Wypoczynek i zdrowie

MIELNO: WIOSNA i JESIEŃ nad morzem w OW „Słoneczny Brzeg”

WIOSNA i JESIEŃ  2024 – Ośrodek wczasowy „Słoneczny Brzeg” w Mielnie zaprasza na nadmorski relaks i wypoczynek. PAKIET WIOSNA:  pobyt 7 dniowy (6 noclegów, wyżywienie 2x dziennie) –  990 zł/os. – w sezonie niskim, w pokoju 2 os. standard. Dostępne są także pobyty 5-dniowe. PROMOCJA JESIEŃ:  pobyt 7 dniowy (6 noclegów, wyżywienie 2x dziennie) –  1100 zł/os. – w sezonie niskim, w pokoju 2 os. standard.

PAKIETY WIOSNA 2024

Termin:

05.05 – 31.05.2024

 • 7 dni (6 noclegów): 990 zł/os.  – pokój standard w budynkach A, B, C, D, E.
 • 5 dni (4 noclegi): 700 zł/os.  – pokój standard w budynkach A, B, C, D, E.

 

31.05 – 29.06.2024

 • 7 dni (6 noclegów): 1100 zł/os. – pokój standard w budynkach A, B, C. D, E.
 • 5 dni (4 noclegi):  750 zł/os. – pokój standard w budynkach A, B, C, D, E

PROMOCJA JESIEŃ 2024

Termin:

31.08 – 30.09.2024

 • 7 dni (6 noclegów): 1100 zł/os.  – pokój standard w budynkach A, B, C, D, E.
 • 5 dni (4 noclegi): 760 zł/os.  – pokój standard w budynkach A, B, C, D, E.

Oferta ważna na dzień 13.12.2023. Może ulec zmianie.

 • Parking – 10 zl/doba
 • Dziecko do lat 3 bez świadczeń – pobyt nieodpłatny
 • Dziecko od 4 do lat 10 – zniżka 15%
 • Dopłata przy zakwaterowaniu 1 osoby w pokoju dwu i trzyosobowym – 20% ceny pakietu za każde niewykorzystane miejsce
 • Brak możliwości sprzedaży pokoi czteroosobowych dla jednej osoby
 • Przy zakwaterowaniu minimum 2 osób w pokoju 3 osobowym lub minimum 3 osób w pokoju 4 os. dopłaty za wolne miejsca w pokoju nie są pobierane
 • W przypadku zakwaterowania w pokoju mniejszej liczby osób niż wymagane minimum (np. 2 osób w pokoju 4os.) dopłata 15% ceny pakietu za każde niewykorzystane miejsce
 • Brak możliwości zakupu samej usługi hotelowej, bez wyżywienia
 • Zwierzęta przyjmowane są odpłatnie – 35zł/doba, po wcześniejszym uzgodnieniu.
 • Przy pobytach na dowolną liczbę dni (z cennika dobowego) możliwy pobyt z samymi śniadaniami. Pakiety tylko z HB.
 • zakwaterowanie
 • wyżywienie: śniadania (bufet) i obiadokolacje (serwowane)
 • słodki poczęstunek
 • ubezpieczenie NNW
 • podatek VAT
 • korzystanie z infrastruktury ośrodka
 • atrakcje oferowane przez ośrodek w danym terminie

Opłata klimatyczna – płatna w Ośrodku. W 2023r – 2,8 zł/dobę/osobę

Wyżywienie: od obiadokolacji do śniadania. Doba hotelowa: 15:00-11:00

Śniadania: bufet 8:00-10:00. Obiadokolacje: serwowane 16:00-18:00.

Ośrodek sezonowy.

W ośrodku obowiązują firmowe opaski na rękę.

Wypożyczenie łóżeczka turystycznego gratis.

Na terenie ośrodka mogą przebywać grupy kolonijne.

 Zaliczka 30%, płatna w ciągu 3 dni roboczych od dnia otrzymania umowy.

Dopłata na 30 dni przed turnusem. Jeżeli rezerwacja jest dokonywana na mniej, niż 30 dni przed terminem rozpoczęcia wczasów, wymagana jest pełna wpłata.

Jeżeli faktura za pobyt ma być wystawiona na firmę, konieczne jest podanie danych firmy przed wpłatą zaliczki.

aktualizacja dnia: 01.08.2022

 1. Klient może odstąpić od umowy, lub ją rozwiązać(rezygnacja) w każdym czasie przed jej rozpoczęciem. Za datę rezygnacji uznaje się datę złożenia stosownego oświadczenia przez Klienta Organizatorowi lub jego Agentowi lub datę otrzymania oświadczenia
 2. Jeżeli Klient odstępuje od umowy lub ją rozwiązuje z przyczyn leżących po jego stronie, w tym, między innymi z powodu: niedotrzymania nieokreślonych w umowie terminów płatności, niedostarczenia dokumentów, choroby, nieprzybycia na miejsce zbiorki, innych przypadków losowych, Klienta obciążają koszty rezygnacji poniesione przez Organizatora.
 3. Koszty rezygnacji przedstawiają się następująco:
  1. do 30 dni przed rozpoczęciem imprezy ‐ opłata manipulacyjna 200 zł
  2. od 29 do 15 dni przed rozpoczęciem imprezy ‐ 50% ogólnego kosztu
  3. od 14 do 8 dni przed rozpoczęciem imprezy – 70% ogólnego kosztu
  4. od 7 dni przed rozpoczęciem imprezy i później ‐ 90% ogólnego kosztu
 4. Zwrot kwot wpłaconych przez Klienta, następuje niezwłocznie. Do zwracanych kwot nie są doliczane odsetki.
 5. Organizator może z własnej inicjatywy, lub na wniosek Klienta odstąpić od obciążania Klienta kwotami określonymi w pkt. V – 5w przypadku odstąpienia od umowy spowodowanego siłą wyższą.
 6. Klient może odstąpić od umowy przed rozpoczęciem imprezy turystycznej bez ponoszenia opłaty za odstąpienie w przypadku wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności występujących w miejscu docelowym lub jego najbliższym sąsiedztwie, które mają znaczący wpływ na realizację imprezy turystycznej lub przewóz Klientów do miejsca docelowego. Klient może żądać wyłącznie zwrotu wpłat dokonanych z tytułu imprezy turystycznej, bez odszkodowania lub zadośćuczynienia w tym zakresie.

 

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,89% wartości imprezy w wariancie standard i 5,78% w wariancie z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi.

Informacje na temat ubezpieczenia, na życzenie Klienta, wysyłamy mailem.

Opis ośrodka

Położenie „Słoneczny Brzeg” usytuowany jest pomiędzy Mielnem a Unieściem, przy ulicy wiodącej wprost na plażę, około 120 m od morza i szerokiej, piaszczystej plaży oraz 150 m od Jeziora Jamno.

Blisko jest stąd zarówno do plaży jak i głównej ulicy, przy której skupia się życie tego turystycznego miasteczka. W odległości 1km od ośrodka zlokalizowana jest stara przystań rybacka, gdzie zawsze można zjeść świeżą rybę.

Położenie budynków mieszkalnych  na dużym, zadrzewionym terenie, zapewnia ciszę i dobre warunki wypoczynku.

Ośrodek Wypoczynkowy „Słoneczny Brzeg” jest położony na terenach trawiastych, pośród drzew i łagodnych pagórków. Całość jest ogrodzona i dozorowana przez całą dobę.

Atrakcje dla Gości:

 • wypożyczalnia rowerów turystycznych,
 • cotygodniowe biesiady regionalne,
 • wieczorki taneczne,
 • wycieczki do wybranych pałaców w okolicy.

Ośrodek dysponuje  boiskami sportowymi, miejscem na ognisko, sprzętem do grillowania , stołami do ping-ponga. Dla dzieci przygotowano 2 place zabaw.

Parking: przy ośrodku – bezpłatny, niestrzeżony, wyłącznie dla gości ośrodka. Parking strzeżony  – oddalony 2 km od ośrodka.

Zakwaterowanie: Ośrodek dysponuje około 250 miejscami noclegowymi w 5 budynkach (A, B, C, D, E)

Pokoje 2, 3, 4 i 5 -osobowe– wszystkie z łazienkami, TV oraz czajnikiem. Większość pokoi posiada własne balkony. W budynku B – pokoje posiadają lodówki. WiFi dostępne w całym obiekcie. W budynku A, C, E – zlokalizowane są pokoje 3,4-osobowe. Ośrodek posiada własną stołówkę w której przygotowuje smaczne domowe posiłki.

Opis miejscowości

Mielno: to znany i lubiany nadmorski kurort, położony między Bałtykiem a jeziorem Jamno. Ładna plaża z wysokimi wydmami to niewątpliwy atut tego miejsca. Atrakcją turystyczną jest m.in. kanał łączący Jezioro Jamno z Bałtykiem. Dzięki swojemu położeniu, Mielno jest dobrą bazą wypadową na wycieczki do Słowińskiego Parku Narodowego, na wyspę Bornholm, do Kołobrzegu czy urokliwego Darłowa.

Odległość od Koszalina wynosi 12 km

Okoliczne atrakcje:

 • Droga z Mielna do Mielenka – biegnie wzdłuż alei ponad 150–letnich lip.
 • Jezioro Jamno – połączone z Morzem Bałtyckim poprzez kanał zwany Jamieńskim Nurtem, który znajduje się ok. 2 km za Unieściem
 • Kanał zwany Nurtem Jamneńskim – ma długość pół kilometra, łączy jezioro Jamno z Bałtykiem. Znajduje się na trasie z Unieścia do Łaz. Powstał w 1890 roku, kiedy to w wyniku sztormu zamknięta została mierzeja pod Łazami.
 • Latarnia morska w Gąskach -została zbudowana w czasie zimy na przełomie 1877/78r., mierzy 50,2 m. wysokości i jest drugą co do wielkości latarnią morską w Polsce.
 • Pomnik Jelenia w Mielnie
 • Pomnik Morsa – położony przy głównym wejściu na plażę (ul. Kościuszki) , jest symbolem organizowanych w Mielnie od 2004 roku Międzynarodowych Zlotów Morsów, na które przybywają tysiące miłośników zimowych kąpieli.
 • Przystanie rybackie, urokliwe tawerny, wędzarnie i bary

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Dodaj komentarz