszej stronie internetowej turnusy trwają najczęściej dwa tygodnie. W tym czasie oprócz zabiegów zdrowotnych będą mieli Państwo zapewnione zakwaterowanie oraz wyżywienie. Ośrodki bardzo często oferują również liczne atrakcje towarzyszące w postaci dostępu do jacuzzi czy też wędrówek krajoznawczych z przewodnikiem. Jeżeli więc chcą Państwo połączyć przyjemne z pożytecznym, a mianowicie odpocząć i jednocześnie zadbać o swój stan zdrowia to zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

IWONICZ ZDRÓJ: Turnusy rehabilitacyjne w sanatorium „Excelsior”

Całorocznie prowadzone turnusy rehabilitacyjne z możliwością wykorzystania dofinansowania PFRON w cenie od 2000 zł/os./turnus dwutygodniowy w sezonie niskim, przy zakwaterowaniu w dwójce standard. 2022 cennik – turnusy rehabilitacyjne z możliwością wykorzystania dofinansowania PFRON Osoby nie posiadające orzeczenia o stopniu niepełnosprawności

Więcej »