Wypoczynek i zdrowie

USTKA: Pobyt wielkanocny nad morzem w OW „Radość”

 WIELKANOC 2024 – bardzo popularny wśród wczasowiczów ośrodek wczasowy „Radość”, położony w centrum Ustki, tuż przy plaży, zaprasza na Święta Wielkanocne. Pobyt w terminie 29.03 – 02.04.2024 (dowolne 4 dni, 3 noclegi) w cenie  900 zł/os. W cenie świąteczne wyżywienie 2x razy dziennie.

PROMOCJA DLA GRUP SENIORÓW675 zł/os. (przy jednoczesnej sprzedaży min. 3 pokoi 2os.).

WIELKANOC 2024

Oferta ważna w terminie: 29.03 – 02.04.2024  (dowolne 3 doby – 29.03-01.04 lub 30.03-01.04))

 • 900 zł/os – pokój STANDARD
 • 1210 zł/os – APARTAMENT

PROMOCJA DLA GRUP SENIORÓW675 zł/os. (przy jednoczesnej sprzedaży min. 3 pokoi 2os.)

 • parking 10 zł/doba
 • dziecko do lat 3 bez świadczeń – pobyt nieodpłatny
 • dziecko od 4 do lat 10 – zniżka 15%
 • dopłata dla 1 osoby w pokoju dwuosobowym 20% ceny pakietu
 • brak możliwości zakupu samej usługi hotelowej
 • zwierzęta odpłatnie 35zł/doba po wcześniejszym uzgodnieniu
 • 3 noclegi
 • świąteczne wyżywienie: 2 posiłki dziennie (śniadanie i obiadokolacja), od obiadokolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu
 • wielkanocne warsztaty świąteczne
 • słodki kącik 11:00 – 16:00
 • upominek powitalny
 • ubezpieczenie NNW

Opłata klimatyczna – płatna w Ośrodku. W 2023r – 5 zł/dobę/osobę

Doba hotelowa 16:00 – 12:00

 Zaliczka 30%, płatna w ciągu 3 dni roboczych od dnia otrzymania umowy.

Dopłata na 30 dni przed turnusem. Jeżeli rezerwacja jest dokonywana na mniej, niż 30 dni przed terminem rozpoczęcia wczasów, wymagana jest pełna wpłata.

Jeżeli faktura za pobyt ma być wystawiona na firmę, konieczne jest podanie danych firmy przed wpłatą zaliczki.

aktualizacja dnia: 01.08.2022

 1. Klient może odstąpić od umowy, lub ją rozwiązać(rezygnacja) w każdym czasie przed jej rozpoczęciem. Za datę rezygnacji uznaje się datę złożenia stosownego oświadczenia przez Klienta Organizatorowi lub jego Agentowi lub datę otrzymania oświadczenia
 2. Jeżeli Klient odstępuje od umowy lub ją rozwiązuje z przyczyn leżących po jego stronie, w tym, między innymi z powodu: niedotrzymania nieokreślonych w umowie terminów płatności, niedostarczenia dokumentów, choroby, nieprzybycia na miejsce zbiorki, innych przypadków losowych, Klienta obciążają koszty rezygnacji poniesione przez Organizatora.
 3. Koszty rezygnacji przedstawiają się następująco:
  1. do 30 dni przed rozpoczęciem imprezy ‐ opłata manipulacyjna 200 zł
  2. od 29 do 15 dni przed rozpoczęciem imprezy ‐ 50% ogólnego kosztu
  3. od 14 do 8 dni przed rozpoczęciem imprezy – 70% ogólnego kosztu
  4. od 7 dni przed rozpoczęciem imprezy i później ‐ 90% ogólnego kosztu
 4. Zwrot kwot wpłaconych przez Klienta, następuje niezwłocznie. Do zwracanych kwot nie są doliczane odsetki.
 5. Organizator może z własnej inicjatywy, lub na wniosek Klienta odstąpić od obciążania Klienta kwotami określonymi w pkt. V – 5w przypadku odstąpienia od umowy spowodowanego siłą wyższą.
 6. Klient może odstąpić od umowy przed rozpoczęciem imprezy turystycznej bez ponoszenia opłaty za odstąpienie w przypadku wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności występujących w miejscu docelowym lub jego najbliższym sąsiedztwie, które mają znaczący wpływ na realizację imprezy turystycznej lub przewóz Klientów do miejsca docelowego. Klient może żądać wyłącznie zwrotu wpłat dokonanych z tytułu imprezy turystycznej, bez odszkodowania lub zadośćuczynienia w tym zakresie.

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,89% wartości imprezy w wariancie standard, 4,62% w wariancie podstawowym z dodatkowym ryzykiem – zachorowaniem na Covid, 5,78% w wariancie podstawowym z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi i 6,5% w wariancie MAX obejmującym dodatkowe ryzyko – zachorowanie na Covid i zaostrzenie chorób przewlekłych.

Informacje na temat ubezpieczenia, na życzenie Klienta, wysyłamy mailem.

Opis ośrodka

Ośrodek Wypoczynkowy „RADOŚĆ”:

OW „Radość” położony jest przy spacerowej Promenadzie Nadmorskiej, na której odbywają się codziennie różnego rodzaju imprezy, między innymi: Columbus Festiwal Wiatru z różnymi pokazami na ziemi i w powietrzu (przełom czerwca i lipca), biesiada góralska na tle morza „Bielsko-Biała i Beskidy w Ustce”(druga połowa lipca), czy Otwarte Mistrzostwa w Wypłukiwaniu Bursztynu (w sierpniu) oraz różnymi koncertami indywidualnych wykonawców i zespołów muzycznych. Jest najwyżej wysuniętym budynkiem w Ustce.

W obiekcie od 2023r dostępna jest strefa MED & SPA. W bazie zabiegowej skorzystać można m.in. z komory hiperbarycznej, sali z wannami do kąpieli perełkowej, okładów borowinowych oraz naświetleń lampą bioptron. W ramach zabiegów SPA dla Gości dostępna jest oferta masaży klasycznych oraz rytuałów odprężających.

Dysponuje czterokondygnacyjnym budynkiem hotelowym z windą – jednocześnie może gościć ponad 200 osób. Ośrodek przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych. W ośrodku:

 • jadalnia
 • kawiarnia
 • taras do kąpieli słonecznych
 • miejsce do grillowania
 • boisko do siatkówki
 • stół do ping-ponga
 • gra „piłkarzyki”
 • sala zabaw dla dzieci
 • plac zabaw
 • baza zabiegowa

Położenie:  ośrodek jest położony przy głównej promenadzie nadmorskiej i przy plaży, w odległości blisko morza. – 800 m od stacji PKP, 700 m od stacji PKS. Do Słupska ok. 17 km.

Do dyspozycji Gości:

 • Funkcjonalne 2-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym oraz 2 pokoje z oddzielnym, indywidualnym węzłem sanitarnym ale dla tych pokoi dostęp do łazienki jest poprzez wejście z korytarza, (pokoje nr 229, 328).
 • Apartamenty 2 – osobowe składające się z dwóch pomieszczeń (w sypialni łoże małżeńskie, w pokoju dziennym sofa)

Większość pokoi posiada balkon (z wyjątkiem pokoi nr 12, 112,213, 313).

Wszystkie pokoje na wyposażeniu posiadają TV, radio, ręczniki, parawany i leżak.

Na korytarzu znajduje się dystrybutor z gorącą i zimną wodą oraz czajnik.

Opis miejscowości

Ustka to portowe miasto oraz uzdrowisko położone w woj. pomorskim – u ujścia rzeki Słupi do Bałtyku. Znana z szerokiej piaszczystej plaży, osłoniętej wydmami, piękną parkową zielenią i sosnowymi lasami. Uzupełnieniem wypoczynku jest możliwość skorzystania z obfitych złóż borowinowych oraz źródeł solankowych. Dla koneserów wędkowania organizowane są połowy pstrąga i troci w rzece Słupi oraz rejsy kutrem w morze na dorsza.

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Dodaj komentarz