Wypoczynek i zdrowie

Kołobrzeg: Turnusy rehabilitacyjne w Sanatorium „Dozamel”

Turnusy rehabilitacyjne z możliwością wykorzystania dofinansowania z PFRON w dzielnicy nadmorskiej Kołobrzegu, 150 m od morza. Turnusy prowadzone całorocznie, ceny w 2021r od 1660 zł w sezonie niskim do 2700 zł/osobę/turnus dwutygodniowy (wakacje), przy zakwaterowaniu w pokoju 2os.

2021r – Cennik 14 dniowych turnusów rehabilitacyjnych

Osoby nie posiadajace orzeczenia o stopniu niepełnosprawności moga skorzystać z pobytu
wypoczynkowego (bez zabiegów) lub pobytu z odnową biologiczną (3 zabiegi dziennie w dni robocze).

Możliwość dofinansowania z PFRON.

Dostawka:  200 zł taniej.

Parking: kilka miejsc parkingowych na terenie ośrodka  płatnych dodatkowo 15 zł /doba (konieczność rezerwacji miejsc). W pobliżu ośrodka znajduje się ogólnodostępny parking niestrzeżony oraz strzeżony.

Masaż klasyczny jest zabiegiem dodatkowo płatnym.

 • 14 noclegów
 • wyżywienie (śniadania i  kolacje  w formie  bufetu,  obiady  serwowane), diety do uzgodnienia
 • 2 wizyty lekarskie
 • 20 zabiegów w trakcie turnusu wg wskazań lekarza
 • Grill z oprawą muzyczną lub ognisko z pieczeniem kiełbasek (uzależnione od pogody)
 • wieczorki taneczne
 • wycieczka piesza

 

Uwaga: realizacja programu kulturalno-animacyjnego uzależniona od aktualnej sytuacji epidemiologicznej.

Opłata klimatyczna 4,4 zł/dobę/os.

Doba hotelowa od 14:00 (od obiadu) do 10:00 (do śniadania)

Wpis do rejestru OR: OR/02/0007/19 ważny do 18.04.2022
Wpis do rejestru OD: 
OD/32/0043/19 ważny do 07.06.2022

Schorzenia:

 wady postawy, wady genetyczne, upośledzenie umysłowe, układ krążenia, układ oddechowy, zaburzenia rozwoju psychoruchowego, kobiety po mastektomii, mózgowe porażenie dziecięce, metaboliczne, autyzm, cukrzyca, neurologiczne, reumatyczne, ruch, schorzenia kręgosłupa

 

Zabiegi w cenie turnusu:

hydromasaż, kąpiel solankowa, kąpiel wirowa kończyn górnych i dolnych, masaż BOA, fotel masujący, aquvibron, okłady i fasony borowinowe, magnetoterapia, magnetostymulacja, prądy TENS, prądy interferencyjne, galwanizacja, jonoforeza, diadynamik, ultradźwięki, laseroterapia, sollux, bioptron, inhalacje solankowe oraz lekowe, krioterapia miejscowa, gimnastyka indywidualna i grupowa

Zabiegi dodatkowo płatne:

Masaż klasyczny jest zabiegiem dodatkowo płatnym.

Zaliczka 200 zł za osobę płatna w ciągu 2 tygodni od dnia rezerwacji.

Dopłata, pomniejszona o ewentualne dofinansowanie PFRON, płatna na 30 dni przed terminem turnusu.

 1. Uczestnik może zrezygnować z uczestnictwa w turnusie, powiadamiając o tym Organizatora pisemnie pod rygorem nieważności, z tym że:

 

 1. a) w razie rezygnacji z wyjazdu na więcej niż 30 dni przed terminem rozpoczęciem turnusu, wpłacona zaliczka podlega zwrotowi po potrąceniu kosztów poniesionych przez Organizatora w związku z rezygnacją, nie mniej jednak niż 50 zł od osoby

 

 1. b) w razie rezygnacji z wyjazdu na mniej niż 30 dni przed terminem rozpoczęcia turnusu Organizator potrąci zaliczkę w całości na poczet kosztów poniesionych w związku z rezygnacją.

W uzasadnionych przypadkach losowych, po okazaniu odpowiednich dokumentów, uczestnik może otrzymać częściowy lub całkowity zwrot wpłaconej kwoty, po potrąceniu kosztów związanych z rezygnacją

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,89% wartości imprezy w wariancie standard i 5,78% w wariancie z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi.

Informacje na temat ubezpieczenia, na życzenie Klienta, wysyłamy mailem.

Opis ośrodka

Ośrodek „Dozamel” położony jest w uzdrowiskowej części Kołobrzegu w sąsiedztwie amfiteatru (ul.Kościuszki 20). Plaża ok. 150 m.

Ośrodek składa się z kompleksu budynków. Pokoje 1, 2-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, TV.

Pokoje nie mają balkonów.

Opis miejscowości

Kołobrzeg to najbardziej znane uzdrowisko nadmorskie w Polsce, działa tu kilkadziesiąt sanatoriów. W mieście działa port handlowy, rybacki, jachtowy, wojenny oraz przystań pasażerska. W okresie od kwietnia do października z portu w Kołobrzegu wypływają pasażerskie rejsy turystyczne na wyspę Bornholm, a w okresie wakacyjnym także na wyspę Christianso.

W Kołobrzegu znajduje się najdłuższe w Polsce żelbetonowe molo liczące 220 m długości

Warto zobaczyć:

 • Bazylika konkatedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
 • Ratusz
 • Latarnia morska
 • Baszta Prochowa
 • Akademia Rycerska

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *