Wypoczynek i zdrowie

MIĘDZYZDROJE: Święta Bożego Narodzenia w domach wczasowych „Polonia” i „Victoria”

Zapraszamy Państwa do spędzenie rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia 2022r w Międzyzdrojach. Przekonajcie się sami jak dobroczynny wpływ na zdrowie ma zimowe morskie powietrze. Dowolnie wybrane: 3, 5 lub 7-dniowe pakiety w terminie 19.12 – 28.12.2022 z pełnym wyżywieniem, uroczystą kolacją wigilijną, świątecznym menu  już od 1080 zł/os. Dzieci do 3 lat bezpłatnie.

Święta Bożego Narodzenia w Międzyzdrojach

Domy wczasowe „Polonia” oraz „Victoria” zapraszają Państwa do spędzenia tegorocznych, wyjątkowych Świąt Bożego Narodzenia nad morzem. Dla Gości przygotowane zostały atrakcje pozwalające spędzić ten wyjątkowy czas w miłej i rodzinnej atmosferze. Okres świąteczny to również doskonała okazja do kilku dni wypoczynku oraz relaksu po trudach i zmartwieniach w pracy i życiu codziennym – a nic tak nie relaksuje jak szum morza i powiew świeżego, morskiego powietrza !

Pakiety 3, 5 i 7 dniowe w terminie od 19.12.2022 do 28.12.2022 r.

Ceny i terminy:  

  • Cena pakietu 7-dniowego: 2030 zł/os – dowolnie wybrane 7 dni między 19.12 – 28.12.2022r
  • Cena pakietu 5-dniowego: 1590 zł/os – dowolnie wybrane 5 dni między 20.12 – 28.12.2022r
  • Cena pakietu 3-dniowego: 1080 zł/os – dowolnie wybrane 3 dni między 22.12 – 27.12.2022r
  • Nocleg ze śniadaniem: 310 zł/os (minimum 3 noclegi), możliwość domówienia dodatkowych posiłków
 • Zwierzęta są przyjmowane za odpłatnością: od 15 zł/dobę (wybrane pokoje, konieczność ustalenia podczas rezerwacji)
 • Opłata za parking: 30 zł/doba
 • Nocleg ze śniadaniem w okresie świątecznym: 310 zł/doba (minimum 3 noclegi). Możliwość zamówienia dodatkowego wyżywienia:
  • obiad: 45 zł/os
  • kolacja: 40 zł/os
  • kolacja Wigilijna: 100 zł/os

Oferta ważna na dzień: 02.12.2022. Może ulec zmianie.

 • zakwaterowanie w pokojach 1-, 2-, i 3- osobowych z łazienkami i TV oraz bezpłatnym dostępem do WiFi
 • całodzienne wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje)
 • Uroczysta kolacja wigilijna z opłatkiem i wspólnym kolędowaniem
 • Świąteczne menu w dniach 25.12 oraz 26.12.2022
 
Uwaga: wyżywienie będzie tylko i wyłącznie dostępne w DW Polonia. Osoby zakwaterowane w D.W. Victoria będą się stołować w D.W. Polonia – do przejścia poniżej 100m.
 

Opłata klimatyczna płatna na miejscu w ośrodku – 2,5 zł/os/doba. (w 2022r)

Parking: 30 zł/doba.

Doba hotelowa trwa od godziny 16:00 do godziny 12:00.

Pierwszym świadczeniem jest kolacja w dniu przyjazdu, ostatnim śniadanie w dniu wyjazdu.

Zadatek w wysokości 30% ceny turnusu płatny w ciągu 3 dni roboczych od dnia otrzymania umowy.

Dopłata  na 14dni przed rozpoczęciem pobytu.

Aby otrzymać fakturę na firmę (a nie na osobę fizyczną) trzeba podać dane firmy (nazwa, adres, NIP) najpóźniej w dniu wpłacenia zadatku.

Klient może odstąpić od Umowy, poprzez złożenie pisemnego oświadczenia, w każdym czasie przed jej rozpoczęciem za zapłatą opłaty za odstąpienie od Umowy, w terminie:
   a. do 30 dni do rozpoczęcia świadczenia Usług w kwocie 10 % Ceny;
   b. od 29 do 7 dni do rozpoczęcia świadczenia Usług w kwocie 50% Ceny
   c. 6 dni do rozpoczęcia świadczenia Usług w kwocie 100 % Ceny (dalej jako: „Opłata za odstąpienie”).

Opłata za odstąpienie podlega potrąceniu z wpłaty dokonanej przez Klienta.

Klent może odstąpić od Umowy przed rozpoczęciem imprezy turystycznej bez ponoszenia Opłaty za odstąpienie w przypadku wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności występujących w miejscu docelowym lub jego najbliższym sąsiedztwie, które mają znaczący wpływ na realizację imprezy turystycznej lub przewóz klientów do miejsca docelowego. Klient moze żądać wyłącznie zwrotu wpłat dokonanych z tytułu imprezy turystycznej, bez odszkodowania lub zadośćuczynienia w tym zakresie.

 

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,89% wartości imprezy w wariancie standard i 5,57% w wariancie z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi.

Informacje na temat ubezpieczenia, na życzenie Klienta, wysyłamy mailem.

Opis ośrodka

D.W. Polonia

jest obiektem, zabytkowym, który przeszedł gruntowną renowację, dzięki czemu w chwili obecnej jest w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Budynek mieści się we wschodniej części promenady nadmorskiej, w odległości zaledwie ok 50 metrów od brzegu morza.

Goście wypoczywający w DW Polonia mają do dyspozycji 50 miejsc noclegowych w przestronnych i dobrze wyposażonych pokojach jedno-, dwu- i trzy-osobowych. Na wyposażeniu każdego pokoju znajduje się radio, telewizor z możliwością odbioru telewizji cyfrowej, lodówka oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Goście wypoczywający w DW Polonia mają do dyspozycji parking zlokalizowany przy obiekcie.

 

Dom Wczasowy Victoria

stanowi perłę wśród obiektów wypoczynkowych jakie posiada FWP w Międzyzdrojach. Jest to budynek zabytkowy, charakterem wykonania nawiązujący do dawnych, powojennych budowli, z których niegdyś słynęły Międzyzdroje. W roku 2013 budynek został poddany gruntownej modernizacji, dzięki której pokoje zyskały wysoki standard, przy jednoczesnym utrzymaniu wyjątkowego klimatu. Jest usytuowany bezpośrednio przy promenadzie nadmorskiej. Do zejścia na plażę z budynku jest zaledwie ok 50 metrów.

W DW Victoria znajdują się miejsca dla 41 osób w pokojach jedno-, dwu- i trzy-osobowych, a także w dwóch apartamentach. Z pokojów, z których okna wychodzą w kierunku zachodnim goście mają przepiękny widok na morze. Każdy z pokoi jaki jest do dyspozycji dla gości wyposażony jest w telewizor z dostępem do telewizji cyfrowej, łazienkę z prysznicem, a także bezprzewodowy dostęp do internetu. Standardem są duże i wygodne łóżka zapewniające odpowiedni wypoczynek i relaks.

Opis miejscowości

MIĘDZYZDROJE: to szerokie plaże, urokliwe klify, dzika przyroda na wyciągnięcie ręki, sięgające 300 metrów w morze nowoczesne molo, pole golfowe, muzeum figur woskowych, nadmorska Promenada Gwiazd z chodnikiem na którym co roku odciski swych dłoni zostawiają polscy aktorzy i twórcy filmowi, liczne imprezy kulturalne i rozrywkowe, festiwale, koncerty oraz występy największych artystów sceny.W lipcu odbywa się w Międzyzdrojach prestiżowa impreza pod nazwą „Festiwal Gwiazd„.

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Dodaj komentarz