Wypoczynek i zdrowie

Ustronie Morskie: Majówka nad morzem w OW „KORAB”

MAJÓWKA 2021. Ośrodek Wypoczynkowy „KORAB” w Ustroniu Morskim (około 14km od Kołobrzegu) zaprasza na solidny wypoczynek nad morzem. Obiekt wybudowany w 2011r.  Pobyty w terminie: 30.04-03.05.2021 – w cenie od 160zł/os/doba z wyżywieniem 2 posiłki dziennie (w budynku H, R). W obiekcie dwa tartanowe boiska do gry w koszykówkę i siatkówkę. Dostępne też pobyty w segmentach 4-5 osobowych.

Majówka 2021:

Termin pobytu: 30.04 – 03.05.2021r

Sprzedaż dobowa.

W BUDYNKU: H, R

 • 160 zł/os/doba – nocleg z wyżywieniem HB (dwa posiłki dziennie)
 • 130 zł/os/doba – nocleg ze śniadaniem bufetowym
 
SEGMENT 4-OSOBOWY:
 • 300 zł/doba – nocleg bez wyżywienia – (noclegi dla 4 osób) – opłata za cały segment
 • obowiązkowo należy wykupić minimum 1 posiłek dziennie dla każdej osoby w segmencie
 
SEGMENT 5-OSOBOWY:
 • 370 zł/doba – nocleg bez wyżywienia – (noclegi dla 5 osób) – opłata za cały segment
 • obowiązkowo należy wykupić minimum 1 posiłek dziennie dla każdej osoby w segmencie

Zakwaterowanie w pokoju 1 osobowym – dopłata 30%

 

W cenie pakietu:

 • noclegi i wyżywienie zgodnie z wybraną opcją

Opłata klimatyczna – płatna w Ośrodku. W 2020r – 2 zł/dobę/osobę ; dzieci 1 zł/os/doba.

Pobyt od 17:00 w dniu przyjazdu do 13:00 w dniu wyjazdu.

Ośrodek sezonowy – czynny od maja do połowy października.

W Ośrodku nie ma możliwości przyjmowania zwierząt.

 Zaliczka 30%, płatna w ciągu 3 dni roboczych od dnia otrzymania umowy.

Dopłata na 30 dni przed turnusem. Jeżeli rezerwacja jest dokonywana na mniej, niż 30 dni przed terminem rozpoczęcia wczasów, wymagana jest pełna wpłata.

Jeżeli faktura za pobyt ma być wystawiona na firmę, konieczne jest podanie danych firmy przed wpłatą zaliczki.

 1. Klient może odstąpić od umowy (rezygnacja) w każdym czasie, składając pisemne oświadczenie o odstąpieniu osobiście, mailem lub listem poleconym.
 2. Za datę rezygnacji uznaje się datę złożenia stosownego oświadczenia przez Klienta Organizatorowi lub jego Agentowi lub datę otrzymania pisemnego oświadczenia.
 3. Jeżeli Klient odstępuje od umowy z przyczyn leżących po jego stronie, w tym, między innymi z powodu: niedotrzymania nieokreślonych w umowie terminów płatności, niedostarczenia dokumentów, choroby, nieprzybycia na miejsce zbiórki, innych przypadków losowych, Klienta obciążają koszty rezygnacji poniesione przez Organizatora.
 4. Minimalny stały koszt rezygnacji wynosi 100 zł. Ponadto, tytułem naprawienia udokumentowanej szkody powstałej wskutek odstąpienia przez Klienta od umowy, Organizator może obciążyć Klienta obowiązkiem pokrycia do 90 % ceny imprezy. Zwrot kwot wpłaconych przez Klienta, następuje niezwłocznie. Do zwracanych kwot nie są doliczane odsetki.
 5. Jeżeli rezygnacja z uczestnictwa w imprezie następuje po rozpoczęciu imprezy, Organizator dokona zwrotu wpłaconych kwot pomniejszonych o wartość usług wykorzystanych przez Klienta.
 6. Organizator może z własnej inicjatywy, lub na wniosek Klienta odstąpić od obciążania Klienta
  kwotami określonymi w pkt.  4 w przypadku odstąpienia od umowy spowodowanego siłą
  wyższą.
 7. Organizator zaleca zawarcie przez Klienta umowy ubezpieczenia od ponoszenia kosztów rezygnacji z udziału w imprezie turystycznej.

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,89% wartości imprezy w wariancie standard i 5,78% w wariancie z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi.

Informacje na temat ubezpieczenia, na życzenie Klienta, wysyłamy mailem.

Opis ośrodka

Ośrodek Wypoczynkowy „KORAB”:   obiekt wybudowany w 2011 roku. Dysponuje prawie 200 miejscami noclegowymi, własną stołówką oraz kawiarnią. Na terenie obiektu znajdują się:

 • dwa nowoczesne tartanowe boiska do gry w kosza oraz do gry w siatkówkę
 • stół do ping-ponga
 • plac zabaw dla dzieci
 • miejsca parkingowe dla około 60 samochodów

Położenie:  ośrodek położony w samym centrum miasta, w odległości 20 m od morza w sąsiedztwie wydm oraz przystani rybackiej.

Zakwaterowanie:

Budynek hotelowy z recepcją i stołówką:

 • na parterze do dyspozycji gości kawiarnia z recepcją oraz własna stołówka.
 • na piętrze budynku znajduje się 8 pokoi hotelowych w tym: 2 pokoje 4 osobowe, 2 pokoje 3 osobowe, 4 pokoje apartamentowe 3 osobowe, każdy pokój z balkonem, TV, lodówką, radiem, czajnikiem oraz podstawową zastawą kawową.

Budynek hotelowy: nowoczesny 2 -kondygnacyjny obiekt hotelowy z 16 pokojami 2 osobowymi,16 pokojami 3 osobowymi oraz 4 pokojami typu studio dla 4 osób, każdy pokój posiada własny balkon lub taras.
Domki szeregowe: w pobliżu budynku hotelowego usytuowane są dwa segmenty składające się z 4 dwupoziomowych szeregowych domków 5 -osobowych i 4 domków 4 osobowych każdy. Na parterze znajduje się salonik z TV, radiem, łazienką z kabiną natryskową i wc, aneksem kuchennym wyposażonym w lodówkę, kuchenkę mikrofalową oraz podstawowe naczynia kuchenne. Na piętrze dwie sypialnie.

Opis miejscowości

USTRONIE MORSKIE: to miejscowość położona nad otwartym morzem, około 14 km od Kołobrzegu. W Ustroniu Morskim znajduje się Centrum Rekreacji i Sportu z basenem odkrytym, basenem krytym ze zjeżdżalnią, sauną, biczami wodnymi a także kręgielnia i korty tenisowe. Największym jednak atutem regionu jest rozciągająca się na długości 10 km piaszczysta plaża.  Warto zobaczyć dwa mola wybiegające ponad 100 m w morze, latarnię morską w Gąskach, zabytki Kołobrzegu, plenery rzeźbiarskie.

Okoliczne atrakcje:

 • Molo spacerowe – dużą atrakcję stanowią 2 mola (w Ustroniu i Sianożętach) wybiegające w morze na ponad 100 metrów
 • Najstarsze dęby w Polsce – „Bolesław” – 800 lat i „Warcisław” – 640 lat. Do tych dębów został wytyczony błękitny szlak turystyczny z Ustronia Morskiego. –
 • Latarnia w Gąskach – zbudowana w 1878r. ma wysokość 50,2 m (druga pod względem wysokości na polskim wybrzeżu) i jest udostępniona do zwiedzania.
 • Lotnisko w Bagiczu – Aeroklub Bałtycki znajduje się na terenie poradzieckiego lotniska w Bagiczu. Organizowane są tutaj loty widokowe motolotnią.
 • Konie – ośrodek jeździecki ERANIA w Malechowie k/Kukinii dysponuje krytą ujeżdżalnią, dwoma parkurami oraz ogromnym 50 – hektarowym terenem przeznaczonym w całości dla pasjonatów jazdy konnej.

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *