Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę

KRYNICA ZDRÓJ: Wczasy dla Seniorów w Hotelu*** "Jagiellonka"

Wczasy dla Seniorów w centrum Krynicy Zdroju - w HOTELU *** "Jagiellonka", posiadającym własną bazę zabiegową. Pobyty W 2019r w cenie od 615 zł/os. - 7 noclegów - wyżywienie 3 razy dziennie - wieczorek taneczny. MIEJSCA SPRZEDAJĄ SIĘ BARDZO SZYBKO!. Odległość od pomnika Nikifora: 600m.

MILÓWKA: Wczasy dla Seniorów w hotelu "Milena"

Malowniczo położony Hotel** "Milena" zaprasza w 2019r do urokliwej Milówki (18 km od Żywca, 16km od granicy ze Słowacją) na solidny wypoczynek dla Seniorów. Pobyt tygodniowy z wyżywieniem 2x dziennie i atrakcjami w cenie od 650 zł/os.

POLAŃCZYK: Wczasy dla seniora w Bieszczadach nad Soliną w Hotel Skalny SPA

Hotel SKALNY SPA położony w Polańczyku tuż nad brzegiem Jeziora Solińskiego zapraszana wczasy dla Seniora. Oferta ważna w terminie:  od 01.09.2019 do 22.12.2019 z zakwaterowaniem, wyżywieniem 2x dziennie, dostępem do strefy SPA (basen, jacuzzi, łaźnia, sauna),rejsem jachtem ze strenikiem lub masażem relaksacyjnm całego ciała w cenie pobytu i atrakcjami w cenie od: 720 zł/os (5 dni/4 noclegi). Zapraszamy.

USTROŃ: Pakiet Seniora w „Mazowsze Medi Spa”

Pragniesz „odskoczyć” od codzienności, zapomnieć o monotonii życia? Potrzebujesz nowej motywacji i energii? Zapraszamy w 2019r do Ustronia do bardzo dobrze wyposażonego ośrodka (SPA z basenem, zaplecze rehabilitacyjne, grota solna, różnorodne diety) na 6- i 8-dniowe wczasy dla Seniora z bardzo bogatym programem. Cena od 1274 /os. za 8 dni (7 noclegów) w pok 2 os. typu standard, z pełnym wyżywieniem (3 posiłki dziennie), gimnastyką w basenie, nieograniczonym dostępem do strefy wellness (basen+sauna+jacuzzi), zabiegami fizykalnymi i seansami w grocie solnej.

USTROŃ: Wczasy dla Seniorów - Hotel*** "Ziemowit"

Odwiedź słynną miejscowość uzdrowiskową Beskidu Śląskiego posiadającą źródła wód termalnych oraz pokłady borowiny. Tygodniowe pobyty dla Seniorów w Hotelu*** ZIEMOWIT - świetnie położonym obiekcie z własną bazą zabiegową. Tygodniowe turnusy w 2019r , z pełnym wyżywieniem i zabiegami, w zależności od sezonu, w cenie od 740 zł/os. - 7 noclegów -  wyżywienie 3 razy dziennie - wieczorek taneczny przy muzyce mechanicznej - ognisko z pieczeniem kiełbasek - 1x ZABIEG DZIENNIE!.  W obiekcie basen, jacuzzi, sauna sucha i parowa.

IWONICZ ZDRÓJ - Pakiet dla Seniora w pensjonacie "Amelia"

Uzdrowisko Iwonicz Zdrój w Beskidzie Niskim zaprasza wszystkich seniorów (od 55 lat) do wypoczynku w Pensjonacie AMELIA**. Dobry standard zakwaterowania. Wyżywienie + atrakcje w cenie. Cena 7-dniowego turnusu (6 noclegów z wyżywieniem HB - 2 posiłki) w 2019r - już od 579 zł.

ZAKOPANE: Wypoczynek i rehabilitacja w OW "Zakopiec"

Wczasy w ośrodku "Zakopiec" w Zakopanem - Jaszczurówce połączone z zabiegami rehabilitacyjnymi oraz bogatym programem kulturalno-rekreacyjnym. Ceny w 2019r:  za 2-tygodniowy turnus rehabilitacyjny (możliwość dofinansowania PFRON) już od 1390 zł (listopad)W obiekcie realizowane są również tygodniowe pobyty wypoczynkowe w cenie już od 595 zł (listopad) oraz z rehabilitacją w cenie od 715/tydzień (listopad).

SZCZYRK: Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy "Adam" - turnusy rehabilitacyjne w centrum Szczyrku.

Wczasy w doskonale zlokalizowanym Ośrodku Rehabilitacyjno-Wypoczynkowym "Adam", z rehabilitacją prowadzoną przez profesjonalną kadrę we własnej bazie zabiegowej oraz bogatym pakietem zajęć rekreacyjnych. 2-tygodniowy turnus w 2019r  od 1320 przy zakwaterowaniu w pok. 2 os., w zależności od terminu.

PIWNICZNA ZDRÓJ: Wypoczynek dla Seniora w OLW "SMREK"

Zapraszamy wszystkich Seniorów na wypoczynek do Ośrodka Leczniczo - Wypoczynkowego SMREK, z basenem, położonego w dolinie potoku Czercz, blisko stacji narciarskiej Sucha Dolina w Kosarzyskach. Turnusy 7-dniowe w 2019r z pełnym wyżywieniem, korzystaniem z basenu, porannym rozruchem i wyjściem w góry już od  720 zł/os.

WISŁA: Wypoczynek dla Seniora w Hotelu *** "OGRODZISKO"

Hotel*** „Ogrodzisko (104 miejsca) położony jest w dzielnicy Malinka, nad potokiem, na malowniczym stoku góry Cieńków. Po pieszych wędrówkach zregenerować siły pomoże zaplecze odnowy biologicznej znajdujące się w obiekcie. Turnusy 7-dniowe w 2019r  z pełnym wyżywieniem już od  620 zł/os. - 7 noclegów - wyżywienie 3 razy dziennie - wieczorek taneczny - ognisko z pieczeniem kiełbasek. 

SZCZYRK: Wypoczynek dla Seniora w hotelu "Góral"

Hotel Góral SPA&WELLNESS w Szczyrku zaprasza na wczasy z pozytywną energią dedykowane SENIOROM. Przestronne pokoje oraz bogata oferta zadowoli najbardziej wymagających klientów. W obiekcie strefa SPA, wyposażona m.in w gabinety kosmetyczne, saunę, jacuzzi, łaźnię parową. Cena w 2019r pobytu 6-dniowego (5-noclegów) przy zakwaterowaniu w pokoju 2os., z pełnym wyżywieniem i dostępem do strefy SPA575 zł/os. Zapraszamy.  Pobyt z dwoma posiłkami dziennie - od 500zł/os.  NOWA, ATRAKCYJNA OFERTA.

BUKOWINA TATRZAŃSKA: Wczasy dla Seniora w Hotelu*** "MORSKIE OKO"

Hotel *** "Morskie Oko" zaprasza Seniorów na 7-dniowe pobyty wypoczynkowe . Ośrodek leży w bliskim sąsiedztwie Kompleksu Basenów Termalnych oraz 50 m od 6 wyciągów narciarskich. CENY w 2019r - od 690 zł/os. - 7 noclegów - wyżywienie -  HOTEL PO GENERALNYM REMONCIE - otwarcie BOŻE NARODZENIE 2017!.

KARPACZ: Wiosna i Jesień - OW "Halny"

WIOSNA, JESIEŃ. Ośrodek "HALNY" w Karpaczu zaprasza w 2019r na promocyjne, tygodniowe pobyty. PROMOCJA PRZEZNACZONA dla: Seniorów, Studentów oraz Rodziców z Dziećmi. Pobyt 7 dniowy w cenie od 450 zł/os. W cenie wyżywienie 2x razy dziennie. 

Zakopane-Kościelisko: Wiosna, jesień OW "Siwarna"

WIOSNA, JESIEŃ. ZAKOPANE-KOŚCIELISKO. Ośrodek wypoczynkowy "SIWARNA" (około 6km od stacji PKP, PKS w Zakopanem) zaprasza w 2019r na promocyjne, tygodniowe pobyty. PROMOCJA PRZEZNACZONA dla: Seniorów, Studentów oraz Rodziców z Dziećmi. Pobyt 7 dniowy w cenie od 515 zł/os. W cenie wyżywienie 2x razy dziennie.

CISNA: Wiosna i Jesień w Bieszczadach - OW "Perełka"

WIOSNA, JESIEŃ <<<< BIESZCZADY >>>> OW "Perełka" w Cisnej zaprasza na promocyjne, tygodniowe pobyty. PROMOCJA PRZEZNACZONA dla: Seniorów, Studentów oraz Rodziców z Dziećmi. Pobyt 7 dniowy w 2019r w cenie od 510 zł/os. W cenie wyżywienie 2x razy dziennie. Pobyty w pokojach oraz w domkach drewnianych. Obiekt sezonowy  NOWA OFERTA!

KARPACZ: Wiosna, jesień w górach - OW "Stokrotka"

WIOSNA, JESIEŃ. Ośrodek wypoczynkowy "STOKROTKA" w Karpaczu zaprasza w 2019r  na promocyjne, tygodniowe pobyty. PROMOCJA PRZEZNACZONA dla: Seniorów, Studentów oraz Rodziców z Dziećmi. Pobyt 7 dniowy w cenie od 450 zł/os. W cenie wyżywienie 2x razy dziennie.

ZAKOPANE: Wiosna, Jesień i Zima w centrum Zakopanego - OW "KOLEJARZ"

WIOSNA, JESIEŃ, ZIMA - Ośrodek wypoczynkowy "KOLEJARZ" położony w centrum Zakopanego zaprasza na promocyjne, tygodniowe pobyty. PROMOCJA PRZEZNACZONA dla: Seniorów, Studentów oraz Rodziców z Dziećmi. Pobyt 7 dniowy w 2019r w cenie od 525 zł/os. W cenie wyżywienie 2x razy dziennie. 

WISŁA: Turnusy dla seniorów z zabiegami w ośrodku "Geovita"

Zapraszamy na 7-dniowe turnusy dla Seniorów z zabiegami w ośrodku "Geovita" w uroczym miejscu Wisły - Malince. Terminy: od marca do grudnia 2019r. Cena, przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. -od 980 zł/os.