Wypoczynek i zdrowie

WISŁA: Turnusy rehabilitacyjne w Centrum Rekreacji i Rehabilitacji „JUBILAT”

Turnusy rehabilitacyjne prowadzone przez cały rok, z możliwością wykorzystania dofinansowania PFRON w ładnie położonym ośrodku w centrum Wisły,  z basenem, w cenie od 1860 zł/osobę w sezonie niskim do 2360 zł w wakacje. Ośrodek dostosowany do przyjmowania osób niepełnosprawnych ruchowo.

2021 cennik – turnusy rehabilitacyjne z możliwością wykorzystania

dofinansowania PFRON

 • Dzieci do lat 3 – gratis (bez świadczeń)
 • Dzieci do lat 7 – zniżka 50%, przy skorzystaniu z 50% świadczeń: połowa wyżywienia i zabiegów
 • Dzieci do lat 10 – zniżka 30%, przy skorzystaniu z 50% świadczeń: połowa wyżywienia i zabiegów
 • Dopłata za niewykorzystane miejsce w pokoju 2-osobowym: 50 zł za dobę
 • Dopłata za segment dwupokojowy do pojedynczego wykorzystania: 80 zł za dobę
 • Istnieje możliwość przyjazdu w dzień poprzedzający turnus, po uzgodnieniu z recepcją, za dodatkową opłatą: 70 zł
 • Dopłata za apartament: 200 zł za pobyt tygodniowy
 • Opłata za pobyt zwierząt: 100 zł za 7 dni i 200 zł za 14 dni

 

 • 13 noclegów w pokojach 2,3 os.
 • pełne wyżywienie w formie serwowanej przez kelnera
 • konsultacje lekarskie na początku i końcu turnusu,
 • obsługa pielęgniarska,
 • program animacyjny,
 • 8 dni zabiegowych bez sobót, świąt i niedziel, w tym:
  • 16 zabiegów fizjoterapeutycznych,
  • zabieg ruchowy-gimnastyka poranna,
 • seanse w tężni solankowej
 • wieczorki taneczne
 • występy regionalnych grup śpiewaczych, kabarety, biesiady przy ognisku z pieczeniem kiełbasek i wiele innych.
 • bezpłatny dostęp do internetu WI-FI,
 • bezpłatny zamykany parking

 

Wszyscy Goście w czasie pobytu mogą korzystać bez dodatkowych opłat z:

 • basenu wewnętrznego z masażami wodnymi i masażerami ciśnieniowymi,
 • tężni wewnętrznej
 • sauny suchej
 • sauny na podczerwień,
 • siłowni z rowerkami, trenażerem, atlasem i bieżnią.

 

Zastrzeżenie: Świadczenia mogą nie zostać w całości zrealizowane lub mogą ulec zmianie ze względu na obostrzenia i ograniczenia, z powodów niezależnych od organizatora.

 • Opłata klimatyczna obowiązkowa wg cennika Urzędu Miejskiego, płatna w recepcji ośrodka przy zameldowaniu – 2 zł/os./dobę, renciści i emeryci oraz dzieci szkolne – 1 zł/os./dobę
 • Dodatkowo płatne: wycieczki krajowe i zagraniczne, kuligi zimą i latem.
 • turnus rozpoczyna się śniadaniem w 1-szym dniu turnusu i kończy się kolacją w ostatnim dniu turnusu.
 • Ze względu na występowanie dni świątecznych, termin wykonywania i ilość zabiegów może ulec zmianie. Zabiegi będą wykonywane w dni robocze.
 • W przypadku wystąpienia awarii i przerw technicznych basenu, tężni, saun i siłowni, nie będą udzielane dodatkowe rabaty od powyższych cen.

 

Wpis do rejestru OR: OR/24/0001/19

Wpis do rejestru OD: OD/24/0007/18 ważny do 04.11.2021

Ośrodek specjalizuje się w zapobieganiu i leczeniu chorób kręgosłupa, pomaga w usuwaniu chronicznych stanów bólowych, redukuje dolegliwości reumatyczne i zwalcza stany zapalne dróg oddechowych.

SCHORZENIA:

wady postawy, z chorobą Alzheimera, upośledzenie umysłowe, układ krążenia, układ moczowo-płciowy, układ pokarmowy, układ oddechowy, zespół Downa, zaburzenia rozwoju psychoruchowego, stwardnienie rozsiane, skolioza, kobiety po mastektomii, mózgowe porażenie dziecięce, autyzm, neurologiczne, reumatyczne, psychiczne, ruch, ruch z wózkami, schorzenia kręgosłupa, onkologiczne, padaczka

ZABIEGI:

fizykoterapia, magnetoterapia, elektroterapia, światłolecznictwo, laseroterapia, krioterapia, masaż klasyczny, hydroterapia, okłady borowinowe, terapia ultradźwiękami, inhalacje.

 

Rezerwacja jest gwarantowana po zapłacie zadatku w wysokości 20% wartości pobytu.  Zadatek należy uiścić w terminie 7 dni od daty rezerwacji.

Dopłata pomniejszona o ewentualne dofinansowanie PFRON płatna na 30 dni przed terminem turnusu.

 • Rezygnacja w terminie 30 dni lub krótszym niż 30 dni przed planowanym pobytem lub w trakcie pobytu, nie uprawnia Klienta do występowania o zwrot wpłaconych kwot.
 • Klientowi nie przysługuje zniżka ani zwrot kosztów za niewykorzystane przez niego świadczenia.

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,89% wartości imprezy w wariancie standard i 5,78% w wariancie z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi.

Opis ośrodka

Centrum Rekreacji i Rehabilitacji „Jubilat” to położony w zacisznym miejscu na zielonym, słonecznym stoku Bukowej w Wiśle (ul. Bukowa 9), nowoczesny ośrodek z basenem i komfortowymi pokojami z widokiem na góry. 

Blisko stąd do centrum (10 minut spacerem), blisko szlaków turystycznych, alejek spacerowych, Aquaparku w Hotelu Gołębiewski (5 min), dworca kolejowego i autobusowego.

Posiada 44 nowocześnie wyposażone pokoje 1 i 2os. ,segmenty dwupokojowe oraz apartamenty z pełnym węzłem sanitarnym, telefonem, radiem  i telewizorem. Pokoje 2os. posiadają balkony.

 

Pokoje jednoosobowe i dwuosobowe  składają się z przedpokoju z szafą, łazienki, oraz sypialni.

 

Apartament składa się z przestronnego przedpokoju, dużego pokoju, w którym w jednej części jest TV, telefon, balkon, radio, kanapa, dwa fotele, stół i szafka a w drugiej kanapa narożna, krzesła, stół, oraz sypialni z szerokim łóżkiem wraz z dużą szafą, a także kuchni i łazienki.

Ośrodek jest całkowicie przystosowany dla osób niepełnosprawnych, w tym na wózkach inwalidzkich, posiada podjazdy, windy osobowe i pokoje dla osób niepełnosprawnych, basen rehabilitacyjny z ciepłą wodą i windą do basenu.

Do dyspozycji Gości ośrodek posiada: kryty basen, salę do gimnastyki grupowej, siłownię – atlas, rowerki, rotorki, bieżnie, gabinety zabiegowe: do fizykoterapii, hydromasażu, wannę do kąpieli perełkowych, tężnię,  saunę – łaźnię parową, gabinety masażu, gabinet kosmetyczny, gabinet fryzjerski, kawiarnię, stoły do bilarda i ping-ponga, bibliotekę.

 

Opis miejscowości

Wisła – miasto w Beskidzie Śląskim. Jest ważnym ośrodkiem sportowym, wypoczynkowym i turystycznym. Na administracyjnym terenie miasta swoje źródła ma rzeka Wisła.

Oprócz licznych szlaków turystycznych, w okolicach Wisły wytyczono także wiele ciekawych ale łatwiejszych szlaków spacerowych. 

Ulubione miejsce turystów to deptak w centrum Wisły, bulwary nadwiślańskie i park.

Wiślańska Aleja Gwiazd Sportu upamiętnia sylwetki pochodzących z tego regionu sportowców, m.in. Adama Małysza. Warto zwiedzić skocznię narciarską Jego imienia w Wiśle Malince.

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *