Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę

HOTEL PO GENERALNYM REMONCIE - otwarcie BOŻE NARODZENIE 2017! Hotel *** NAT (Morskie Oko) zaprasza na 7-dniowe pobyty wypoczynkowe . Ośrodek leży w bliskim sąsiedztwie Kompleksu Basenów Termalnych oraz 50 m od 6 wyciągów narciarskich Pobyty tygodniowe w terminie: 02.01 - 04.03.2018 w cenie: 1030 zł/os z dwoma posiłkami dziennie. NOWA OFERTA!!!

Malowniczo położony Hotel** "Milena" zaprasza w 2018r do urokliwej Milówki na solidny wypoczynek dla Seniorów. Pobyt tygodniowy z wyżywieniem 2x dziennie i atrakcjami w cenie od 650 zł/os  NOWA OFERTA!

Ciekawie położony ośrodek wypoczynkowy o standardzie turystycznym zaprasza SENIORÓW na wypoczynek w dolinie Bystrzycy Dusznickiej. Tygodniowy pobyt w 2017r z pełnym wyżywieniem już od 520 zł/os. SĄ JUŻ CENY NA 2018r - np. MAJ 2018r - 460 zł/os. - 7 noclegów - wyżywienie 2 razy dziennie - wieczorek taneczny przy muzyce mechanicznej - ognisko z pieczeniem kiełbasek - basen.

 

Seniorów zainteresowanych aktywnością sportową zaprasza ośrodek żeglarski FREGATA. Ciekawe położenie nad jeziorem Żywieckim. Na miejscu: własna przystań żeglarska, wypożyczalnia sprzętu wodnego, basen, trzy pełnowymiarowe korty tenisowe oraz boiska sportowe. Zakwaterowanie w części hotelowej oraz domkach. Pobyt 7-dniowy z pełnym wyżywieniem w 2017r już od 532 zł/os. SĄ JUŻ CENY NA 2018r - np. MAJ 2018r - 540 zł/os. - 7 noclegów - wyżywienie 3 razy dziennie - wieczorek taneczny - ognisko - korzystanie ze sprzętu wodnego (rowerek, kajak).

Zapraszamy wszystkich Seniorów na wypoczynek do Ośrodka Leczniczo - Wypoczynkowego SMREK, z basenem, położonego w dolinie potoku Czercz, blisko stacji narciarskiej Sucha Dolina w Kosarzyskach. Turnusy 7-dniowe w 2017r z pełnym wyżywieniem, korzystaniem z basenu, porannym rozruchem i wyjściem w góry już od  688 zł/os. SĄ JUŻ CENY NA 2018r - np. CZERWIEC 2018r - 755 zł/os. - 7 noclegów - wyżywienie 3 razy dziennie - wieczorek taneczny - ognisko - poranny rozruch 30 min - wyjścia w góry z instruktorem - korzystanie z basenu

Hotel Góral SPA&WELLNESS w Szczyrku zaprasza na wczasy z pozytywną energią dedykowane SENIOROM. Przestronne pokoje oraz bogata oferta zadowoli najbardziej wymagających klientów. W obiekcie strefa SPA, wyposażona m.in w gabinety kosmetyczne, saunę, jacuzzi, łaźnię parową. Cena w 2017r pobytu tygodniowego (6-noclegów) przy zakwaterowaniu w pokoju 2os., z pełnym wyżywieniem -  599 zł/os. Zapraszamy. NOWA, ATRAKCYJNA OFERTA.

Hotel *** "Morskie Oko" zaprasza Seniorów na 7-dniowe pobyty wypoczynkowe . Ośrodek leży w bliskim sąsiedztwie Kompleksu Basenów Termalnych oraz 50 m od 6 wyciągów narciarskich. SĄ JUŻ CENY NA 2018r - np. MAJ 2018r - 730 zł/os. - 7 noclegów - wyżywienie 2 razy dziennie - wieczorek taneczny przy muzyce mechanicznej - ognisko z pieczeniem kiełbasek. HOTEL PO GENERALNYM REMONCIE - otwarcie BOŻE NARODZENIE 2017!

Centrum - zwycięzca ogólnopolskiego konkursu "Hotel Marzeń", położone jest w uzdrowiskowej części miasta, zaledwie 15 minut spacerem od Domu Zdrojowego. Zapewnia komfortowe warunki zakwaterowania, profesjonalną obsługę oraz wyborną kuchnię. Zaprasza w 2017r na pobyty wypoczynkowe:  "PROGRAM 50+", "UŚMIECHNIJ SIĘ NA WIOSNĘ" - "WIOSNA z zabiegami" oraz "WAKACJE W GÓRACH" w cenie od 120zł/dobę, przy zakwaterowaniu w pokoju 2os.

Na zdrowotne w 2018r zaprasza położony na południowym zboczu Partecznika, tuż nad centrum Wisły - hotel "Krokus". Pobyty tygodniowe z wyżywieniem 3 posiłki dzienne, 10 zabiegami już od 608 zł/os.  NOWA OFERTA!

Uzdrowisko Iwonicz Zdrój w Beskidzie Niskim zaprasza wszystkich seniorów do wypoczynku w Pensjonacie AMELIA**. Dobry standard zakwaterowania. Wyżywienie + atrakcje w cenie. Cena 7-dniowego turnusu (6 noclegów z wyżywieniem HB - 2 posiłki) w 2018r - już od 499 zł.

Hotel*** „Ogrodzisko (104 miejsca) położony jest w dzielnicy Malinka, nad potokiem, na malowniczym stoku góry Cieńków. Po pieszych wędrówkach zregenerować siły pomoże zaplecze odnowy biologicznej znajdujące się w obiekcie. Turnusy 7-dniowe w 2017r  z pełnym wyżywieniem już od  552 zł/os. SĄ JUŻ CENY NA 2018r - np. MAJ 2018r - 599 zł/os. - 7 noclegów - wyżywienie 3 razy dziennie - wieczorek taneczny - ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Wczasy dla Seniorów  w centrum Krynicy Zdroju - w HOTELU *** "Jagiellonka", posiadającym własną bazę zabiegową.  7-dniowe turnusy od listopada do grudnia 2017r  z pełnym wyżywieniem i 5 zabiegami już od  614 zł/os. Serdecznie zapraszamy. SĄ JUŻ CENY NA 2018r - np. MAJ 2018r - 614 zł/os. - 7 noclegów - wyżywienie 3 razy dziennie - wieczorek taneczny - ognisko z pieczeniem kiełbasek + 1 zabieg dziennie wykonywany w dni robocze.

 

Wczasy w ośrodku "Zakopiec" w Zakopanem - Jaszczurówce połączone z zabiegami rehabilitacyjnymi oraz bogatym programem kulturalno-rekreacyjnym. Ceny w 2018r:  za 2-tygodniowy turnus rehabilitacyjny (możliwość dofinansowania PFRON) już od 1250 złW obiekcie realizowane są również tygodniowe pobyty wypoczynkowe w cenie już od 560 zł oraz z rehabilitacją w cenie od 680 zł/tydzień.

Odwiedź słynną miejscowość uzdrowiskową Beskidu Śląskiego posiadającą źródła wód termalnych oraz pokłady borowiny. Tygodniowe pobyty dla Seniorów w Hotelu*** ZIEMOWIT - świetnie położonym obiekcie z własną bazą zabiegową. Tygodniowe turnusy w 2017r , z pełnym wyżywieniem i zabiegami już od 680 zł/os. SĄ JUŻ CENY NA 2018r - np. MAJ 2018r - 699 zł/os. - 7 noclegów -  wyżywienie 3 razy dziennie - wieczorek taneczny przy muzyce mechanicznej - ognisko z pieczeniem kiełbasek - 1x ZABIEG DZIENNIE!

 

Wczasy w doskonale zlokalizowanym Ośrodku Rehabilitacyjno-Wypoczynkowym "Adam", z rehabilitacją prowadzoną przez profesjonalną kadrę we własnej bazie zabiegowej oraz bogatym pakietem zajęć rekreacyjnych. 2-tygodniowy turnus w 2018r  od 1310 przy zakwaterowaniu w pok. 2 os., w zależności od terminu.

Hotel SKALNY w Polańczyku nad Jeziorem Solińskim w sercu Bieszczad zaprasza na wypoczynek w harmonii i w zgodzie z naturą. 8-dniowy pobyt (7 nocy) z pełnym wyżywieniem w 2017r już od 1090 zł/os w pok 2 os. z wyżywieniem HB.  W cenie nieograniczony dostęp do strefy SPA oraz liczne atrakcje.

Hotel "Polaris" w Szczawnicy położony blisko domu Zdrojowego zaprasza Seniorów na zdrowy i aktywny wypoczynek w górach. W cenie pobytu w 2017r: noclegi ze śniadaniami w formie bufetu, wieczorki rozrywkowe, wstęp do pijalni wód mineralnych oraz inne atrakcje. 7-dniowy pobyt w cenie 490 zł/os. Zapraszamy.

<<<< BIESZCZADY >>>> OW "Perełka" w Cisnej zaprasza na promocyjne, tygodniowe pobyty. PROMOCJA PRZEZNACZONA dla: Seniorów, Studentów oraz Rodziców z Dziećmi. Pobyt 7 dniowy w 2018r w cenie od 500 zł/os. W cenie wyżywienie 2x razy dziennie. Pobyty w pokojach oraz w domkach drewnianych. Obiekt sezonowy  NOWA OFERTA!

Pragniesz „odskoczyć” od codzienności, zapomnieć o monotonii życia? Potrzebujesz nowej motywacji i energii? Zapraszamy w 2017r do Ustronia do bardzo dobrze wyposażonego ośrodka (SPA z basenem, zaplecze rehabilitacyjne, grota solna, różnorodne diety) na 6- i 8-dniowe wczasy dla Seniora z bardzo bogatym programem. Cena od 1180 /os. za 8 dni w pok 2 os. typu standard, z pełnym wyżywieniem (3 posiłki dziennie), gimnastyką w basenie, nieograniczonym dostępem do strefy wellness (basen+sauna+jacuzzi), zabiegami fizykalnymi i seansami w grocie solnej.

Ośrodek wypoczynkowy "STOKROTKA" w Karpaczu zaprasza w 2018r  na promocyjne, tygodniowe pobyty. PROMOCJA PRZEZNACZONA dla: Seniorów, Studentów oraz Rodziców z Dziećmi. Pobyt 7 dniowy w cenie od 430 zł/os. W cenie wyżywienie 2x razy dziennie. NOWA OFERTA!

Ośrodek wypoczynkowy "KOLEJARZ" położony w centrum Zakopanego zaprasza na promocyjne, tygodniowe pobyty. PROMOCJA PRZEZNACZONA dla: Seniorów, Studentów oraz Rodziców z Dziećmi. Pobyt 7 dniowy w 2018r w cenie od 465 zł/os. W cenie wyżywienie 2x razy dziennie. NOWA OFERTA!

ZAKOPANE-KOŚCIELISKO. Ośrodek wypoczynkowy "SIWARNA" (około 6km od stacji PKP, PKS w Zakopanem) zaprasza w 2018r na promocyjne, tygodniowe pobyty. PROMOCJA PRZEZNACZONA dla: Seniorów, Studentów oraz Rodziców z Dziećmi. Pobyt 7 dniowy w cenie od 460 zł/os. W cenie wyżywienie 2x razy dziennie. NOWA OFERTA!

Ośrodek "HALNY" w Karpaczu zaprasza w 2018r na promocyjne, tygodniowe pobyty. PROMOCJA PRZEZNACZONA dla: Seniorów, Studentów oraz Rodziców z Dziećmi. Pobyt 7 dniowy w cenie od 430 zł/os. W cenie wyżywienie 2x razy dziennie. NOWA OFERTA!