Wypoczynek i zdrowie

MIELNO: WIOSNA, JESIEŃ nad morzem w OW „Słoneczny Brzeg”

WIOSNA, JESIEŃ – Ośrodek wypoczynkowy „Słoneczny Brzeg” w Mielnie zaprasza na promocyjne, tygodniowe pobyty. PROMOCJA PRZEZNACZONA dla: Seniorów, Studentów oraz Rodziców z Dziećmi. Pobyt 7 dniowy w 2021r – w cenie od 630 zł/os. W cenie m.in wyżywienie 3x razy dziennie oraz atrakcje integracyjne. Ośrodek sezonowy – czynny od maja do połowy października.

7-dniowy promocyjny turnus nad morzem przeznaczony dla:

 • Promocja „Senior z Naturą” dotyczy osób, które ukończyły 60 lat oraz emerytów i rencistów.
 • Promocja „Student z Naturą” dotyczy studentów wszystkich szkół wyższych.
 • Promocja „Rodzice i dzieci z Naturą” dotyczy matek, ojców oraz prawnych opiekunów dzieci własnych i przysposobionych w wieku do 18 lat.

TERMINY:  do poniedziałku do niedzieli

WIOSNA 2021 – 6 noclegów – wyżywienie 3x dziennie

SEZON: TERMIN: CENA: ZAKWATEROWANIE:
SEZON B

03.05 - 30.05.2021

684 zł/os
630 zł/os
756 zł/os

BUDYNEK A, C
BUDYNEK D, E
BUDYNEK B
SEZON A:
31.05 - 25.06.2021

756 zł/os
702 zł/os
828 zł/os

BUDYNEK A, C
BUDYNEK D, E
BUDYNEK B

JESIEŃ 2021 – 6 noclegów – wyżywienie 3x dziennie

SEZON: TERMIN: CENA: ZAKWATEROWANIE:
SEZON A

30.08 - 26.09.2021

756 zł/os
756 zł/os
828 zł/os

BUDYNEK A, C
BUDYNEK D, E
BUDYNEK B

Możliwość „przednoclegu” w promocyjnej cenie 60 zł (wiosna) oraz 65 zł (jesień) od osoby – (wówczas zakwaterowanie od godz.18.00).

W przypadku niewykorzystanych miejsc przy zakupie pokoju 2 lub więcej osobowego, jako 1 osobowego dopłata wynosi 10% ceny usługi hotelowej.

Dzieci do lat 3 w pokoju, w którym nie ma dla dziecka odrębnego miejsca do spania i dziecko nie korzysta z odrębnego miejsca przy stole w jadalni: 20 zł/doba – opłata zryczałtowana.

Dzieci w wieku do lat 10 – z małą porcją wyżywienia: zniżka 20 zł/doba od ceny podstawowej.

Osoba dodatkowo zakwaterowana w pokoju (dostawka lub wspólne spanie): zniżka 50% od ceny podstawowej.

 

 • 6 noclegów zgodnie w wybranym standardem
 • pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
 • słodki poczęstunek (lampka wina, ciasto)
 • możliwość integracji z innymi gośćmi ośrodka podczas, popołudniowych spotkań, porannego spaceru Nordic Walking
 • grill (grupy zorganizowane)

 

Opłata klimatyczna – płatna w Ośrodku. W 2021r – 2,4 zł/dobę/osobę

Pobyty od poniedziałku do niedzieli.

Wyżywienie: od obiadu do śniadania

Doba hotelowa (pobyty 6-noclegów) : 11:00-11:00

Ośrodek sezonowy: od maja do połowy października.

Oferta nie obowiązuje w czasie: Świąt Wielkanocnych, Świąt Bożego Narodzenia, Sylwestra, długich weekendów, ferii zimowych i wakacji.

Zwierzęta – ośrodek nie przyjmuje zwierząt.

Parking przy ośrodku wyłącznie dla gości ośrodka, bezpłatny, niestrzeżony.

W ośrodku obowiązują firmowe opaski na rękę.

Wypożyczenie łóżeczka turystycznego gratis.

Na terenie ośrodka mogą przebywać grupy kolonijne.

 

 Zaliczka 30%, płatna w ciągu 3 dni roboczych od dnia otrzymania umowy.

Dopłata na 30 dni przed turnusem. Jeżeli rezerwacja jest dokonywana na mniej, niż 30 dni przed terminem rozpoczęcia wczasów, wymagana jest pełna wpłata.

Jeżeli faktura za pobyt ma być wystawiona na firmę, konieczne jest podanie danych firmy przed wpłatą zaliczki.

 1. Klient może odstąpić od umowy (rezygnacja) w każdym czasie, składając pisemne oświadczenie o odstąpieniu osobiście, mailem lub listem poleconym.
 2. Za datę rezygnacji uznaje się datę złożenia stosownego oświadczenia przez Klienta Organizatorowi lub jego Agentowi lub datę otrzymania pisemnego oświadczenia.
 3. Jeżeli Klient odstępuje od umowy z przyczyn leżących po jego stronie, w tym, między innymi z powodu: niedotrzymania nieokreślonych w umowie terminów płatności, niedostarczenia dokumentów, choroby, nieprzybycia na miejsce zbiórki, innych przypadków losowych, Klienta obciążają koszty rezygnacji poniesione przez Organizatora.
 4. Minimalny stały koszt rezygnacji wynosi 100 zł. Ponadto, tytułem naprawienia udokumentowanej szkody powstałej wskutek odstąpienia przez Klienta od umowy, Organizator może obciążyć Klienta obowiązkiem pokrycia do 90 % ceny imprezy. Zwrot kwot wpłaconych przez Klienta, następuje niezwłocznie. Do zwracanych kwot nie są doliczane odsetki.
 5. Jeżeli rezygnacja z uczestnictwa w imprezie następuje po rozpoczęciu imprezy, Organizator dokona zwrotu wpłaconych kwot pomniejszonych o wartość usług wykorzystanych przez Klienta.
 6. Organizator może z własnej inicjatywy, lub na wniosek Klienta odstąpić od obciążania Klienta
  kwotami określonymi w pkt.  4 w przypadku odstąpienia od umowy spowodowanego siłą
  wyższą.
 7. Organizator zaleca zawarcie przez Klienta umowy ubezpieczenia od ponoszenia kosztów rezygnacji z udziału w imprezie turystycznej.

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,89% wartości imprezy w wariancie standard i 5,78% w wariancie z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi.

Informacje na temat ubezpieczenia, na życzenie Klienta, wysyłamy mailem.

Opis ośrodka

Położenie „Słoneczny Brzeg” usytuowany jest pomiędzy Mielnem a Unieściem, przy ulicy wiodącej wprost na plażę, około 120 m od morza i szerokiej, piaszczystej plaży oraz 150 m od Jeziora Jamno.

Blisko jest stąd zarówno do plaży jak i głównej ulicy, przy której skupia się życie tego turystycznego miasteczka. W odległości 1km od ośrodka zlokalizowana jest stara przystań rybacka, gdzie zawsze można zjeść świeżą rybę.

Położenie budynków mieszkalnych  na dużym, zadrzewionym terenie, zapewnia ciszę i dobre warunki wypoczynku.

Ośrodek Wypoczynkowy „Słoneczny Brzeg” jest położony na terenach trawiastych, pośród drzew i łagodnych pagórków. Całość jest ogrodzona i dozorowana przez całą dobę.

Atrakcje dla Gości:

 • wypożyczalnia rowerów turystycznych,
 • cotygodniowe biesiady regionalne,
 • wieczorki taneczne,
 • wycieczki do wybranych pałaców w okolicy.

Ośrodek dysponuje  boiskami sportowymi, miejscem na ognisko, sprzętem do grillowania , stołami do ping-ponga. Dla dzieci przygotowano 2 place zabaw.

Parking: przy ośrodku – bezpłatny, niestrzeżony, wyłącznie dla gości ośrodka. Parking strzeżony  – oddalony 2 km od ośrodka.

Zakwaterowanie: Ośrodek dysponuje około 250 miejscami noclegowymi w 5 budynkach (A, B, C, D, E)

Pokoje 2, 3, 4 i 5 -osobowe– wszystkie z łazienkami, TV oraz czajnikiem. Większość pokoi posiada własne balkony. W budynku A, B – pokoje posiadają lodówki. WiFi dostępne w całym obiekcie. W budynku A, C, E – zlokalizowane są pokoje 3,4-osobowe. Ośrodek posiada własną stołówkę w której przygotowuje smaczne domowe posiłki.

Opis miejscowości

Mielno: to znany i lubiany nadmorski kurort, położony między Bałtykiem a jeziorem Jamno. Ładna plaża z wysokimi wydmami to niewątpliwy atut tego miejsca. Atrakcją turystyczną jest m.in. kanał łączący Jezioro Jamno z Bałtykiem. Dzięki swojemu położeniu, Mielno jest dobrą bazą wypadową na wycieczki do Słowińskiego Parku Narodowego, na wyspę Bornholm, do Kołobrzegu czy urokliwego Darłowa.

Odległość od Koszalina wynosi 12 km

Okoliczne atrakcje:

 • Droga z Mielna do Mielenka – biegnie wzdłuż alei ponad 150–letnich lip.
 • Jezioro Jamno – połączone z Morzem Bałtyckim poprzez kanał zwany Jamieńskim Nurtem, który znajduje się ok. 2 km za Unieściem
 • Kanał zwany Nurtem Jamneńskim – ma długość pół kilometra, łączy jezioro Jamno z Bałtykiem. Znajduje się na trasie z Unieścia do Łaz. Powstał w 1890 roku, kiedy to w wyniku sztormu zamknięta została mierzeja pod Łazami.
 • Latarnia morska w Gąskach -została zbudowana w czasie zimy na przełomie 1877/78r., mierzy 50,2 m. wysokości i jest drugą co do wielkości latarnią morską w Polsce.
 • Pomnik Jelenia w Mielnie
 • Pomnik Morsa – położony przy głównym wejściu na plażę (ul. Kościuszki) , jest symbolem organizowanych w Mielnie od 2004 roku Międzynarodowych Zlotów Morsów, na które przybywają tysiące miłośników zimowych kąpieli.
 • Przystanie rybackie, urokliwe tawerny, wędzarnie i bary

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *