Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę

KRYNICA ZDRÓJ: Wczasy dla Seniorów w Hotelu*** "Jagiellonka"

Wczasy dla Seniorów w centrum Krynicy Zdroju - w HOTELU *** "Jagiellonka", posiadającym własną bazę zabiegową. Pobyty W 2018r w cenie od 620 zł/os. - 7 noclegów - wyżywienie 3 razy dziennie - wieczorek taneczny - ognisko z pieczeniem kiełbasek + 1 zabieg dziennie wykonywany w dni robocze . MIEJSCA SPRZEDAJĄ SIĘ BARDZO SZYBKO! Są już ceny na 2019 rok. . PROMOCJA: 16.10-20.12.2018 - 7 dni z pełnym wyżywieniem i 2 zabiegami dziennie -  590 zł/os.

MILÓWKA: Wczasy dla Seniorów w hotelu "Milena"

Malowniczo położony Hotel** "Milena" zaprasza w 2018r do urokliwej Milówki (18 km od Żywca, 16km od granicy ze Słowacją) na solidny wypoczynek dla Seniorów. Pobyt tygodniowy z wyżywieniem 2x dziennie i atrakcjami w cenie od 650 zł/os  NOWA OFERTA!

POLAŃCZYK: Wczasy dla seniora w Bieszczadach nad Soliną w Hotel Skalny SPA

Hotel SKALNY SPA położony w Polańczyku tuż nad brzegiem Jeziora Solińskiego zapraszana wczasy dla Seniora. Oferta całoroczna w terminie:  od 01.09.2018 do 22.06.2019 z zakwaterowaniem, wyżywieniem 2x dziennie, dostępem do strefy SPA (basen, jacuzzi, łaźnia, sauna), masażem relaksacyjnym całego ciała w cenie pobytu i atrakcjami w cenie od: 787 zł/os (5 dni/4 noclegi) oraz 1122 zł/os (7 dni/6 noclegów). Zapraszamy.

USTROŃ: Pakiet Seniora w „Mazowsze Medi Spa”

Pragniesz „odskoczyć” od codzienności, zapomnieć o monotonii życia? Potrzebujesz nowej motywacji i energii? Zapraszamy w 2019r do Ustronia do bardzo dobrze wyposażonego ośrodka (SPA z basenem, zaplecze rehabilitacyjne, grota solna, różnorodne diety) na 6- i 8-dniowe wczasy dla Seniora z bardzo bogatym programem. Cena od 1274 /os. za 8 dni (7 noclegów) w pok 2 os. typu standard, z pełnym wyżywieniem (3 posiłki dziennie), gimnastyką w basenie, nieograniczonym dostępem do strefy wellness (basen+sauna+jacuzzi), zabiegami fizykalnymi i seansami w grocie solnej. Rabat 10% - przy rezerwacji na 2019r i wpłacie zadatku do 20.12.2018r

USTROŃ: Wczasy dla Seniorów - Hotel*** "Ziemowit"

Odwiedź słynną miejscowość uzdrowiskową Beskidu Śląskiego posiadającą źródła wód termalnych oraz pokłady borowiny. Tygodniowe pobyty dla Seniorów w Hotelu*** ZIEMOWIT - świetnie położonym obiekcie z własną bazą zabiegową. Tygodniowe turnusy w 2019r , z pełnym wyżywieniem i zabiegami, w zależności od sezonu, w cenie od 740 zł/os. - 7 noclegów -  wyżywienie 3 razy dziennie - wieczorek taneczny przy muzyce mechanicznej - ognisko z pieczeniem kiełbasek - 1x ZABIEG DZIENNIE!. 

IWONICZ ZDRÓJ - Pakiet dla Seniora w pensjonacie "Amelia"

Uzdrowisko Iwonicz Zdrój w Beskidzie Niskim zaprasza wszystkich seniorów (od 55 lat) do wypoczynku w Pensjonacie AMELIA**. Dobry standard zakwaterowania. Wyżywienie + atrakcje w cenie. Cena 7-dniowego turnusu (6 noclegów z wyżywieniem HB - 2 posiłki) w 2018r - już od 529 zł.

KRYNICA-ZDRÓJ: Pobyty wypoczynkowe w Centrum Zdrowia, Urody i Rekreacji "GEOVITA"

GEOVITA - zwycięzca ogólnopolskiego konkursu "Hotel Marzeń", położone jest w uzdrowiskowej części miasta, zaledwie 15 minut spacerem od Domu Zdrojowego. Zapewnia komfortowe warunki zakwaterowania, profesjonalną obsługę oraz wyborną kuchnię. Zaprasza w 2018r na pobyty wypoczynkowe:  "PROGRAM 50+ oraz "UŚMIECHNIJ SIĘ NA WIOSNĘ"  w cenie od 805 zł/tydzień, przy zakwaterowaniu w pokoju 2os.

ZAKOPANE: Wypoczynek i rehabilitacja w OW "Zakopiec"

Wczasy w ośrodku "Zakopiec" w Zakopanem - Jaszczurówce połączone z zabiegami rehabilitacyjnymi oraz bogatym programem kulturalno-rekreacyjnym. Ceny w 2019r:  za 2-tygodniowy turnus rehabilitacyjny (możliwość dofinansowania PFRON) już od 1350 złW obiekcie realizowane są również tygodniowe pobyty wypoczynkowe w cenie już od 595 zł oraz z rehabilitacją w cenie od 715/tydzień.

SZCZYRK: Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy "Adam" - turnusy rehabilitacyjne w centrum Szczyrku.

Wczasy w doskonale zlokalizowanym Ośrodku Rehabilitacyjno-Wypoczynkowym "Adam", z rehabilitacją prowadzoną przez profesjonalną kadrę we własnej bazie zabiegowej oraz bogatym pakietem zajęć rekreacyjnych. 2-tygodniowy turnus w 2018r  od 1310 przy zakwaterowaniu w pok. 2 os., w zależności od terminu.

WISŁA: 7-dniowe zdrowotne w hotelu "Krokus"

Na zdrowotne w 2018r zaprasza położony na południowym zboczu Partecznika, tuż nad centrum Wisły - hotel "Krokus". Pobyty tygodniowe z wyżywieniem 3 posiłki dzienne, 10 zabiegami - 608 zł/os., 2 posiłkami - 590 zł/os.  NOWA OFERTA!

PIWNICZNA ZDRÓJ: Wypoczynek dla Seniora w OLW "SMREK"

Zapraszamy wszystkich Seniorów na wypoczynek do Ośrodka Leczniczo - Wypoczynkowego SMREK, z basenem, położonego w dolinie potoku Czercz, blisko stacji narciarskiej Sucha Dolina w Kosarzyskach. Turnusy 7-dniowe w 2018r z pełnym wyżywieniem, korzystaniem z basenu, porannym rozruchem i wyjściem w góry już od  710 zł/os. Są już ceny na 2019r.

WISŁA: Wypoczynek dla Seniora w Hotelu *** "OGRODZISKO"

Hotel*** „Ogrodzisko (104 miejsca) położony jest w dzielnicy Malinka, nad potokiem, na malowniczym stoku góry Cieńków. Po pieszych wędrówkach zregenerować siły pomoże zaplecze odnowy biologicznej znajdujące się w obiekcie. Turnusy 7-dniowe w 2019r  z pełnym wyżywieniem już od  620 zł/os. - 7 noclegów - wyżywienie 3 razy dziennie - wieczorek taneczny - ognisko z pieczeniem kiełbasek. 

SZCZYRK: Wypoczynek dla Seniora z pozytywną energią w hotelu "Góral"

Hotel Góral SPA&WELLNESS w Szczyrku zaprasza na wczasy z pozytywną energią dedykowane SENIOROM. Przestronne pokoje oraz bogata oferta zadowoli najbardziej wymagających klientów. W obiekcie strefa SPA, wyposażona m.in w gabinety kosmetyczne, saunę, jacuzzi, łaźnię parową. Cena w 2018r pobytu 6-dniowego (5-noclegów) przy zakwaterowaniu w pokoju 2os., z pełnym wyżywieniem i dostępem do strefy SPA550 zł/os. Zapraszamy.  Pobyt z dwoma posiłkami dziennie - od 475 zł/os.  NOWA, ATRAKCYJNA OFERTA.

SZCZYTNA: Wypoczynek dla Seniorów w OW "Relax"

Ciekawie położony ośrodek wypoczynkowy o standardzie turystycznym zaprasza SENIORÓW na wypoczynek w dolinie Bystrzycy Dusznickiej. Tygodniowy pobyt w 2019r z pełnym wyżywieniem już od 570 zł/os.  W cenie: wieczorek taneczny przy muzyce mechanicznej - ognisko z pieczeniem kiełbasek - basen. 

 

BUKOWINA TATRZAŃSKA: Wczasy dla Seniora w Hotelu*** "MORSKIE OKO"

Hotel *** "Morskie Oko" zaprasza Seniorów na 7-dniowe pobyty wypoczynkowe . Ośrodek leży w bliskim sąsiedztwie Kompleksu Basenów Termalnych oraz 50 m od 6 wyciągów narciarskich. CENY w 2019r - od 690 zł/os. - 7 noclegów - wyżywienie -  HOTEL PO GENERALNYM REMONCIE - otwarcie BOŻE NARODZENIE 2017!.

CISNA: Tydzień w Bieszczadach - OW "Perełka"

<<<< BIESZCZADY >>>> OW "Perełka" w Cisnej zaprasza na promocyjne, tygodniowe pobyty. PROMOCJA PRZEZNACZONA dla: Seniorów, Studentów oraz Rodziców z Dziećmi. Pobyt 7 dniowy w 2018r w cenie od 500 zł/os. W cenie wyżywienie 2x razy dziennie. Pobyty w pokojach oraz w domkach drewnianych. Obiekt sezonowy  NOWA OFERTA!

KARPACZ: Tydzień w górach - OW "Stokrotka"

Ośrodek wypoczynkowy "STOKROTKA" w Karpaczu zaprasza w 2018r  na promocyjne, tygodniowe pobyty. PROMOCJA PRZEZNACZONA dla: Seniorów, Studentów oraz Rodziców z Dziećmi. Pobyt 7 dniowy w cenie od 430 zł/os. W cenie wyżywienie 2x razy dziennie. NOWA OFERTA!

KARPACZ: 7 dni w górach - OW "Halny"

Ośrodek "HALNY" w Karpaczu zaprasza w 2018r na promocyjne, tygodniowe pobyty. PROMOCJA PRZEZNACZONA dla: Seniorów, Studentów oraz Rodziców z Dziećmi. Pobyt 7 dniowy w cenie od 430 zł/os. W cenie wyżywienie 2x razy dziennie. NOWA OFERTA!

ZAKOPANE: 7 dni w centrum Zakopanego - OW "KOLEJARZ"

Ośrodek wypoczynkowy "KOLEJARZ" położony w centrum Zakopanego zaprasza na promocyjne, tygodniowe pobyty. PROMOCJA PRZEZNACZONA dla: Seniorów, Studentów oraz Rodziców z Dziećmi. Pobyt 7 dniowy w 2018r w cenie od 465 zł/os. W cenie wyżywienie 2x razy dziennie. NOWA OFERTA!

Zakopane-Kościelisko: Tydzień w górach - OW "Siwarna"

ZAKOPANE-KOŚCIELISKO. Ośrodek wypoczynkowy "SIWARNA" (około 6km od stacji PKP, PKS w Zakopanem) zaprasza w 2018r na promocyjne, tygodniowe pobyty. PROMOCJA PRZEZNACZONA dla: Seniorów, Studentów oraz Rodziców z Dziećmi. Pobyt 7 dniowy w cenie od 460 zł/os. W cenie wyżywienie 2x razy dziennie. NOWA OFERTA!