Wypoczynek i zdrowie

Kołobrzeg: Sylwester w „Uzdrowisko Kołobrzeg”

SZAMPAŃSKI SYLWESTER NAD MORZEM. Budynki sanatoryjne Uzdrowiska Kołobrzeg: MEWA, MUSZELKA A i B oraz PERŁA BAŁTYKU położone są w blisko morza, w części uzdrowiskowej miasta. Ceny pakietu sylwestrowego w sezonie 2020/2021r, w zależności od obiektu, rodzaju pokoju – od 801 zł/osobę. W cenie: pełne wyżywienie, wstęp na basen solankowy, Bal Sylwestrowy z muzyką na żywo. Zapraszamy.

Cennik 2020/2021 – SYLWESTER

Muszelka A , Muszelka B

 

3 noclegi w terminie: 30.12.2020 – 02.01.2021

 • 801 zł/os- pokój dwuosobowy komfort

 

 • 996 zł – pokój jednoosobowy standard

 

 • 1056 – pokój jednoosobowy komfort

 

7 noclegów w terminie: 27.12.2020 – 03.01.2021

 • 1726 zł/os- pokój dwuosobowy komfort

 

 • 1941 zł – pokój jednoosobowy standard

 

 • 2041 – pokój jednoosobowy komfort

 

Zniżki:

 

 • Dzieci do lat 3 nie korzystające ze świadczeń (wyżywienia, zabiegów i opieki lekarskiej) oraz osobnego łóżka- bezpłatnie
 • dzieci w wieku od 3 do 7 lat – 50% zniżki od ceny pobytu
 • dzieci w wieku od 8 do 14 lat – 30% zniżki od ceny pobytu
 • zniżki dla dzieci nie sumują się z kartą stałego klienta

Pakiet 3 DNIOWY obejmuje:

   – 3 noclegi,
    – pełne wyżywienie (śniadanie i kolacja w formie bufetu, obiad serwowany),
    – wstęp na basen solankowy ze strefą saun i jacuzzi,
    – Bal Sylwestrowy z muzyką na żywo.

 

Pakiet 7 DNIOWY obejmuje:

 • 7 noclegów,
 • pełne wyżywienie (śniadanie i kolacja w formie bufetu, obiad serwowany),
 • wstęp na basen solankowy ze strefą saun i jacuzzi,
 • Voucher na kawę i ciastko,
 • Bal Sylwestrowy z muzyką na żywo.
 • Każda dodatkowa doba przed rozpoczęciem pakietu – rabat 10%

 

 • Cena osobodnia nie obejmuje obowiązkowej opłaty uzdrowiskowej 4,4 zł/dobę. Opłatę należy uiścić w recepcji po przyjeździe
 • Masaż klasyczny jest zabiegiem dodatkowo płatnym, nie wchodzącym w skład pakietu

Pobyt SYLWESTROWY rozpoczyna się obiadem, a kończy śniadaniem.

Przyjazd: 14:00 Wyjazd: 10:00

Zwierzęta nie są akceptowane.

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zaliczki w terminie podanym na piśmie w wysokości 30% kosztów pobytu, nie mniej niż 300 złotych. Pozostałą kwotę należności za pobyt należy uiścić nie później niż 14 dni przed rozpoczęciem turnusu .

 • Kuracjusz może odwołać rezerwację pobytu, składając oświadczenie w formie pisemnej
 • W przypadku rezygnacji w terminie do 30 dni przed rozpoczęciem pobytu Uzdrowisko dokona zwrotu zaliczki po potrąceniu 100 złotych tytułem kosztów manipulacyjnych Uzdrowiska
 • Odwołanie rezerwacji po upływie terminu 30 dni powoduje utratę rezerwacji zaliczki w całości (wyjątek stanowią zdarzenia losowe, np. zgon członka rodziny, wypadek kuracjusza – udokumentowane pisemnie). W przypadku rezygnacji w trakcie pobytu, kuracjuszowi nie przysługuje zwrot za niewykorzystane świadczenia. Wyjątek stanowią zdarzenia losowe ( np. zgon członka rodziny, wypadek kuracjusza, nagła choroba uniemożliwiająca dalszy pobyt- udokumentowane pisemnie)

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,79% wartości imprezy w wariancie standard i 5,58% w wariancie z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi.

Informacje na temat ubezpieczenia, na życzenie Klienta, wysyłamy mailem.

Opis ośrodka

Wszystkie obiekty Uzdrowiska Kołobrzeg są bardzo dobrze usytuowane, tuż przy nadmorskiej promenadzie i Parku Nadmorskim, od 50 do 150 m od plaży. Posiadają bogato wyposażoną bazę zabiegową a niektóre z nich basen.  

MEWA: 

Sanatorium uzdrowiskowe MEWA to kompleks 5 obiektów połączonych łącznikami, doskonale usytuowanych w odległości około 100m od plaży. Do dyspozycji Kuracjuszy:

 • baza zabiegowa
 • basen solankowy
 • jadalnia
 • winda
 • część pokoi przystosowana dla osób niepełnosprawnych
 • opieka pięlęgniarska

Muszelka:

 • Muszelka to obiekt w samym centrum uzdrowiskowej części Kołobrzegu, położony bezpośrednio przy Promenadzie, na wprost molo, 50 m od plaży. Składa się z 2 pawilonów połączonych łącznikiem – korytarzem na poziomie I piętra. W sumie w obydwu pawilonach posiada 233 miejsca noclegowe. Obydwa pawilony są dwupiętrowe i posiadają windy.
 • Muszelka A to budynek połączony z Zakładem Przyrodoleczniczym nr 2 (szeroki wybór zabiegów a także basen solankowy). Zakwaterowanie w pokojach 1, 2, 3 osobowym z pełnym węzłem sanitarnym i balkonami. W pokojach znajduje się lodówka, czajnik i TV. Większość pokoi posiada balkony. Część pokoi (komfort) to pokoje z częścią sypialną i dzienną.
 • Muszelka B posiada 34 pokoje, w których można zakwaterować 66 osób. Obiekt wyposażony jest w komfortowe pokoje 1 i 2 osobowe z widokiem na Park (w pokojach znajduje się TV, telefon, lodówka i czajnik) oraz bazę zabiegową.

PERŁA BAŁTYKU (dawniej KOMBATANT):

to 12-piętrowy obiekt, położony w parku nadmorskim przy samej plaży. Dysponuje 523 miejscami w pokojach 1, 2, 3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, TV, lodówką, telefonem i balkonem. W ośrodku znajduje się jadalnia, baza zabiegowa,basen oraz kawiarnia z tarasem widokowym na ostatnim piętrze, z którego można podziwiać Bałtyk aż po horyzont.

Opis miejscowości

Kołobrzeg  nazywany jest polską stolicą SPA. W mieście działa ponad 25 ośrodków sanatoryjnych i znajduje się około 30 basenów czyniąc go największym kurortem w Polsce. To miasto z ponad tysiącletnią historią, położone nad Bałtykiem w środkowej części wybrzeża. W mieście jest 6 parków, z których największy – Park im. Stefana Żeromskiego.

W Kołobrzegu znajduje się najdłuższe w Polsce żelbetonowe molo liczące 220 m długości. W mieście działa port handlowy, rybacki, jachtowy, wojenny oraz przystań pasażerska. W okresie od kwietnia do października z portu w Kołobrzegu wypływają pasażerskie rejsy turystyczne na wyspę Bornholm, a w okresie wakacyjnym także na wyspę Christianso.

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *