Wypoczynek i zdrowie

Kołobrzeg: Boże Narodzenie w „Perle Bałtyku”

BOŻE NARODZENIE NAD MORZEM. Budynek sanatoryjny Uzdrowiska Kołobrzeg PERŁA BAŁTYKU położony jest blisko morza, w części uzdrowiskowej miasta. Ceny pakietu świątecznego 21.12-27.12.2022, w zależności od rodzaju pokoju – od 2828 zł/osobę. W cenie m.in : pełne wyżywienie, wstęp na basen solankowy, uroczysta Wigilia, 6 zabiegów leczniczych. Zapraszamy.

Cennik 2022 – BOŻE NARODZENIE

Zakwaterowanie – „Perła Bałtyku”

6 noclegów w terminie: 21.12.2022 – 27.12.2022

 • 2828 zł/os- pokój dwuosobowy standard – Perła Bałtyku

Zniżki:

 • Dzieci do lat 3 nie korzystające ze świadczeń (wyżywienia, zabiegów i opieki lekarskiej) oraz osobnego łóżka- bezpłatnie
 • dzieci w wieku od 3 do 7 lat – 50% zniżki od ceny pobytu (pobyt bez zabiegów)
 • dzieci w wieku od 8 do 14 lat – 30% zniżki od ceny pobytu (pobyt bez zabiegów)

Pakiet obejmuje:

 • 6 noclegów
 • pełne wyżywienie (śniadanie i kolacja w formie bufetu, obiad serwowany)
 • uroczysta kolacja Wigilijna, świąteczne menu w dniach 25 i 26.12.2022
 • drobny upominek 
 • wstęp na basen solankowy ze strefą saun i jacuzzi
 • Voucher na kawę i ciasto
 • 1 wizyta lekarska na początku pobytu
 • opieka pielęgniarska do godz. 15:00
 • 6 zabiegów leczniczych w trakcie trwania pobytu.

Każda dodatkowa doba przed rozpoczęciem pakietu – rabat 10%

 • Cena osobodnia nie obejmuje obowiązkowej opłaty uzdrowiskowej 4,8 zł/dobę. Opłatę należy uiścić w recepcji po przyjeździe
 • Masaż klasyczny jest zabiegiem dodatkowo płatnym, nie wchodzącym w skład pakietu

Pakiet BOŻE NARODZENIE rozpoczyna się obiadem, a kończy śniadaniem.

Przyjazd: 14:00 Wyjazd: 10:00

Zwierzęta nie są akceptowane.

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zaliczki w terminie podanym na piśmie w wysokości 30% kosztów pobytu. Pozostałą kwotę należności za pobyt należy uiścić przelewem nie później niż 14 dni przed rozpoczęciem turnusu .

 • Kuracjusz może odwołać rezerwację pobytu, składając oświadczenie w formie pisemnej
 • W przypadku rezygnacji w terminie do 30 dni przed rozpoczęciem pobytu Uzdrowisko dokona zwrotu zaliczki po potrąceniu 100 złotych tytułem kosztów manipulacyjnych Uzdrowiska
 • Odwołanie rezerwacji po upływie terminu 30 dni powoduje utratę rezerwacji zaliczki w całości (wyjątek stanowią zdarzenia losowe, np. zgon członka rodziny, wypadek kuracjusza – udokumentowane pisemnie). W przypadku rezygnacji w trakcie pobytu, kuracjuszowi nie przysługuje zwrot za niewykorzystane świadczenia. Wyjątek stanowią zdarzenia losowe ( np. zgon członka rodziny, wypadek kuracjusza, nagła choroba uniemożliwiająca dalszy pobyt- udokumentowane pisemnie)

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,89% wartości imprezy w wariancie standard i 5,78% w wariancie z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi.

Informacje na temat ubezpieczenia, na życzenie Klienta, wysyłamy mailem.

Opis ośrodka

Wszystkie obiekty Uzdrowiska Kołobrzeg są bardzo dobrze usytuowane, tuż przy nadmorskiej promenadzie i Parku Nadmorskim, od 50 do 150 m od plaży. Posiadają bogato wyposażoną bazę zabiegową a niektóre z nich basen.  

MEWA: 

Sanatorium uzdrowiskowe MEWA to kompleks 5 obiektów połączonych łącznikami, doskonale usytuowanych w odległości około 100m od plaży. Do dyspozycji Kuracjuszy:

 • baza zabiegowa
 • basen solankowy
 • jadalnia
 • winda
 • część pokoi przystosowana dla osób niepełnosprawnych
 • opieka pięlęgniarska

Muszelka:

 • Muszelka to obiekt w samym centrum uzdrowiskowej części Kołobrzegu, położony bezpośrednio przy Promenadzie, na wprost molo, 50 m od plaży. Składa się z 2 pawilonów połączonych łącznikiem – korytarzem na poziomie I piętra. W sumie w obydwu pawilonach posiada 233 miejsca noclegowe. Obydwa pawilony są dwupiętrowe i posiadają windy.
 • Muszelka A to budynek połączony z Zakładem Przyrodoleczniczym nr 2 (szeroki wybór zabiegów a także basen solankowy). Zakwaterowanie w pokojach 1, 2, 3 osobowym z pełnym węzłem sanitarnym i balkonami. W pokojach znajduje się lodówka, czajnik i TV. Większość pokoi posiada balkony. Część pokoi (komfort) to pokoje z częścią sypialną i dzienną.
 • Muszelka B posiada 34 pokoje, w których można zakwaterować 66 osób. Obiekt wyposażony jest w komfortowe pokoje 1 i 2 osobowe z widokiem na Park (w pokojach znajduje się TV, telefon, lodówka i czajnik) oraz bazę zabiegową.

PERŁA BAŁTYKU (dawniej KOMBATANT):

to 12-piętrowy obiekt, położony w parku nadmorskim przy samej plaży. Dysponuje 523 miejscami w pokojach 1, 2, 3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, TV, lodówką, telefonem i balkonem. W ośrodku znajduje się jadalnia, baza zabiegowa,basen oraz kawiarnia z tarasem widokowym na ostatnim piętrze, z którego można podziwiać Bałtyk aż po horyzont.

Opis miejscowości

Kołobrzeg  nazywany jest polską stolicą SPA. W mieście działa ponad 25 ośrodków sanatoryjnych i znajduje się około 30 basenów czyniąc go największym kurortem w Polsce. To miasto z ponad tysiącletnią historią, położone nad Bałtykiem w środkowej części wybrzeża. W mieście jest 6 parków, z których największy – Park im. Stefana Żeromskiego.

W Kołobrzegu znajduje się najdłuższe w Polsce żelbetonowe molo liczące 220 m długości. W mieście działa port handlowy, rybacki, jachtowy, wojenny oraz przystań pasażerska. W okresie od kwietnia do października z portu w Kołobrzegu wypływają pasażerskie rejsy turystyczne na wyspę Bornholm, a w okresie wakacyjnym także na wyspę Christianso.

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Dodaj komentarz