Wypoczynek i zdrowie

MIĘDZYZDROJE: Sylwester w domach wczasowych „Polonia” i „Victoria”

Odpocznij nad morzem, przyjedź na SYLWESTRA do Międzyzdrojów i naładuj swoje siły witalne pozytywną dawką energii. Przekonaj się sam jak dobroczynny wpływ na zdrowie ma morskie powietrze. 3-dniowy pakiet Sylwestrowy (dowolnie wybrane dni w terminie: 29.12.202203.01.2023) z pełnym wyżywieniem i kolacją sylwestrową w cenie od 1140 zł/os. Dostępne także pakiety 5 i 7-dniowe. Dzieci do 3 lat bezpłatnie.

Sylwester w Międzyzdrojach w DW Polonia i Victoria 2022/2023

Zapraszamy do powitania Nowego Roku 2023 nad morzem Bałtyckim!

Ceny i terminy:

 • Pakiet 3 dniowy1140 zł/os (wybrane 3 dni w przedziale od 29.12.2022 do 03.01.2023 r.)
 • Pakiet 5 dniowy1690 zł/os (wybrane 5 dni w przedziale od 27.12.2022 do 05.01.2022 r.)
 • Pakiet 7 dniowy2130 zł/os (wybrane 7 dni w przedziale od 27.12.2022 do 07.01.2023 r.)
 • Nocleg ze śniadaniem: 310 zł/os (minimum 3 noclegi), możliwość domówienia dodatkowych posiłków
 • Zwierzęta są przyjmowane za odpłatnością: od 15 zł/dobę (wybrane pokoje, konieczność ustalenia w trakcie rezerwacji)
 • Opłata za parking: 30 zł/doba
 • Nocleg ze śniadaniem w okresie sylwestrowym: 310 zł/doba (minimum 3 noclegi). Możliwość zamówienia dodatkowego wyżywienia:
  • obiad: 45 zł/os
  • kolacja: 40 zł/os
  • kolacja sylwestrowa: 100 zł/os
 • zakwaterowanie w pokojach 1, 2 i 3 osobowych z TV i bezpłatnym dostępem do internetu WiFi
 • śniadania w formie bufetu szwedzkiego
 • obiady
 • kolację sylwestrową
 • dzieci do lat 3 bezpłatnie

 

Uwaga: wyżywienie będzie tylko i wyłącznie dostępne w DW Polonia. Osoby zakwaterowane w D.W. Victoria będą się stołować w D.W. Polonia – do przejścia poniżej 100m.

opłata klimatyczna płatna na miejscu w ośrodku – 2,5zł/os/doba (w 2022r).

Doba hotelowa: 16:00 – 12:00.

Pobyt rozpoczyna się kolacją pierwszego dnia pobytu, a kończy się śniadaniem ostatniego dnia.

Wpłata 30% w BT Amitur w ciągu 3 dni od daty rezerwacji.

Dopłata 70% w BT Amitur na 14dni przed rozpoczęciem pobytu.

Faktury wystawia BT Amitur.

WARUNKI ZWROTÓW: 

Klient może odstąpić od Umowy w każdym czasie przed jej rozpoczęciem za zapłatą opłaty za odstąpienie od Umowy, w terminie:
   a. do 30 dni do rozpoczęcia świadczenia Usług w kwocie 10 % Ceny;
   b. od 29 do 7 dni do rozpoczęcia świadczenia Usług w kwocie 50% Ceny
   c. 6 dni do rozpoczęcia świadczenia Usług w kwocie 100 % Ceny (dalej jako: „Opłata za odstąpienie”).

Opłata za odstąpienie podlega potrąceniu z wpłaty dokonanej przez Klienta.

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,89% wartości imprezy w wariancie standard i 5,78% w wariancie z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi.

Informacje na temat ubezpieczenia, na życzenie Klienta, wysyłamy mailem.

Opis ośrodka

D.W. Polonia jest obiektem, zabytkowym, który przeszedł gruntowną renowację, dzięki czemu w chwili obecnej jest w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Budynek mieści się we wschodniej części promenady nadmorskiej, w odległości zaledwie ok 50 metrów od brzegu morza.

Goście wypoczywający w DW Polonia mają do dyspozycji 50 miejsc noclegowych w przestronnych i dobrze wyposażonych pokojach jedno-, dwu- i trzy-osobowych. Na wyposażeniu każdego pokoju znajduje się radio, telewizor z możliwością odbioru telewizji cyfrowej, lodówka oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Goście wypoczywający w DW Polonia mają do dyspozycji parking zlokalizowany przy obiekcie.

Dom Wczasowy Victoria stanowi perłę wśród obiektów wypoczynkowych jakie posiada FWP w Międzyzdrojach. Jest to budynek zabytkowy, charakterem wykonania nawiązujący do dawnych, powojennych budowli, z których niegdyś słynęły Międzyzdroje. W roku 2013 budynek został poddany gruntownej modernizacji, dzięki której pokoje zyskały wysoki standard, przy jednoczesnym utrzymaniu wyjątkowego klimatu. Jest usytuowany bezpośrednio przy promenadzie nadmorskiej. Do zejścia na plażę z budynku jest zaledwie ok 50 metrów.

W DW Victoria znajdują się miejsca dla 41 osób w pokojach jedno-, dwu- i trzy-osobowych, a także w dwóch apartamentach. Z pokojów, z których okna wychodzą w kierunku zachodnim goście mają przepiękny widok na morze. Każdy z pokoi jaki jest do dyspozycji dla gości wyposażony jest w telewizor z dostępem do telewizji cyfrowej, łazienkę z prysznicem, a także bezprzewodowy dostęp do internetu. Standardem są duże i wygodne łóżka zapewniające odpowiedni wypoczynek i relaks.

Opis miejscowości

MIĘDZYZDROJE: to plaże na wybrzeżu klifowym, dzika przyroda, sięgające 300 metrów w morze nowoczesne molo, pole golfowe, muzeum figur woskowych, nadmorska Promenada Gwiazd z chodnikiem na którym co roku odciski swych dłoni zostawiają polscy aktorzy i twórcy filmowi, liczne imprezy kulturalne i rozrywkowe, festiwale, koncerty oraz występy największych artystów sceny.W lipcu odbywa się w Międzyzdrojach prestiżowa impreza pod nazwą „Festiwal Gwiazd„.

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Dodaj komentarz